EKSTRA
MENÜ

Hamamönü

Hamamönü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hamamönü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 623 Hamamönü haberi bulunmuştur.

Hamamönü Haberleri

Başbakandan Bakan Soylunun Ayağını kırın sözlerine değerlendirme

Başbakan'dan Bakan Soylu'nun 'Ayağını kırın' sözlerine değerlendirme

Başbakan Binali Yıldırım, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan CHP'li Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'la ilgili ''Yanlış yapanlar da varsa bunların hukuk içerisinde karşılığını görmesi gayet doğaldır. Müfettişler denetimi yaparlar, yanlış bir iş, işlem olursa bunun karşılığı da bellidir'' dedi. Yıldırım, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 'Ayağını kırın' şeklindeki sözleri hakkında da ''Açıklama tarzı belki yanlış anlaşılmalara mahal vermiş olabilir. Bunu açıkça söyleyeyim, ister bakan ister başbakan olsun, hiç kimse hukukun üstünde değildir'' ifadelerini kullandı.

5.01.2018Gündem
Gayrimenkulün yıldızları

Gayrimenkulün yıldızları

İnşaat ve gayrimenkul sektörünü uluslararası normlara taşımak ve sektörü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen Sign of the City Awards önceki akşam Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirildi. Yarışmada 5 ana kategoride 38 ödül sahiplerini buldu.

29.11.2017Ekonomi
YÖK burslusu uluslararası öğrenciler buluştu

YÖK burslusu uluslararası öğrenciler buluştu

YÖK burslusu yabancı öğrenciler bir araya geldi. Arnavutluk, Bangladeş, Kosova, Makedonya, Pakistan gibi ülkelerden gelen öğrenciler, gezi sırasında YÖK üyeleri ve çalışanlarıyla sohbet edip sorunlarını dile getirdi.

25.10.2017Eğitim
İşte Bülent Arınç’ın yeni mesleği

İşte Bülent Arınç’ın yeni mesleği

Aktif siyaseti bırakan eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, daha önce Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanan ‘Arabuluculuk Sistemi'nde çalışacağını açıkladı.

20.06.2017Gündem
AA Haber Akademisinden Fotoğrafçılık Eğitimi

AA Haber Akademisi'nden 'Fotoğrafçılık Eğitimi'

Anadolu Ajansı Haber Akademisi'nin, 4 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde Ankara'da düzenleyeceği "Fotoğrafçılık Eğitimi"ne başvurular başladı.

18.01.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Saraçoğlu’nda umutlu olalım mı?

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un “Saraçoğlu’nda 7/24 yaşayan nitelikli bir yaşam alanı kazandıracağız” sözleri, akıbeti merakla beklenen Saraçoğlu Mahallesi’ni bir kez daha gündemimize taşıdı. 

22.10.2017

Sonbaharda Ankara’da yapılacak 10 etkinlik

Gittiyseniz de döndünüz. Ankara’dasınız. İşte! İçinde heyecan, doğa, sanat, tarih, kitaplı öneriler. Uçun, yürüyün, okuyun, seyredin. Sonbahara özel veya 4 mevsimlik. Eş-dost gitmek veya fotoğraf-film çekmek isteyeceksiniz. 

17.09.2017

Ne İnönü kaldı ne Atatürk

Hamamönü’nde 87 yıldır hizmet veren İnönü İlkokulu’ndan, birkaç gün önce elime ulaşan fotoğraflar karşısında hayretler içinde kaldım.

8.03.2017

St. Petersburg Meydanı’nda özçekim yapın!

"Türkiye’nin kalbi olan Ankara’da bulunan bu meydan, bundan sonra Rusya’nın kültür kalbi olan Saint-Petersburg’un kalbinin bir parçası olarak atacak”.

2.01.2017