EKSTRA
MENÜ

Hayat Şarkısı Dizisi

Hayat Şarkısı Dizisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hayat Şarkısı Dizisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 264 Hayat Şarkısı Dizisi haberi bulunmuştur.

Hayat Şarkısı Dizisi Haberleri

Tatort’un yeni komiseri Almila Bağrıaçık oldu

Tatort’un yeni komiseri Almila Bağrıaçık oldu

Almanya’da en çok izlenen dizilerden biri olan ‘Tatort’un (Olay Yeri) yeni komiseri Almila Bağrıaçık (26) olacak. Sibel Kekilli’nin ayrılmasından sonra onun yerine diziye Almila Bağrıaçık dahil oldu.

25.06.2017Dünya
Hayat Şarkısı dizisi final bölümüyle ekranlara veda etti Final bölümünde neler yaşandı

Hayat Şarkısı dizisi final bölümüyle ekranlara veda etti! Final bölümünde neler yaşandı?

Hayat Şarkısı dizisi bu hafta ekranlara gelen final bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Şarkısı'nın final bölümünde heyecan doruktaydı. Dizinin final bölümünde ardı ardına gelen güzel haberlerle rahat bir nefes alan Cevher Ailesi'ni son derece sarsıcı bir sürpriz bekliyordu. İşte, Hayat Şarkısı final bölümünde yaşananlar.

6.06.2017Televizyon
Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hülya'nın diretmesiyle Kerim ve Mahir, tedavi olmak için Tamer Bey'e gitti. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerinin yine nefeslerini kesmeyi başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Zeynep’in hamilelik haberi sonrası Kerim ve Hülya Hüseyin’in birtakım kararlar almasını hızlandırmak amacıyla ortak bir operasyona imza attılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizisi Hayat Şarkısı'nda heyecan seviyesi yüksekti. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hülya ve Mahir büyük risk aldıkları son operasyonları ile Bayram Cevher’i ve holdingi kurtarmaya çalıştılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başaran Hayat Şarkısı'nda heyecan doruktaydı. Son bölümde Hülya ve Mahir, Cevher ailesine iftira atıldığını ispatlamak amacıyla giriştikleri son operasyonda başlarını gerçekten çok büyük bir belaya soktular. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.05.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle adeta nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilere adeta nefes kesen dakikalar yaşattı. Kanal D ekranlarının gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çeken dizisi Hayat Şarkısı'nda bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Cevher Ailesi'nin üzerindeki kara bulutlar, bir an olsun dağıldı ve herkesi düğün heyecanı sardı. Tüm gelenek göreneklere uygun gerçekleşen düğün ile heyecan yine doruğa çıktı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Hemen hemen her bölümüyle ekranlarda bir olay yaratmayı başaran Hayat Şarkısı dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Hülya ile Mahir, yeni kılıklara büründüler. Hedeflerine adım adım yaklaşıyorlardı. Sahalara geri dönen Hülya ile Mahir'in bu kez hedefinde ilginç bir isim yer aldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanını yayınladı mı?

18.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Hayat Şarkısı son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Kanal D'nin sevilen aile dizisi Hayat Şarkısı'nın dün ekrana gelen son bölümünde Bayram Cevher ile Torunbaş Ailesi'nin eski defterleri bir kez daha açıldı, finalde yaşananlar ise ekrana kilitledi. Peki, Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bu sorunun yanıtı ve son bölümde yaşananlar!

3.04.2017Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça şoke eden dakikalar yaşattı. Heyecan seviyesinin oldukça yüksek olduğu dizi Hayat Şarkısı yeni bölümleriyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyicilerin adeta nefesi kesildi. Son bölümde Cem'in adamları Bayram Cevher'i bekliyordu. Lakin Cem, sözünün aksine aklındaki sinsi planı uyguladı. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Hayat Şarkısı 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.03.2017Televizyon
Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümden detaylar

Hayat Şarkısı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu dakikalar yaşattı. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine yer yer aksiyon yer yer duygusal dakikalar yaşatan Hayat Şarkısı dizisi yeni bölümleriyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde ise izleyicileri şoke eden dakikalar yaşandı. Son bölümde Hülya elinden gelen her şeyi yapsa da Bayram Cevher'in Mehmet Bebeği götürmesini engelleyemedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.03.2017Televizyon
Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

