EKSTRA
MENÜ

Hayvanlar

Hayvanlar haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hayvanlar hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 17.529 Hayvanlar haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hayvanlar Haberleri

Ketamin Nedir, Ne İşe Yarar Ketamin Ne İçin Kullanılır

Ketamin Nedir, Ne İşe Yarar? Ketamin Ne İçin Kullanılır?

Dünya Sağlık Örgütü'nün temel ilaçlar listesinde yer alan, son yıllardaTSSB'den migrene kadar çeşitli rahatsızlıkları olan hastalar için bir tedavi seçeneği olarak popülerlik kazan ketamin, 1970'lerden beri anestezik olarak kullanılmaktadır. Peki, ketamin nedir, ne işe yarar? İşte, tüm detaylar.

29.06.2021Sağlık
Kanadalı bilim insanları ağızda eriyen aşı bantları üzerinde çalışıyor

Kanadalı bilim insanları ağızda eriyen aşı bantları üzerinde çalışıyor

Kanada’nın Hamilton kentindeki McMaster Üniversitesinden bir bilim ekibi, aşı ve ilaçların ağız içine yapıştırıldıklarında eriyen bantlarla vücuda alınmasını sağlayacak yeni bir çalışma gerçekleştiriyor.

29.06.2021Dünya
Bir yıl sonra yine aynı tesise girdi ama bu kez pencereden İlk iş kamerayı kırdı, sonra gereğini yaptı

Bir yıl sonra yine aynı tesise girdi ama bu kez pencereden! 'İlk iş kamerayı kırdı, sonra gereğini yaptı'

Trabzon'un Tonya ilçesinde geçen yıl kış uykusundan uyanıp aç kalan bozayı, Sazalan Yaylası'nda kapatılan alabalık tesislerine dadanmıştı. Kapısını kırıp içeri girdiği tesisteki buzdolabını da deviren ayının karnını doyurmaya çalıştığı anlar, güvenlik kamerasına yansımıştı. Alabalık tesisine bir yıl aradan sonra yeniden gelen ayı, bu kez kapıyı kıramayınca pencereden girdi. Güvenlik kamerasını kıran ayı, yiyecek arayıp ortalığı dağıttı. Tesisin sahibi Cemil Arslan, “Aynı ayı, yine misafirimiz oldu. Geçen olduğu gibi bu yıl da gelerek, ziyaretimi yaptı. İçeriye girdi, ilk iş olarak kendisini kamufle etmek için önce kamerayı kırdı. Sonra gereğini yaptı içerde” dedi.

28.06.2021Gündem
Besicinin kilogram hesabı

Besicinin kilogram hesabı

Bu hafta İşin Peşinde köşesi için Bursa’da bir büyükbaş hayvan çiftliğinde çalıştım. Balya taşıyıp, yem kardım. Hayvanların bulunduğu alanları temizledim. Bu faaliyetin sürdürülebilmesi için hayvanların günde yaklaşık 1.8 kilogram alması gerekiyor. Ancak girdi maliyetleri ve yem fiyatları hemen her gün artıyor. Bu dengeyi iyi sağlamak ise cambazlık istiyor. Eğer yemi kendi topraklarında yetiştiremiyorsan kâr etmek cidden zor. Yaz aylarında sıcaklar hem hayvanları hem çalışanları zorluyor. Çoğu meslekte olduğu gibi burada da uzun dönemli işçi sıkıntısı var. Bu sorun Afgan işçilerle çözülüyor.

28.06.2021Ekonomi
Silaj Nedir Ve Nasıl Yapılır Silaj Önemi, Yararları Ve Tarihçesi

Silaj Nedir Ve Nasıl Yapılır? Silaj Önemi, Yararları Ve Tarihçesi

Silaj kelimesinin kökeni İngilizcede silage sözcüğünden gelmektedir. Kelimenin Türkçe karşılığı ise bekletilerek mayalanan hayvan yemi demektir. İngilizcede silo silindir şeklinde tahıl deposu kelimesinden alıntıdır. Ek getirilerek kelime türemiştir. Dilimizde de silaj sözcüğüyle kullanılmaktadır. Hayvan besleme ve çiftçilik sektöründe yer almaktadır. Sizler için bilgilendirici şekilde detaylıca silaj nedir, nasıl yapılır, önemi nedir, yararları nelerdir ve tarihçesi konularını derledik.

