EKSTRA
MENÜ

Hava Bugün Nasıl Olacak

Hava Bugün Nasıl Olacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hava Bugün Nasıl Olacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.722 Hava Bugün Nasıl Olacak haberi bulunmuştur.

Hava Bugün Nasıl Olacak Haberleri

Hava bugün nasıl olacak Yağmur yağacak mı İşte 17 Haziran Meteorolojiden son dakika uyarılar

Hava bugün nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte 17 Haziran Meteoroloji'den son dakika uyarılar

"Bugün hava nasıl olacak?" sorusu günlerdir yağmur nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Marmara, İç Ege ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde sağanak bekleniyor. Marmara, İç Ege ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde bugün yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor. İşte, 17 Haziran Meteoroloji'den son dakika uyarılar...

17.06.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak 22 Ocak MGM hava durumu tahminleri Sağanak yağış uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 22 Ocak MGM hava durumu tahminleri! Sağanak yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre, Çanakkale çevrelerinin yerel yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'da sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. Yurt genelinde devam eden soğuk havlar ise ısınıyor. Kuzey ve iç bölgelerde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece yükselecek. İşte, MGM 22 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

21.01.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak İşte 21 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? İşte 21 Ocak il il hava durumu tahminleri

Yeni günün başlaması ile birlikte hava durumu araştırmaları da hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son bilgileri sorguluyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

21.01.2021Gündem
Ankara için Meteorolojiden kar uyarısı Bugün hava nasıl olacak MGM 24 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Ankara için Meteoroloji'den kar uyarısı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 24 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Meteoroloji, 24 Aralık hava durumu tahminlerini duyurdu. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından Meteoroloji, Ankara için hafif kar yağışı uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre, Ankara, Bolu, Karabük ve Çankırı'nın batısında hafif kar yağışı bekleniyor. MGM'den gelen son tahminlere göre perşembe günü hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Rize ve Artvin kıyılarında kuvvetli yağmur ve sağanak yağış etkili olacak. İşte, 24 Aralık Perşembe İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

24.12.2020Gündem
Meteorolojiden uyarı geldi: Bugün hava nasıl olacak MGM 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den uyarı geldi: Bugün hava nasıl olacak? MGM 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu günlük tahminleri son değerlendirmeler ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken bazı illerde sağanak yağış sele neden oldu. Samsun Valiliği ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Samsun il merkezi ve doğu ilçelerine kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Son tahminlere göre, bugün Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM hava durumu tahminleri.

16.12.2020Gündem
Kar İstanbulun kapısına dayandı Hava bugün nasıl olacak MGM 2 Aralık il il hava durumu tahminleri

Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Hava bugün nasıl olacak? MGM 2 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü kuzeybatı kesimlerde sıcaklık değerlerinin 2 ila 5 derece azalacağını bildirdi. Marmara Bölgesi'nde etkisini arttıran soğuk havaların ardından Tekirdağ’da başlayan kar yağışı yüksek kesimleri beyaza bürüdü. Edirne'nin Keşan ilçesinde de kısa süreli de olsa etkisini gösterdi. İstanbul'un yanı başına yağan karın ardından hava durumu tahminlerine gözler çevrildi. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak? İşte, Meteoroloji 2 Aralık il il hava durumu tahminleri.

2.12.2020Gündem
MGM 26 Kasım il il hava durumu tahminleri: Hava bugün nasıl olacak O iller için kar uyarısı

MGM 26 Kasım il il hava durumu tahminleri: Hava bugün nasıl olacak? O iller için kar uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Son dakika değerlendirmelere göre, Artvin’in iç kesimleri ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Mersin, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman çevrelerinde de bugün sağanak yağış etkili olacak. İstanbul'da ise perşembe günü hava sıcaklığı 14 derece civarında olacak. Peki, hangi illere kar yağacak? İşte, 26 Kasım MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

26.11.2020Gündem
25 Kasım il il hava durumu tahminleri MGM: Hava durumu bugün nasıl olacak Çarşamba günü için uyarı

