EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Hande Yener

Hande Yener ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hande Yener haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.857 Hande Yener haberi bulunmuştur.

Hande Yener Haberleri

Türkiyenin ambiyansı en iyi restoranları

Türkiye'nin ambiyansı en iyi restoranları

Türkiye'nin en iyileri listesinde bu hafta ambiyansı, yani dekorasyonu, manzarası, atmosferi, içinde bulunduğu yapı ve konumlanışıyla en iyi olan restoranlar var.

22.11.2002Kelebek
İşte şarap mönüsü zengin mekanlar

İşte şarap mönüsü zengin mekanlar

Restoranlarda şöyle bir eğilim var. Şarap istiyorsunuz, garson, ‘‘Efendim, biz de sadece falanca marka var’’ diyor. Çünkü bir markayla anlaşmış oluyor. Oysa son yıllarda yerli şaraplar hızla çeşitlendi. Türk şarabından bile ucuza satılan sayısız ithal şarapla tanışıldı.

26.12.2002Seyahat
Medyadan : Magazin

Medyadan : Magazin

Podyumlarda bir adet sivilce paniği - Hayret, başparmağımız evrim geçirmemiş - 'Anasını satayım' diyen zarif kızımız - Asena'yı çok açıldı diye kim uyarmış - Artık dedikodunun dedikodusu bile haber oluyor - Taze kıza konan, ne demek - Muhteşem Seren Serengil röportajından alıntılar ve diğerleri...

19.01.2003Spor Arena
Aynı evi paylaştıklarını bir sır gibi saklıyorlar

Aynı evi paylaştıklarını bir sır gibi saklıyorlar

Oryantal şarkıcı Nez ile popçu Hande Yener'in sırrı ortaya çıktı. İki şarkıcı bir süreden beri aynı evi paylaşıyor. Ama nedense bunu herkesten gizliyorlar.

26.01.2003Kelebek
Yeni cipe yeni imaj

Yeni cipe yeni imaj

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, yaklaşan savaş nedeniyle Genelkurmay'ın ciplere seferberlik ilan etmesine aldırmadan geçtiğimiz hafta sıfır kilometre Porche bir cip satın aldı.

27.02.2003Kelebek
Erbil’e 8 milyarlık ziyaretçi faturası

Erbil’e 8 milyarlık ziyaretçi faturası

Roma'da geçirdiği rahatsızlık sonrası Alman Hastanesi'ne getirilen ve burada tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in ziyaretçileri, 8 milyarlık kafeterya faturasını ünlü şovmene bıraktı.

20.03.2003Gündem
Revivo’nun hamile eşi özel kıyafet diktirdi

Revivo’nun hamile eşi özel kıyafet diktirdi

Galatasaray’ın İsrailli yıldızı Haim Michael Revivo, önceki akşam 7,5 aylık hamile eşiyle birlikte Club Türk'e giderek Hande Yener'i dinledi. Hamileliğinin son ayına girmek üzere olan Sagit Revivo'nun büyüyen karnını gözler önüne seren transparan bir kıyafet giymesi dikkat çekti.

20.04.2003Spor Arena
MGDnin en iyileri

MGD'nin en iyileri

Magazin Gazetecileri Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Meslek Başarı Ödülleri kazananlara verildi. Okmeydanı'ndaki Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, yazılı ve görsel basın dallarında başarılı haberlere imza atan gazeteciler ödüllendirildi. İşte MGD'nin en iyileri:

25.04.2003Gündem
Eğlence caddeye taştı

Eğlence caddeye taştı

Sabaha kadar uzayan eğlenceler, yerini gece yarısına doğru biten partilere bırakıyor. Zihni&Friends'in ‘‘Pazar Absolute Bermuda Beach Party’’si de buna örnek oldu.

13.05.2003Gündem
MEDYADAN : Ortaya karışık

MEDYADAN : Ortaya karışık

İbo zarif bir erkektir – Serdar Ortaç’a ne demek istemiş – Hıyarı tanıtan gazeteci – Sabah yeni uyanmış – Asabî’nin benzetmesindeki o öküz kim oluyor? – Cem Uzan’dan kürsüde müthiş bir espri – Çiçek göndermeyin demişler ama... - Müstafi milletvekilleri : “Bize satılık diyen ispat etsin!” – Serdar Devrim'in yeni kartviziti...

