EKSTRA
MENÜ

Hekimoğlu Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 29 haberi bulunmuştur.

Hekimoğlu Fragman Haberleri

Hekimoğlu 43. son bölümde Mehmet Alinin kararı pahalıya mal oldu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 43. son bölümde Mehmet Ali'nin kararı pahalıya mal oldu... İşte Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu son bölüm izle ekranı yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu'nun 30 Mart tarihli 43. son bölümünde Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kaldı. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali'nin, Hekimoğluculuk oynaması ise pahalıya mal oldu. Orhan ve İpek arasında yaşananlar ise Ateş'i giderek meraklandırdı. Son bölümün hemen ardından Hekimoğlu 44. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu son bölüm izleme ekranı ve 44. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

30.03.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Ateşin kararı şaşırttı... İşte Hekimoğlu 41. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Ateş'in kararı şaşırttı... İşte Hekimoğlu 41. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölüm izleme ekranı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 16 Mart tarihli 41. son bölümünde Ateş ve İpek arasında vaka krizi çıkması dikkat çekti. Daha önce hiç tatile gitmemiş olan Hekimoğlu'nun bir anda tatil planları yapmaya başlaması ise bu haftaki bölümde renkli anları ekranlara getirdi. Son bölümün hemen ardından ise Hekimoğlu 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Hekimoğlu 41. son bölüm izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

16.03.2021Televizyon
Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı Hastanede korkunç olay

Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı! Hastanede korkunç olay!

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu'nun 39. yeni bölüm fragmanında hastalığı oldukça kötü durumda olan genç bir kıza ekibin tanı koymaya çalışması dikkat çekti. Ateş'in durumu düzeltmeye çalışırken genç kızın hastanenin merdiven boşluğundan düşmesi Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Hekimoğlu 39. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

23.02.2021Televizyon
Hekimoğlu son bölümde Ateşin ekibi sorguya alındı... İşte Hekimoğlu 33. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu son bölümde Ateş'in ekibi sorguya alındı... İşte Hekimoğlu 33. son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 33. son bölüm izle ekranı Kanal D'nin internet sitesinden erişime açıldı. Salı akşamları diziseverler ile buluşan Hekimoğlu'nun 19 Ocak tarihli son bölümünde Mahir tarafından ekibin sorguya alınması dikkat çekti. 10 yıldır komada uyuyan bir hastayı Ateş'in uyandırması ise bu haftaki bölüme damga vurdu. Tüm bu gelişmeler sonrası Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar için Hekimoğlu 33. son bölümün tamamı ve yeni bölümden ilk görüntüler.

19.01.2021Televizyon
Hekimoğlu 31. son bölümde Ateşi şüphelendiren yakınlaşma... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 31. son bölümde Ateş'i şüphelendiren yakınlaşma... İşte Hekimoğlu son bölümde yaşananlar

Hekimoğlu 31. son bölümün tamamı tek parça internetten yayınlandı. Ateş'in vurulduktan sonra hastaneye döndüğü Hekimoğlu'nun 29 Aralık tarihli son bölümünde, İpek ve Orhan yakınlaşması dikkat çekti. İpek’in Orhan’la baş başa yemeğe çıkması ve şüpheli tavırları Ateş'in radarına takılırken saklanan sır da izleyenler tarafından merak konusu oldu. Tüm bu gelişmeler sonrası Hekimoğlu son bölüm izleme ekranı erişime açıldı. İşte, kaçıranlar için Hekimoğlu 31. son bölüm ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

29.12.2020Televizyon
Hekimoğlu 30. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Hekimoğlu son bölümün tamamı tek parça yayınlandı

Hekimoğlu 30. son bölüm kesintisiz ve tam izle - Hekimoğlu son bölümün tamamı tek parça yayınlandı

Hekimoğlu 30. son bölüm tek parça ve kesintisiz internetten yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen ve ilgi gören dizisi Hekimoğlu'nun 22 Aralık tarihli bölümüne Ateş'in Alaz isminde hastaneye gelen biri tarafından vurulması damga vurdu. Hekimoğlu bir yandan neden silahlı saldırıya uğradığını sorgularken, bir yandan da başka bir vakayı çözmeye çalışması merak dolu anları ekranlara getirdi. Diziyi ekran başında izleyemeyenler için son bölümün tamamı Kanal D'nin internet sitesinden paylaşıldı. İşte, Hekimoğlu son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve son bölümde yaşanan gelişmeler.