25 Kasım il il hava durumu tahminleri MGM: Hava durumu bugün nasıl olacak? Çarşamba günü için uyarı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Soğuk havalar etkisini gösterirken MGM'den yapılan açıklamada, İstanbul, Kocaeli ve Yalova çevreleri ile Kırklareli, Balıkesir, Sakarya ve Bursa'nın kıyı kesimleri için sağanak yağış uyarısı geldi. Gümüşhane ve Ardahan çevreleri ile Artvin’in iç kesimlerinde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak. İç Ege ve İç Anadolu ile Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde hava sıcaklığı 2 ila 5 derece azalacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 25 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

25.11.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri yurt genelinde fırtına ve soğuk havalar etkili olurken gündeme geldi. İstanbul ve Çanakkale’de, şiddetli poyraz nedeniyle, İDO, BUDO ve Gökçeada'ya yapılacak bazı feribot seferleri iptal edildi. Antalya'nın kent merkezinde sağanak, yüksek kesimlerinde ise kar yağışı etkili oldu. Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, 20 Kasım Cuma günü Batı Karadeniz'de karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

20.11.2020Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak MGM 19 Kasım il il hava durumu tahminleri: Muğla ve Antalya için kuvvetli yağış uyarısı

Hava durumu bugün nasıl olacak? MGM 19 Kasım il il hava durumu tahminleri: Muğla ve Antalya için kuvvetli yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Muğla'nın güney ve Antalya'nın batı ilçeleri için kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Vatandaşların sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Hava sıcaklığı ise bugün yağış alan yerlerde 2 ila 5 derece azalacak. İstanbul'da ise 19 Kasım Perşembe günü aralıklı yağmur ve sağanak yağış etkili olacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 19 Kasım il il hava durumu tahminleri.

19.11.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 12 Kasım Perşembe il il hava durumu tahminleri MGMden o illere kar uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 12 Kasım Perşembe il il hava durumu tahminleri! MGM'den o illere kar uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri, Meteoroloji tarafından açıklandı. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından MGM'den Van ve Hakkari için kar yağışı uyarısı geldi. Marmara'nın batısı ve Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli rüzgarın etkili olacağının bildirildiği açıklamada, İstanbul, Kocaeli çevreleri, Tekirdağ ve Çanakkale'nin doğusu için perşembe günü yağmurun etkili olacağı duyuruldu. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, MGM 12 Kasım Perşembe İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

12.11.2020Gündem
MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak İstanbula yağmur uyarısı

MGM 13 Ekim 2020 hava durumu tahminleri - Hava bugün nasıl olacak? İstanbul'a yağmur uyarısı!

Günlük hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin internet sitesinden paylaşıldı. Pazartesi günü İstanbul'da etkili olan sıcak havanın ardından AKOM ve MGM'den salı günü için son dakika yağış uyarısı geldi. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, bugün öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış kentte etkisini gösterecek. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ile Edirne'nin Güneyi, Balıkesir'in batı kıyıları ve Çanakkale çevrelerinde de yağış bekleniyor. İşte, 13 Ekim il il hava durumu tahminleri.

13.10.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 8 Ekim Perşembe Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 8 Ekim Perşembe Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklamaları ile belli oldu. MGM'den yapılan son tahminlere göre, Konya, Van ve Hakkâri çevreleri, gece saatlerinde Çanakkale ve Edirne çevrelerinde perşembe günü sağanak yağış etkili olacak. Yağışların Marmara'nın güney ve batısı, İstanbul çevreleri ile İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli olacağı ön görülüyor. Hafta başından beri etkisini arttıran sıcak havaların Batı kesimlerde hissedilir derecede azalacağı, tahmin ediliyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 8 Ekim İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri...

8.10.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı Hava durumu tahminleri 30 Eylül 2020 İstanbul için sağanak uyarısı

Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Hava durumu tahminleri 30 Eylül 2020! İstanbul için sağanak uyarısı!

Hava durumu tahminleri MGM'nin son dakika açıklamaları ile belli oldu. İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde etkili olan dolu yağışının ardından, çarşamba gününe ait hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyenler, illere göre son hava durumu raporunu takip ediyor. Hava sıcaklığının yurt genelinde 3 ila 7 derece azalacağını bildiren Meteoroloji, İstanbul için gece saatlerinden itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 30 Eylül il il hava durumu tahminleri.