Üniversite sınavlarına hazırlanan 18 yaşındaki Gökhan Demir’e 19 Ekim2012’de Beyoğlu’nda bir otomobilin çarparak kaçtı. Gökhan yoğun bakımda 9 günsonra vefat etti. Kuzeni Yasemin Usta, başka Gökhan’lar ölmesin diye TrafikteHaklarım Derneği’ni kurup kendini ölümlü trafik kazalarını önlemeye adadı.Derneğin Emniyet Genel Müdürlüğü’nün desteğiyle çektiği kamu spotlarında, EmreAltuğ ile Hayat Şarkısı dizisi oyuncuları  Ecem Özkaya Üstündağ ve OlgunToker rol aldı. İstatistik okuyacaklarını sanan 3 ünlü isme Gökhan’ın otopsiraporu ve fotoğrafı verildi. Sanatçıların o an yaşadıkları duygular,#cankaybediyoruz başlığıyla kamu spotu videosu oldu. 

9.12.2016Haber
Hayat Şarkısı ekibi TOG için buluştu (Foto-Galeri)

'Hayat Şarkısı' ekibi TOG için buluştu (Foto-Galeri)

Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen, “Hayat Şarkısı” dizisi oyuncularının katıldığı öğle yemeği daveti birbirinden renkli simaları ağırladı.

26.11.2016Televizyon
“Hayat Şarkısı” ekibi TOG için buluştu

“Hayat Şarkısı” ekibi TOG için buluştu 

Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen, “Hayat Şarkısı” dizisi oyuncularının katıldığı öğle yemeği daveti birbirinden renkli simaları ağırladı.

26.11.2016Televizyon
Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Nilaydan itiraf mı geliyor

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Nilay'dan itiraf mı geliyor?

Hayat Şarkısı bu akşam izleyicileriyle buluşacak olan 29. bölüm fragmanıyla heyecanlandırdı. Kanal D'nin bu sezona damga vuran dizilerinden Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Hülya, Nilay'ı hastanede ziyaret ediyor. Gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Melek büyük panik yaşıyor. Peki gerçekler ortaya çıkacak mı? Filiz'in yeni planları ne? Hayat Şarkısı 29. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde!

8.11.2016Kelebek
Gerilim tırmanıyor

Gerilim tırmanıyor

Kanal D’nin sevilen dizisi “Hayat Şarkısı” yeni sezon ilk bölümüyle bu akşam ekranda... Dizinin ana karakterlerine hayat veren oyuncular, “Seyirciyi bu sezon daha heyecanlı, daha gergin bölümler bekliyor” diyor.

19.09.2016Magazin
Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanı etkileyici sahnelerle göz doldurdu

Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanı etkileyici sahnelerle göz doldurdu

“Hayat Şarkısı”nın yeni sezonu için iddialı bir fragman çekildi. Başrol oyuncuları Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun sualtında kamera karşısına geçtiği çekimler, sosyal medyada ses getirdi. Hayat Şarkısı dizisi fragmanında gerçekleştirilen su altı çekimleri izleyiciler tarafından beğeni ile karşılandı. İşte Hayat Şarkısı dizisinin yeni sezon için çekilen fragmanı..

11.09.2016Magazin
Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanı ekranlara geldi

Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanı ekranlara geldi

Hayat Şarkısı dizisi yeni sezon fragmanı ile ekranlara geldi. Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanında etkileyici bir sahne ile yeni sezonu tanıtıldı. Şarkıcı Göksel'in acıyor şarkısı ile hazırlanan yeni sezon fragmanında, dizinin sevilen iki karakterinin su altı çekimleri büyük ilgi görecek. İşte Hayat Şarkısı yeni sezon fragmanı

10.09.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 21. bölüm sezon finalinde şok eden sahne

Hayat Şarkısı dizisi 21. bölüm sezon finalinde şok eden sahne!

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 21. bölümü ile sezon finali yaptı. Yayınlandığı günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen Hayat Şarkısı dizisinin sezon finalinde yer yerinden oynadı. İşte Hayat Şarkısı sezon finalini izleyemeyenler için son detaylar..