22.12.2020Televizyon
Hekimoğlu 28. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Hekimoğlu son bölümün tamamı yayında

Hekimoğlu 28. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Hekimoğlu son bölümün tamamı yayında

Hekimoğlu 28. son bölüm tek parça yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu'nun bu haftaki son bölümünde Memoli'ye bulaşan hastalık hastanedekileri alarma geçirdi. Karantinadaki Mehmet Ali'nin hayatını kurtarmak için Ateş'in hastane yönetimine karşı İpek’i zor durumda bırakması son bölüme damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Hekimoğlu 28. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler.

8.12.2020Televizyon
Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tam izle - Hekimoğlu 27. bölümün tamamı yayınlandı

Hekimoğlu son bölüm kesintisiz ve tam izle - Hekimoğlu 27. bölümün tamamı yayınlandı

Hekimoğlu 27. son bölüm tek parça yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu'nun 1 Aralık tarihli son bölümünde günlerdir uyuyamayan bir hastanın iyileşmesi için hastaneye gelmesi dikkat çekti. Ateş'in İpek’le arasındaki gerginlik ise Hekimoğlu'nun son bölümünde heyecanlı anlara neden oldu. Tüm bunların arından diziyi ekran başında izleyemeyenler son bölümü izlemenin yollarını aramaya başladı. İşte, kaçıranlar için Hekimoğlu son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

2.12.2020Televizyon
Hekimoğlu ne zaman başlıyor Hekimoğlu 15. bölüm fragmanı yayınlandı - İşte yeni sezon tarihi

Hekimoğlu ne zaman başlıyor? Hekimoğlu 15. bölüm fragmanı yayınlandı - İşte yeni sezon tarihi

Hekimoğlu yeni sezon tarihi yayınlanan 15. bölüm fragmanı ile kesinlik kazandı. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın başrollerinde yer aldığı Hekimoğlu'nun yayınlanan yeni sezon fragmanında, Ateş'in istifa eden Zeynep'i hastaneye döndürmeye çalışması dikkat çekti. Hekimoğlu'nun yeni sezon tarihi fragmanın ardından merak konusu oldu. Peki, Hekimoğlu ne zaman başlıyor? İşte, Hekimoğlu 2. yeni sezon tarihi ve 15. bölüm fragmanı.

28.08.2020Televizyon
Hekimoğlu 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hekimoğlu yeni bölüm bu akşam var mı

Hekimoğlu 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hekimoğlu yeni bölüm bu akşam var mı?

Her hafta Kanal D'de salı akşamları sevenlerinin karşısına çıkan Hekimoğlu geçtiğimiz hafta ekran macerasına ara verdi. Sevilen dizinin 7 Nisan Salı akşamı 14. yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmadığı izleyenler tarafından araştırılırken Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Hekimoğlu yeni bölü fragmanında Vahap'ın Hekimoğlu'nu kovmaya karar vermesi damga vurdu. Peki, Hekimoğlu yeni bölüm bu akşam var mı? İşte, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm tarihi.

7.04.2020Televizyon
Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 12. bölümde ekipten kim kovulacak

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 12. bölümde ekipten kim kovulacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu bu hafta 12. bölümü ile ekranlara gelecek. Hekimoğlu'nun yeni bölüm öncesi izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında heyecanlı anlar dikkat çekti. Vahap'ın baskısıyla bir karar vermek zorunda olan Hekimoğlu'nun ekipten gitmesi için Mehmet Ali'ye sorduğu sorunun yanıtı şaşırtıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. Peki, Hekimoğlu’nun kararı ne olacaktır? İşte, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı ve 12. bölümle ilgili bazı ipuçları.

16.03.2020Televizyon
Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 11. bölümde Ateş Vahapa yeniliyor

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle - Hekimoğlu 11. bölümde Ateş Vahap'a yeniliyor

Salı akşamları ekranlara gelen Hekimoğlu'nun merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu'nun izleyici karşısına çıkan 11. bölüm fragmanında Ateş Hekimoğlu'nun kuralları yıkarak yıllar sonra beyaz önlük giymesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Vahap Hekimoğlu hastaneden kovacak mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte, Hekimoğlu 11. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.03.2020Televizyon
Hekimoğlu 10. bölüm izle (Tek parça) Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı yayında

Hekimoğlu 10. bölüm izle (Tek parça)! Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı yayında!

Hekimoğlu 10. bölüm ile kaçırdıkları son bölümü izlemek isteyen seyirciler, internet üzerinden 'Hekimoğlu 10. bölüm izle' sorgularını gerçekleştiriyor. Ateş Hekimoğlu'nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı Vahap ile uğraştığı Hekimoğlu 10. bölüm, bazı gelişmeleri de ekrana getirmiştir. İşte, Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı ve son bölüm kesintisiz izleme imkanı

4.03.2020Televizyon
Hekimoğlunun 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Hastaneye yeni yönetim kurulu başkanı geliyor

Hekimoğlu'nun 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hastaneye yeni yönetim kurulu başkanı geliyor

Hekimoğlu'nun merakla beklenen 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanında Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün'un yeni yönetim kurulu başkanı olması bu hafta dizide, şaşırtıcı gelişmelerin yaşanacağının sinyallerini verdi. İşte, Hekimoğlu'nun 10. bölüm fragmanları ve yeni bölümde yaşanacaklar.

