EKSTRA
MENÜ

Hearthstone

Hearthstone ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hearthstone haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 114 Hearthstone haberi bulunmuştur.

Hearthstone Haberleri

Hearthstone için önemli güncelleme

Hearthstone için önemli güncelleme

Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları'na geldi. Oyuncular 15 Aralık tarihinden itibaren üç yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel Darkmoon Ödülleri'yle kadim ilahların gücünden faydalanabilecek.

16.12.2020Teknoloji
Hearthstone oyuncu geri dönüşlerini değerlendirdi

Hearthstone oyuncu geri dönüşlerini değerlendirdi

Hearthstone geliştiricileri, oyuncular tarafından gelen şikâyet ve geri dönüşleri dikkate alarak güncellemelerle birlikte oyunda iyileştirme ve değişiklikler yapıyor.

9.12.2020eSpor
Hearthstoneun yeni genişleme paketi yayında

Hearthstone'un yeni genişleme paketi yayında

Blizzard Entertainment'ın popüler dijital kart oyununun yeni genişleme paketinde kadim ilahlar geri dönüyor ve yanlarında ezeli güçleriyle yozlaştırdıkları 135 yeni kart getiriyor. Oyuncuların deste kurma becerilerini sınayan yeni ücretsiz rekabetçi oyun modu Hearthstone Düellolar'ın ilk resmi sezonuysa başlıyor.

18.11.2020Teknoloji
Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire duyuruldu

Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire duyuruldu

Blizzard Entertainment, yeni Hearthstone genişleme paketini duyurdu: Madness at the Darkmoon Faire

25.10.2020eSpor
Darkmoon Panayırı Dehşetiyle Hearthstonea dönüyorlar

Darkmoon Panayırı Dehşeti'yle Hearthstone'a dönüyorlar

Blizzard'ın sevilen ücretsiz dijital kart oyununun bir sonraki genişleme paketi Darkmoon Panayırı Dehşeti'nin (Madness at the Darkmoon Faire) 17 Kasım tarihindeki çıkışıyla birlikte, dünya dışı bir panayır eğlenceli gösterileri ve birazcık da kadim yozlaşmayla birlikte Hearthstone'a gelecek. Genç Azeroth'a hükmeden ve korkunç bir kudrete sahip ebedi varlıklar olan kadim ilahlar, dönüş noktaları olarak Darkmoon Panayırı'nı seçmiş gibi görünüyor.

23.10.2020Teknoloji
Hearthstone bünyesinde Maskeli Balo başlıyor

Hearthstone bünyesinde Maskeli Balo başlıyor

Hearthstone'un yeni oyun içi etkinliği Maskeli Balo başlıyor. Maskeli Balo sınırlı süreli etkinliği boyunca handa bazı değişiklikler olacak. Han kapışmaları, çift sınıflı arenanın dönüşü, Rexxar için Hearthstone Kahramanlar Kitabı macerası oyunda yerini alacak.

29.09.2020Teknoloji
En iyi savaş oyunları listesi - Oynanması gereken en iyi 10 bilgisayar (Pc) ve mobil savaş oyunu önerisi

En iyi savaş oyunları listesi - Oynanması gereken en iyi 10 bilgisayar (Pc) ve mobil savaş oyunu önerisi

Savaş oyunları uzun yıllardır en çok sevilen türler arasında yer almaktadır. Her dönem farklı türde oyunlar çıksa da genel olarak bu oyunlar çok sevilmektedir. Yazımızda en iyi 10 savaş oyunu listesini bulabilirsiniz.

28.09.2020Tekno Hayat
2020 Hearthstone Dünya Şampiyonası Tarihleri Açıklandı

2020 Hearthstone Dünya Şampiyonası Tarihleri Açıklandı

Normal olmayan bir yılda, bir Hearthstone Dünya Şampiyonunu taçlandırmanın yıllık geleneği, Blizzard Entertainment’ın Perşembe sabahı yaklaşan çevrimiçi etkinliğin ayrıntılarını duyurmasıyla devam edecek.