3.07.2016Kelebek
Hayat Şarkısı sürprizlerle dolu 21. bölüm sezon finali ile ekrana kilitledi

Hayat Şarkısı sürprizlerle dolu 21. bölüm sezon finali ile ekrana kilitledi!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finali ile dün akşam ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Şarkısı sezon finalinde, Zeynep'in planı Mahir ve Hülya'yı zor durumda bıraktı. Hayat Şarkısı 21. bölüm sezon finalinde yaşananlar ve dahası haberimizde.

29.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 21. bölüm sezon finali fragmanında heyecan dorukta

Hayat Şarkısı dizisi 21. bölüm sezon finali fragmanında heyecan dorukta!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 21. yeni bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı 21. bölüm ile sezon finali yapacak. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı dizide Hülya ve Mahir köşeye sıkışacak. Gerçekler ortaya çıkıyor mu? Hayat Şarkısı 21. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

24.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında Aylin geliyor

Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında Aylin geliyor!

Kanal D'nin sürprizlerle dolu dizisi Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nda Aylin'in ortaya çıkışı her şeyi karıştırıyor. Kerim ve Hülya ne yapacak? Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

20.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında şok

Hayat Şarkısı dizisi 20. yeni bölüm fragmanında şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Salı akşamı yayınlanacak olan Hayat Şarkısı'nın yeni bölümünde Kerim ve Hülya zorlu bir yoldan geçiyorlar. Geçmişten gelen haber ortalığı karıştıracak. Hayat Şarkısı 20. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

17.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 19. son bölümde beklenmedik son

Hayat Şarkısı dizisi 19. son bölümde beklenmedik son!

Kanal D ekranını ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam 19. bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Şarkısı dizisinin son bölümünde Hüseyin ve Cem, Hülya yüzünden karşı karşıya geldi. Hayat Şarkısı 19. son bölümde yaşananlar haberimizde.

15.06.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 16. son bölüme damga vuran sahne

Hayat Şarkısı dizisi 16. son bölüme damga vuran sahne!

Hayat Şarkısı 16. son bölümde herkesi ekrana kilitledi. Dün akşam yayınlanan dizide Hülya ve Kerim'in yakınlaşması büyük yankı uyandırdı. Kerim'i terk etme kararı alan Hülya'nın ayrılığı uzun sürmedi. İşte Hayat Şarkısı son bölümde yaşananlar..

25.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 16. bölüm fragmanında kötü haber

Hayat Şarkısı dizisi 16. bölüm fragmanında kötü haber!

Kanal D'nin heyecanlı dizisi Hayat Şarkısı 16. bölüm fragmanında heyecan dorukta. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nd Hülya, Kerim'den ayrılıyor. Kerim, Hülya'yı ikna edebilecek mi? Hayat Şarkısı 16. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

20.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 15. son bölümde Kerime büyük şok

Hayat Şarkısı dizisi 15. son bölümde Kerim'e büyük şok!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam 15. bölüm ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Şarkısı son bölümde Hülya, Kerim'i terk ettiğini söylüyor. Kerim ise büyük şokta. Yeni bölümde neler olacak merak konusu. Hayat Şarkısı son bölümde yaşananlar haberimizde.

18.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 15. bölüm fragmanında tehlikeli plan

Hayat Şarkısı dizisi 15. bölüm fragmanında tehlikeli plan!

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 15. bölüm fragmanları herkesi ekrana kilitliyor. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep'in planı herkesi alt üst ediyor. Hülya girdiği çıkmazdan nasıl kurtulacak? Hayat Şarkısı 15. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

16.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 15. bölüm fragmanında şok

Hayat Şarkısı dizisi 15. bölüm fragmanında şok!

Hayat Şarkısı 15. bölüm fragmanının yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisinde heyecan dorukta. Hülya nasıl bir işe bulaşıyor. Hayat Şarkısı 15. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

13.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 14. bölümde heyecan dorukta

Hayat Şarkısı dizisi 14. bölümde heyecan dorukta!

Hayat Şarkısı yarın akşam 14. bölüm ile ekrana gelecek. Kanal D'nin sevilen dizisinde bu hafta yer yerinden oynayacak. Melek'in kaçırılması ile Kerim ve Hülya kurtarma planları yapıyorlar. Hülya'nın başı yine derde girecek. Hayat Şarkısı 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm gelişmeleri haberimizde.

