EKSTRA
MENÜ

Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 30 haberi bulunmuştur.

Hangimiz Sevmedik Yeni Bölüm Haberleri

Hangimiz Sevmedik bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Hangimiz Sevmedik bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Hangimiz Sevmedik dizisinin yayınlanması gereken 33. bölümü izleyiciler tarafından oldukça merak konusu olmuş durumda. Ekranların herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak. Sevilen dizinin kendi yayın saatinde ekranlarda yer almaması merak konusu oldu. Diziseverler, Hangimiz Sevmedik bu akşam neden yok? Hangimiz Sevmedik ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara yoğun ilgi gösterdiler. Peki, Hangimiz Sevmedik bu akşam yayınlanacak mı? işte detaylar.

3.04.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 31. bölüm fragmanında mahalleliden intikam planı

Hangimiz Sevmedik 31. bölüm fragmanında mahalleliden intikam planı

Hangimiz Sevmedik yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyenlerine oldukça eğlenceli ve şaşkınlık yaratan dakikalar yaşatacak. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren şoke eden dakikalar yaşatan Hangimiz Sevmedik dizisi yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde heyecanlı dakikalar hakim olacak. Yeni bölümde tüm mahalleli Şevval’in babasının adamları tarafından fena hırpalanan İlyas’ın intikamını almaya niyetlidir. İşte, Hangimiz Sevmedik 31. bölüm fragmanı.

19.03.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 29. bölüm fragmanında sürpriz karar

Hangimiz Sevmedik 29. bölüm fragmanında sürpriz karar

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı yayımlandı. Sıcak ve samimi öyküsüyle tam bir aile dizisi olan Hangimiz Sevmedik 29. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde evlilik sürprizi yaşanacak. İlyas ve Şevval nikâh tarihlerini alıyorlar. Hangimiz Sevmedik yeni bölüm ipuçları detayda!

5.03.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında mahalleyi sarsan haber

Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında mahalleyi sarsan haber

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bol kahkahalı, samimi bir mahalle dizisi olan Hangimiz Sevmedik'in 22. bölümünde Adile ve Münir'in evleneceği haberi kısa sürede yayılıyor, ortalık fena karışıyor. Ayşen ve Şener ise yeni planlar peşinde! İşte, eğlenceli sahnelerden oluşan Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk ipuçları!

15.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında evlilik kararı

Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında evlilik kararı!

Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında Adile ile Münir evlilik kararı alıyor. Kimsenin beklemediği bir anda Adile'ye evlilik teklifinde bulunan Münir, Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanından yeni bir yola girmeye hazırlanıyor. Tarık ve Itır'ın arasını bozduktan sonra kendileri evlilik yoluna giden Adile ve Münir, Hangimiz Sevmedik 22. bölüm fragmanında yeni bir yola girmeye hazırlanıyor. İşte, merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ve detayları

10.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmadı

Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmadı?

Hangimiz Sevmedik dizisi bu hafta 21. bölüm fragmanıyla ekranlara gelmişti. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip ettiği eğlence dolu dizisi Hangimiz Sevmedik'in yeni bölümünün yayın akışından çıkartılması izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Diziseverler, Hangimiz Sevmedik 21. bölümü ne zaman yayınlanacak? Hangimiz Sevmedik yeni bölüm neden yayınlanmadı? aramalarına oldukça ilgi gösterdiler. Peki, Hangimiz Sevmedik 21. bölümü ne zaman yayınlanacak?

2.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında Münir hafızasını yitiriyor

Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında Münir hafızasını yitiriyor!

Hangimiz Sevmedik 19. yeni bölüm fragmanında ekranlara içleri ısıtacak sahnelerle gelecek. İşe yaramaz kardeş Şener'in abisinin kafasına sert bir cisimle vurması, ortalığı bir anda karıştıracaktır. Hastaneye kaldırılan Münir, hafızasını yitirecektir. Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında hafıza kaybı Münir'de başka yönlerin ortaya çıkmasına neden olmuş, aynı zamanda Adile'yi eşi gibi hissetmesine olanak tanımıştır. Peki Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında bu durum ne kadar devam edecektir?