27.06.2021Araştırma
Qilin Nedir Ve Hangi Hayvandır Japoncada Qilin Anlamı

Qilin Nedir Ve Hangi Hayvandır? Japonca'da Qilin Anlamı

Tarihi dönemlerde yaşadığı düşünülen birçok hayvan vardır. Bu hayvanların bazıları gerçekten yaşamışken bazıları ise sadece efsane olarak kalmıştır. Sizler için Qilin nedir ve hangi hayvandır? Japoncada qilin anlamı nedir? Tüm detayları ile derledik.

27.06.2021Araştırma
Başı kesilmiş 3 köpek bulunmuştu... Flaş gelişme yaşandı

Başı kesilmiş 3 köpek bulunmuştu... Flaş gelişme yaşandı!

İzmir’in Çeşme ilçesinde, mahalleli tarafından beslenen 3 yavru köpeğin başları kesilmiş olarak ölü bulunmasıyla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. Köpekleri cansız halde bulduklarını söyleyen Türkmenistan uyruklu 2 kişi, çalışma izinleri olmadığı için İl Göç İdaresi’ne teslim edildi.

27.06.2021Gündem
Zorunlu olmuştu Evcil hayvanlara mikroçip takılıyor

Zorunlu olmuştu! Evcil hayvanlara mikroçip takılıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Türk Veteriner Hekimleri Birliği arasında imzalanan protokol sonucunda sahipli kedi, köpek ve gelinciklere mikroçip takma zorunluluğu getirilmesinin ardından sahipleri, hayvanlarına mikroçip taktırmaya başladı.

27.06.2021Gündem
Mucize değil, Alın teri

Mucize değil, Alın teri!

Doğayla ilgili endişelerimiz her geçen gün artsa da bazen ‘İsteyince oluyormuş’ dedirten, umut veren gelişmeler de yaşanıyor. Örneğin Sinop’un Boyabat ilçesinin Akyörük Köyü... 1980’e dek çöl gibi görünen köy bugün yemyeşil. Dikilen 800 bin ağacın gölgesinde büyüyen çocuklar ormansız yaşayamayacaklarını söylüyor.

27.06.2021Hürriyet Pazar
Hayvan üretimevine baskın; 21 hayvana el koyuldu

'Hayvan üretimevi'ne baskın; 21 hayvana el koyuldu

Ankara'da veteriner kliniğinde çalışan Yunus Emre Ç.'nin (25) çoğaltmak ve satmak için evde kötü şartlarda baktığı 10 kedi, 9 köpek ve 2 ördeğe Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekiplerince el koyuldu. Yunus Emre Ç.'ye, hayvan bakım ve refahına uygun olmayan şartlar nedeniyle para cezası kesildi.

25.06.2021Gündem
İstanbulda korkutan görüntü Hayvanlar birer birer ölmeye başladı...

İstanbul'da korkutan görüntü! Hayvanlar birer birer ölmeye başladı...

İstanbul Arnavutköy Şamlar Gölü'ne akan dere bırakılan kimyasal atıklar ile renk değiştirdi. Çevre sakinleri dereye farklı renkte atıklar karıştığını belirterek "Koyunların yanı sıra bir de köpeğimiz öldü. Biz dereden akan sudan içtiklerinden şüpheleniyoruz" dedi.

25.06.2021Gündem
Oppoya CVPR 2021de 12 ödül

Oppo'ya CVPR 2021'de 12 ödül

Oppo, CVPR 2021'de 1 birincilik, 7 ikincilik ve 4 üçüncülük ödülü ile dikkate değer başarılar elde etti.