10.08.2003Kelebek
Bir zamanlar... ünlü değillerdi

Bir zamanlar... ünlü değillerdi

Eğer herhangi bir ülkenin kralı, kraliçesi ya da veliahtı değilseniz, ya da tanınmış birinin yakını, ünlü olarak doğmuyorsunuz kuşkusuz. Her attıkları adım olay olan ünlü şarkıcı ve oyuncular da bir zamanlar sokağa çıktıklarında kimsenin tanımadığı sıradan insanlardı. Peki o zamanlarda neler yapıyorlardı dersiniz. Tezgahtarlıktan müezzinliığe, şoförlükten, garsoluğa kadar aklınıza gelebilecek her türlü işi tabi ki..

19.08.2003Kelebek
Erol Köse kayıp

Erol Köse kayıp

Birçok ünlü sanatçının bağlı bulunduğu Erol Köse Prodüksiyon'un yöneticisi Erol Köse kayboldu. Hiçbir telefonla ulaşılamayan Köse'nin nerede olduğunu, ne şirket çalışanları, ne de sanatçı dostları biliyor.

26.09.2003Gündem
Yeşim, karara itiraz edecek

Yeşim, karara itiraz edecek

İmar Bankası soruşturması, Hakan Uzan'ın eski eşi Yeşim Salkım'ı da zor durumda bıraktı. Boşanma sonrasında verdiği röportajda Uzan'dan hiçbir şey almadığını söyleyen, ancak daha sonra evleri ve nakit parası olduğu haberleri çıkan Salkım'ın mal varlığı için tedbir kararı alındı. Bu haber üzerine Paris'ten İstanbul'a gelen Yeşim Salkım, karara itiraz edecek.

8.10.2003Gündem
Pırlanta küpemi getir lütfen

Pırlanta küpemi getir lütfen

Cem Yılmaz, Hande Yener'in uğur getirsin diye kendisinden aldığı pırlanta küpesini geri istedi. Cem Yılmaz, Demet Akbağ'ın babası Oktay İybar'ın fotoğraf sergisinde, basın mensuplarının ‘‘Küpenizi Hande Yener'den geri aldınız mı’’ sorusuna, ‘‘O küpe artık bir teklik ediyor. İmitasyon değil. Gerçek pırlanta. Geri istiyorum. Mum dibine ışık vermez lütfen geri getirsin’’ diye karşılık verdi.

16.10.2003Kelebek
Köse imzalı klipler yayından kaldırıldı

Köse imzalı klipler yayından kaldırıldı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun talebi üzerine tüm mallarına tedbir konulan Uzan Ailesi'nin müzik şirketi Erol Köse Prodüksiyon'un bir ortağı da Erol Köse. Her türlü mal, hak ve alacakların üzerindeki tasarruf yetkisi tamamen kaldırılan Erol Köse' nin astronomik fiyatlarla şirketine bağladığı Ebru Gündeş, Mustafa Sandal, Hande Yener, Nilüfer, Mahsun Kırmızıgül, Nez gibi ünlü isimler de ortada kalmıştı.

30.10.2003Gündem
MEDYADAN: Magazin haberleri

MEDYADAN: Magazin haberleri

Nükhet Duru utana sıkıla soyunuyormuş – İlk defa gördüğü Mısırçarşısı’na bayılan manken – Selahattin Bey, kızın pazarcıyla kırıştırıyor – Pınar Altuğ ve gönlündeki bakla – Erman Toroğlu, Ramazan, pide ve fırıncının küreği – Meltem Cumbul-dumcuk evlilik teklifi alırken rahmetli Yarın da oradaymış – Seramoni – Şenay Akay’ın ex’i kimsenin eline bakmamış, sadece ... vs

9.11.2003Kelebek
Bayramda en çok kazanan Hülya Avşar

Bayramda en çok kazanan Hülya Avşar

Ramazan Bayramı'nda Antalya'nın çeşitli otel ve tatil köylerinde sahneye çıkan ünlü sanatçılardan Hülya Avşar, 57 milyar 692 milyon lira ile en yüksek ücret alan sanatçı oldu. Hülya Avşar'ı 52 milyar 948 milyon lira ile Gülben Ergen, 49 milyar 320 milyon lira ile Sibel Can izledi.