25.09.2020eSpor
Hearthstone Grandmasters Dünya Şampiyonası başlıyor

Hearthstone Grandmasters Dünya Şampiyonası başlıyor

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen dünyaca ünlü dijital kart oyunu Hearthstone'un dünyanın en iyi sekiz Hearthstone oyuncusunu karşı karşıya getireceği Hearthstone Grandmasters Dünya Şampiyonası, 12-13 Aralık'ta gerçekleşecek.

25.09.2020Teknoloji
Gelecek yıl BlizzCon yerine BlizzConline etkinliği yapılacak

Gelecek yıl BlizzCon yerine BlizzConline etkinliği yapılacak

World of Warcraft, Diablo, Starcraft ve Overwatch gibi yapımlara imza atan ve milyonlarca oyuncuya ulaşan Blizzard'ın her yıl gerçekleştirdiği BlizzCon, gelecek sene pandemi nedeniyle internet üzerinden yapılacak.

22.09.2020Teknoloji
Hearthstone Book of Heroes: Jaina yeniden maceraya çıkıyor

Hearthstone Book of Heroes: Jaina yeniden maceraya çıkıyor

Hearthstone'un ünlü büyücüsü Jaina için yeniden okula gidiş vakti geldi. Oyuncular, bu ücretsiz tek kişilik macerayla Jaina Proudmoore'un güçlü bir büyücü haline gelişine tanıklık edecek.

16.09.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour Online ne zaman başlıyor

Hearthstone Masters Tour Online ne zaman başlıyor?

Hearthstone Masters Tour Online: Montreal, 11-13 Eylül'de gerçekleştirilecek. Yarışmacılar toplamda 3 milyon dolarlık ödül havuzunun 250 bin dolarlık bölümü için mücadele edecek.

8.09.2020Teknoloji
Hearthstone için önemli güncelleme: Jaina geri dönüyor

Hearthstone için önemli güncelleme: Jaina geri dönüyor

Warcraft dünyasının ünlü büyücüsü Jaina Proudmoore'un ücretsiz macerası, yeni Scholomance kahramanları ve Kahramanlar Kolezyonu yeni güncellemeyle oyunculara sunuluyor.

4.09.2020Teknoloji
İlk kez bir Türk oyuncu, Hearthstone Inn-Vitational turnuvasında şampiyon oldu

İlk kez bir Türk oyuncu, Hearthstone Inn-Vitational turnuvasında şampiyon oldu

Dün akşam gerçekleşen Hearthstone Inn-Vitational turnuvasında Başar Coşkunoğlu, tüm rakiplerini her maçta 2-0'lık skorla hiç yenilgi almadan alt ederek takımına şampiyonluğu kazandırdı.

26.08.2020Teknoloji
Scholomance Inn-Vitational Turnuvası 25-26 Ağustosta gerçekleştirilecek

Scholomance Inn-Vitational Turnuvası 25-26 Ağustos'ta gerçekleştirilecek

Türkiye'den turnuvaya katılma hakkı kazanan BasarCos da dahil olmak üzere katılımcılar, 100 bin dolar değerindeki ödül ve Scholomance şampiyonluk ünvanını kazanmak için mücadele edecek.

20.08.2020Teknoloji
Hearthstone Grandmasters yeni sezonu için geri sayım

Hearthstone Grandmasters yeni sezonu için geri sayım

Hearthstone Grandmasters, 2. Sezon'u 14 Ağustos'ta sizlerle! 2. Sezon, 6 Eylül tarihine kadar her cuma, cumartesi ve pazar günü karşınızda olacak.

12.08.2020Teknoloji
Hearthstoneun yeni genişleme paketi Scholomance Akademisi yayında

Hearthstone'un yeni genişleme paketi Scholomance Akademisi yayında

Blizzard Entertainment'ın popüler dijital kart oyunu Hearthstone'un yeni genişleme paketi Scholomance Akademisi yayınlandı. Oyuncular tanınmış profesörler, bilgiyle dolu dersler ve sihirli muziplikler üstüne kurulu 135 yeni kartla sihir repertuvarlarını genişletebilecek.

