EKSTRA
MENÜ

Hayat Şarkısı Yeni Bölüm

Hayat Şarkısı Yeni Bölüm haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hayat Şarkısı Yeni Bölüm hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 209 Hayat Şarkısı Yeni Bölüm haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hayat Şarkısı Yeni Bölüm Haberleri

Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hülya'nın diretmesiyle Kerim ve Mahir, tedavi olmak için Tamer Bey'e gitti. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 55. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

Hayat Şarkısı 55. bölüm fragmanında sürpriz gelişme

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı izleyicilerini fazla bekletmeden yayınlandı. Adım adım finale hazırlanan Kanal D'nin sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı'nın 55. bölümü 23 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak. Zeynep'ten müjdeli haber geliyor. Kerim ve Hülya ikilisi bu müjdeli haberi Hüseyin ile paylaşmak için plan hazırlığına girişiyor. İşte, Hayat Şarkısı yeni bölümünden ilk görüntüler!

17.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizisi Hayat Şarkısı'nda heyecan seviyesi yüksekti. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hülya ve Mahir büyük risk aldıkları son operasyonları ile Bayram Cevher’i ve holdingi kurtarmaya çalıştılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başaran Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Son bölümde Hülya ve Mahir, Cevher ailesine iftira atıldığını ispatlamak amacıyla giriştikleri son operasyonda başlarını gerçekten çok büyük bir belaya soktular. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Melek çok şaşırttı

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Melek çok şaşırttı

Hayat Şarkısı dizisinin önümüzdeki haftanın yayınlanacak 51. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Yeniden salı günleri yayınlanma karar alan Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanında Melek'in kararı şaşırttı. Ansızın gitme kararı alan Melek, kızı olarak büyüttüğü yeğenini ve bir kağıda yazılmış not bırakıyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? işte, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayı!

20.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Hemen hemen her bölümüyle ekranlarda bir olay yaratmayı başaran Hayat Şarkısı dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hülya ile Mahir, yeni kılıklara büründüler. Hedeflerine adım adım yaklaşıyorlardı. Sahalara geri dönen Hülya ile Mahir'in bu kez hedefinde ilginç bir isim yer aldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını yayınladı mı?

18.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısından sürpriz karar: Yeni bölüm ne zaman

Hayat Şarkısı'ndan sürpriz karar: Yeni bölüm ne zaman?

Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı ancak dizinin yayın günü değişti. Son haftalarda pazar günleri izleyicileriyle buluşan Hayat Şarkısı'nın 50. bölümü yeni gününde yayınlanacak. Bu haftaki bölümde i Hazer, Cevher ailesinden intikam almak için harekete geçiyor. Mahir'in ise aklında yine süper planlar var. Peki, Hayat Şarkısı yeni bölüm ne zaman?

17.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanında Hazer deliye dönüyor

Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanında Hazer deliye dönüyor

Hayat Şarkısı yayınlanan 49. bölüm fragmanıyla izleyicilerini ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının izleyicilere şoke eden dakikalar yaşatan dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Cevher Ailesi ile Torunbaş Ailesi karşı karşıya geliyorlar. İşte, Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanıyla sizlerle.

8.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kanal D'nin sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı'nın dün ekrana gelen son bölümünde Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi'nin eski defterleri bir kez daha açıldı, finalde yaşananlar ise ekrana kilitledi. Peki, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bu sorunun yanıtı ve son bölümde yaşananlar!