19.12.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 18. yeni bölüm fragmanında müteahhit şoku

Hangimiz Sevmedik 18. yeni bölüm fragmanında müteahhit şoku

Hangimiz Sevmedik 18. bölüm fragmanında mahalleye gelen müteahhitler, ahaliyi rahatsız etmiştir. Tüm mahallenin yıkılıp yerine apartman yapılması isteği, Adile ve Münir için mantıksız görünse de, Şener için fırsat kapısıdır. Hatta öyle ki, Hangimiz Sevmedik 18. bölüm fragmanında Şener, müteahhitlere casusluk yapmayı bile kabul etmiştir. İşte olayların dur durak bilmediği Hangimiz Sevmedik 18. bölüm fragmanı ve detayları

6.12.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak

Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak

Hangimiz Sevmedik dizisi yayınladığı yeni bölüm fragmanıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Hangimiz Sevmedik pazartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde yaşananlar herkesi ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümde uzun zamandır beklenen Ayşen ve Şener'in evlenme beklentisi artık nihayete ermiştir. Adile ve Münir'in bu durum canını sıkmaya başlamıştır. İşte, Hangimiz Sevmedik 14. bölüm fragmanı.

8.11.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanında mahallenin Şener planı

Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanında mahallenin Şener planı!

Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Şener için şoke eden gelişmeler olacak. Mahalle, Şener başlıklı ufak bir toplantı tertiplenmiştir ve hep birlikte Şener'in mahalleye, esnafa, komşularına verdiği zararı minimize etmenin yollarını ararlar.

26.08.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanında ortalık karışıyor

Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanında ortalık karışıyor!

TRT 1'in yeni dizisi Hangimiz Sevmedik 4. bölüm fragmanını yayınladı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümünde ortalık yine karışacak. İşte Hangimiz Sevmedik yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

24.08.2016Kelebek
Can Yamandan çok konuşulacak açıklama: Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu

Can Yaman'dan çok konuşulacak açıklama: Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu?

Atina ve Roma’nın ardından İspanya’nın Madrid şehrine giden Can Yaman, havaalanında izdihama neden oldu. 27 Kasım’da köşemde “Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi” diye bir yazı kaleme aldım. Bu yazının ardından Can Yaman’la bir araya geldik. Ünlü oyuncuya “Gördüğü ilgi PR başarısı mı, yoksa gerçek mi”, “Bu ilgiyi neye bağlıyor”, “Kıvanç Tatlıtuğ hakkında ne düşünüyor” gibi merak edilen tüm soruları sordum. Sorularıma samimiyetle yanıt veren, TV sektörü hakkında çarpıcı açıklamalar yapan oyuncudan bir de aşk itirafı geldi. Yaman, “Erkenci Kuş”taki partneri Demet Özdemir’le bir dönem gerçekten aşk yaşadıklarını söyledi.

1.12.2019Magazin
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışı, 10 Ekim Çarşamba gününün yayın akışı ile merak konusu olmaya başladı. İçerisinde dizi, film, sağlık programları, haber bültenleri ve birçok programı barındıran TRT 1 yayın akışı, günün sorgulanan konusu olmaya başladı. Peki, özellikle yeni sezon dizileri ve spor müsabakalarıyla araştırılan TRT 1 yayın akışı içerisinde 10 Ekim Çarşamba günü neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.10.2018Televizyon
Hangimiz Sevmedik 27. bölüm fragmanında bu haber ortalığı sarsacak

Hangimiz Sevmedik 27. bölüm fragmanında bu haber ortalığı sarsacak!

Hangimiz Sevmedik 27. bölüm fragmanında evlilik konusu mahallenin altını üstüne getiriyor. İlyas'ın bir anlık sinirle yapmaya çalıştığı evlilik, Hangimiz Sevmedik 27. bölüm fragmanında Emel'i mahvedecektir. Bu haberin ardından Emel, harekete geçmek için cesaretini toplamaya çalışacaktır. Peki, Hangimiz sevmedik 27. bölüm fragmanında Itır'ın gebelik testi pozitif mi çıkacak? İşte, merak edilen detaylar

20.02.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 25. bölüm fragmanında Tarık şoka giriyor

Hangimiz Sevmedik 25. bölüm fragmanında Tarık şoka giriyor

Hangimiz Sevmedik yayınlanan 25. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen eğlenceli dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç dakikalar yer alacak. Yeni bölümde Emel’in günlüğünden kendisine aşık olduğunu öğrenen Tarık şoktadır. Bu yüzden İlyas’ın duygularını Emel’e anlatamamıştır. İşte, Hangimiz Sevmedik 25. bölüm fragmanı.