9.05.2016Gündem
Hayat Şarkısı dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden detay

Hayat Şarkısı dizisi 14. bölüm 2. fragmanında şok eden detay!

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Hayat Şarkısı 14. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisinde Melek kaçırılıyor. Cevher ailesi Melek'i kurtulabilecek mi? Hayat Şarkısı 14. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

7.05.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 12. son bölümde şok eden sahne

Hayat Şarkısı dizisi 12. son bölümde şok eden sahne!

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı 12.bölümü ile ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizi yine dün akşam sevenlerini ekran başına kilitledi. Zeynep'in planları suya düştü. Hayat Şarkısı'nda sinirler gerildi.

26.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme

Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanında şok eden gelişme!

Kanal D'nin bu sezon yayınlanmaya başlayan dizisi Hayat Şarkısı 12. bölüm fragmanını izleyici ile buluşturdu. Salı akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölümünde neler olacak? Zeynep, Hülya'ya tuzak kuruyor. Hayat Şarkısı 12. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

22.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisi 12. bölüm fragmanında şok

Hayat Şarkısı dizisi 12. bölüm fragmanında şok!

Hayat Şarkısı dün akşam 11.bölümü ile izleyici karşına çıktı. İzleyenleri keyifli dakikalar yaşatan Hayat Şarkısı'nda Kerim ve Hülya arasında yaşanan duygusal dakikalar geceye damgasını vurdu. Kerim ve Hülya'nın öpüşme sahnesi sosyal medyayı salladı. Ayrıca Hayat Şarkısı'nın 12.bölüm fragmanı da yayınlandı.

20.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 11.bölüm 2. fragmanı da şaşırtan sahne

Hayat Şarkısı 11.bölüm 2. fragmanı da şaşırtan sahne

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Hülya yeni planlar peşinde. Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

18.04.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanında aşk tamamen bitiyor

Hayat Şarkısı 11. bölüm fragmanında aşk tamamen bitiyor!

Hayat Şarkısı dizisi bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin heyecan dolu geçen bölümünün ardından hayranlarının merakla beklediği yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümüne Hülya'nın planları damgasını vuracak. İşte Hayat Şarkısı 11. yeni bölüm fragmanı

15.04.2016Kelebek
İnternetten yasal olarak dizi ve film nasıl izlenir

İnternetten yasal olarak dizi ve film nasıl izlenir?

Kaliteli filmleri, en iyi dizileri seyretmenin yepyeni yolu BluTV. İşte bu yeni platform hakkında bilmeniz gereken 5 şey.

1.04.2016Keyif
Hayat Şarkısı 7. bölüm fragmanı yayında - izle

Hayat Şarkısı 7. bölüm fragmanı yayında! - izle

Kanal D ekranının yeni dizisi Hayat Şarkısı 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya aday Hayat Şarkısı son bölümü dün akşam ekrana geldi. Sürpriz gelişmelerin yaşandığı Hayat Şarkısı'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı da seyircilere sunuldu. İşte; Hayat Şarkısı dizisi hakkında bilinmeyenler ve 7. bölüm fragmanı.

16.03.2016Kelebek
Hayat Şarkısı 6. yeni bölüm fragmanında Cevher ailesi şokta - izle

Hayat Şarkısı 6. yeni bölüm fragmanında Cevher ailesi şokta! - izle

Ekranlara iddialı bir giriş yapan Hayat Şarkısı bu akşam 6. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hayat Şarkısı 6. yeni bölümde Cevher ailesini büyük bir sürpriz bekliyor. Almanya’da yaşananlar ortaya çıkıyor. Yaşananlara Bayram Cevher’in kalbi daha fazla dayanamıyor. Yeni bölüm detayları ve ilk görüntüler haberimizde…

15.03.2016Kelebek
Hayat Şarkısı’nı izlemek için 3 neden

Hayat Şarkısı’nı izlemek için 3 neden

Kanal D’nin yeni dizisi, yarışa geç girip müthiş bir deparla öne çıktı. Sezonun hinlikte birinci fenomeni Hülya’nın hikâyesiyle henüz tanışmadıysanız hemen yakalayın.

12.03.2016Keyif
Almila Bağrıaçık kimdir

Almila Bağrıaçık kimdir?