2.03.2020Televizyon
Hekimoğlunun 9. bölümünde neler olacak

Hekimoğlu'nun 9. bölümünde neler olacak?

Salı akşamlarına damga vuran Hekimoğlu, yine bomba gibi bir bölümle sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizinin bu haftaki bölümünde 13 yaşındaki Ali'nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü ele alacak. Peki, Hekimoğlu'nun yeni bölümünde başka neler olacak?

24.02.2020Televizyon
Hekimoğlunun 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı Hastanede iki farklı vaka

Hekimoğlu'nun 8. yeni bölüm fragmanları yayınlandı! Hastanede iki farklı vaka!

Sevilen dizi Hekimoğlu'nun yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu'nun yeni bölümüne dair ipuçlarını verdiği fragmanda, Hekimoğlu'nun Zeynep'i at yarışı izlemeye davet etmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında. Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka arasında kalan Hekimoğlu'nun bu hafta vereceği karar ise, fragmanda dikkat çekti. İşte, Hekimoğlu'nun 8. yeni bölüm fragmanları ve bu hafta yaşancaklara dair bazı bilgiler...

17.02.2020Televizyon
Hekimoğlu izle Hekimoğlu 7.son bölüm ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor

Hekimoğlu izle! Hekimoğlu 7.son bölüm ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor!

Hekimoğlu 7. son bölümü yine izleyicileri ekrana bağladı. Birbirinden farklı vakalara çok farklı bakış açısı ile yaklaşan Ateş Hekimoğlu'nun yine olaya el attığı son bölümde, ağrı kesici iddiası ve poliklinik yasağı olayı çok farklı noktalara taşıdı. Hemolitik Anemi hastalığının üzerinde durulduğu Hekimoğlu 7. son bölümünde İpek'in iddiası dikkat çekti. İşte, Hekimoğlu 7. son bölüm kesintisiz izleme şansı ve 8. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

13.02.2020Televizyon
Hekimoğlunun yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 8. bölüm fragmanından ilk görüntüler

Hekimoğlu'nun yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 8. bölüm fragmanından ilk görüntüler

Hekimoğlu'nun salı akşamı ekranlara gelen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin ilgi gören dizisi Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanında Hekimoğlu'nun, Zeynep'i at yarışı izlemeye davet etmesi kafaları karıştırdı. Hastaneye gelen ilginç bir vaka ise önümüzdeki haftaya damga vuracak. İşte, Hekimoğlu 8. bölüm fragmanından ilk görüntüler.

11.02.2020Televizyon
Hekimoğlu 7. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Hekimoğlu 7. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Okan Yalabık ve daha pek çok usta ismin rol aldığı Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu, bu hafta 7. bölümüyle ekranlarda olacak. Her hafta heyecan dolu olaylara sahne olan dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler olacak?

10.02.2020Televizyon
Hekimoğlu son bölüm izle Hekimoğlu 6. son bölüm tek part

Hekimoğlu son bölüm izle! Hekimoğlu 6. son bölüm tek part!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu son bölümü ile yine mest etti. Ateş Hekimoğlu'nun yine kimsenin göremediği bir açıdan olayı ele almasıyla sorunu çözmesi, tüm ekip tarafından takdir edilmiştir. İşte, Ateş Hekimoğlu'nun teşhisini koyduğu Bakteriyel Menenjit hastasını tedavi süreci ve son bölümde yaşanan olayların tamamının yer aldığı Hekimoğlu 6. son bölüm full ve tek parça izleme şansı

5.02.2020Televizyon
Hekimoğlunun 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Evsiz kadının hastalığı haftaya damga vuracak

Hekimoğlu'nun 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Evsiz kadının hastalığı haftaya damga vuracak

Hekimoğlu'nun merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Hekimoğlu'nun bu haftaki bölümüne hastaneye yatırılan evsiz kadının teşhisi damga vuracak. Tedavisi devam eden kadının Memoli ile arasındaki bağ ise merak uyandıracak. Peki, Hekimoğlu'nun bu haftaki bölümünde başka neler olacak? işte, Hekimoğlu'nun 6. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

