EKSTRA
MENÜ

Hamamönü

Hamamönü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hamamönü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 623 Hamamönü haberi bulunmuştur.

Hamamönü Haberleri

Öğretmenler Günü kapsamında MEB, 24 Kasımda özel program düzenleyecek

Öğretmenler Günü kapsamında MEB, 24 Kasım'da özel program düzenleyecek

Öğretmenler Günü, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından özel bir etkinlik ile kutlanacak. Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla tüm illerden davet edilen ve aralarında 15 Temmuz'da şehit olanların yakınlarıyla gazilerin de bulunduğu 329 öğretmen, sosyal ve kültürel etkinliklerden hazırlanan bir programla Ankara'da ağırlanacak.

21.11.2016Eğitim
Sadeleştiren site...

'Sade'leştiren site...

TÜRKİYE’de siyasi tarih, siyasetçilerle, liderlerle özdeşleşmiş sokak, cadde ve mahalleler ve oturdukları evlerle de anılır. İsmet İnönü’nün Pembe Köşk’ü, Merhum Süleyman Demirel’in Güniz Sokak’taki evi, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın Ankara yıllarında Nene Hatun Caddesi’nde oturduğu konut, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Kısıklı’daki evi gibi...

28.05.2016Gündem
Emine Erdoğan: Devletimiz Afrika’ya kalkınma desteğini sürdürme kararlılığındadır

Emine Erdoğan: Devletimiz Afrika’ya kalkınma desteğini sürdürme kararlılığındadır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde gerçekleştirilen Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi’nin açılışını yaptı. Her yıl 25 Mayıs'ta kutlanan Afrika Günü'ne denk gelen açılışa Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha yıldırım da katıldı.

25.05.2016Gündem
Bülent Arınç: ‘Tanimayrum’ diyemezsin

Bülent Arınç: ‘Tanimayrum’ diyemezsin

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumnurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Anayasa Mahkemesi’nin Can Dündar ve Erdem Gül kararıyla ilgili “Kararına uymuyorum, saygı da duymuyorum” sözlerini, Temel fıkrasıyla eleştirdi.

3.03.2016Gündem
Başkentte silahlı kavga: 2 ölü

Başkent'te silahlı kavga: 2 ölü

Ankara'nın Mamak ilçesinde bir kişi evinin önüne gelip silahla havaya ateş eden 2 kişiyi silahla öldürdü.Alınanbilgiye göre, Tuzluçayır Mahallesi 589. Cadde'de ikamet eden Haydar A.evinin bulunduğu Kerem Apartmanı'nın önüne gelerek kendisine hakaretlereden ve havaya ateş açan 2 kişiyi silahıyla vurarak öldürdü.Apartmanınkarşısındaki marketin güvenlik kamerasından elde edilen görüntülerde,589. Cadde'ye 06 AP 9882 plakalı otomobille gelen 2 kişinin Haydar A'nınevinin önünde bir süre bağırdığı ve silahla havaya ateş ettiği görüldü.Bununüzerine evinden çıkan Haydar A, silahını söz konusu kişilere doğrultupart arda ateş etti. Birinin adının Erman olduğu öğrenilen 2 kişi yereyığıldı. Haydar A. daha sonra yerde yatanlardan birinin yanına gidipyeniden ateş etti. Daha sonra söz konusu iki kişinin geldiği aracayönelen Haydar A. kimsenin olmadığını gördükten sonra kendi otomobilinebinerek olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından polis ekiplerininyaptığı incelemede, saldırganlardan birinin kullandığı silahın kuru sıkıolduğu anlaşıldı.Yakalanması için çalışma başlatılan Haydar A'nın, Atındağ ilçesi Hamamönü semtinde bir kafe işlettiği öğrenildi.

19.02.2016Haber

Yazar Sonuçları

Doğa arkadaşımın hazine kutusu

“Sanırım görmediniz/Şimdi şuradan geçti/Yazık görmediyseniz/Böcek gibi güzeldi” diyor Özdemir Asaf ‘Yaşam’ adlı şiirinde.

10.12.2016

AK Parti’de özeleştiri kanalları açılıyor

BAŞBAKAN Binali Yıldırım’ın eski bakanlarla buluşmasında neler konuşuldu?

3.09.2016