25.06.2021Teknoloji
Flora Nedir Biyoloji, Botanik Ve Coğrafyada Flora Kavramı

Flora Nedir? Biyoloji, Botanik Ve Coğrafyada Flora Kavramı

Flora kelimesinin dilimize girişi Latinceden gelmedir. Kelimenin Türkçe karşılığı ise botanik demektir. Roma mitolojisinde bitkilere ve ilkbaharın tanrıçasına verilen isim olarak bilinmektedir. Hayvan topluluğunu tanımlayan ve benzer bir terim olan Fauna kelimesi de kendi alanında kullanılmaktadır. Vererek flora nedir, biyoloji, botanik ve coğrafya flora kavramlarını derledik.

24.06.2021Araştırma
Fauna Nedir Fauna Örnekleri Ve Bölgeleri Hakkında Bilgi

Fauna Nedir? Fauna Örnekleri Ve Bölgeleri Hakkında Bilgi

Fauna terimi doğal yaşam için sıklıkla duyulan terimlerden biridir. Ancak çoğu kişi bu terimin ne anlama geldiğini bilmemektedir. Bu sebeple fauna teriminin anlamı ile alakalı araştırmalar yapılmaktadır. Fauna nedir? Fauna örnekleri ve bölgeleri hakkında bilgiler nelerdir? İşte, tüm detaylar.

24.06.2021Araştırma
Alerjik Astıma Ne İyi Gelir Ve Nasıl Geçer Alerjik Astım Nedenleri Ve Tedavisi

Alerjik Astıma Ne İyi Gelir Ve Nasıl Geçer? Alerjik Astım Nedenleri Ve Tedavisi

Alerjik astım özellikle bahar aylarında daha fazla ortaya çıkar. Alerjik astımı olan kişilerde alerjiyi tetikleyecek unsurlar bir hayli fazladır. Bundan dolayı alerjik astımı olan kişilerin yaşam kalitesini ona göre belirlemiş olması gerekir. Son günlerde alerjik astım ile ilgili araştırmalar devamlı olarak artmıştır. Peki alerjik astıma ne iyi gelir? Alerjik astım nasıl geçer? Alerjik astımın nedenleri nelerdir? Alerjik astımın tedavisi nasıl olur? İşte alerjik astım ile ilgili tüm detaylar.

24.06.2021Sağlık
Sibirya Kedisi Nedir Sibirya Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır

Sibirya Kedisi Nedir? Sibirya Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır?

İnsanların hayatlarında en çok yer bulan hayvanların başında kediler gelmektedir. Kediler son derece uysal hayvanlar olduğundan dolayı insanların yanında kendilerine kolayca yer bulabilmektedirler. Sizler için Sibirya kedisi nedir? Sibirya kedisinin özellikleri, kişiliği ve bakımı nasıldır? Tüm detayları ile derledik.

24.06.2021Yaşam
Misk Kedisi Nedir Misk Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır

Misk Kedisi Nedir? Misk Kedisinin Özellikleri, Kişiliği Ve Bakımı Nasıldır?

Kediler, evcil ve vahşi türleri ile tabiatın en ilgi çekici ve renkli canlı türleridir. Özellikle evcil türleri günlük yaşantımızda her zaman yanımızda olmasını arzu ettiğimiz en güzel dostlarımızdır. Kedilerin pek çok türü olmakla birlikte bazı türleri hakkında insanlar daha az bilgi sahibi oldukları için onlara dair daha fazla araştırma yapılmaktadır. Bu türlerin başında misk kedileri geliyor. Bu gizemli ve merak uyandıran kedi türüne ilişkin Misk kedisi nedir? Misk kedisinin özellikleri, kişiliği ve bakımı nasıldır? İşte, tüm detaylar.

24.06.2021Yaşam
Bu kareler Ankaradan Dere taştı, çok sayıda evi su bastı

Bu kareler Ankara'dan! Dere taştı, çok sayıda evi su bastı

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi.

23.06.2021Gündem
Yenimahallede sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan hayvanlar telef oldu

Yenimahalle'de sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan hayvanlar telef oldu

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı.

