EKSTRA
MENÜ

Haluk Koç

Haluk Koç haberleri sayfasında güncel ve son dakika Haluk Koç hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.661 Haluk Koç haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Haluk Koç Haberleri

CHPli Haluk Koçtan CHPli muhaliflere sert yanıt

CHP'li Haluk Koç'tan CHP'li muhaliflere sert yanıt

CHP Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanlığı seçiminde gösterilen aday konusunda sert eleştirilerde bulunan CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce ve aralarında Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın da olduğu muhalif vekillere sert yanıt verdi. Bugün bir basın toplantısı düzenleyen CHP Sözcüsü Haluk Koç'un muhalif vekillere yanıtı sert oldu. Koç, "Eleştirileri yapanlar arasında Grup Başkanvekili Muharrem İnce de var. Ve Genel Başkanı temsil eden bir kişi. Onunla ilgili adım atılacak mı?" sorusuna, Koç, "Grup Başkanvekilliği, Genel Başkan'ın vekaleti demektir. Bu tezleri ileri süren sayın arkadaşımız mutlaka şu anda taşıdığı sıfatın, söylediği sözlerle uyuşur olup olmadığını değerlendirecek kadar siyaset birikimi, deneyimi olan bir arkadaştır. Gereği herhalde kendisi tarafından yapılır" cevabını verdi.

13.08.2014Haber
CHPli Haluk Koçtan CHPli muhaliflere sert yanıt

CHP'li Haluk Koç'tan CHP'li muhaliflere sert yanıt

CHP Sözcüsü Haluk Koç, Cumhurbaşkanlığı seçiminde gösterilen aday konusunda sert eleştirilerde bulunan CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce ve aralarında Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan'ın da olduğu muhalif vekillere sert yanıt verdi.

13.08.2014Gündem
CHP Sözcüsü Haluk Koçtan seçim açıklaması

CHP Sözcüsü Haluk Koç'tan seçim açıklaması

CHP Sözcüsü Haluk Koç cumhurbaşkanlığı seçim sonuçalrıyla ilgili parti genel merkezinde açıklamalarda bulundu.

10.08.2014Gündem
CHPli Koçtan YSK için sert sözler

CHP'li Koç'tan YSK için sert sözler

CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakanın cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra istifa etmesi gerektiği söyleyen Koç, "Yüksek Seçim Kurulu değil, yüksek sadakat kurumu olarak görev yapan bir kurumla karşı karşıyayız" dedi. Koç, "Komisyon Başkanı bu son görevi üstlenen Hakkı Köylü de unutmasın. Hırsızlığa, rüşvete, yalana onay. ’Sebep olan da yapan gibidir.’ Aynı suçlara ortak oluyorsunuz. Soruşturma komisyonu ile ilgili konuda topu taca attılar" dedi.

16.07.2014Gündem
Koç: Baştan sakat bir seçime gidiyoruz

Koç: Baştan sakat bir seçime gidiyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Baştan sakat bir seçime gidiyoruz. Eğer YSK Başbakan'ın kamu görevi yaptığını, 11 Temmuz'da cumhurbaşkanı adaylığını netleştirirken, kesinleştiriken, kabul etmezse, önümüzdeki seçimler baştan sakat bir seçim olacaktır" iddiasında bulundu.

9.07.2014Gündem
CHPli Koç: Erdoğan ters köşe oldu

CHP'li Koç: Erdoğan ters köşe oldu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, Başbakan Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamalarını eleştirerek, "Sayın İhsanoğlu konusunda da dilini yuttu. Çünkü söyleyebileceği tek söz yok. Ters köşe oldu. Top bir tarafta kendi bir tarafta" dedi.

25.06.2014Gündem
CHPden Başbakana tükürük cevabı

CHP'den Başbakan'a 'tükürük' cevabı

CHP'li Haluk Koç, Başbakan Erdoğan'ın Rize'de söylediği "Kılıçdaroğlu denilen adam, ‘bayrağı Erdoğan indirdi’ diyor. Bu millet senin yüzüne tükürür" sözlerine yanıt vererek; "Yüzüne tükürülecek kişi Erdoğan'dır. Bu kadar yalan söyleyen, bu kadar hakaret eden ve nefret dolu olanlar, yüzlerine tükürülse de, çok şükür yağmur yağıyor diyebilecek kadar edep zaafı içindedirler" dedi.