3.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanı yayımlandı mı Ne zaman final yapacak

Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanı yayımlandı mı? Ne zaman final yapacak?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kimi zaman renkli kimi zamansa duygusal sahneleriyle Kanal D izleyicilerini ekrana kilitleyen Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünde Hülya ile Mahir'in hafiyeliğe soyunduğu anlar yüzleri güldürdü. Yıllar sonra yeniden Mahsa ile yolu kesişen Bayra Cevher ise değişik duygular yaşadı. Peki, Hayat Şarkısı 49. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

27.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı final mi yapıyor Yönetmeni açıkladı

Hayat Şarkısı final mi yapıyor? Yönetmeni açıkladı

Hayat Şarkısı dizisiyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı 'Hayat Şarkısı'nın yayın günü değişti. Dizinin yönetmeni Cem Karcı ise final haberi verdi. Peki, Hayat Şarkısı ne zaman final yapacak? İşte, detaylar!

23.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşattı. Heyecan seviyesinin oldukça yüksek olduğu dizi Hayat Şarkısı yeni bölümleriyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyicilerin adeta nefesi kesildi. Son bölümde Cem'in adamları Bayram Cevher'i bekliyordu. Lakin Cem, sözünün aksine aklındaki sinsi planı uyguladı. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Hayat Şarkısı 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı yayımlandı: Bayram Cevher öldürülecek mi

Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı yayımlandı: Bayram Cevher öldürülecek mi?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı kısa sürede takipçileriyle buluştu. Son haftalarda heyecan dozunu daha da arttıran dizinin önümüzdeki hafta yayımlanacak olan bölümünden ipuçları veren Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanına Bayram Cevher'in Cem'in adamları tarafından mahsur alındığı görüntüler damga vurdu. Peki, Bayram Cevher öldürülecek mi? İşte, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı ve özeti!

16.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 45. bölüm 2. fragmanında Cevher Ailesi şokta

Hayat Şarkısı 45. bölüm 2. fragmanında Cevher Ailesi şokta

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu. Kanal D'nin sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı'nın bu akşam yayımlanacak olan 45. bölümünde Cem'in son hamlesini öğrenen Cevher Ailesi büyük bir şok yaşıyor. Kerim'in başına kötü şeyler geldiğini düşünen Hülya, ne yapacak? İşte, Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanları!

7.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanında büyük soru: Bomba patladı mı

Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanında büyük soru: Bomba patladı mı?

Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı olaylı son bölümün hemen ardından izleyicileriyle buluştu. Yeni bölümde Kerim'e büyük tuzak kurar. Kerim ve oğlu Mehmet'in bindikleri aracın altındaki bombanın patlaması sonucu Hülya'nın çok sevdiği iki hayat veda mı edecek? Cem'in planı işe yarayacak mı? İşte, Hayat Şarkısı 45. bölüm bölüm fragmanı ve detayları!

3.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı Bomba patlayacak mı

Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bomba patlayacak mı?

Hayat Şarkısı dün akşam 44. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kanal D'nin sevilen aile dizisinin son bölümüne Cem'in ortaya çıkışı damga vurdu. Hülya'dan intikam almak isteyen Cem, akıllara zarar bir plan yaparak Kerim ve Mehmet'in bulunduğu araca bomba düzeneği kurdu. Bombanın patlayıp patlamayacağını merak eden izleyiciler, Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanını sorguluyor. Peki, Hayat Şarkısı 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.03.2017Televizyon

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Mahir vuruluyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanıyla yine çok konuşulacak detayları gözler önüne serdi. Sevilen aile dizisinin önümüzdeki hafta ekranlarda olacak 43. bölüm fragmanına Mahir'in vurulması damga vurdu. Peki, Mahir'i vuran kim? Hüseyin yaşam mücadelesini kazanacak mı? Hayat Şarkısı 43. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları detayda!

16.02.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Cem geri mi döndü

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Cem geri mi döndü?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! Hayat Şarkısı'nın dün akşam yayınlanan son bölümünde hem ekran başındakileri hem de Cevher Ailesi’ni büyük bir sürpriz bekliyor. Melek, Hülya, Nilay ve çocuklarının olduğu eve giren gizemli kişinin Cem olduğununu iddia etmesi kriz yaratır. Peki, herkesin öldüğünü sandığı Cem, Hülya'dan ve tüm aileden intikam almak için geri mi döndü? Hüseyin'i vuran kişi kim? İşte, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı!