7.08.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour Online: Madrid ne zaman

Hearthstone Masters Tour Online: Madrid ne zaman?

Blizzard Entertainment'ın dijital kart oyunu Hearthstone'un hem profesyonel hem de amatör oyuncular için düzenlediği Hearthstone Masters Tour turnuvası için önemli bir gelişme yaşandı. Turnuvanın Madrid ayağı öne alındı ve Ekim ayında gerçekleştirilmesine karar verildi.

24.07.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour Online: Asya-Pasifikin şampiyonu belli oldu

Hearthstone Masters Tour Online: Asya-Pasifik'in şampiyonu belli oldu

Hearthstone Masters Tour Online: Asya-Pasifik turnuvası sona erdi; Simone “Leta” Liguori 32.500 dolar değerindeki şampiyonluk ödülü ve Masters Tour şampiyonluk kupasını elde eden isim oldu.

23.07.2020Teknoloji
Hearthstoneun yeni eklenti paketi için geri sayım başladı

Hearthstone'un yeni eklenti paketi için geri sayım başladı

Hearthstone'un yeni eklenti paketi Scholomance Akademisi 6 Ağustos'ta yayınlanacak. Ayrıca Scholomance Akademisi'nin kart tanıtım sezonu 29 Temmuz tarihine kadar pek çok kanal üstünden başlıyor.

22.07.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour Online 3 milyon dolar dağıtacak

Hearthstone Masters Tour Online 3 milyon dolar dağıtacak

Hearthstone Masters Tour Online'da 3 milyon dolarlık ödül havuzundan pay almak ve Masters Tour Şampiyonu ünvanını elde etmek için mücadele başlıyor.

17.07.2020Teknoloji
Hearthstone: Scholomance Akademisi için geri sayım başladı

Hearthstone: Scholomance Akademisi için geri sayım başladı

Ders zili ağustos başında Blizzard Entertainment'ın dijital kart oyunu Hearthstone'un en son genişleme paketi olan Scholomance Akademisi'nin (Scholomance Academy) çıkışıyla çalacak. Ünlü sihir okulunun sıralarında yerlerini alacak öğrenciler, oyunu sihirli sinerjiler ve büyülülerle donatacak 135 yepyeni kartla tanışacak.

15.07.2020Teknoloji
World of Warcraft Shadowlands koleksiyonluk eşyalarla geliyor

World of Warcraft Shadowlands koleksiyonluk eşyalarla geliyor

Blizzard Entertainment tarafından geçtiğimiz akşam Twitch ve YouTube üzerinden gerçekleştirilen canlı yayında dünyaca ünlü çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu World of Warcraft'ın yakında gelecek Shadowlands içeriklerine göz atıldı ve genişleme paketinin koleksiyoncu sürümü World of Warcraft Yönetici Yönetici Yapımcısı John Hight tarafından görücüye çıkarıldı.

9.07.2020Teknoloji
Hearthstoneun Şer Ateşi Festivali devam ediyor

Hearthstone'un Şer Ateşi Festivali devam ediyor

Hearthstone'un Şer Ateşi Festivali, beş bölümlük Şer Ateşi tek kişilik macerasıyla devam ediyor.

19.06.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour başlıyor

Hearthstone Masters Tour başlıyor

Hearthstone'un amatör ve profesyonel oyunculara yönelik turnuvası bu hafta sonu geri geliyor. Blizzard, kısa süre önce tüm oyuncuların ve görevlilerin sağlığını korumak adına bu turnuvayı tamamen çevrimiçi bir Masters Tour'a dönüştürme kararı aldığımızı duyurmuştu. Dolayısıyla 50 ülkeden 350'nin üstünde oyuncu, önümüzdeki günlerde Masters Tour Kupası'nı kazanmak, Grandmaster unvanını elde etmek ve 2020 yılının 3.000.000 $'lık ödül havuzundan payını almak için çevrimiçi mücadele edecek.

