EKSTRA
MENÜ

Hande Ataizi

Hande Ataizi haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hande Ataizi hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.895 Hande Ataizi haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hande Ataizi 2 Eylül 1973 yılında Bursa'da doğdu. Türk oyuncu ve sunucudur.

DEVAMI

Hande Ataizi Haberleri

Camdaki Kız yine izleyiciden tam not aldı…

Camdaki Kız yine izleyiciden tam not aldı…

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, her Perşembe akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen dizisi Camdaki Kız, ekrana gelen 12.bölümü ile yine çok izlendi. Dizi, Kantar Medya’nın verilerine göre AB kategorisinde 8,87 reyting %24,64 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 8,97 reyting ve %22,81 izlenme payı ile Perşembe gününün çok izlenen yapımı oldu. Dizide bu hafta, herkes tarafından merakla beklenen Hayri karakteri de izleyicinin karşısına çıktı.

24.09.2021Televizyon
Camdaki Kızda Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat verecek

Camdaki Kız'da Hayri karakterine Cihangir Ceyhan hayat verecek

‘Camdaki Kız’ın sezon finalinden beri gizemini koruyan Hayri karakterinin etrafındaki sis perdesi, yeni bölüm tanıtımıyla aralandı! Hayri’ye, Cihangir Ceyhan hayat verecek.

22.09.2021Televizyon
2 Eylül hangi burç ve burcu ne 2 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Eylül hangi burç ve burcu ne? 2 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların yıl içinde doğduğu günlere göre bir takım burçlara ve yükselenlere sahip olmaktadır. Bu burçlar ve astroloji durumlarına göre bazı duygu ve olayları ifade etmek mümkündür. Bu durum yılın her günü için farklı yorumlanabilir. Peki, böyle günler içerisinde anılan 2 Eylül tarihinde doğanlar için nasıl bir burç yorumu yapılır? Bu günde doğan Türk ve yabancı kimseler var mıdır? Dünya üzerinde 2 Eylül günlerinde hangi olaylar ile karşılaşılmıştır? İşte, 2 Eylül günü hakkında bilinen gelişmeler.

14.09.2021Burçlar
Camdaki Kız’dan yeni sezona görkemli açılış...

Camdaki Kız’dan yeni sezona görkemli açılış...

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yayınlanan her bölümü ile ekrana damgasını vuran dizisi Camdaki Kız, 09 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümü ile yeni sezona merhaba dedi.

10.09.2021Televizyon
Feyyaz Şerifoğlu: Flörtöz olmayı seviyorum

Feyyaz Şerifoğlu: Flörtöz olmayı seviyorum

Ekranda bir göründü, pir göründü. Bir sene içinde yıldızı parladı. Oyunculuğunun yanı sıra müzisyen yönü ve yakışıklılığıyla dikkat çekti. “Aslan burcuyum ama mütevazı takılmayı seviyorum” diyen Feyyaz Şerifoğlu’yla Kanal D’de başlayacak ‘Camdaki Kız’ dizisinin yeni sezonu öncesinde buluştuk. Müzikten setlere uzanan yolculuğunu, hayatını ve ilişkileri konuştuk: “Önemli olan kafalarımızın uyuşması, yoksa yaşın bir önemi yok.”

Camdaki Kızda 2. sezon başlıyor

'Camdaki Kız'da 2. sezon başlıyor

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizisi “Camdaki Kız”ın ikinci sezon çekimlerine başlandı.

19.08.2021Televizyon
Arto yıllar sonra Sevda Demirel, Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlattı

Arto yıllar sonra Sevda Demirel, Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlattı

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına bu hafta sivri diliyle bilinen Arto konuk oldu. Yıllar önce Türk magazin tarihine damga vuran Sevda Demirel - Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlatan Arto 'aslında o tokat bana atılacaktı' dedi.

9.07.2021Magazin
Dinç Aydoğdu kimdir, kaç yaşında

Dinç Aydoğdu kimdir, kaç yaşında?

Dinç Aydoğdu, Hande Ataizi ile olan birlikteliği dolayısıyla araştırılan isim olmaya başladı. Ünlü oyuncu Hande Ataizi ile tatil pozları veren Dinç Aydoğdu, oyunculuk anlamında tiyatro ve kısa film deneyimine sahiptir. Peki, Dinç Aydoğdu kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

7.07.2021Hayat
Üşüme aşkım Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu tatilde...

Üşüme aşkım! Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu tatilde...

Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, Bodrum’da görüntülendi. Havuz keyfi sonrası sevgilisini havluya saran Ataizi, onu öpücüklere boğdu.

7.07.2021Magazin
Hande Ataizi deniz sezonunu açtı

Hande Ataizi deniz sezonunu açtı

Hande Ataizi, oğlu Aslan Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Bodrum’a gitti.