13.06.2014Gündem
Lale devri

Lale devri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, oğluna cami avlusunda sünnet töreni düzenleyen Bursa Vali Yardımcısı Mehmet Özcan’ı eleştirerek şunları söyledi:

31.05.2014Gündem
CHPde bazı vekillere yeni görevler

CHP'de bazı vekillere yeni görevler

CHP Sözcüsü, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ile genel merkezde çalışmak üzere CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ile eski milletvekillerinden Ali Kemal Deveciler'e görev verildi.

24.05.2014Gündem
Sehven çağıran hâkimden flaş hamle

'Sehven' çağıran hâkim'den flaş hamle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu "sehven" ifadeye çağırmasıyla adı gündeme gelen ve Edirne'ye geçici görevlendirmeyle atanan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Demir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ve Genel Sekreteri Gürsel Tekin hakkında, kendisine hakaret ettikleri gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

21.05.2014Gündem
Savcı Mehmet Demirden 3 CHPli için suç duyurusu

Savcı Mehmet Demir'den 3 CHP'li için suç duyurusu

Adı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu "sehven" ifadeye çağırmasıyla duyulan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Demir, Kılıçdaroğlu'nun hakaretlerine maruz kaldığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Demir, ayrıca CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç aleyhine de suç duyurusunda bulundu.

21.05.2014Gündem
CHP’de yeni MYK tamam

CHP’de yeni MYK tamam

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu beklenen MYK değişikliğini tamamladı. Kılıçdaroğlu’nun MYK dışı bıraktığı en önemli isim ‘Örgütün Abisi’ sıfatıyla Temmuz 2012 Kurultayı sonrasında Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirdiği Adnan Keskin oldu.

8.05.2014Gündem
İşte CHPnin yeni yönetimi

İşte CHP'nin yeni yönetimi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 30 Mart yerel seçimlerinin ardından parti yönetiminde beklenen değişikliği yaptı. Yeni yönetimde en çok dikkat çeken unsur ise, partinin genel başkanlıktan sonraki en güçlü iki koltuğunun, iki tıp doktoruna emanet edilmesi oldu.

8.05.2014Gündem
MYK’da değişim zamanı hakkınızı helal edin

MYK’da değişim zamanı hakkınızı helal edin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün MYK’da, “Değişiklik zamanı. Ortaya çıkacak tabloya hepinizin saygı duyacağını düşünüyorum. Hakkınızı helal edin” diyerek “MYK’da değişim” için düğmeye bastı.

7.05.2014Gündem
‘Oğlunun vakfı ne iş yapıyor’u şikâyet etmiş

‘Oğlunun vakfı ne iş yapıyor’u şikâyet etmiş

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘sehven’ gönderilen ‘şüpheli sıfatıyla ifade’ çağrısına neden olan şikâyetin sahibinin Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan olduğu ortaya çıktı.

30.04.2014Gündem
Acılar husumet cephesi olmasın

Acılar husumet cephesi olmasın

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın 1915’teki tehcirin başlangıcı kabul edilen 24 Nisan’ın arifesinde 9 dilde yayınladığı taziye mesajının siyasetteki yankıları sürüyor.

24.04.2014Gündem
Erdoğan: Bir anda söylenirse olmaz

Erdoğan: Bir anda söylenirse olmaz

Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili olarak, "Sabır gerektirir, bir anda söylenirse olmaz" dedi. Erdoğan, Twitter konusunda ise, ''Verdikleri sözleri yerine getirmezlerse aynı noktadayız, gereğini yaparız'' diye konuştu.

23.04.2014Gündem
Gülün açıklamasına tepkiler

Gül'ün açıklamasına tepkiler

Cumhurbaşkan Gül, Kütahya ziyareti sırasında ''Bugünkü şartlar çerçevesinde benim gelecekle ilgili bir siyaset planımın olmadığını paylaşmak isterim'' dedi. Siyasiler ve Hürriyet Dünyası yazarları Gül'ün açıklamasını değerlendirdi. İşte yorumlar...

18.04.2014Gündem
Haluk Koç istifa etmiş ama kabul edilmemiş

Haluk Koç istifa etmiş ama kabul edilmemiş

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç'un 30 Mart seçimlerinin ardından bu görevlerinden istifa ettiği, ancak istifasının kabul edilmediği ortaya çıktı.