22.06.2021Haber
Yenimahallede sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan 6 hayvan öldü

Yenimahalle'de sağanak nedeniyle dere taştı; sele kapılan 6 hayvan öldü

Ankara'da etkili olan sağanak nedeniyle Yenimahalle ilçesinde bulunan bir derede taşkın meydana geldi. Sel sularına kapılan 4 köpek ve 2 inek ölürken, tarım arazileri sular altında kaldı, 11 evi de su bastı.

22.06.2021Gündem
İYİ Partili Türkkan’ın çiftliğindeki kaçak yapılar yıkılıyor

İYİ Partili Türkkan’ın çiftliğindeki kaçak yapılar yıkılıyor

KOCAELİ’de, İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Milletvekili Lütfü Türkkan’ın çiftliğindeki 15 kaçak yapının yıkımına başlandı.

22.06.2021Gündem
Kurban kesiminde randevulu sistem

Kurban kesiminde randevulu sistem

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2021 Yılı Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı.

20.06.2021Ekonomi
Bu haberden sonra kimse kimseye ‘kuş beyinli’ diye hakaret edemeyecek

Bu haberden sonra kimse kimseye ‘kuş beyinli’ diye hakaret edemeyecek

Bir aşağılama sözcüğü olarak kullanılan ‘Kuş beyinli’ sıfatı aslında bir hakaret değil bir iltifat çünkü kuşlar sandığımızdan çok daha akıllı. Kanıt mı görmek istiyorsunuz? Tüm detaylar haberimizde...

19.06.2021Gündem
Mantar da hayvanları koruma kanunu bekliyor

Mantar da hayvanları koruma kanunu bekliyor

Hayvanları Koruma Kanunu’nun Meclis’ten geçmesi beklenirken, can dostlarımızın maruz kaldığı şiddet bitmek bilmiyor. Son örnek olay Mersin’de yaşandı. İnsan şiddetinin mağduru olan ‘Mantar’, belinden çelik telle ağaca bağlanmış halde bulundu.

19.06.2021Gündem
Son dakika: İstanbula kurbanlıklar ne zaman gelecek Kurban kesimi tebliği yayımlandı

Son dakika: İstanbul'a kurbanlıklar ne zaman gelecek? Kurban kesimi tebliği yayımlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan 2021 Yılı Kurban Hizmetlerinin Uygulanmasına Dair Tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

18.06.2021Gündem
Okul öncesi mevsimler, hayvanlar, geometrik şekiller, karışık online boyama sayfaları ve etkinlikleri

Okul öncesi mevsimler, hayvanlar, geometrik şekiller, karışık online boyama sayfaları ve etkinlikleri

Öğrencilerin yaz tatiline girmeye hazırlandığı son günlerde, çocukların okula gitmediği dönemlerde boyama etkinlikleri ile gelişimini desteklemek isteyen ebeveynler araştırmalara şimdiden başladı bile. Bunun için, mevsimler, hayvanlar, geometrik şekiller ve daha fazlasının yer aldığı online boyama sayfalarının yer aldığı kaynakları hazırladık.

17.06.2021Etkinlikler
Sivasta yine aynı kâbus can aldı

Sivas'ta yine aynı kâbus can aldı

Sivas'ta, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) şüphesiyle tedavi gören kişi hayatını kaybetti.

15.06.2021Gündem
The Sims 4 Cottage Living eklentisi ile kırlara açılıyor

The Sims 4 Cottage Living eklentisi ile kırlara açılıyor

Oyuncular tarafından çok istenen çiftçilik, hayvancılık ve çok daha fazlası bu eklenti ile oyuna ekleniyor.

15.06.2021eSpor
İnsanlığa yumruk

İnsanlığa yumruk

Sokak hayvanlarını besleyen Aysun Korkar saldırıya uğradı. Aldığı yumruk darbeleriyle çenesinde kırıklar oluştu. Sosyal medyada paylaştığı videoda olayı anlatan Korkar, “1 kişi gelip ‘Burada besleme yapma, koku ve sinek oluyor’ diyerek saldırdı. Ben oraya gitmezsem o hayvanlar aç kalacak” dedi.

