EKSTRA
MENÜ

Halkbank

Halkbank haberleri sayfasında güncel ve son dakika Halkbank hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.875 Halkbank haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Halkbank Haberleri

Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Kamu bankaları hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterileri için yeni bir kredi uygulaması başlatacak.

30.03.2020Ekonomi
Milli voleybolcular Burak Mert ve Doğukan Uludan ihtiyaç sahiplerine kira yardımı

Milli voleybolcular Burak Mert ve Doğukan Ulu'dan ihtiyaç sahiplerine kira yardımı!

Milli voleybolcular, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle maddi anlamda zorluk çeken ailelere yardım eli uzattı. Galatasaraylı milli voleybolcu Doğukan Ulu’nun çağrısı ile harekete geçen voleybolcular, kira yardımında bulunmak için birlik oldular.

30.03.2020Futbol
Hangi bankalar borçları erteledi Kredi ve kredi kartı borcu erteleyen bankalar

Hangi bankalar borçları erteledi? Kredi ve kredi kartı borcu erteleyen bankalar

Borç ve kredi erteleme yapan bankalar, pek çok tüketicinin gündemindeki konu olmaya başladı. Bazı bankalar tüketicilerin ve işletmelerin kredilerinde bir süreliğine erteleme yapma kararı aldı. Peki, devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank dışında hangi bankalarda kredi ve kredi kartı borcu ertelemesi gerçekleştirildi. İşte, kredileri ve kredi kartı borcunu erteleme yapan bankalar hakkında bazı bilgiler

26.03.2020Ekonomi
Faik Samed Güneş: Acil durumlar dışında lütfen evden çıkmayın

Faik Samed Güneş: Acil durumlar dışında lütfen evden çıkmayın

Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları Faik Samed Güneş, Dmitrii Bahov ve milli dartçılar İsmail Demir, Ahmet Kaya Çivici, Eren Cengiz, İrem Şenal, Meral Uğurlu, Merve Eden, Yusuf Can Koru ve Muhammed Nuri Soylu, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirlere uyma çağrısı yaptı.

26.03.2020Voleybol
Kamu bankalarından ‘işe devam’ kredisi

Kamu bankalarından ‘işe devam’ kredisi

Kamu bankaları Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında, reel sektörün finansman ihtiyacının karşılanması amacıyla, işçi çıkarmamak şartıyla yüzde 7.5 faizle 100 milyon liraya kadar indirimli kredi kullandıracak. 2020 şubat sonu itibariyle kayıtlı çalışan sayısını azaltmayan firmalar kredi desteğinden yararlanabilecek.

26.03.2020Ekonomi
Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir, emekli maaşı evden nasıl alınır? İşte evden emekli maaşı veren bankalar

Corona virüsü önlemleri çerçevesinde, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evden alabilecekleri belirtildi. İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere verilen talimat kapsamında, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat kapsamında valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olanların maaş ödemeleri evlerinde yapılacak. Peki, Evden emekli maaşı alma şartları nelerdir? Evden emekli maaşı nasıl alınır? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

25.03.2020Ekonomi
İçişleri Bakanlığı talimat verdi Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı talimat verdi! Emekli maaşlarını evlerinden alabilecekler

İçişleri Bakanlığı, 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanların emekli maaşlarını evlerinden alabilmeleri için valiliklere talimat verdi.

25.03.2020Gündem
Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi Kredi ödemeleri son tarih ne zaman

Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman?

Kredi ödemeleri ne zaman yapılacak? sorusu, ülkemizde alınan corona virüsü önlemleri kapsamında yanıtı araştırılan konulardan oldu. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankalar son yaptığı açıklamalara göre, müşterilerinin virüs salgını sürecini mali açıdan en az hasarla atlatabilmesi amacıyla hazırladıkları destek paketlerini devreye soktuklarını duyurdu. Peki, Kredi kartı ödemeleri ertelendi mi? Kredi ödemeleri son tarih ne zaman? İşte, kredi ödemeleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler...

25.03.2020Ekonomi
Son dakika... 3 kamu bankasından yeni destek paketi

Son dakika... 3 kamu bankasından yeni destek paketi

Üç kamu bankası, kurumsal ve ticari ölçekteki firmaların işletme sermayesi ihtiyaçları için “İşe Devam Kredi Desteği”ni hayata geçireceğini duyurdu.