18.04.2014Gündem
Baksı Müzesine 2014 Avrupa Konseyi Müze Ödülü

Baksı Müzesi'ne 2014 Avrupa Konseyi Müze Ödülü

Bayburt’tun Bayraktar köyünde Prof. Hüsamettin Koçan tarafından kurulan Baksı Müzesi'ne, 2014 Avrupa Konseyi Müze Ödülü verildi. Koçan, ödülü AKPM Başkanı Anne Brasseur'in elinden aldı. Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) tarafından verilen ödüle daha önce de İstanbul Arkeoloji Müzesi layık görülmüştü.

10.04.2014Gündem
99 milyon 999 bin 990 dolar bağışmış

99 milyon 999 bin 990 dolar bağışmış

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) yurtdışından 99 milyon 999 bin 990 Amerikan Doları para geldiği iddiası doğrulandı. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, vakfa yurtiçinden 29 milyon lira, yurtdışından ise 99 milyon 999 bin 990 ABD doları bağış ve yardım yapıldığını açıkladı.

10.04.2014Gündem
AA Genel Müdürü Öztürk konuştu

AA Genel Müdürü Öztürk konuştu

Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk CNN Türk canlı yayınında Aslı Aydıntaşbaş’ın sunduğu Karşı Günden programında sorulara cevap verdi.

4.04.2014Gündem
Haluk Koçtan Ankara açıklaması

Haluk Koç'tan Ankara açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Vatandaşlar verdikleri oyların akıbetinden kuşkuludurlar. Ankara ve İstanbul'da tüm oyların YSK tarafından yeniden sayılması kararı alınmadıkça bu seçimlerin meşruiyeti kamu vicdanında sorgulanacaktır" dedi.

2.04.2014Gündem
Arınçtan Kemal Öztürk açıklaması

Arınç'tan 'Kemal Öztürk' açıklaması

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk'ün 30 Mart akşamı AK Parti Genel Merkezi'ne 15 dakikalığına uğradığını söyleyerek, "Bunda ne olabilir" dedi.

2.04.2014Gündem
CHPli Koç: Farklı sonuçlarla karşılaşırlarsa şaşırmasınlar

CHP'li Koç: Farklı sonuçlarla karşılaşırlarsa şaşırmasınlar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, önemli metropollerde önde olduklarını söyledi ve ''Erken zafer ilan edenler farklı sonuçlarla karşılaşırlarsa şaşırmasınlar'' dedi.

30.03.2014Gündem
Başbakan Erdoğan: Tokadımız ağır olacak

Başbakan Erdoğan: Tokadımız ağır olacak

Uçağın düşürülmesine ilişkin ilk resmi açıklamayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.

23.03.2014Dünya
Özgürlüğe tweet at

Özgürlüğe tweet at

Başbakan Erdoğan’ın “Kökünü kazıyacağız” sözlerinin hemen ardından gelen Twitter yasağı, deprem yarattı. Muhalefet, yasal yollara başvurmanın yanı sıra sert açıklamalarla kararı protesto ederken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yasağa inat, özgürlüğe tweet at” mesajıyla yaşananları kampanyaya dönüştürmek için girişim başlattı. Siyasiler çok sert bir uslüpla Twitter yasağına tepki gösterdiler. AK Parti’nin Twitter müdavimleri de, tüm tepki gösterenlerin yaptığı gibi cihazlarının bağlantı ayarlarını değiştirerek ya da yeni bir program indirerek, Twitter üzerinden mesaj verdiler.

21.03.2014Gündem
Milletvekilleri Twitter yasakları için ne dedi

Milletvekilleri Twitter yasakları için ne dedi?

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'ın Türkiye'de erişiminin engellenmesine siyasilerden büyük tepki. En sert tepki CHP'li Aylin Nazlıaka'dan geldi: Nazlıaka "Sırada ne var?" diye sordu.

21.03.2014Gündem
TBMM Başkanı Çiçek: 4 eski bakanın fezlekesi 28 Şubatta geldi

TBMM Başkanı Çiçek: 4 eski bakanın fezlekesi 28 Şubat'ta geldi

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, dört eski bakana dair dokunulmazlıkların kaldırılması fezlekelerinin 28 Şubat'ta Meclis'e geldiğini, bunların Meclis'in ilk birleşiminde bilgiye sunulacağını belirterek, "Bugüne kadar yapılan işlemlerden farkı yoktur. Tam tersi Hukuk İşleri Başkanlığı'na 'bu evrakı acele olarak inceleyin' diye yazdım. Biz sadece bilgiye sunacağız. Bu sürecin başlaması açısından ne şarttır ne de gereklidir" dedi.