13.06.2020Teknoloji
Hearthstoneda yılın en sıcak festivali başlıyor

Hearthstone'da yılın en sıcak festivali başlıyor

Hearthstone'un en sıcak dört haftası, şerle karışık bir şekilde başlıyor. 9 Haziran'da başlayacak ve Outland'in en sevilen yönlerini geri getirecek Şer Ateşi Festivali'nde (Felfire Festival), etkinlikler, ödüller, devasa bir Savaş Meydanları güncellemesi ve beş bölümlük ücretsiz Şer Ateşi tek kişilik macerası karşınızda olacak.

9.06.2020Teknoloji
World of Warcraft Shadowlands canlı yayını için geri sayım

World of Warcraft Shadowlands canlı yayını için geri sayım

World of Warcraft Yönetici Yapımcısı John Hight ve Oyun Direktörü Ion Hazzikostas evlerinden yapacakları canlı yayında ekibin yakında çıkacak genişleme paketi Shadowlands için sürdürdüğü bazı çalışmaları paylaşacak.

28.05.2020Teknoloji
Red Bull M.E.O.’da final zamanı

Red Bull M.E.O.’da final zamanı

Dünyanın en rekabetçi mobil oyun arenası Red Bull M.E.O. en iyiyi bulma yolunda son aşamaya geldi. Red Bull M.E.O. Dünya Finalleri’nde 30 farklı ülkeden mobil espor oyuncuları Clash Royale, Brawl Stars ve Hearthstone’da şampiyon olmak için ekranların başına geçecek.

7.05.2020Diğer
Hearthstone Grandmasters 2020 Turnuvası bugün başlıyor

Hearthstone Grandmasters 2020 Turnuvası bugün başlıyor

Hearthstone Grandmasters, 2020 yılında yeniden karşınızda... 1. Sezon tüm dünyada 17 Nisan Cuma günü (bugün) başlayacak ve 7 Haziran tarihine kadar cuma, cumartesi ve pazar günlerinde gerçekleşecek.

17.04.2020Teknoloji
Hearthstoneda Outlandin Küllerinin çıkışıyla Anka Yılı başlıyor

Hearthstone'da Outland'in Külleri'nin çıkışıyla Anka Yılı başlıyor

Anka Yılı, Blizzard’ın sevilen dijital kart oyunu Hearthstone'un yeni genişleme paketi olan Outland'in Külleri'nin çıkışıyla birlikte resmi olarak başlıyor. Oyuncuları Kara Geçit'in ötesindeki tehlikeli ve savaşlarla darmadağın olmuş bir diyara davet eden Outland'in Külleri, bu dünyanın yerlisi olan korkunç canavarlar, acımasız karakterler ve iblislerden güç alan büyü ve yadigârlardan oluşan 135 yepyeni kartla Hearthstone'daki dengeleri altüst ediyor.

8.04.2020Teknoloji
Hearthstone bu kez İblis Avcısı ile karşınızda

Hearthstone bu kez İblis Avcısı ile karşınızda

Warcraft evreninin sembolleşmiş İblis Avcısı sınıfı, bugün tüm Hearthstone platformlarına İblis Avcısı giriş bölümüyle birlikte adım attı.

3.04.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor

Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor

Blizzard devam eden COVID-19 durumu nedeniyle sıradaki Asya-Pasifik Master Tour'u çevrimiçi olarak gerçekleştirme kararı aldı.

1.04.2020Teknoloji
Hearthstone Anka Yılı için geri sayım başladı

Hearthstone Anka Yılı için geri sayım başladı

Hearthstone'da 7 Nisan'da başlayacak olan Anka Yılı, Blizzard'ın popüler dijital kart oyununa önemli değişiklikler getirecek. Alevlerin her yeri saracağı bu yeni dönem, oyunun çıkışından beri eklenen ilk yeni sınıf iblis avcısının Hearthstone'a gelişiyle başlayacak.