14.02.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü

Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanıyla ekranlardaki yerini aldı. Sevilen dizinin 14 Şubat Salı günün yayınlanacak Hayat Şarkısı 42. bölümünde Cevher Ailesi'ni kötü bir sürpriz bekliyor. Melek'in söyledikleri herkesin öldüğünü sandığı Cem'in geri döndüğü düşündürüyor. Peki, Cem geri mi döndü? Hüseyin'i vuran isim Cem mi? İşte, Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

10.02.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü

Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanında şok: Cem geri mi döndü?

Hayat Şarkısı yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Sevilen dizinin dün ekrana gelen 41. bölümünde Kerim'den boşanma kararı alan Hülya'nın yalnız olduğu anlarda kimliği belirsiz biri ortaya çıkmış, dizinin finali ürkütücü bir şekilde yapılmıştı. Hayat Şarkısı yeni fragmanı ise yeni bir soruyu akıllara getirdi: Cem geri mi döndü? İşte, Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı ve detayları!

7.02.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Hülyaya ne oldu

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Hülya'ya ne oldu?

Hayat Şarkısı yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragmanlar büyük bir merak uyandırdı. Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanında son yaşananlara kaldıramayan Hülya, apar topar erken doğuma giriyor; aile üyeleri Kerim'e ulaşamayınca panik oluyor. Peki, Kerim'e söylenemeyen şey ne? Hülya'ya doğumda bir şey mi olacak? İşte, Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanları!

31.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanında Hülya doğuma giriyor

Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanında Hülya doğuma giriyor!

Hayat Şarkısı yayınlanan 40. bölüm fragmanıyla izleyicilerini ekran başına kilitleyecek. Kanal D ekranlarının başladığı günden itibaren ilgiyle takip edilen heyecanlı dizisi Hayat Şarkısı yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde izleyiciler nefeslerini tutacak. Dizinin yeni bölümünde Hülya doğuma giriyor. Peki, Hülya, sağlıklı bir doğum gerçekleştirebilecek mi? Erken doğum tehlikesi nasıl sonuçlanacak? İşte, Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanı.

26.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Ekrana gelen son bölümde Kerim ve Hülya arasındaki kriz tüm aileyi etkileyecek. Hülya, Bahar'ın velayetini almak için harekete geçti; Melek kapana kısıldı! Kerim'in kararı ise Hülya'yı yeni bir plana zorlayacak. Peki, Hayat Şarkısı yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanı!

25.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 38. bölüm 2. fragmanı nefes kesti: Hülya ve Kerimi kim kaçırdı

Hayat Şarkısı 38. bölüm 2. fragmanı nefes kesti: Hülya ve Kerim'i kim kaçırdı?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanlarıyla bugün yaşanacaklara dair çarpıcı ipuçları verdi. Hayat Şarkısı bu akşam 38. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Kerim ve Hülya ortadan kayboluyor, Cevher Ailesi ikiliyi bulmak için ortalığı ayağa kaldırıyor. Peki, Kerim ve Hülya'yı kim kaçırdı? Hülya, erken doğum mu yapıyor? İşte, Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanları ve detayları!

17.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısında ağlatan sahne Yeni bölümde neler olacak

Hayat Şarkısı'nda ağlatan sahne! Yeni bölümde neler olacak?

Hayat Şarkısı 37. bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Son bölümde evlilik yıl dönümlerine gölge düşen Bayram ile Süheyla, birbirlerine hediyelerini verirlerken duygusal dakikalar yaşadı. Olaylı son bölüm ardından Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı da kısa sürede ekranlardaki yerini aldı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı!