1.12.2003Gündem
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Magazin dedim ama öyle dişe dokunur bir numara yok bu hafta. Meşhur plastik cerrah sadece bir kişiyle buluşmuş – Erkeklerin yüzde 69’unun sertleşme sorunu varmış – En çok merak edil(mey)en çift – Aradığı çamaşırcı mıydı – Kaya Çilingiroğlu’nun çok çişi gelince Hülya Hanım kızmış – Sabıkalının potansiyeli olur mu?

7.12.2003Kelebek
Pazar günü 13 popstar Parkormanda

Pazar günü 13 popstar Parkorman'da

Eğer kar yağmazsa bu pazar günü Parkorman'da ilginç bir etkinlik var. Televizyonda yayınlanmaya başladığı ilk günden beri tartışma yaratan, herkesin merakla izlediği Türkiye Popstar Yarışması'nın finalistleri 21 Aralık Pazar akşamı İstanbul Maslak'taki Parkorman'da ilk konserlerini veriyor.

18.12.2003Gündem
Ben özgürüm

Ben özgürüm

Hande Yener'in uzun süredir üzerinde çalıştığı albüme, eski şirketi Banko Müzik tarafından ‘‘ihtiyati tedbir’’ kararı konulduğu iddia edildi.

31.12.2003Kelebek
Erol Köse yürümeye başladı

Erol Köse yürümeye başladı

Zincirlikuyu'da uğradığı silahlı saldırı sonucu sol bacağından ve kalçasından yaralanan prodüktör Erol Köse, Florance Nightingale Hastanesi'nde fizyoterapistler eşliğinde yürümeye başladı.

2.01.2004Gündem
Tuvalette de ilham gelir

Tuvalette de ilham gelir

Şehrazat'ın Sarıyer sırtlarındaki enfes Boğaziçi manzaralı evi ‘‘kartal yuvası’’ gibi. Arkadaşlarımız Yener Süsoy ve Sinan Özbalkan, karlı bir İstanbul gününde eve giden yokuşu çıkarken bunu bizzat test ettiler!..

11.01.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Tuvalette bile ilham gelmiş – Memura kendimi elletmem, demiş – Ajda Pekkan’ı duyan da sanır ki... – Engin Ardıç’a bir soru: Fransa’nın sembolü neden horozdur? – Koç yılı bitti, Maymun yılı başlıyor – Oğlunun motosikletlerini yaktırmış – Ve Gala’dan nefis bir iki alıntı. (Karşılıklı aşk – İspat edin boşayayım – Çok acıklı bir gerçek – Sosyetenin en güzel kadınlarından – Metropol bir şehirde depresyona girmek...)

18.01.2004Kelebek
Aileyi ağırladı

Aileyi ağırladı

Lal Dedeoğlu’nun, işletmeciliğini yaptığı Buz Bar’da önceki gün ağır misafirleri vardı. O akşam mekana sevgilisi Cem Yılmaz ile birlikte onun anne ve babası da geldi. Dedeoğlu da onları en iyi şekilde ağırlayabilmek için çevrelerinde pervane oldu...

28.03.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

2002 böyle geçti

Bir yıl daha geçti.

Gönül isterdi ki 2002'de sektörde, şöyle önemli gelişmeler oldu, böyle önemli gelişmeler oldu diye ahkam keselim; her şey iyiye gidiyor, aman da ne güzel diyelim.

4.01.2003

Tuvalette de ilham gelir

Şehrazat'ın Sarıyer sırtlarındaki enfes Boğaziçi manzaralı evi ‘‘kartal yuvası’’ gibi. Arkadaşlarımız Yener Süsoy ve Sinan Özbalkan, karlı bir İstanbul gününde eve giden yokuşu çıkarken bunu bizzat test ettiler!..

11.01.2004