25.03.2020Ekonomi
Halkbank’tan esnafa 50 bin TL’lik kaynak

Halkbank’tan esnafa 50 bin TL’lik kaynak

Halkbank, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde ekonomik faaliyetlerine destek sağlamak amacıyla esnaf ve sanatkârlara yönelik Esnaf Destek Paketi’ni açıkladı.

25.03.2020Ekonomi
İletişim Başkanı Altun: Virüse karşı cepheyi genişletiyoruz

İletişim Başkanı Altun: Virüse karşı cepheyi genişletiyoruz

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'de, son 24 saatte koronavirüse karşı alınan önlemler ve yapılan çalışmalara ilişkin bilgilendirmede bulundu. Çin'den Kovid-19 için getirilen ilaçların 40 şehre dağıtıldığını belirten Altun, "Virüse karşı cepheyi genişletiyoruz" dedi.

24.03.2020Gündem
TESKten Halkbankın paketine destek

TESK'ten Halkbank'ın paketine destek

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken "Halkbank tarafından esnaf ve sanatkarımız için uygulamaya konulan yeni kredi modelini tüm bankalarımız örnek almalıdır" dedi.

24.03.2020Ekonomi
Son dakika... Halkbanktan esnafa destek

Son dakika... Halkbank'tan esnafa destek

Halkbank esnaf ve sanatkarlara 25 bin TL nakit kredi, 25 bin TL ticari kart desteği verecek.

24.03.2020Ekonomi
Kredi ödemeleri ertelendi mi Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi

Kredi ödemeleri ertelendi mi? Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi?

Bankalardan kredi ödemeleri için erteleme kararı gelmeye devam ediyor. Corona Virüs tedbirleri kapsamında bazı ankalar müşterilerinin kredi borçlarını erteleme kararı aldı. İlk olarak . Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, işletmelere ve bireylere mücadele destek paketlerini sunarak kredi ödemelerinin ertelendiğini duyurmuştu. Peki, tüm bankaların kredi ödemeleri ertelendi mi? Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi?

24.03.2020Ekonomi
Koşulsuz öteleme ödemesiz yapılandırma

Koşulsuz öteleme ödemesiz yapılandırma

Dünyayı etkisi altına koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini azaltmak için ardı ardına adımlar geliyor.

24.03.2020Ekonomi
Borsada şirketler hisselerine sahip çıkıyor

Borsada şirketler hisselerine sahip çıkıyor

Piyasalardaki panik satışları nedeniyle hisse fiyatlarındaki sert düşüşler veya aşırı dalgalanmalar, patronları, "hisselerine sahip çıkma" konusunda harekete geçirdi.

23.03.2020Ekonomi
Son dakika... Halkbanktan kredi ödemelerine erteleme

Son dakika... Halkbank'tan kredi ödemelerine erteleme

Halkbank Covid-19 salgınına karşı finansal istikrar önlemlerini açıkladı.

23.03.2020Ekonomi
Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Son dakika... Hangi bankalarda kredi ödemeleri ertelendi? 5 bankadan Corona virüse karşı destek paketi

Dünya genelinde etkisini gösteren Covid-19 salgınıyla mücadele Türkiye'de de devam ederken 3 banka konuyla ilgili işletmelere ve bireylere mücadele destek paketlerini sundu. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank paketlerini açıkladıktan sonra bir açıklamada Bakan Albayrak'tan geldi. Albayrak Twitter'dan, "Kamu Bankalarımız da sorumluluklarının gereğini yerine getiriyor" dedi. Ardından İş Bankası, Ziraat Katılım, Akbank ve Vakıf Katılım paket açıkladılar ve az önce QNB Finansbank'tan da açıklama geldi.

23.03.2020Ekonomi
6 çalışandan 1i kamuda görev yapıyor

6 çalışandan 1'i kamuda görev yapıyor

Türkiye'de geçen yıl istihdam edilen kişiler içinde her 6 kişiden 1'inin kamuda çalıştığı görüldü.

22.03.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Albayraktan önemli açıklamalar

Son dakika... Bakan Albayrak'tan önemli açıklamalar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomiye yönelik alınan tedbirlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, özel durumlar dışında kamuda evden çalışma olmayacağını söyledi.

