EKSTRA
MENÜ

Helva

Helva ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Helva haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.497 Helva haberi bulunmuştur.

Helva Haberleri

Mehmetçiğe organik gıda

Mehmetçiğe organik gıda

Üst üste yaşanan zehirlenme vakalarından sonra erbaş ve erlere sağlıklı ve güvenilir gıda sağlamak için dün protokoller imzalandı. Gıdanın büyük kısmı Tarım Bakanlığı’na bağlı kuruluşlardan sağlanırken, sadece beyazpeynir, süt, yumurta ve balık gibi ürünler ‘organik’ olarak özel sektörden alınacak.

3.01.2018Ekonomi
Çamaşır makinesinin altından çıktı... JÖH ve komandolar ortaya çıkardı

Çamaşır makinesinin altından çıktı... JÖH ve komandolar ortaya çıkardı

Ağrı Dağı'nda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen hava destekli operasyonda, boş bir evin mutfağında yer alan ve girişi çamaşır makinesiyle gizlenmek istenen sığınakta, teröristlere ait gıda ve yaşam malzemesi ele geçirildi.

12.12.2017Gündem
Erdoğan: Müslümanlar kendilerine biçilen rolü sorgusuz sualsiz kabul edemez

Erdoğan: Müslümanlar kendilerine biçilen rolü sorgusuz sualsiz kabul edemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Müslümanlar kendilerine biçilen rolü sorgusuz sualsiz kabul edemez. Kimler tarafından ortaya çıkartıldığı, büyütüldüğü ortaya çıkmış bu katil sürülerinin İslam düşmanlığının aracı yapılmasına seyirci kalamayız. Tüm Müslümanların töhmet altında bırakılması gerçek niyeti ele veriyor" dedi.

22.11.2017Gündem
Her mevsim ayrı güzel: Kızıldağ Milli Parkı

Her mevsim ayrı güzel: Kızıldağ Milli Parkı

Gözlerimizin baktığı ama bizim asıl gördüğümüzü hiçbir fotoğraf makinesinin kaydedemeyeceği bir yere gitmek ister misiniz? Kralların yolundan gitmek, mitolojiden bir parça tatmak, yaşı 5 milyon yılı bulan gölü merakla seyre dalmak… Burası aldığınız her nefesin hakkını havasıyla şifa vererek ödeyen, Beyşehir’in sevdalısı, Torosların kıskanıp saklamaya çalıştığı Kızıldağ Milli Parkı… Bu güzeller güzeli Kızıldağ Milli Parkı’na gitmenin şimdi tam zamanı… İşte size Kızıldağ Milli Parkı gezi rehberi…

15.11.2017Seyahat
Kocaeli İyi Parti Başkanının Bahçeli, Allah bize tez zamanda helvanı yemeni nasip etsin paylaşımına tepki

Kocaeli İyi Parti Başkanı'nın 'Bahçeli, Allah bize tez zamanda helvanı yemeni nasip etsin' paylaşımına tepki

KOCAELİ'de işadamı Haluk Ulusoy'un, İyi Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na getirilmesinin ardından daha önce sosyal medya hesabından yaptığı 'Devlet Bahçeli, Allah bize tez zamanda senin helvanı yemeni nasip etsin' paylaşımına bazı kesimler tepki gösterdi. Haluk Ulusoy referandum gecesi kızgınlıkla yaptığı bir paylaşım olduğunu söyledi.

3.11.2017Haber
Sağlıklı bir şekilde kilo alma diyeti

Sağlıklı bir şekilde kilo alma diyeti

Bazı kişiler için kilo vermek ne kadar zorsa bazıları için de kilo almak o kadar zordur. Genelde kilo vermek isteyenler kilo almak isteyenlere gıptayla bakarlar. Aynı şey kilo almak isteyenler için de geçerlidir. Kilo alma diyeti ile siz de istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

19.10.2017Sağlık
Elazığ’ın patronu

Elazığ’ın patronu!

Elazığ’a bugüne kadar yapılmış en büyük sanayi yatırımını işkadını, akademisyen Prof. Yasemin Açık yaptı. 250 milyon dolarlık yatırımla kurduğu çimento fabrikasından Irak’tan Gine’ye farklı ülkelere çimento ihraç ediyor.

6.10.2017Ekonomi
Doğu, ihracatta Avrupaya açıldı

Doğu, ihracatta Avrupa'ya açıldı

Yıllık 3,2 milyar dolar ihracat gerçekleştiren DAİB, sınır ülkelerinin yanı sıra Avrupa'ya da gıda ihraç etmeye başladı.

5.10.2017Ekonomi
Mikonos’ta yaz tüm hızıyla sürüyor

Mikonos’ta yaz tüm hızıyla sürüyor

İstediğin kadar ye, iç, dans et, istediğin gibi giyin, kimse kimsenin umrunda değil. Enerji 24 saat hiç dinmiyor. Genç yaşlı bir arada eğleniyor. Dünyada sınırsız özgürlüğün tanımının tam olarak yapılabildiği bir kaç adresten biri. Burası Mikonos, asla modası geçmez. Ada Eylül’de de kalabalıktan resmen yıkılıyor. Her yer özellikle Amerikalı, İtalyan, İngiliz, Alman, Rus ve Arap turistlerle dolmuş taşmış vaziyette.

18.09.2017Seyahat

Yazar Sonuçları

Senede birden fazla kez gitmek ve nasıl geliştiğini görmek istiyorum: Mürver

Karaköy’de, ulaşılabilir bir konumda olması büyük avantaj. Servis çok iyi; Batı lokantalarındaki gibi; alaka var ama yalakalık yok. Tattığım yemeklerden en çok kuzuyu sevdim. Altı saat mermer üstünde, odun ateşinde pişen et çok lezzetli.

5.01.2018

Bu ülkede yaşamak için 7 sebep

Biliyorum iyice daraldınız. ‘Dolar kaç lira olmuş yine, çocuklar sabahın kör karanlığında okula gidiyorlar, TEOG gitti, yerine tuhaf bir emlakçılık sistemi geldi’ diye bunaldınız. ‘Komşularda savaş var, savaş olmayanlarla da itiş kakış içindeyiz’ diye gerildiniz.

14.11.2017

Lafla turizm gemisi yürümez

TURİZM, ülkemizin en önemli sektörlerinden birisi.

10.11.2017

Gelenekten geleceğe çilingir sofrası

CHP’nin Çanakkale’deki Adalet Kurultayı’nda içki içenlerle ilgili görüş belirten Devlet Bahçeli “Gitsinler Kör Niko’nun meyhanesinde içsinler” dedi.

2.09.2017