18.03.2020Teknoloji
Hearthstone, oyuna sadece giriş yapanlara ödül dağıtacak

Hearthstone, oyuna sadece giriş yapanlara ödül dağıtacak

Blizzard Entertainment'ın dünyaca ünlü kart oyunu Hearthstone, 6. yaşında. Bu yaşa özel düzenlenen Rekabet Ruhu (Spirit of Competition) adı verilen ve 17 Mart'a kadar sürecek bu etkinlikte Hearthstone sevenler oyuna sadece giriş yaparak 2 adet Rise of Shadows kart paketi, 2 adet Saviors of Uldum kart paketi, 2 adet Descent of Dragons kart paketi ve çok özel Ejderha yılı kart sırtına ücretsiz sahip olabilecek.

10.03.2020Teknoloji
Hearthstone: Masters Tour Arlington’ın şampiyonu belli oldu

Hearthstone: Masters Tour Arlington’ın şampiyonu belli oldu

Masters Tour bünyesinde Fransızlardan oluşan ikinci final maçı gerçekleşirken, kupanın ve 32.500 Amerikan Dolarının sahibi olmayı başaran isim xBlyzes oldu.

6.02.2020Teknoloji
Haftanın en dikkat çeken oyunları

Haftanın en dikkat çeken oyunları

Bilgisayar, konsol derken artık pek çok kişi telefonu başında da oyun oynamaya başladı. İşte 27 Ocak haftasında dikkat çeken oyunlar...

31.01.2020Teknoloji
Warcraft III: Reforged satışa sunuldu Efsane geri döndü

Warcraft III: Reforged satışa sunuldu! Efsane geri döndü

Yıllar önce satışa sunulduğunda milyonlarca oyuncunun büyük ilgisiyle karşılanan ve halen internet üzerinden oynanan Warcraft III yeni yüzüyle tekrar oyuncuların karşısına çıktı. Bir süredir 'beta' aşamasında olan Warcraft III: Reforged, bugünden itibaren final sürümüyle raflardaki yerini aldı.

29.01.2020Teknoloji
Hearthstone: Galakrondun Uyanışı, ikinci bölümüyle yayında

Hearthstone: Galakrond'un Uyanışı, ikinci bölümüyle yayında

Blizzard'ın popüler oyunlarından Hearthstone bünyesinde Ejderha Yılı'ının son tek kişilik macerası Galakrond'un Uyanışı, ikinci bölümüyle yayınlandı.

29.01.2020Teknoloji
Hearthstoneun yeni tek kişilik macerası Galakrondun Uyanışı yayında

Hearthstone'un yeni tek kişilik macerası Galakrond'un Uyanışı yayında

Blizzard'ın popüler oyunlarından Hearthstone bünyesinde Ejderha Yılı'ının son tek kişilik macerası Galakrond'un Uyanışı, birinci bölümüyle yayınlandı.

24.01.2020Teknoloji
Hearthstone: Galakrond’s Awakening ile tek kişilik macera başlıyor

Hearthstone: Galakrond’s Awakening ile tek kişilik macera başlıyor

Hearthstone’un yeni tek kişilik macerası Galakrond’un Uyanışı’nda gökyüzü savaş alanına dönüyor. Bu yepyeni hikâye odaklı deneyim 21 Ocak’ta sizlerle olacak ve beraberinde birbirinden zorlu 24 karşılaşmayla 35 yeni kart getirecek. Oyuncular ön sipariş vererek hem Hearthstone’da bir adet Altın Klasik Kart Paketi hem de Galakrond’un Uyanışı’nda yer alan bölümlerin tamamına sahip olabiliyor.

10.01.2020Teknoloji
Hearthstone Masters Tour 2020’de dopdolu geçecek

Hearthstone Masters Tour 2020’de dopdolu geçecek

Masters Tour turnuvalarının sayısı üçten altıya yükselirken, Hearthstone Espor ekibi etkinlik partneri olarak ESL ve DreamHack’le el sıkıştı.

8.01.2020eSpor
Hearthstone Masters Tour turnuvalarının sayısı ikiye katlanacak

Hearthstone Masters Tour turnuvalarının sayısı ikiye katlanacak

Masters Tour turnuvalarının sayısı üçten altıya yükselirken, Hearthstone Espor ekibi etkinlik partneri olarak ESL ve DreamHack’le el sıkıştı.