15.06.2021Gündem
Sağlık nedir, nasıl tanımlanır Kısaca sağlığın tanımı ve önemi

Sağlık nedir, nasıl tanımlanır? Kısaca sağlığın tanımı ve önemi

Canlılar yaşamlarının devamlılığını sürdürebilmek için birçok etken ile mücadele etmek zorundadır. Bu etkenler arasında beslenme, barınma ve sağlık gibi temel ihtiyaçların giderilmesi ilk önceliktir. Özellikle de sağlık… Peki sağlık nedir, nasıl tanımlanır? Kısaca sağlığın tanımı ve önemi.

15.06.2021Araştırma
GDO nedir, zararları nelerdir GDOlu ürünler nelerdir

GDO nedir, zararları nelerdir? GDO'lu ürünler nelerdir?

Uzun zamandan beri GDO’lu ürünlerin insan sağlığı ve genleri hakkındaki tartışmalar sürüyor. Bir grup bunların tamamen zararsız ve faydalı olduğunu belirtirken, başka gruplar zararlarını araştırmalarla kanıtlıyor. Peki, GDO nedir ve hakkında yapılan araştırmaların sonucunda ne gibi verilere erişilmiştir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.06.2021Araştırma
Müsilajdan sonra bir kabus daha: “Artık ağ atmak istemiyoruz”

Müsilajdan sonra bir kabus daha: “Artık ağ atmak istemiyoruz”

Günlerdir Marmara Denizi’ndeki müsilaj sorununu konuşuyoruz, peş peşe gelen felaket fotoğrafları ile iyice endişelenmeye başladık. Ancak İstanbul Boğazı için bir başka tehdit de denizanası istilası. Bizi bekleyen tehlikeler neler? Konunun uzmanları hurriyet.com.tr’ye anlattı.

14.06.2021Gündem
İlk pastoral şiir örneği hangisidir İlk pastoral şiir yazarı kimdir Edebiyatımızda ilk pastoral şiir

İlk pastoral şiir örneği hangisidir? İlk pastoral şiir yazarı kimdir? Edebiyatımızda ilk pastoral şiir

Edebi eserler manzum ve nesir olmak üzere ikiye ayrılır. Genellikle kıta ve beyitle yazılan manzum eserler, günümüzde daha çok ''şiir'' adıyla biliniyor. Şiirler de hem ele aldıkları konulara göre hem de şairin üslubuna göre birçok türe ayrılır. İlk pastoral şiir örneği hangisidir? İlk pastoral şiir yazarı kimdir? İşte, tüm detaylar.

13.06.2021Araştırma
İlk evcilleştirilen hayvan hangisidir İlk evcilleştirilen hayvanın grubu ve türü nedir

İlk evcilleştirilen hayvan hangisidir? İlk evcilleştirilen hayvanın grubu ve türü nedir?

Evcil hayvanlar insanların hayatını önemli ölçüde paylaştığı ve evlerini açtığı yol arkadaşları olma özelliği barındırıyor. Bu bakımdan evcil hayvanların olmadığı bir dünya düşünmek oldukça zordur. Sizin için İlk evcilleştirilen hayvan hangisidir? İlk evcilleştirilen hayvanın grubu ve türü nedir detaylarıyla derledik.

13.06.2021Araştırma
Nicole Richie: Toprakla bağlantı kurun

Nicole Richie: Toprakla bağlantı kurun

House of Harlow markasının da kurucusu olan moda tasarımcısı ve oyuncu Nicole Richie, çevre ve doğa tutkusunu ekrana taşıdı. İnsanların doğayla bağlantı kurmasına yardımcı olmak isteyen Richie, “Nikki Fre$h” adlı şovunu Quibi platformuna sattı. Barbaros Tapan, Nicole Richie ile görüntülü konuştu.

13.06.2021Magazin
Hayvan hakları düzenlemesinin mimarı Özlem Zengin: Diğer ülkelerden daha ileride

Hayvan hakları düzenlemesinin mimarı Özlem Zengin: Diğer ülkelerden daha ileride

AK Parti'nin TBMM gündemine getirmeye hazırlandığı 'Hayvanları Koruma Kanunu'na ilişkin teklifin mimarı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, "Hazırlanan kanun, diğer ülkelerden daha ileride. Hayvanlara eziyet edenler, işkence edenler ve öldürenler, ceza yaptırımına tabi olacaklar" dedi.