11.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı son bölümün ardından 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı son bölümün ardından 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlere oldukça heyecan dolu dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan Hayat Şarkısı'nda bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde yaşanan gelişmeler izleyicileri şoke etti. Son bölümde Melek ve Hülya’nın başına gelen beklenmedik olaylar ile Cevher ailesi apar topar evlerine dönerler ve gördükleri manzara karşısında yepyeni bir şok yaşarlar. Son bölümün ardından izleyiciler 38. bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Peki, Hayat Şarkısı 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

10.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı bu hafta neden yayınlanmadı Hayat Şarkısı 37. bölüm ne zaman yayınlanacak

Hayat Şarkısı bu hafta neden yayınlanmadı? Hayat Şarkısı 37. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Hayat Şarkısı'nın bu hafta yayınlanması gereken 37. bölümü ekranlara gelmedi ve izleyiciler oldukça meraklandılar. Kanal D ekranlarının başladığı günden itibaren izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatan dizisi Hayat Şarkısı bu hafta yayın akışından çıkartılmıştı. Hayat Şarkısı 37. bölüm fragmanı yeni bölüm öncesinde yayınlandı fakat salı akşamı izleyiciler televizyon karşılarında sevdikleri diziyi göremeyince oldukça şaşkına döndüler. Diziseverler, Hayat Şarkısı yeni bölümü neden yayınlanmadı? gibi aramalara oldukça yoğun rehavet gösterdiler. Ancak kanal tarafından yayın akışından çıkartılan dizi için bir açıklama yapılmadı. Peki, Hayat Şarkısı 37. bölümüyle ne zaman ekranlarda olacak?

4.01.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 36. bölüm 2. fragmanı yayında: Hülya düşük mü yapacak

Hayat Şarkısı 36. bölüm 2. fragmanı yayında: Hülya düşük mü yapacak?

Hayat Şarkısı yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Güçlü başrolleri, çarpıcı senaryo örgüsü, geçmişi ve bugünü harmanlayan görüntüleriyle ilk günden dikkat çeken Hayat Şarkısı 36. bölüm fragmanlarıyla önemli ipuçları verdi, özellikle 2. fragmandaki sahneler büyük merak uyandırdı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Hülya düşük mü yapacak? İşte, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanları ve detaylar!

27.12.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanında Kerimden şok sözler

Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanında Kerim'den şok sözler

Hayat Şarkısı heyecanı için geri sayım sürerken yayınlanan yeni fragmanlar dizinin bu haftaki bölümüne dair önemli ipuçları verdi. Kanal D'nin sevilen yapımlarından olan Hayat Şarkısı'nın bu haftaki bölümünde gerçekleri öğrenen Kerim ve Hülya arasında ilginç diyaloglar yaşanıyor. Cem'in ise akıbeti belli oluyor. İşte, Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa bir özeti!

20.12.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanı yayınlandı sürpriz isim

Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanı yayınlandı sürpriz isim

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Dün akşam yayınlanan bölümde Hülya ve Mahir, Bahar'ı kaçıran Cem'in peşine düşmüş ancak kötü bir sürprizle karşılaşmıştı, finalde ise Kerim'in de yaşananlara tanık olduğu göze çarpmıştı. Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanıyla birlikte, soru işaretleri ve heyecan dozu arttı. Gerçekleri öğrenen Kerim, ne yapacak? İşte, Hayat Şarkısı 35. bölüm fragmanı!

14.12.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 33. bölüm fragmanında hamilelik sürprizi

Hayat Şarkısı 33. bölüm fragmanında hamilelik sürprizi

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanlarıyla yine çok çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Bu akşam 33. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan dizide Melek savaşı başlatıyor; Hülya elinden geleni ardına koymuyor! Cem'in Melek'i hastanelik etmesi sonucunda sürpriz bir hamilelik haberi geliyor. Peki, Hayat Şarkısı 33. bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Hayat Şarkısı 33. bölüm fragmanları!

6.12.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 32. bölüm yeni fragmanında Filiz ölecek mi

Hayat Şarkısı 32. bölüm yeni fragmanında Filiz ölecek mi?

