EKSTRA
MENÜ

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hayırlı Cumalar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 358 Hayırlı Cumalar haberi bulunmuştur.

Hayırlı Cumalar Haberleri

1 trilyon dolarlık ülke oluruz, Avrupa’da zirveye oynarız

1 trilyon dolarlık ülke oluruz, Avrupa’da zirveye oynarız

Devlet Bakanı Ali Babacan Türkiye ekonomisinin yakaladığı büyüme trendiyle 8-10 yıl sonra 1 trilyon dolar GSMH’ye ulaşacağını ve bu büyüklükle Avrupa’nın en büyük ekonomilerinden biri olacağını söyledi.

25.11.2005Ekonomi
Babacan: Milli gelir 10 yıl içinde 1 trilyon dolar olacak

Babacan: Milli gelir 10 yıl içinde 1 trilyon dolar olacak

Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye’nin milli gelirinin AB ile müzakereleri tamamlamasıyla birlikte 10 sene içinde 1 trilyon dolara ulaşacağını, bunun bir hayal değil, gerçekleştirilebilecek bir hedef olduğunu söyledi.

25.11.2005Gündem
Büyük Çamlıca Camiinde görkemli açılış

Büyük Çamlıca Camii'nde görkemli açılış

Temeli 6 yıl önce atılan, 63 bin kişinin aynı anda ibadet edebileceği bir kompleks olarak tasarlanan Türkiye'nin en büyük camisi "Büyük Çamlıca Camisi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla resmen açıldı. Erdoğan açılıştaki konuşmasında önemli mesajlar verirken "Dünyanın farklı köşelerinde terörün insanlık dışı yüzüne her geçen gün muhatap oluyoruz. Yeni Zelanda’da katliam ile Sri Lanka’daki terör saldırısı tehdidin boyutlarını bir kez daha ortaya koymuştur. Artık hiç kimsenin terör karşısında; fakatlı amalı cümleler kurma lüksü yoktur. Bundan sonra hiçbir devlet teröristler arasında iyi kötü ayrımına gidemez. Terör örgütlerine karşı artık daha ilkeli, tutarlı, net bir tavır alınması gerekiyor" ifadelerini kullandı.

3.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Güneşi sağ elime, Ay’ı sol elime verseniz dahi, davamdan vazgeçmem

Ve haftanın son gününe gelmiş bulunmaktayız. Hepinize hayırlı uğurlu cumalar diliyorum. Güçlü ve tüm kabiliyetlerimizi ortaya koymamız gereken önemli günlere giriş yapıyoruz.

29.06.2017

Hayır’lara vesile olsun inşallah...

Pazartesi akşamı kandil’di.

Cepten mesaj yağdı...

27.07.2010