29.09.2020Gündem
Salı günü hava nasıl olacak 4 Ağustos il il hava durunu raporu

Salı günü hava nasıl olacak? 4 Ağustos il il hava durunu raporu

Dört gün süren bayram tatilinin ardından normal mesai düzenine geçilmesiyle birlikte vatandaşlar, tatil sonrası ilk iş gününde havaların nasıl seyredeceğini merak etmeye başladı. İkamet ettikleri illerde hava sıcaklıklarını ve en son tahminleri sorgulayan vatandaşlar Meteoroloji'den gelen bilgileri öğrenmek istiyor. Peki, salı günü hava nasıl olacak?

3.08.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 23 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 23 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Sıcaklığın mevsim normalleri civarında olacağı Marmara Bölgesi'nde, az bulutlu ve açık havanın hakim olması bekleniyor. Rüzgarın, kuzey ve kuzeydoğu (poyraz) yönlerden orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor. Öte yandan Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 5 ilde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. İşte, il il tüm yurttan hava durumu tahminleri...

23.07.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteorolojiden 14 Temmuz hava durumu için sağanak uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji'den 14 Temmuz hava durumu için sağanak uyarısı

Hava durumu uyarıları güncel olarak takip ediliyor. 14 Temmuz'da havanın nasıl olacağo Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklamdı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın doğusu, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Bilecik çevreleri, Batı ve Doğu Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları ile Doğu Anadolu’nun doğusunda sağanak yağış etkili olacak. Hafta başında düşen hava sıcaklığının ise kuzeybatı kesimlerde mevsim normallerinin altında olacağı ön görülüyor. İşte, Meteoroloji 14 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

14.07.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteorolojiden sıcak hava uyarısı: 3 Temmuz hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji'den sıcak hava uyarısı: 3 Temmuz hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, yükselen hava sıcaklığı İstanbul'da hafta sonundan itibaren 31 ila 34 dereceleri görebilecek. MGM son dakika hava durumu raporuna göre, Erzurum, Kars, Ardahan, Bayburt ve Artvin çevrelerinde ise cuma günü sağanak yağış etkili olacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, Meteoroloji 3 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.07.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı Meteoroloji 23 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Meteoroloji 23 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu bugün nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklama ile paylaşıldı. Marmara Bölgesi ve özellikle Bursa'da sele neden olan sağanak yağış yapılan açıklamaya göre, 23 Haziran Salı günü sabah saatlerinden itibaren İstanbul'da etkili olacak. 'Sarı kod'lu uyarı yapan Meteoroloji, Batı Karadeniz Ankara’nın kuzey ve batı kesimleri için de yağış uyarısında bulundu. İşte, 23 Haziran Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

22.06.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak, nerelere yağmur yağacak Meteoroloji 22 Haziran Pazartesi hava durumu

Hava bugün nasıl olacak, nerelere yağmur yağacak? Meteoroloji 22 Haziran Pazartesi hava durumu

Hava bugün nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. 22 Haziran Pazartesi gününe ait hava durumu değerlendirmelerini paylaşan Meteoroloji, hava sıcaklığının iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı duyurarak Bursa, Sakarya ve Düzce çevrelerine kuvvetli sağanak uyarısında bulundu. Ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar oluşumuna karşı vatandaşların tedbirli olunması istendi. İşte, 22 Haziran Pazartesi il il hava durumu tahminleri..

21.06.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 19 Haziran Cuma il il hava durumu: Sıcaklıklar düşüyor

Hava bugün nasıl olacak? 19 Haziran Cuma il il hava durumu: Sıcaklıklar düşüyor!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. 19 Haziran Cuma gününe ait hava durumu değerlendirmelerini paylaşan Meteoroloji, Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısına sağanak yağış uyarısında bulundu. Haziran ayından beri mevsim normalleri civarında seyreden hava sıcaklığının ise iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı tahmin ediliyor. İşte, 19 Haziran Cuma il il hava durumu tahminleri..