19.03.2020Ekonomi
100 milyar TL’lik kalkan

100 milyar TL’lik kalkan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgınının ardından dün kabine ve iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. Virüsün ekonomi üzerindeki etkilerini azaltmak için alınan tedbirleri ve destek paketini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ekonomik İstikrar Kalkanı adını verdiğimiz bir paketle, KOVİD-19 salgınının etkilerini azaltmak için toplamda 100 milyar liralık bir kaynak setini devreye alıyoruz” dedi.

19.03.2020Ekonomi
Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberleri: Corana virüsü toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararları açıkladı

Son dakika haberi… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin merakla beklediği corona virüsü toplantısı sonrasında çok önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Mecburiyeti olmayan hiçbir vatandaşımız, tehdit ortadan kalkana kadar, evinden çıkmamalı, kimseyle temas etmemelidir" dedi. Erdoğan ayrıca 76 yaş üstü emekli vatandaşların eğer isterlerse emekli maaşlarını evlerinden alabileceklerini söyledi.

18.03.2020Gündem
Son dakika haberi: Koronavirüse karşı Ekonomik İstikrar Kalkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan maddeleri açıkladı

Son dakika haberi: Koronavirüse karşı Ekonomik İstikrar Kalkanı! Cumhurbaşkanı Erdoğan maddeleri açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya'dadaki koronavirüs zirvesinin ardından ulusa sesleniş konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomik İstikrar Kalkanı" olarak adını verdiği ekonomiyle ilgili alınacak ve 100 milyar liralık paketi içeren tedbirleri açıkladı.

18.03.2020Gündem
ÖSYMden YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

ÖSYM'den YKS duyurusu - YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nden YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) geç başvuru süreciyle ilgili duyuru geldi. Resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan ÖSYM, YKS geç başvuru tarihi ve saatiyle ilgili hatırlatmada bulundu. Peki, YKS geç başvuru ücreti ne kadar, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

18.03.2020Gündem
YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar

YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar?

Üniversiteye giriş kapsamında uygulanan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) geç başvurularının ne zaman başlayacağı adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Özellikle mart ayı devam ederken, 2020 YKS sınavına hazırlananlar, son başvuru tarihini kaçırmamak adına üniversite sınavı geç başvurularının hangi tarihte başlayacağına yönelik araştırmalarına hız verdi. Peki, YKS geç başvuruları ne zaman başlıyor? 2020 YKS geç başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

16.03.2020Gündem
Tokat Belediye Plevne 0-3 Halkbank

Tokat Belediye Plevne 0-3 Halkbank

Voleybolda AXA Sigorta Efeler Ligi 22. hafta karşılaşmasında Halkbank, deplasmanda Tokat Belediye Plevne'yi 3-0 yendi.

14.03.2020Voleybol
Halkbank smaçörü Dmitrii Bahov: Tokata galibiyet parolasıyla gideceğiz

Halkbank smaçörü Dmitrii Bahov: "Tokat'a galibiyet parolasıyla gideceğiz"

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin son haftasında Tokat Belediye Plevne ile deplasmanda karşılaşacak Halkbank’ta hazırlıklar devam ediyor. Antrenmanlarda büyük bir hırsla çalışan başkent ekibi, ligi galibiyetle kapatmanın hesaplarını yapıyor.

11.03.2020Voleybol
YKS geç başvuruları başladı mı 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak

YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM tarafından organize edilen YKS sınavının geç başvuru tarihleri belli oldu. Üç oturum halinde tamamlanacak olan söz konusu sınavın başvurularını kaçıranlar, YKS geç başvuru tarihleriyle ilgili araştırma yapıyor. 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı kılavuzunda yer alan bankalara adaylar geç başvuru ücretini yatırarak, YKS başvurularını tamamlayacak. Peki, YKS geç başvuruları başladı mı? 2020 YKS geç başvuru sınav ücreti hangi bankalara yatırılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.03.2020Gündem
AUZEF kayıt yenileme tarihi ne zaman AUZEF kayıt yenileme nasıl yapılır

AUZEF kayıt yenileme tarihi ne zaman? AUZEF kayıt yenileme nasıl yapılır?

