EKSTRA
MENÜ

Heijan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 14 haberi bulunmuştur.

Heijan Haberleri

Parise de yollasanız Bağcılardan vazgeçmeyiz

Paris'e de yollasanız Bağcılar'dan vazgeçmeyiz!

Onların havalı stüdyoları, klipler için dev bütçeleri yok. Tek göz odada kayıt, cep telefonuyla çekim. Sonuç: YouTube’da 6 milyon dinleyici. Ezilenlerin sesini duyurmak için yarattıkları Bağcılar Rap’le ve yıldızlarıyla tanışın. Çatı Records’un rap’çileri Heijan, Cash Ömer, Duygusal MC, Hataylı Bela’nın gözünden 750 binlik ilçede olup bitenler: “Baskıcı, tufacısı, cepçisi, hırsızı, kuytu köşelerde var torbacısı, deli dolu geceleri, farklıdır piyasası, Bağcılar burası!” HABER: Aslı BARIŞ/ Sebati KARAKURT

25.01.2015Ne Oluyor
Parise de yollasanızBağcılardan vazgeçmeyiz

Paris'e de yollasanızBağcılar'dan vazgeçmeyiz!

Onların havalı stüdyoları, klipler için dev bütçeleri yok. Tek göz odada kayıt, cep telefonuyla çekim. Sonuç: YouTube’da 6 milyon dinleyici. Ezilenlerin sesini duyurmak için yarattıkları Bağcılar Rap’le ve yıldızlarıyla tanışın. Çatı Records’un rap’çileri Heijan, Cash Ömer, Duygusal MC, Hataylı Bela’nın gözünden 750 binlik ilçede olup bitenler: “Baskıcı, tufacısı, cepçisi, hırsızı, kuytu köşelerde var torbacısı, deli dolu geceleri, farklıdır piyasası, Bağcılar burası!”

26.01.2015Hayat
Yansın Gecelerle tanınan şarkıcı Heijan gözaltında, Adana Merkez Patlıyor Herkes şarkısının sahibi Ramazan A. aranıyor

'Yansın Geceler'le tanınan şarkıcı Heijan gözaltında, 'Adana Merkez Patlıyor Herkes' şarkısının sahibi Ramazan A. aranıyor

İnternet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda narkotik operasyonu başlatıldı. Şu ana kadar 62 kişinin gözaltına alındığı operasyonda “Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom” gibi şarkıları seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda da yakalandı. Polis, ’Adana merkez patlıyor herkes’ şarkısıyla video paylaşım sitelerindeÿrekor izleyici sayısına ulaşan Ramazan A.’yı da yakalamak için çalışma başlattı.

28.11.2017Gündem
Heijan kimdir Gerçek ismi ne

Heijan kimdir? Gerçek ismi ne?

Yansın Geceler şarkısı ile tanınan Heijan’ın hayatı merak konusu oldu. Sahne ismiyle bilinen genç şarkıcının, gerçek adı ve geçmişi araştırılıyor. Peki Heijan kimdir? Gerçek ismi ne?

28.11.2017Magazin
Son 24 saatte ne oldu (28.11.2017)

Son 24 saatte ne oldu? (28.11.2017)

İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

28.11.2017Haber
Yansın geceler yandı

Yansın geceler yandı

İNTERNETTEN uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik 29 ilde eşzamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda ‘Yansın Geceler’ şarkısıyla YouTube üzerinden milyonlarca dinlenme rakamına ulaşan Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda gözaltına alındı.

28.11.2017Gündem
Narkotik operasyonuyla gözaltına alındığı iddia edilen Heijan’dan ilk açıklama Polisler evime gitmiş...

Narkotik operasyonuyla gözaltına alındığı iddia edilen Heijan’dan ilk açıklama 'Polisler evime gitmiş...'

Önceki gün internet üzerinden uyuşturucu pazarlayanlara, özendirici paylaşım yapanlara yönelik İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 29 ilde aynı anda narkotik operasyonu başlatıldı.“Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom” gibi şarkıları seslendiren ve milyonlarca kişi tarafından Youtube üzerinden dinlenen Heijan adıyla tanınan Doğan Tarda'nın da operasyonda gözaltına alınan isimler arasında olduğu iddia edildi.

30.11.2017Magazin
Son patlamayı anlama rehberi

Son patlamayı anlama rehberi

Gündeme bomba gibi düşen ‘Susamam’ ve Ezhel’in ‘Olay’ı durdurulamayan Türkçe rap yangınını körükledi. Şanışer ve Ezhel gibi yeni nesil rap’çiler yıllardır yeraltından yükselen sesi ‘Beyaz Türkler’in kulağına bağırıyor. Bir şeyler değişiyor ama tam olarak ne? Kim nerede ne yapmış anlamak isteyenlere, bütün aktörleriyle tam teşekküllü rap kılavuzu hazırladık.

15.09.2019Hürriyet Pazar
Mutinin yeni albümü AFROdizyak

Muti'nin yeni albümü "AFROdizyak"

Türkiye'de Rap müziğin çıkış yaptığı yıllarda Heijan ile birlikte yaptığı şarkılarla ilgi gören Muti, Türkiye'deki birçok stardan daha fazla izlendi...

19.07.2020Keyif

Yazar Sonuçları

‘Anadolu Rap’in ayak sesleri: Neyime ıstakoz, duygular varoş!

Eypio ve Burak King ikilisinin Günah Benim adlı şarkısının YouTube’da 65 milyonluk tıklanmaya ulaşması aslında şaşılası değil.

23.06.2016

Gözden kaçırılan tür: Rap

Spotify, Türkiye’de 2017 yılının ocak, şubat ve mart ayında en çok dinlenenler listesini yayınladı.

4.05.2017

Çünkü ABD 30’uncu tümen fiyaskosunu unutmadı

CUMHURBAŞKANI Erdoğan Washington’a gitme kararını açıkladığı günden bu yana çok önemli 3 mesaj aldı:

15.05.2017

İstanbul’un en Heijan’lı yeri: Bağcılar...

Megaköy’ün ‘mega’sını çek al, kalan işte burası.

30.11.2017

Objektif habercilik

Şüphesiz geçen haftanın en çok konuşulan iki olayı New York’ta başlayan Reza Zarrab davası ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı Man Adası’ndaki Bellway şirketiyle ilgili para trafiği belgeleriydi.

3.12.2017