3.02.2020Televizyon
Hekimoğlu 3. son bölüm izle Hekimoğlu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 3. son bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu son bölüm ile dikkatleri üzerine çekti. Yine birbirinden önemli vakalarda ciddi kararlar alan Ateş Hekimoğlu, hayatları kurtardı. Hekimoğlu dizisinin son bölümünde hastanedeki salgın paniği, bütün doktorları teyakkuza geçirmiştir. Ateş Hekimoğlu ise sorunun kaynağını araştırmaktadır. Hekimoğlu dizisinin 3. son bölümü full ve tek parça olarak haberimizde

15.01.2020Televizyon
Hekimoğlu son bölüm izle: Hekimoğlu 29. son bölüm kesintisiz ve tam izleme ekranı

Hekimoğlu son bölüm izle: Hekimoğlu 29. son bölüm kesintisiz ve tam izleme ekranı

Hekimoğlu 29. son bölümün tamamı full HD yayınlandı. İkinci sezonu ile macerasına devam eden Hekimoğlu'nun 15 Aralık tarihinde ekranlara gelen son bölümüne Memoli'ye bulaşan ölümcül hastalık damga vurdu. Ateş'in henüz tanı koyamadığı bu hastalıktan dolayı ölen birine otopsi yapmak istemesi Hekimoğlu'nun bu haftaki bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Heyecanlı bölümün ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Hekimoğlu 29. son bölüm tam ve kesintisiz izleme linki.

16.12.2020Televizyon
Hekimoğlu 26. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Hekimoğlu son bölüm tek parça yayınlandı

Hekimoğlu 26. son bölüm tam ve kesintisiz izle - Hekimoğlu son bölüm tek parça yayınlandı

Hekimoğlu 26. son bölüm tek parça internet üzerinden yayınlandı. Kanal D'nin sevilen ve ilgi gören dizisi Hekimoğlu'nun 24 Kasım salı akşamı ekranlara gelen son bölümünde Ateş'in 12 yıl önce korktuğu vaka ile karşı karşıya gelmesi dikkat çekti. Ateş'e İpek'in gösterdiği sert tepki ise son bölümde heyecan yarattı. Tüm bu gelişmeler sonrası gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, Hekimoğlu 26. son bölüm kesintisiz izleme linki ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

24.11.2020Televizyon
Hekimoğlu 16. bölüm tek parça izle Hekimoğlu 16. son bölüm detayları

Hekimoğlu 16. bölüm tek parça izle! Hekimoğlu 16. son bölüm detayları

Hekimoğlu 16. bölüm tek parça full izlemek isteyen seyircilerin araştırdığı konu olmaya başladı. Dün akşamki bölümü izleyemeyen pek çok kişi, internet üzerinden Hekimoğlu 16. son bölüm tek parça izle seçeneğini kullanarak dün akşam yaşananlara tanıklık etmek istiyor. Peki, Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? İşte, Hekimoğlu son bölüm full ve tek parça izleme ekranı ve yeni bölümden fragman bilgileri

9.09.2020Televizyon
Son bölümün ardından Hekimoğlunun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Son bölümün ardından Hekimoğlu'nun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu salı akşamı 2. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Timuçin Esen'in başrolünde yer aldığı Hekimoğlu'nun bu haftaki bölümünde basketbol oyuncusu genç hastanın vakası ekranlara damga vurdu. Heyecan dolu bir bölümünde ardından Hekimoğlu'nun önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, son bölümün ardından Hekimoğlu'nun 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.12.2019Televizyon
Hekimoğlu hangi günler yayınlanıyor İşte, Hekimoğlu dizisinin ilk fragmanları

Hekimoğlu hangi günler yayınlanıyor? İşte, Hekimoğlu dizisinin ilk fragmanları!

Hekimoğlu dizisi için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Avrupa'da beğenerek izlenen Doctor House dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinde başrolü Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz isimlerinden oluşuyor. Peki, Hekimoğlu dizisi ne zaman ve hangi günler yayınlanacak? İşte, dizisinin ilk fragmanları ve detaylı bilgiler

5.12.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova bu hafta 39. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Bir Zamanlar Çukurova'nın heyecanlı bölümünün ardından haftaya yayınlanacak olan yeni bölümü şimdiden merak konusu oldu. İzleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova'nın 40. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

10.10.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Güzel olduğunuz kadar ‘süper’siniz de...

Ve DC Comics karakterlerinin en feministi huzurlarımızda. ‘Wonder Woman’, süper güçlere sahip bir ‘Amazon’ prensesinin dünya barışını sağlamak için kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Filmin ana karakterini, ‘2004 İsrail Güzeli’ olduktan sonra sinemaya geçen Gal Gadot canlandırıyor.

2.06.2017