5.02.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 24 bölüm fragmanında Adalet sopasını eline aldı

Hangimiz Sevmedik 24 bölüm fragmanında Adalet sopasını eline aldı

Hangimiz Sevmedik 24.bölüm fragmanında Adalet hala bu kez boş durmuyor. Itır ve Tarık'ın arasında yaşananların Adile ve Münir tarafından görmezden gelindiğini gören Adalet, elinden geleni ardına koymaz. Hangimiz Sevmedik 24. bölüm fragmanında diğer bir konu ise Şener'in yine işgüzarlıklarına devam etmesi olacak. Kaş yapayım derken göz çıkarmakta üstüne kimseyi tanımayan Şener, Hangimiz Sevmedik 24. bölüm fragmanında Ayşen'e fena halde yakalanmıştır. İşte, bu ve daha fazlasının yer aldığı yeni bölüm fragmanı

30.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 23. bölüm fragmanında mahalleli nasibini alıyor

Hangimiz Sevmedik 23. bölüm fragmanında mahalleli nasibini alıyor

Hangimiz Sevmedik yayınlanan 23. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacak. Ekranların sıcacık ve samimi dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde oldukça enteresan dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Münir ile Adile’nin inatlaşmasını da geçen Itır ve Tarık inatlaşmasından mahalleli de nasibini alacaktır. İşte, Hangimiz Sevmedik 23. bölüm fragmanı.

21.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında heyecan dorukta

Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında heyecan dorukta!

Hangimiz Sevmedik yayınlanan 21. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen ve sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak olan gelişmeler ilginç dakikaların yaşanacağının sinyallerini verecek. Peki, Hangimiz Sevmedik dizisi 21 .bölümünde neler yaşanacak? İşte, Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanıyla sizlerle.

1.01.2017Televizyon
Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Itır ve Tarık ne yapacak

Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanında Itır ve Tarık ne yapacak?

Hangimiz Sevmedik son bölümün ardından 21. bölüm fragmanı merak edildi. Münir ile Adile'nin tesadüfen gördükleri Tarık ve Itır, ne açıklama yapacaklarını bilemezler. İkilinin sevgili olduğunu düşünen Adile ise bu durum karşısında şok geçirmiştir. Hangimiz Sevmedik 21.bölüm fragmanında ikilinin bu durum karşısında neler yapacağı merak edilirken, sette yaşanan kavga sonrası Selen Soyder'in (Itır) diziden ayrılması gelişmelerin ne yönde olacağını merak ettirdi. İşte Hangimiz Sevmedik 21. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

27.12.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında Şenerden büyük dengesizlik

Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında Şener'den büyük dengesizlik

Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında kavga gürültü eksik olmuyor. Saim ile Münir arasında yaşanan badireler ortalığı karıştırırken, Şener'in müdahil olması iyice suyunu çıkartacaktır. Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanında Şener'in kendini bilmezliği yüzünden başına darbe alan Münir hafızasını kaybedecektir. İşte Hangimiz Sevmedik 19. bölüm fragmanı ve yaşanan detaylar

13.12.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 15. son bölümü Şener ve Ayşen şoka girdi

Hangimiz Sevmedik 15. son bölümü Şener ve Ayşen şoka girdi!

Hangimiz Sevmedik 15. son bölümünde yine mutluluğa ramak kala her şey bozuluyor. Tuncay ile Sevda'nın yakalanması ailedeki tüm düzeni alt üst eder. Bu durumdan en çok etkilenen ise büyük umutlarla ev bile tutan Şener ve Ayşen olmuştur. Hangimiz Sevmedik 15. son bölümünde evi kiraladıkları Müşfik'in tüm bilinmeyenleri anlatması, Münir ve Adile'nin kulağına gitmiştir. İşte Hangimiz Sevmedik 15. son bölüm ve detayları

22.11.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 13. bölüm fragmanında Haleden şok hareket

Hangimiz Sevmedik 13. bölüm fragmanında Hale'den şok hareket!

Hangimiz Sevmedik 13. bölüm fragmanı Hale'nin oyunlarıyla sinirleri bozacak. Her pazartesi TRT ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Hangimiz Sevmedik, 13. bölüm fragmanı ile takipçilerinin karşısına çıkacak. Tarık ve Itır arasındaki aşk çıkmazı giderek daha farklı boyutlara ilerlemeye devam ediyor. Son olarak Hale'nin ikili arasındaki ilişkiyi bitirmek için harekete geçmesi durumu iyice zora sokuyor. İşte bölüm öncesi ipucu niteliğindeki Hangimiz Sevmedik 13. bölüm fragmanı ve bölüm öncesi özeti hakkında bazı detaylar