19.06.2020Gündem
17 Haziran Çarşamba: Hava bugün nasıl olacak İşte hava durumu tahminleri

17 Haziran Çarşamba: Hava bugün nasıl olacak? İşte hava durumu tahminleri

Hava durumu araştırılan konular arasında yerini aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü günlük olarak uyarıları yayımlıyor. Vatandaşlar bu açıklamalara göre önlemlerini alıyorlar. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Trakya Kesimi, İç Ege, Doğu Akdeniz'in toroslar mevkii, İç Anadolu’nun kuzey ve doğusu, Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Bilecik ve Bursa çevreleri, İstanbul'un batı ilçeleri ve Çanakkale'nin doğu ilçelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte il il hava durumu uyarıları...

17.06.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteoroloji 16 Haziran Salı hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji 16 Haziran Salı hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. 16 Haziran Salı gününe ait hava durumu değerlendirmelerini paylaşan MGM, Marmara Bölgesi'nde İstanbul başta olmak üzere Edirne ve Kırklareli'nde sağanak uyarısında bulundu. Son tahminlere göre, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Orta Karadeniz'de de yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise iç ve doğu kesimlerde 2 ila 5 derece artacak. İşte, 16 Haziran Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

16.06.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak 23 Mart son dakika hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? 23 Mart son dakika hava durumu tahminleri

Corona virüsü salgınını önleme tedbirleri kapsamında eve kapanın Türk halkı, bir yandan da hava durumu araştırmaları yapıyor. Havaların serin gitmesi üzerine araştırmalarını hızlandıran vatandaşlar Metetoroloji'nin en son açıkladığı hava durumu tahminlerini sorguluyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? Havalar ne zaman ısınacak?

23.03.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 31 Ocak Meteoroloji hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 31 Ocak Meteoroloji hava durumu tahminleri

Bugün, Marmara hariç yurdun büyük bölümünde yağışlı bir havanın etkili olacağı tahmin ediliyor. Yağışların Doğu Karadeniz kıyıları, Güneydoğu Anadolu ile Kahramanmaraş çevrelerinde kuvvetli yağmur ve sağanak şeklinde olması bekleniyor. İşte, 31 Ocak Meteoroloji hava durumu tahminleri...

31.01.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 27 Ocak il il son dakika hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 27 Ocak il il son dakika hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminine göre yurdun büyük kesiminde bugün itibariyle yeni haftada yağışlı hava etkili olacak. Öte yandan İstanbul'da Perşembe gününe kadar yağmurlu bir hava etkili olacak; Cuma günü ise yağmur yerini çok bulutlu bir havaya bırakacak. İşte, 27 Ocak il il son dakika hava durumu tahminleri...

27.01.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Hava bugün nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

İstanbul ve çevresi için soğuk ve yağışlı hava uyarısı yapıldı. İstanbul ve çevresi 23 Ocak Perşembe günü Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisinde kalacak. Gözler şimdi İstanbul'a kar yağıp yağmayacağında. İşte, 23 Ocak İstanbul hava durumu tahminleri...

23.01.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 10 Aralık hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 10 Aralık hava durumu tahminleri

Yeni günün başlamasıyla birlikte hava durumu araştırmaları hız kazandı. 10 Aralık Salı günü, bulundukları şehirlerde havanın nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin yayımladığı son bilgileri araştırıyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, il il 10 Aralık hava durumu tahminleri...

10.12.2019Gündem
İstanbul ve Ankaraya kar ne zaman yağacak Hava bugün nasıl olacak

İstanbul ve Ankara'ya kar ne zaman yağacak? Hava bugün nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün ülke genelinde görülecek yağışların yağmur ve sağanak, zamanla Trakya, Marmara'nın güneydoğusu, Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olacağı öngörülüyor. İşte, il il hava durumu tahminleri...

4.12.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 6 Kasım hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 6 Kasım hava durumu tahminleri

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Marmara Bölgesi'nde sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. İşte, il il 6 Kasım 2019 hava durumu tahminleri...

6.11.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 17 Ekim hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 17 Ekim hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, bugün Türkiye genelinde hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak. Yurdun bazı kesimlerinde bugün sağanak ve gök gürültülü sağanak, Marmara ve Batı Karadeniz’in iç kesimleriyle Samsun çevrelerinde yer yer pus ve sis bekleniyor. İşte, 17 Ekim hava durumu tahminleri...