11.06.2021Gündem
Buda nasıl yazılır TDKya göre bitişik mi ayrı mı yazılır Buda yazımı

Buda nasıl yazılır? TDK'ya göre bitişik mi ayrı mı yazılır? Buda yazımı

Bazı kelimelerin Türkçe de ayrı ya da bitişik yazılıp yazılmadığı çok önemlidir. Böylece yazım yanlışı yapılmadan ve anlam bozulmadan cümle kurulabilir. Peki Buda nasıl yazılır? TDK'ya göre bitişik mi ayrı mı yazılır? Buda yazımı konusunda merak edilen doğru ifade.

10.06.2021Sözlük
Gelecek isyanı, şimdi

Gelecek isyanı, şimdi!

Cem Selcen ustalaştığı, kendine özgü suç kurgusu tarzını ‘Keskin Nişancı’da distopik bir dünyaya taşıyor. Otoriter yönetimin ‘Gelecek bizim’ söylemine karşı direnişçilerin ‘Gelecek yoktur! Şimdi!’ sloganıyla başlayan isyanını, etkileyici bir dille anlatıyor.

10.06.2021Kitap Sanat
Biyom Nedir, Kaça Ayrılır Biyom Çeşitleri, Özellikleri Ve Örnekleri

Biyom Nedir, Kaça Ayrılır? Biyom Çeşitleri, Özellikleri Ve Örnekleri

Biyom, geniş ekosistemleri tanımlamak amacı doğrultusunda kullanılan biyolojik bir terimdir. Benzer iklim tiplerinin görülmesinin söz konusu olduğu bölgelerde yaşayan canlı grupları için de aynı terim kullanılmaktadır. Merak eden okurlar için Biyom nedir, kaça ayrılır? Biyom çeşitleri, özellikleri ve örneklerini derledik.

9.06.2021Araştırma

Yazar Sonuçları

Ankara’da şanslıyız

Kuş fotoğrafçılığının başarılı isimlerinden Okan Akyürek, “Ankara’da şanlıyız. Ankara ve çevresindeki iller su yolları üzerinde ve bu bölge ciddi kuş popülasyonu barındırıyor” dedi. Akyürek, 190 farklı türde kuşu fotoğrafladı.

29.06.2021

Çocuklarınızı yazın kurs ve etkinliklere gönderiniz

"Saldım çayıra, mevlam kayıra” demeyiniz. Evlatlarınıza yol gösteriniz.

29.06.2021

O proje bu zamana kadar imzalanmalıydı!

Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri Nilüfer’dir...Bu ilçemiz, gerçekten çok özel…

27.06.2021

18 geyik için bir şeyler yapmalıyız

Bu yıl Eskişehir’de 8 ayrı bölgede, 18 geyik avlanması için yine karar alınmış ve bu ihale tekrar açılmış. Bırakın o nadide hayvanlar ecelleriyle ölsün... Avdan gelecek paranın kimseye hayrı olmaz.

25.06.2021

Thodex vurgununa dönmesin

Kilo aldı, kilo verdi diye en çok konuşulan isimlerin başında geliyor Deniz Seki.

22.06.2021

Şimdi de mera mı?

Ormanlar, yaylalar, bağlar, bahçeler bitti şimdi sıra meralara geldi galiba!

18.06.2021

Petlerde sezaryen doğum

Kedi ve köpeklerde sezaryen zorunlu hallerde hem anneyi hem yavruları kurtaracak cerrahi müdahaledir.

14.06.2021

Toprakla bağlantı kurun

House of Harlow markasının da kurucusu olan moda tasarımcısı ve oyuncu Nicole Richie, çevre ve doğa tutkusunu ekrana taşıdı. İnsanların doğayla bağlantı kurmasına yardımcı olmak isteyen Richie, “Nikki Fre$h” adlı şovunu Quibi platformuna sattı. Barbaros Tapan, Nicole Richie ile görüntülü konuştu.

13.06.2021