7.11.2016Televizyon
Hangimiz Sevmedik 7. bölüm fragmanında Şener zor durumda

Hangimiz Sevmedik 7. bölüm fragmanında Şener zor durumda

TRT 1'in sevilen aile dizisi Hangimiz Sevmedik bu hafta 7. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde iki yeni tanıtım filmi ekranlardaki yerini aldı. Hangimiz Sevmedik 7. bölüm fragmanında Ayşen'i bir başkası ile evlendirmeye çalışmaları Şener'in keyfini kaçırır ve planlar yapmaya başlar. Peki Hangimiz Sevmedik 7. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

26.09.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Hangimiz Sevmedik 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Hangimiz Sevmedik 6. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Hangimiz Sevmedik, nefes kesen son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin 5. bölümünde ilginç anlar ve eğlenceli dakikalar yaşandı. Son bölümün hemen ardından Google'da dizinin takipçileri 6. bölüm fragmanını aradılar. Peki, Hangimiz Sevmedik 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

6.09.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanında şok

Hangimiz Sevmedik dizisinin merakla beklenen 3.bölüm fragmanında şok!

Hangimiz Sevmedik dizisi geçen hafta da bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Hangimiz Sevmedik'in merakla beklenen 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişmeler yaşanıyor. Şener'in bütün hayallerini bağladığı Zülfü Ziya Paşa tablosu Münir'in kafasında parçalanınca yıkılan Şener, toparlanmakta ve dahiyane bir fikirle zararı,minimuma düşürmekte gecikmeyecektir. İşte Hangimiz Sevmedik 3.bölüm fragmanı.

22.08.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik dizisinin yayın günü değişti

Hangimiz Sevmedik dizisinin yayın günü değişti!

Hangimiz Sevmedik dizisini bekleyenlere büyük müjde.. Hangimiz Sevmedik darbe girişimin yaşandığı gece ilk bölümüyle ekranlardaydı. Cuntacıların zoruyla yayın kesilince Hangimiz Sevmedik dizisinin ilk bölümü yarıda kalmıştı. Dizi Pazartesi gününden itibaren yeni bölümleri ile ekranlara gelecek. İşte Hangimiz Sevmedik 2.bölüm fragmanı

12.08.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik dizisinin 2.bölüm fragmanı yayınlandı

Hangimiz Sevmedik dizisinin 2.bölüm fragmanı yayınlandı!

Hangimiz Sevmedik dizisi bu akşam 2.bölümü ile ekranlara gelecek. Hangimiz Sevmedik'te bu hafta Tarık ve Itır beklemedikleri bir olay karşısında büyük bir şok yaşayacak. İşte Hangimiz Sevmedik'in yayınlanan 2.bölüm fragmanı...

29.07.2016Kelebek
Hangimiz Sevmedik dizisinin yayın günü belli oldu

Hangimiz Sevmedik dizisinin yayın günü belli oldu!

Hangimiz Sevmedik dizisi ne zaman başlayacak son günlerin yanıtı en çok merak edilen sorularından biri oldu. Hangimiz Sevmedik dizisi Cuma günü ilk bölümüyle izleyeci karşısına çıkacak. İstanbul’un sevgiyi, dostluğu, bağlılığı asla kaybetmemiş, bir mahalle gibi değil, bir aile gibi yaşayan bu küçük mahallesinde geçen olayların anlatılacağı Hangimiz Sevmedik dizisinin ilk bölümünde bakın neler yaşanacak...

12.07.2016Kelebek
Yaz sezonu şimdi açıldı işte

Yaz sezonu şimdi açıldı işte!

Ramazan ve bayramın ardından ekranlarda yaz sezonu bu hafta başı itibariyle açılmış bulunuyor. Daha gelecekler var, bu haftanın yenileri ise şöyle:

8.07.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Can Yaman merak edilenleri anlattı: Demet'le 20'nci bölümde sevgili olduk

Atina ve Roma’nın ardından İspanya’nın Madrid şehrine giden Can Yaman, havaalanında izdihama neden oldu. 27 Kasım’da köşemde “Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi” diye bir yazı kaleme aldım. Bu yazının ardından Can Yaman’la bir araya geldik. Ünlü oyuncuya “Gördüğü ilgi PR başarısı mı, yoksa gerçek mi”, “Bu ilgiyi neye bağlıyor”, “Kıvanç Tatlıtuğ hakkında ne düşünüyor” gibi merak edilen tüm soruları sordum. Sorularıma samimiyetle yanıt veren, TV sektörü hakkında çarpıcı açıklamalar yapan oyuncudan bir de aşk itirafı geldi. Yaman, “Erkenci Kuş”taki partneri Demet Özdemir’le bir dönem gerçekten aşk yaşadıklarını söyledi.

1.12.2019