21.06.2021Magazin
Camdaki Kız dizisinde Nalanın giydiği gelinlik olay oldu

Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın giydiği gelinlik olay oldu!

10 Haziran perşembe akşamı sezon finali ile ekrana getirilen başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç, Nur Sürer ve Hande Ataizi gibi isimlerin rol aldığı Camdaki Kız dizisi izleyenleri ekran başına kilitledi.

13.06.2021Televizyon
Hande Ataizi: Babamı en son Gülhane Parkında gördüm

Hande Ataizi: Babamı en son Gülhane Parkı'nda gördüm

Hürriyet'in Youtube kanalında yayınlanan 'Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet'e bu hafta Hande Ataizi konuk oldu. Ataizi, çocukluk travmalarından geçmişe damga vuran magazin çıkışlarına kadar her şeyi anlattı.

12.06.2021Magazin
Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Aytaç Şaşmaz-Cemre Baysel: 40 yıldır tanışıyor gibiyiz

Oyunculuk kariyerleri hızla yükseliyor, yıldızları parlıyor. Sosyal medyada milyonlarca takipçileri var, attıkları her adım merak ediliyor. Kanal D’nin yeni dizisi ‘Baht Oyunu’nun başrol oyuncuları Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’le buluştuk: “İlk başrolümüz, enerjilerimizin tutması ve birbirimizi sevmemiz çok önemliydi.”

Camdaki Kız muhteşem bir sezon finali ile ekrana geldi

Camdaki Kız muhteşem bir sezon finali ile ekrana geldi

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, sezon finali ile Perşembe akşamı (10 Haziran) ekrana geldi. Dizi, AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olarak bir kez daha zirvedeki yerini aldı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan sezon finali bölümü Kantar Media’nın verilerine göre AB kategorisinde 11.06 reyting 30.94 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 10.62 reyting 26.93 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım oldu.

11.06.2021Televizyon
Hande Ataizi samimiyetle anlattı: Mazohist bir şekilde keyif alıyorum

Hande Ataizi samimiyetle anlattı: Mazohist bir şekilde keyif alıyorum

Hakan Gence'nin bu haftaki konuğu yılların eskitemediği başarılı oyuncu Hande Ataizi oldu.

11.06.2021Hürriyet Pazar
Camdaki Kız ekibinin başarı yemeği

Camdaki Kız ekibinin başarı yemeği

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Camdaki Kız”ın ekibi Cihangir’deki akşam yemeğinde bir araya geldi.

11.06.2021Magazin
“Camdaki Kız” başarısını kutladı

“Camdaki Kız” başarısını kutladı

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi “Camdaki Kız”, 9 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle sezon finali yapıyor.

10.06.2021Televizyon
Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu

Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, Perşembe ekranına bir kez daha damga vurdu. Reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, izleyiciyi ekrana kitledi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan 8’inci bölümü Kantar Media’nın verilerine göre AB kategorisinde 9.75 reyting 26.05 izlenme payı; ABC1 kategorisinde ise 9.77 reyting 23.09 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım oldu.

4.06.2021Magazin
Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu

Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, Perşembe ekranına bir kez daha damga vurdu.

4.06.2021Televizyon
Hande Ataizinin annesi Nermin Çelen: Beni bu konuya karıştırmayın

Hande Ataizi'nin annesi Nermin Çelen: Beni bu konuya karıştırmayın!

Hande Ataizi, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda sevgilisi Dinç Aydoğdu ile aralarındaki 20 yaş farkla ilgili konuşmuş, konuyu annesini açmaktan çekindiğini ve annesinin “Senden küçük ya da büyük olabilir ama insan kendine bir yaş limiti koyar” dediğini açıklamıştı.

20.05.2021Magazin
Hande Ataizi: ‘İkinci kadın olmayı hiçbir zaman kabul edemem’

Hande Ataizi: ‘İkinci kadın olmayı hiçbir zaman kabul edemem’

İlk filmi ‘Mum Kokulu Kadınlar’la 1996’da ‘Altın Portakal’da En İyi Kadın Oyuncu seçildi. O gün bugündür, oyunculuğunun yanı sıra renkli hayatıyla da hep gündemde... Seksi, neşeli ve delidolu tavrını hiç kaybetmedi, ne yapsa çok konuşuldu. Şimdilerde Kanal D’de yayımlanan ‘Camdaki Kız’ dizisiyle ekranda olan Hande Ataizi’yle buluştuk; oyunculuğu ve yaşadığı aşkı da konuştuk, geçmişin muhasebesini de yaptık. Ataizi: “Baba konusunda şanssızdım. Bu durum ilişkilerime de muhakkak etki etmiştir. ‘Sevdiğin biri kaçıp gidecek’ duygusu oluşuyor. Seni dünyaya getiren insanlar bile arkasını dönüp gidebiliyorsa elin adamı neden gitmesin diye düşünüyorsun.”