5.03.2014Gündem
Haluk Koçtan önemli açıklamalar

Haluk Koç'tan önemli açıklamalar

CHP Sözcüsü Haluk Koç açıklama yaptı. Koç, hükümete seslenerek, "Bir sitcom var oradan bir alıntı yapalım… Çoluk çocuk damat enişte ne çektiniz be" dedi.

26.02.2014Gündem
Başbakanlıktan ses kaydına yalanlama

Başbakanlık'tan ses kaydına yalanlama

Başbakan Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında 17 Aralık'ta geçtiği iddia edilen 4 ayrı ses kaydı Ankara’da hareketli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

24.02.2014Gündem
Erdoğan’a: Paralelin suç ortağı

Erdoğan’a: Paralelin suç ortağı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Eğer gerçekten Başbakan Erdoğan’ın söylediği gibi ortada bir ‘paralel devlet’ yapılanması varsa, o devleti oluşturan Recep Tayyip Erdoğan ve AKP hükümetidir. Bu nedenle Erdoğan ve hükümeti suç ortağıdır” dedi. Basında yer alan ‘3064 kişilik dinleme listesi’ hakkında Hürriyet’e değerlendirmelerde bulunan CHP Lideri, özetle şunları söyledi:

24.02.2014Gündem
TÜRGEV’e 10 doları eksik 100 milyon dolar iddiası

TÜRGEV’e 10 doları eksik 100 milyon dolar iddiası

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın yönetiminde bulunduğu TÜRGEV’in Vakıflar Bankası’ndaki hesabına yatırılan 99 milyon 999 bin 990 ABD dolarının yatırıcısının “Royal Protocol” adlı bir kuruluş olduğunu açıkladı.

5.02.2014Gündem
CHPli Koç: Bütün pazarlıkları açıklayacağız

CHP'li Koç: Bütün pazarlıkları açıklayacağız

CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, TÜRGEV Vakfı'na yönelik eleştirilerde bulunarak, "Ne karşılığında Bilal Erdoğan'ın önce kendi hesabına sonra TÜRGEV Vakfı'na beş dakika içinde aktarılmıştır. Rüşvet midir? Ben beyefendilerin açıklamasını isteyeceğim önce. Açıklamazlarsa, sonrasında çok daha geniş bir basın toplantısı ile ses kayıtlarıyla beraber bütün bu pazarlıkların nasıl yapıldığını belgeli olarak kamuoyunun bilgisine sunacağız. Kimin nerede ne halt ettiğini açıklamak bizim boynumuzun borcudur. Kendi sesinizden milletin önünde bütün yaşananları duymak zorunda kalacaksınız. Hepsi suiistimal, soygun, rüşvet, haram" dedi.

5.02.2014Gündem
Kılıçdaroğlu: Az bekleyin

Kılıçdaroğlu: Az bekleyin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile ilgili yolsuzluk dosyası olduğunu iddia etmesine ilişkin de, "Az bekleyin, çok iyi konuşacağım" dedi.

25.01.2014Gündem
Haluk Koç: MİT Müsteşarlığı mı, TIR Müsteşarlığı mı

Haluk Koç: MİT Müsteşarlığı mı, TIR Müsteşarlığı mı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, "MİT Müsteşarlığı mı, TIR Müsteşarlığı mı? 200 milyon dolarlık silah sevkiyatı iddiaları var. Türkiye uluslararası çevrelerde suçlanır hale geliyor" dedi.

24.01.2014Gündem
O hukuk şirketinin ünlü müşterileri

O hukuk şirketinin ünlü müşterileri

Suriye’de rejimin muhaliflere sistematik işkence uyguladığı iddia edilen fotoğrafları dünya gündemine taşıyan Carter Ruck, İngiltere’nin en çok konuşulan hukuk bürolarından biri.