Hayat Şarkısı'nın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü öncesi yayınlanan fragman dizinin takipçilerine bomba gelişmelerin sinyalini verdi. Geçtiğimiz hafta intihar eden Filiz, hayatta kalma mücadelesi veriyor. Gerçekleri öğrenen Hülya ve Melek arasında ise sert rüzgarlar esiyor. Peki, Hayat Şarkısı 32. bölüm fragmanında dikkat çeken diğer sahneler hangileri? İşte, bu akşam yayınlanacak olan Hayat Şarkısı 32. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk ipuçları!

29.11.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 31. bölüm yeni fragmanında Filiz intihar ediyor

Hayat Şarkısı 31. bölüm yeni fragmanında Filiz intihar ediyor

Hayat Şarkısı'nın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanlar dizinin takipçilerini heyecanlandırdı. Olayların iyice sarpa sardığı, sırların birer birer ortaya çıkacağı dizinin 31. bölüm fragmanında gerçekleri öğrenen Hülya'nın Melek ile yüzleşeceği görülüyor. Ancak Hayat Şarkısı'nın yeni fragmanında asıl sürprizi ise gelinlik içerisindeki Filiz yaşatıyor, aldığı haberle sarsılan genç kadın kendisini boşluğa bırakıyor. İşte, Hayat Şarkısı 31. bölüm yeni fragmanı ve tüm detaylar!

22.11.2016Televizyon
Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında Hülyayı şok eden olay

Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanında Hülya'yı şok eden olay

Hayat Şarkısı dizisinin 30. bölüm fragmanındaki sahneler çok çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Kanal D ekranlarının iddialı projeleri arasındaki yerini koruyan dizinin bu akşam ekrana gelecek bölümünde Hülya, eline geçen belgelerle gerçeklere çok yaklaşıyor. Hayat Şarkısı yeni fragmanında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Melek'in evi terk etmesi oldu. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Hayat Şarkısı 30. bölüm fragmanı!

15.11.2016Kelebek
4 dakikada Hayat Şarkısı

4 dakikada Hayat Şarkısı

Hayat Şarkısı 29. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

9.11.2016Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Nilaydan itiraf mı geliyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Nilay'dan itiraf mı geliyor?

Hayat Şarkısı bu akşam izleyicileriyle buluşacak olan 29. bölüm fragmanıyla heyecanlandırdı. Kanal D'nin bu sezona damga vuran dizilerinden Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Hülya, Nilay'ı hastanede ziyaret ediyor. Gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Melek büyük panik yaşıyor. Peki gerçekler ortaya çıkacak mı? Filiz'in yeni planları ne? Hayat Şarkısı 29. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde!

8.11.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanında Hülyaya yardım eli

Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanında Hülya'ya yardım eli!

Hayat Şarkısı yeni bölüm öncesi yayınladığı 27. bölüm fragmanlarıyla izleyenleri heyecanlandırdı. Kanal D ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Hayat Şarkısı bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Kapana kısılan Hülya'ya, sürpriz bir yardım geliyor. İşte, Hayat Şarkısı 27. bölüm fragmanları.

25.10.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 26. bölüm için heyecan dorukta

Hayat Şarkısı 26. bölüm için heyecan dorukta!

Hayat Şarkısı bu akşam 26. bölümüyle ekranlara bomba gibi geliyor. Kanal D ekranlarının heyecanlı dizisi Hayat Şarkısı yeni bölüm öncesi yayınladığı 26. bölüm fragmanıyla herkesi heyecanlandırmıştı. Sevilen dizinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde yapılan tetkikler sonucunda Filiz ile Mehmet’in DNA’sı uyuşur. Hülya bu haberi duyunca çılgına döner. İşte, Hayat Şarkısı 26. bölüm fragmanı ve detayları.

18.10.2016Kelebek
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Hülya son sürat giden arabayla..