16.05.2021Hürriyet Pazar
Camdaki Kız izleyiciden yine tam not aldı

Camdaki Kız izleyiciden yine tam not aldı

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, 4’üncü bölümü ile ekrana geldi. Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

30.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız', dün akşam dördüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sedat ve Cana'nın fotoğraflarının basılmasıyla zor durumda kalan Koroğlu Ailesi, Muzo'nun planını uygulayarak Nalan ve ailesini yemeğe davet etti. Cana'nın da olduğu gecenin sonu ise herkesi şoke etti. Yasak aşkı anlayan Nalan, herkesin içinde yüzüğünü çıkartıp, evi terk etti. Nalan'ın bu hareketine sosyal medyadan yorum yağdı.

29.04.2021Televizyon
Camdaki Kız hem ekranın hem de sosyal medyanın birincisi...

'Camdaki Kız' hem ekranın hem de sosyal medyanın birincisi...

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, üçüncü bölümü ile ekrana geldi. Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

23.04.2021Televizyon
Ünlü isimlerin kısıtlama halleri: İkizlere Boğaz havası

Ünlü isimlerin kısıtlama halleri: İkizlere Boğaz havası

Covid-19 kısıtlamaları kapsamında mekanlar kapandı, ünlü isimler parklarda, sokaklarda sosyalleşmeye başladı. İşte güneşli bir İstanbul gününden objektife yansıyanlar...

22.04.2021Magazin
Türkiye Camdaki Kızı izledi

Türkiye Camdaki Kız'ı izledi

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız ikinci bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümüyle de izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı oldu.

16.04.2021Televizyon
Hande Ataizi: Senaryodaki duyguyu yansıtmaya çalışıyoruz

Hande Ataizi: Senaryodaki duyguyu yansıtmaya çalışıyoruz

Kanal D’nin yeni dizisi “Camdaki Kız”da Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

13.04.2021Magazin
Camdaki Kıza izleyiciden tam not İlk bölümüyle zirvede

Camdaki Kız'a izleyiciden tam not! İlk bölümüyle zirvede

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız”ın ekran yolculuğu başladı. İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu.

9.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşmişti. Nalan'ı canlandıracak olan Burcu Biricik'in cam fanustaki görüntüleri çok konuşuldu. Peki, Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

8.04.2021Televizyon
“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu

“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu!

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız” bu akşam başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. İşte merakla beklenen “Camdaki Kız”ın kahramanları...

8.04.2021Magazin
Camdaki Kız oyuncuları kimdir, konusu nedir Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Camdaki Kız oyuncuları kimdir, konusu nedir? Camdaki Kız dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Camdaki Kız dizisi heyecanla bekleniyor. İlk bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Camdaki Kız oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yerini aldı. Dizide Nalan karakterine Burcu Biricik, Sedat karakterine Feyyaz Şerifoğlu hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hande Ataizi gibi isimler bulunuyor. İşte Camdaki Kız konusu ve karakterleri

7.04.2021Televizyon
Camdaki Kız izleyiciyle buluşuyor

'Camdaki Kız' izleyiciyle buluşuyor

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi gerçek hikayelerden uyarlanan ve izlenme rekorları kıran dizilerin yapımcısı OGM Pictures’dan yeni ve iddialı bir proje daha geliyor…

7.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

Tanıtımları günlerdir ekranlarda dönen Camdaki Kız dizisinin detayları belli oldu. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan, izleyicinin heyecanla beklediği Camdaki Kız’da Burcu Biricik, Nalan karakterini canlandırıyor. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

3.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe Başlıyor

'Camdaki Kız' 8 Nisan Perşembe Başlıyor

Camdaki Kız Fragmanı yayında! Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

2.04.2021Magazin
Burcu Biricik: Nalan’la hayaller kuracağım

Burcu Biricik: Nalan’la hayaller kuracağım

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi “Camdaki Kız”ın başrol oyuncusu Burcu Biricik’le dizi için özel bir fotoğraf çekimi yapıldı.

2.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak?