17.10.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 9 Ekim hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 9 Ekim hava durumu tahminleri

Birkaç gündür yağışlı seyreden havanın ardından, sıcaklıkların bugün nasıl olacağı vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara Bölgesinde sıcaklığın mevsim normallerinin 1-3 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. İşte, 9 Ekim hava durumu tahminleri...

9.10.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak İşte Meteorolojiden gelen son veriler

Hava bugün nasıl olacak? İşte Meteorolojiden gelen son veriler

Tüm illerde yaşayan vatandaşlarımız hava durumu bugün nasıl olacak sorusunun cevabını araştırıyorlar. Meteorolojiden gelen son raporlara göre mevsim normallerinin dışında bir durum yaşanmazken bazı illerimiz için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı bulunuyor.

27.09.2019Gündem
Meteorolojiden son dakika uyarısı.. O bölgede yaşayanlar dikkat.. İşte günlük hava durumu raporu

Meteorolojiden son dakika uyarısı.. O bölgede yaşayanlar dikkat.. İşte günlük hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika uyarılarına göre bugün bazı bölgelerimizde sağanak yağış uyarısı yapıldı. Özellikle sabah saatlerinde Yağışların; Muğla ve Antalya çevreleri ile bu sabah saatlerinde Aydın ve İzmir'in güney ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. İşte il il hava durumu raporu ve 'bugün hava nasıl olacak' sorusunun cevabı

25.09.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak 4 Eylül hava durumu raporu

Bugün hava nasıl olacak? 4 Eylül hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 4 Eylül tarihli hava durumu tahminin paylaştı. Müdürlüğün günlük hava durumu tahminine göre, Giresun, Trabzon ve Rize’nin iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi, Marmara ve Ege’de ise kuvvetli rüzgar bekleniyor. Peki, yurt genelinde hava bugün nasıl olacak?

4.09.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 27 Ağustos hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 27 Ağustos hava durumu tahminleri

Ağustos ayının son günlerini yaşayan vatandaşlar, yeni günün başlamasıyla birlikte hava durumu araştırmalarına hız verdi. İkamet ettikleri şehirlerde sıcaklıkların bugün kaç derece olacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den açıklanan bilgileri araştırıyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

27.08.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 3 Temmuz son dakika hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 3 Temmuz son dakika hava durumu tahminleri

Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğusu ve Doğu Akdeniz'in iç kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu, Rize ve Trabzon'un iç ve yüksekleri ile Doğu Akdeniz'in Toroslar mevkiinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte, 3 Temmuz son dakika hava durumu tahminleri...

3.07.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 27 Mayıs en son hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 27 Mayıs en son hava durumu tahminleri

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte, hava durumu araştırmaları hız kazandı. Yapılan son tahminlere göre, hafta başından itibaren Afrika üzerinden gelen sıcak havayla sıcaklıkların 5-10 derece artması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

27.05.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 7 Mayıs son dakika hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 7 Mayıs son dakika hava durumu tahminleri

Yeni günün başlamasıyla birlikte, hava durumu araştırmaları hız kazandı. Bulundukları şehirlerde hava sıcaklarının nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'in son dakika açıklamaları ve tahminlerini araştırıyor. Peki, havalar bugün nasıl olacak?

7.05.2019Gündem
Hava bugün nasıl olacak 26 Nisan hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? 26 Nisan hava durumu tahminleri

Haftanın son iş gününün başlamasıyla birlikte, yurtta hava durumunun bugün nasıl seyredeceği merak konusu oldu. Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklıklarının iç kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor. Öte yandan, Türkiye'nin batı kesimlerinde Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımının etkili olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 26 Nisan hava durumu tahminleri...