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Hülya son sürat giden arabayla..

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Hülya son sürat giden araba ile kaza mı yapıyor sorusu merakla cevabını bekliyor. Hayat Şarkısı 25. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ailede panik yaratıyor. Hülya'nın telefonuna ulaşılamaması ve bir sahnede olduk hızlı araba kullanıyor olması kaza mı yapıyor sorusunu akıllara getirdi. Peki Hayat Şarkısı 25. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

6.10.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 24. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı 24. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı yeni bölüm için iki farklı fragman ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmanlar heyecan yarattı. Hayat Şarkısı 24. Bölümde; Filiz, Mehmet Bebek'i almak için harekete geçiyor

3.10.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Hayat Şarkısı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin yeni bölümleri merakla beklenen dizisi Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 23. son bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinde Filiz, Mehmet'in annesi olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Cevher ailesi karışıyor. Hayat Şarkısı 24. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

28.09.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 23. yeni bölüm fragmanında Kerimi şok eden an

Hayat Şarkısı 23. yeni bölüm fragmanında Kerim'i şok eden an!

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 23. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı 22. son bölümü ile ekrana gelen Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Hülya, Kerim'in peşinde. Kerim'i bulmaya çalışırken hayatını tehlikeye atıyor. İşte Hayat Şarkısı 23.bölüm fragmanı ve dahası..

22.09.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 20. son bölüme damga vuran sahne

Hayat Şarkısı 20. son bölüme damga vuran sahne!

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Hayat Şarkısı 20. bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Şarkısı dizisinin son bölümde Zeynep ölüm kalım savaşı verdi. Hülya ve Mahir ise köşeye sıkıştı. Hayat Şarkısı son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

22.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında Aylin geliyor

Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında Aylin geliyor!

Kanal D'nin sürprizlerle dolu dizisi Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nda Aylin'in ortaya çıkışı her şeyi karıştırıyor. Kerim ve Hülya ne yapacak? Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

20.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında şok

Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Kerim ve Hülya zorlu bir yoldan geçiyorlar. Geçmişten gelen haber ortalığı karıştıracak. Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

17.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 19. son bölümde beklenmedik son

Hayat Şarkısı dizisi 19. son bölümde beklenmedik son!

Kanal D ekranını ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam 19. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünde Hüseyin ve Cem, Hülya yüzünden karşı karşıya geldi. Hayat Şarkısı 19. son bölümde yaşananlar haberimizde.

15.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisinin 19. bölüm fragmanında büyük şok

Hayat Şarkısı dizisinin 19. bölüm fragmanında büyük şok!

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 19. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Hülya'nın geçmişi ortalığı karıştırıyor. Gerçekleri öğrenen Hüseyin, Cem'in başına silah dayıyor. Hayat Şarkısı 19. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

10.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 18.son bölümde şoke eden gelişme

Hayat Şarkısı 18.son bölümde şoke eden gelişme

Hayat Şarkısı dün akşam 18.son bölümü ile ekranlara geldi. Hayat Şarkısı'nda Hülya'yı büyük bir şok bekliyor. Hüseyin, Hülya hakkında her şeyi öğreniyor. Peki Cevher ailesi ile bu bilgileri paylaşacak mı? İşte Hayat Şarkısı 18.son bölümde yaşananlar...

9.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 18. yeni bölüm fragmanında Hülya köşeye sıkışıyor

Hayat Şarkısı 18. yeni bölüm fragmanında Hülya köşeye sıkışıyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisinde Hülya, Hüseyin'in gerçekleri öğrenmesi ile zor duruma düşüyor. Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

3.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 18. yeni bölümde şok eden olay

Hayat Şarkısı 18. yeni bölümde şok eden olay!

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Salı akşamı ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nda Hülya zor durumda. Kerim, Mehmet ile ilgili gerçekleri ailesine anlatacak mı? Hayat Şarkısı 18. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.06.2016Kelebek