Camdaki Kız dikkat çeken hikayesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kirabından uyarlanan dizinin başrolünde Burcu Biricik rol alacak. Ailenin tek çocuğu olması dolayısıyla el üstünde tutulan Nalan'ın yaşamından kesitleri ele alacak olan dizi, birçok ünlü oyuncuyu da içerisinde barındıracak. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak? İşte, o konuda detaylı bilgiler

1.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricikin partneri Feyyaz Şerifoğlu kimdir

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in partneri Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in partneri Feyyaz Şerifoğlu oldu. Nalan karakterini Burcu Biricik, daha önce Kırmızı Oda dizisinde Feyyaz Şerifoğlu ile yan yana gelmişti. Enerjileri sosyal medyaya da konu olan ikilinin yeni dizideki performansları merak konusu. Peki, Camdaki Kız dizisinin başrolü Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

29.03.2021Televizyon
“Camdaki Kız” etkileyici sahneleriyle dikkat çekti

“Camdaki Kız” etkileyici sahneleriyle dikkat çekti

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği merakla beklenen dizisi “Camdaki Kız”ın yeni tanıtımı yayınlandı. 1 Nisan Perşembe akşamı izleyici ile buluşacak olan dizinin tanıtımı etkileyici sahneleri ile dikkat çekti.

25.03.2021Magazin
“Camdaki Kız” şimdiden izleyiciyi ekrana kilitledi

“Camdaki Kız” şimdiden izleyiciyi ekrana kilitledi!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği merakla beklenen dizisi “Camdaki Kız”ın yeni tanıtımı yayınlandı. 1 Nisan Perşembe akşamı izleyici ile buluşacak olan dizinin tanıtımı etkileyici sahneleri ile dikkat çekti.

25.03.2021Magazin
Camdaki Kız perşembeye damga vuracak

Camdaki Kız perşembeye damga vuracak

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı yapımı Camdaki Kız’ın afişi yayınlandı. Burcu Biricik’in Nalan karakteriyle izleyiciyi büyüleyeceği Camdaki Kız, 1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor.

22.03.2021Televizyon
Camdaki Kız ne zaman başlayacak İşte Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve konusu

Camdaki Kız ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve konusu

Kanal D ekranlarının yeni iddialı dizisi Camdaki Kız tanıtımları ve oyuncu kadrosuyla sosyal medyaya da damga vurdu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşti. Özellikle başrol oyuncusu Burcu Biricik'in cam fanustaki görüntüleri çok konuşuldu. Peki, Camdaki Kız ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin oyuncuları ve konusu...

16.03.2021Televizyon
Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı...

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı...

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Sosyal medyada da büyük ilgi gören teaser, diziyi merakla bekleyen izleyiciyi heyecanlandırdı.

11.03.2021Magazin
Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı

Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Sosyal medyada da büyük ilgi gören teaser, diziyi merakla bekleyen izleyiciyi heyecanlandırdı.

11.03.2021Televizyon
Uğur Arslan kimdir, kaç yaşında Uğur Arslan ile ilgili bilgiler

Uğur Arslan kimdir, kaç yaşında? Uğur Arslan ile ilgili bilgiler

Uğur Arslan merak edilen isimler arasında bulunuyor. Uğur Arslan’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Songül Karlı ile birlikte 'Su Gibi', Seda Sayan ile birlikte ise 'Evleneceksen Gel' programlarının sunuculuğunu yapan, yazdığı ve seslendirdiği şiirlerle tanınan Uğur Arslan hakkında merak edilenler

9.03.2021Magazin
Camdaki Kız ‘kayıt’ dedi

Camdaki Kız ‘kayıt’ dedi

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Camdaki Kız”ın ön hazırlık süreci tamamlandı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizinin çekimleri geçtiğimiz gün başladı.

8.03.2021Magazin
Camdaki Kız dizisinin kadrosu belli oldu- Camdaki dizisinin konusu ne

Camdaki Kız dizisinin kadrosu belli oldu- Camdaki dizisinin konusu ne?

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız’ın kadrosu belli oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizide, Kırmızı Oda dizisinde kısa bir süre partner olan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu, yeniden bir araya gelecek. Peki, Camdaki Kız dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

3.03.2021Televizyon
Camdaki Kızın dev kadrosu

'Camdaki Kız'ın dev kadrosu

Kanal D’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi ‘Camdaki Kız’ın kadrosu belli oldu. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı dizi ekibi, geçtiğimiz gün okuma provasında bir araya geldi.

3.03.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Karaköy’ün üç yenisi

Biri çok şık bir restoran, diğeri neşeli bir sokak meyhanesi, sonuncu vur patlasın bekârlığa veda mekânı. Karaköy’ü sevip de hep aynı yerlere gitmekten sıkılanlar için kapılarını geçen hafta açan yeni seçenekler...

11.09.2021

Dizi dizi diziler arasında

O diziden bu diziye peş peşe serbest dalış yaptığım günlere geri döndüm.

2.05.2021

Bir Upper Cihangir magazini... Diziyi çekerken 6 kere öpüştük o COVID oldu ama ben olmadım

Tabii Upper Cihangir’deki en büyük haber kaynağımdan öğrendim haberi.

18.04.2021