AUZEF kayıt yenileme tarihi pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. İnternet üzerinden kolayca gerçekleştirilebilen AUZEF kayıt yenileme işlemi, referans numarası ile tamamlanacak. Peki, AUZEF kayıt yenileme ne zaman ve nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.03.2020Eğitim
2020 emekli banka promosyonu ne kadar Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak

2020 emekli banka promosyonu ne kadar? Emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak?

13 milyon emekliyi ilgilendiren banka promosyonlarında beklenen tarih ve fiyat bilgileri geldi. Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kurumların, emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapacakları belli oldu. Peki, emeklilere hangi banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak? 2020 emekli banka promosyonu ne kadar? İşte, detaylar.

9.03.2020Gündem
Halkbank emekli promosyonu ne kadar oldu Halkbank emekli promosyonu ne zaman ödenecek

Halkbank emekli promosyonu ne kadar oldu? Halkbank emekli promosyonu ne zaman ödenecek?

Halkbank, emeklilere yönelik promosyon ödemesi uygulaması için Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayarak, emekli müşterilerine promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. Gözler şimdi promosyon ödemelerinin miktarı ve ne zaman yapılacağında. Peki, Halkbank emekli promosyonu ne zaman ödenecek? Halkbank emekli promosyonu ne kadar oldu?

5.03.2020Ekonomi
Halkbanktan emeklilere 750 lira promosyon

Halkbank'tan emeklilere 750 lira promosyon

Halkbank, emeklilere yönelik promosyon ödemesi uygulaması için Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayarak, emekli müşterilerine 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını açıkladı.

5.03.2020Ekonomi
ÖSYM açıkladı: 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman Üniversite sınavı ücreti ne kadar

ÖSYM açıkladı: 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman? Üniversite sınavı ücreti ne kadar?

ÖSYM tarafından alınan YKS başvuruları 6 Şubat-3 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşti. Üniversite sınav başvurularını verilen tarihte yapamayan adaylar, 2020 YKS geç başvuru tarihleriyle ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. YKS başvuru kılavuzunda yer alan bankalara sınav ücretini yatıranlar, YKS geç başvurularını tamamlayabilecek. Peki, 2020 YKS geç başvuru tarihi ne zaman? Üniversite sınavı geç başvuru ücreti ne kadar? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

3.03.2020Gündem
Son gün geldi: YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır ÖSYM parası nasıl yatırılır 2020

Son gün geldi: YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır? ÖSYM parası nasıl yatırılır 2020?

ÖSYM tarafından gerçekleşecek olan YKS'de başvuruları 3 Mart tarihinde sona erecek. Üniversite sınavına girecek olan adayların yatıracağı YKS başvuru ücretleri son günle beraber en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. ATM'ler ya da internet üzerinden alınacak olan üniversite sınav ücretleri YKS başvuru kılavuzunda yer alan bankalara yatırılacak. Peki, YKS üniversite sınav ücreti hangi bankaya yatırılır? ÖSYM sınav parası nasıl yatırılır? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

2.03.2020Eğitim
2020 YKS başvurusu nasıl yapılır YKS başvuruları ne zaman bitecek

2020 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuruları ne zaman bitecek?

2020-2021 eğitim döneminde üniversitelerde önlisans ya da lisans eğitimi almak isteyen vatandaşları ilgilendiren 2020 YKS başvurularında artık son viraja girildi. Geçtiğimiz şubat ayında başlayan başvuru süre kısa bir süre sonra sona erecek. Peki, 2020 YKS başvurusu nasıl yapılır? YKS başvuruları ne zaman bitecek?

1.03.2020Gündem
Üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman YKS (AYT, TYT, YDT) tarihleri

Üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman? YKS (AYT, TYT, YDT) tarihleri

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için başvuru süreci devam ediyor. 6 Şubat itibariyle başlayan YKS başvurularının mart ayı içerisinde tamamlanması gerekiyor. Başvurularını başarılı bir şekilde gerçekleştiren üniversite adayları Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testleri (AYT), Yabancı Dil Testi (YDT) oturumlarına girmeye hak kazanacak. Peki, üniversite sınavı başvuruları için son gün ne zaman? YKS’nin oturumları AYT, TYT, YDT ne zaman yapılacak?