23.01.2014Dünya
CHPli İnce: Ar damarı çatlamış bunların

CHP'li İnce: Ar damarı çatlamış bunların

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, AK Parti'ye yüklenerek, "CHP grubunun bazı üyelerine AKP için kampanya açma çağrısında bulundum.Muharrem İnce'den AKP'lilerin çocuklarına 500 saat ücretsiz fizik dersi, Samsun Milletvekili Haluk Koç'tan 500 ücretsiz muayene garanti.Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir'i ne kadar uğraşsam da ikna edemedim, 'ben onlara günahımı bile vermem' dedi'' yorumunda bulundu.

22.01.2014Gündem
Samsunspor şehitlerini andı

Samsunspor şehitlerini andı

Samsunspor'da, 1989 yılında Malatya deplasmanına giderken kaza sonucu hayatlarını kaybeden futbol şehitleri için anma töreni düzenlendi.

20.01.2014Futbol
Yolsuzluk darbesi yaptı

Yolsuzluk darbesi yaptı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Büyük Rüşvet Operasyonu’nu “28 Şubat’ta yaşanan postmodern darbeydi, bu dostmodern darbe” sözleriyle tanımlayan Başbakan Tayyip Erdoğan’a, “Bir başbakan düşünün 4 bakanı yolsuzlukla suçlanıyor. Hâlâ kalkmış darbeden bahsediyor. Darbeyse, sen bu millete yolsuzluk darbesi yaptın” diye tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, hapisteki tek milletvekili Engin Alan için de, “Onu hapisten çıkarmak boynumuzun borcu” dedi.

11.01.2014Gündem
Buluşturan uğurlama

Buluşturan uğurlama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün vefat eden Siyasi Başdanışmanı Şükrü Karaca’nın Kocatepe Camisi’ndeki cenaze törenine katıldı.

6.01.2014Gündem
Şükrü Karaca için cenaze töreni

Şükrü Karaca için cenaze töreni

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Danışmanı Şükrü Karaca, son yolculuğunda adeta iktidarla muhalefeti bir araya getirdi. Cenazesinde CHP yönetiminin yanı sıra Başbakan Erdoğan’ın Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, eski Bakan, MHP Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, DP Genel Başkan Yardımcısı Ufuk Söylemez dikkat çeken isimler arasında yer aldı.

6.01.2014Gündem
Şükrü Karaca hayatını kaybetti

Şükrü Karaca hayatını kaybetti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanlarından Şükrü Karaca hayatını kaybetti.

5.01.2014Gündem
Cin şişeden çıktı, Pandora’nın kutusu açıldı

Cin şişeden çıktı, Pandora’nın kutusu açıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Çevre ve Şehircilik BakanI Erdoğan Bayraktar’ın istifa kararı açıklamasına yönelik ilk tepkisi, “Cin şişeden çıktı, Pandora’nın kutusu açıldı” olduğu öğrenildi.

25.12.2013Gündem
Haluk Koç: Bilgi ve belgelere müdahale edilecek

Haluk Koç: "Bilgi ve belgelere müdahale edilecek"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, "Soruşturma konuları ile ilgili olarak Başbakanın özel talimatı ile Adalet Bakanının bazı bilgi ve belgelere müdahale edeceği bilgisi bizlere ulaşmıştır" dedi.

23.12.2013Gündem
Ergin: Saçma sapan bir iddia

Ergin: "Saçma sapan bir iddia"

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç'un iddiası için "Tamamen gerçek dışı, saçma sapan bir iddia. Haluk Koç'u bu iddiasını ispata davet ediyoruz. Aksi halde kendisi en büyük müfteridir" değerlendirmesinde bulundu.

23.12.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Her yer imam hatip

LİSELERE yerleştirme sistemi değiştirildi ya, veliler isyan halinde.

13.06.2014

Ata’nın Kürt politikası CHP’ye ne kazandırırdı

CHP’nin kurucusu Atatürk, sosyal, kültürel ve ekonomik icraatları ile Kürtlerin sevgisini ve takdirini kazanmıştır.

2.04.2014

‘Sütten çıkmış AKP’

“BELEDİYE partisiyim, bu işi iyi bilirim dedin, mücahitleri müteahhit yapıp, harama helale bakmadan belediye imkânları ile palazlandın...

2.01.2014

Rüzgâra karşı...

TSK yazılı bildirisinde, hukuk devleti, hukukun üstünlüğü, demokratik toplum gerekleri kavramlarına atıfta bulunarak, son günlerdeki çatışmada taraf olmadığını beyan etmek ihtiyacı duymuş...

27.12.2013