10 Temmuz 1990 yılında Ankara’da doğan güzel oyuncu, babası Almanya’da çalıştığı için Almanya’da büyüdü. Dramatik Sanatlar Akademisi “Emst Busch Berlin”de dil eğitimi aldı.

8.03.2016Etkinlikler
Birkan Sokullu: Olduğum şeyden memnunum

Birkan Sokullu: Olduğum şeyden memnunum

O, kadınların farklı erkeklerde beğendiği tüm özelliklerin tek vücutta toplanmış hali: İlk bakışta salaş ve hafif serseri görünüyor... Tanışınca entelektüel ve mütevazı bir adama dönüşüyor. Birkan Sokullu’yla Kanal D’de başlayan dizisi ‘Hayat Şarkısı’ için buluştuk.

19.02.2016Hayat
Burcu Biricik: Hiç prenses olmadım

Burcu Biricik: Hiç prenses olmadım

Kafanızdaki oyuncu klişelerini rafa kaldırın. Onun süslü püslü cümleleri, havalı tavırları yok. Hayatı taktiklerle yaşamıyor. Geldiği noktayı, “Bırakın böyle bir planım olmasını hayalim bile yoktu” diye özetliyor. Ekranın yeni kadın starı Burcu Biricik’le başrolünde oynadığı ‘Hayat Şarkısı’ için buluştuk. Naif görüntüsünün altında yatan hayat hikâyesini konuştuk.

13.02.2016Hayat
Üç yeni diziye ilk bakış

Üç yeni diziye ilk bakış

Sezon ortasında üç yeni dizi daha yayın hayatına başladı. Göç Zamanı, Hayat Şarkısı ve Çifte Saadet’in artılarını-eksilerini gözden geçirip programınızı güncelleyin.

12.02.2016Keyif
Hayat Şarkısı 1. bölümü için heyecanlı bekleyiş - izle

Hayat Şarkısı 1. bölümü için heyecanlı bekleyiş! - izle

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Hayat Şarkısı’ başlıyor! Bu akşam ekrana gelecek Hayat Şarkısı 1. bölümü için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Hayat Şarkısı dizisinin 1. bölüm fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili merak edilenler haberimizde…

9.02.2016Kelebek
Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı başlıyor Hayat Şarkısı fragmanı yayında

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Şarkısı başlıyor! Hayat Şarkısı fragmanı yayında!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hayat Şarkısı yeni tanıtım fragmanını yayınladı. İzleyiciler tarafından merakla beklenen Hayat Şarkısı dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Başarılı oyuncuların kadrosunda bulunduğu Hayat Şarkısı dizisinin 1. bölümü ne zaman yayınlanacak? Hayat Şarkısı oyuncuları kimler? Tüm detaylar haberimizde...

3.02.2016Kelebek
Hayat Şarkısı dizisinin yeni fragmanı çıktı | Hayat Şarkısı dizisinin oyuncuları

Hayat Şarkısı dizisinin yeni fragmanı çıktı! | Hayat Şarkısı dizisinin oyuncuları

Kanal D ekranlarında yer alacak yeni dizi Hayat Şarkısı'nın yeni fragmanı yayınlandı. İlginç hikayesiyle izleyenleri ekrana kitleyecek yeni dizi Hayat Şarkısı'nın başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu paylaşacak. Burcu Biricik ve Birkan Sokullu kimdir? Hayat Şarkısı dizisi ne zaman başlayacak?

28.12.2015Gündem
Burcu Biricik, Hayat Şarkısı dizisi ile dönüyor

Burcu Biricik, Hayat Şarkısı dizisi ile dönüyor

“Şeref Meselesi”nin Kübra’sı olarak adını duyuran Burcu Biricik, Kanal D’nin yeni dizisi “Hayat Şarkısı” ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.

26.12.2015Magazin
Hayat Şarkısının ilk fragmanı çıktı

Hayat Şarkısı'nın ilk fragmanı çıktı!

Kanal D ekranlarında yer alacak yeni dizi Hayat Şarkısı'nın fragmanı yayınlandı. İlginç hikayesiyle izleyenleri ekrana kitleyecek yeni dizi Hayat Şarkısı'nın başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu paylaşacak. Hayat Şarkısı dizisi ne zaman başlayacak?

21.12.2015Gündem