27.02.2020Gündem
YDS başvuruları sona eriyor – YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS başvuruları sona eriyor – YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

ÖSYM tarafından 12 Nisan'da uygulanacak olan YDS başvurular için verilen süre süre bugün doluyor. Kılavuzdaki bilgilere göre, 2020-YDS/1 için geç başvuru günü de 10 Mart olarak belirlendi. Peki, YDS başvuru ücreti ne zamana kadar ödenebilecek? YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

26.02.2020Gündem
Halkbank yenilgiyle bitirdi

Halkbank yenilgiyle bitirdi

Halkbank Erkek Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. ve son hafta maçında deplasmanda Rusya temsilcisi Zenit Kazan'a 3-1 yenildi.

19.02.2020Voleybol
YKS 2020 başvuru ekranı: YKS başvuruları ne zaman bitecek ÖSYM duyurdu

YKS 2020 başvuru ekranı: YKS başvuruları ne zaman bitecek? ÖSYM duyurdu!

ÖSYM tarafından 6 Şubat tarihinde başlayan YKS başvuruları alınmaya devam ediyor. Üniversiteye giriş kapsamında uygulanacak olan söz konusu sınavda adaylar başvurularını, elektronik ortamda ÖSYM merkezleri aracılığıyla veya bireysel olarak ÖSYM'nin AİS ekranı üzerinden yapacak. Başvurular devam ederken YKS son başvuru tarihi gündeme geldi. Peki, YKS başvuruları ne zaman bitecek? İşte, YKS 2020 başvuru ekranı son başvuru günüyle ilgili bilgiler.

19.02.2020Gündem
YDS başvuruları başladı - YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

YDS başvuruları başladı - YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

2020 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2020-YDS/1) için başvurular bugün itibariyle alınıyor. Adaylar, başvuru bilgilerinin sisteme kaydını yaptıktan sonra sınav ücretini süresi içinde yatırarak YDS başvurularını tamamlayacaklardır. Ücret ödeme için son gün ise 27 Şubat 2020 olarak belirlendi. Peki, YDS başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

19.02.2020Eğitim
İVME paketinden  27.7 milyar TL kredi

İVME paketinden 27.7 milyar TL kredi

İVME paketi kapsamında 27.7 milyar lira büyüklüğünde 45 bin 706 adet kredi kullandırıldı.

19.02.2020Ekonomi
DİB MBSTS 2020 başvurusu başladı DİB MBSTS sınav tarihi ve başvuru detayları

DİB MBSTS 2020 başvurusu başladı! DİB MBSTS sınav tarihi ve başvuru detayları

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (MBSTS) 2020 için başvuru ekranı ÖSYM'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 18-24 Şubat tarih aralığında yapılacak olan DİB MBSTS başvurusu, yayımlanan kılavuz aracılığıyla gerçekleşecek. Peki, DİB MBSTS başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

18.02.2020Eğitim
Halkbank, CEV Erkekler Şampiyonlar Liginde Rusya temsilcisi Zenit Kazana konuk olacak

Halkbank, CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi'nde Rusya temsilcisi Zenit Kazan'a konuk olacak

Halkbank Erkek Voleybol Takımı, CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. ve son hafta maçında yarın deplasmanda Rusya temsilcisi Zenit Kazan'a konuk olacak.

18.02.2020Voleybol
Halkbanktan 1.7 milyar lira kar

Halkbank'tan 1.7 milyar lira kar

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan "Kredi kullandırımımız 2019 yılında 30 milyar TL’ye ulaştı" dedi.

15.02.2020Ekonomi
Türkiye Varlık Fonu, Ortak Kartlı Sistemler AŞye yüzde 20 oranında ortak olacak

Türkiye Varlık Fonu, Ortak Kartlı Sistemler AŞ'ye yüzde 20 oranında ortak olacak

Türkiye Varlık Fonu, Ortak Kartlı Sistemler Anonim Şirketi’ne yüzde 20 oranında ortak olunması kararı aldı.

12.02.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ezberler bozuluyor bazı dosyalar raftan çıkıyor

2008’DEKİ finans krizinde kamu bankalarını savunanlar o dönemde çok eleştirildi.

25.03.2020

Ezberler bozuluyor bazı dosyalar raftan çıkıyor

2008’DEKİ finans krizinde kamu bankalarını savunanlar o dönemde çok eleştirildi.

25.03.2020