26.04.2019Gündem
Meteorolojiden 7 ile sağanak yağış uyarısı | 16 Nisan hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den 7 ile sağanak yağış uyarısı | 16 Nisan hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan tahminlere göre, hava sıcaklığının kuzey, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı öngörüldü. Meteoroloji 7 ile ise kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulundu. Vatandaşlar yapılan uyarılarından ardından hava durumu ile ilgili detayları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. Peki, hangi illere yağmur yağacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, 16 Nisan hava durumu tahminleri

16.04.2019Gündem
17 Mart son dakika hava durumu tahminleri | Hava bugün nasıl olacak

17 Mart son dakika hava durumu tahminleri | Hava bugün nasıl olacak?

Pazar gününün gelmesiyle birlikte hava durumu araştırmaları hız kazandı. 17 Mart Pazar günü yurt genelinde havaların nasıl seyredeceği, vatandaşların merak ettiği ve sorguladığı konu olarak dikkat çekiyor. Bu hususta bilgi almak isteyen vatandaşlar, Meteoroloji'den yayınlanan en son verileri araştırıyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte 17 Mart hava durumu tahminleri...

17.03.2019Gündem
İstanbul Ankara İzmir güncel hava durumu verileri 19 Şubat son dakika hava durumu tahminleri

İstanbul Ankara İzmir güncel hava durumu verileri! 19 Şubat son dakika hava durumu tahminleri

19 Şubat Salı günü, hava sıcaklığının iç ve batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Öte yandan Marmara Bölgesinde havanın, az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 19 Şubat son dakika hava durumu tahminleri...

19.02.2019Gündem
Son dakika hava durumu tahminleri | Hava bugün nasıl olacak

Son dakika hava durumu tahminleri | Hava bugün nasıl olacak?

Ocak ayının son haftasının başlamasıyla birlikte hava durumu araştırmaları başladı. Özellikle sömestir tatilinin son haftasına giren öğrenciler ve aileleri bulundukları şehirlerde havaların bu hafta nasıl seyredeceğini merak ediyor ve Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son dakika hava durumu tahminlerini araştırıyor. İşte, 28 Ocak güncel hava durumu...

28.01.2019Gündem
Yurt genelinde bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden zirai don uyarısı

Yurt genelinde bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den zirai don uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu uyarılarında bulunmaya devam ediyor. 16 Ocak tarihinde yapılan uyarıya göre, zirai faaliyetlerin devam ettiği Antalya ve Doğu Akdeniz'in kıyı kesimlerinde (Adana, Osmaniye) bu gece ve yarın sabah saatlerinde hafif şiddette don olayı öngörülüyor. Peki, yurt genelinde bugün hava nasıl olacak?

16.01.2019Gündem
Son dakika hava durumu bilgisi | Hava bugün nasıl olacak, kar yağacak mı

Son dakika hava durumu bilgisi | Hava bugün nasıl olacak, kar yağacak mı?

Dünkü soğuk ve yağışlı havanın ardından bugün havanın nasıl olacağı merak konusu oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yayınlanan güncel hava durumu bilgisini öğrenmek isteyen vatandaşlar, araştırmalarına hız verdi. Peki, hava bugün nasıl olacak? Kar yağacak mı?

20.12.2018Gündem
Hava durumu son dakika bilgisi: O illerde gece yarısı sağanak bekleniyor

Hava durumu son dakika bilgisi: O illerde gece yarısı sağanak bekleniyor

14 Aralık Cuma günü hava durumu verileri birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Hafta sonu plan yapmak isteyen ya da gün içerisinde dışarı çıkmak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı günlük hava durumu bilgileri, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. İşte, anlık hava durumu bilgileri

14.12.2018Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Yeni günün başlamasıyla birlikte, hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde ikamet eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı güncel hava durumu bilgisinden haberdar olmak istiyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? Kar yağacak mı?

21.11.2018Gündem
Hava bugün nasıl olacak 1 Mayıs hava durumu raporu

Hava bugün nasıl olacak? 1 Mayıs hava durumu raporu

1 Mayıs tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumunu sorgulamaya başladı. Bulundukları şehrin hava durumunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, güncel hava durumu bilgilerini öğrenmek için araştırmalarını hız kazandırdı. Peki, bugün hava bugün nasıl olacak? 1 Mayıs'ta hava nasıl?

1.05.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kendilerini bilenler yaşamda daha fazla cesaret ve neşeye sahiptir.

Günaydın hepinize sevgili dostlarım,Yepyeni bir gün ve yepyeni bir haftadan merhabalar. 

16.09.2019