8.01.2020Teknoloji
Warcraft III: Reforged oyununun çıkış tarihi belli odlu

Warcraft III: Reforged oyununun çıkış tarihi belli odlu

Warcraft III: Reign of Chaos ve ödüllü eklenti paketi Warcraft III: The Frozen Throne’u içeren Warcraft III: Reforged, 60’dan fazla görev barındıran toplam 7 adet tek kişilik macerayla geliyor. Çıkış tarihi ise bakın ne zaman?

18.12.2019Teknoloji
Hearthstone: Descent of Dragons oyuncuları ejderhaya dönüştürecek

Hearthstone: Descent of Dragons oyuncuları ejderhaya dönüştürecek

Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü dijital kart oyunu Hearthstone’un 135 yeni kart içeren yeni genişleme paketi Descent of Dragons'da tüm zamanların en kadim ejderhası Galakrond, Azeroth’u dümdüz etmeye geliyor. Aksiyon yüklü bu kart paketi seti oyuncuları Dragonblight semalarında Hearthstone’un gözü pek hazine avcıları League of Explorers’la Başkötü Rafaam’ın belalılar çetesi League of E.V.I.L. arasında gerçekleşecek savaşın ortasına sürüklüyor.

11.12.2019Teknoloji
Hearthstone: Descent of Dragons için geri sayım başladı

Hearthstone: Descent of Dragons için geri sayım başladı

Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı.

9.12.2019Teknoloji
Blizzard büyük kış indirimleri başlıyor İşte yeni fiyatlar

Blizzard büyük kış indirimleri başlıyor! İşte yeni fiyatlar

Blizzard’da büyük kış indirimleri başlıyor. Sevilen Blizzard oyunlarında indirimler bugünden başlayarak 2 Aralık’a kadar sürecek.

28.11.2019Teknoloji
Hearthstone: Battlegrounds’a yeni güncelleme

Hearthstone: Battlegrounds’a yeni güncelleme

Hearthstone: Battlegrounds'a yeni kahramanlarla birlikte güncelleme geliyor.

20.11.2019Teknoloji
Hearthstone için yeni genişleme paketi: Descent of Dragons

Hearthstone için yeni genişleme paketi: Descent of Dragons

Blizzard Entertainment dünyaca ünlü dijital kart oyunu Hearthstone’un yeni genişleme paketi olan ve 135 karttan oluşan Descent of Dragons’u duyurdu. Yıl boyunca devam eden ve bu anlamda Hearthstone’da bir ilki gerçekleştiren hikâye örgüsünün epik finaline 10 Aralık’ta çıkacak yeni genişleme paketiyle şahit olacağız. Büyük finalde ejderhaların yakıcı güçleriyle donatılacak oyuncuların sahip olabilecekleri yetenekler arasında Warcraft tarihinin en kudretli ejderhası Galakrond’a dönüşmek de bulunuyor.

4.11.2019Teknoloji
World of Warcraft: Shadowlands duyuruldu Adım adım ölüler diyarına...

World of Warcraft: Shadowlands duyuruldu! Adım adım ölüler diyarına...

Horde'un düşmüş lideri Sylvanas Windrunner, Azeroth ile ölüler diyarı arasındaki perdeyi yırttı ve bunu yaparken yaşamla ölüm arasındaki kozmik dengeyi tehdit eden bir dizi olayı da harekete geçirdi. Blizzard Entertainment'ın bugün duyurduğu, devasa çok oyunculu rol yapma oyununun son genişleme paketi World of Warcraft: Shadowlands'de Azeroth kahramanları öte dünyanın harikaları ve dehşetleriyle karşı karşıya kalacak, Sylvanas'ın yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşecekler.

4.11.2019Teknoloji

Yazar Sonuçları

'Z Kuşağı' için alternatif basketbol

Koronavirüs salgını sonrası hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Tamam da, nasıl olacak? Basketbol için kırılma noktasına mı geldik? Basketbol bir temas sporudur.

4.05.2020