EKSTRA
MENÜ

Halkbank

Halkbank haberleri sayfasında güncel ve son dakika Halkbank hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.873 Halkbank haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Halkbank Haberleri

Halkbankın destek paketi Kovid-19a karşı esnafa kalkan oluyor

Halkbank'ın destek paketi Kovid-19'a karşı esnafa "kalkan" oluyor

Kovid-19'un ekonomiye olumsuz etkilerinin bertaraf edilmesinin amaçlandığı Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında Halkbank tarafından hayata geçirilen destek paketleri, esnafın üretimde kalmasını sağlıyor.

17.04.2020Ekonomi
Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu: 10 bin TL Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi sorgulama

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvurusu: 10 bin TL Vakıfbank Ziraat Bankası Halkbank kredi sorgulama

İhtiyaç sahibi vatandaşlar için 6 ay ödemesiz ve 36 ay vade ile tahsis edilen 10 bin TL bireysel temel ihtiyaç kredisi başvurusu bugün de devam ediyor. Şu ana kadar milyonlarca kişinin başvuruda bulunduğu bireysel temel ihtiyaç kredisi, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden yapılan başvuru aracılığıyla müracaat ediliyor. Hane geliri 5 bin liranın altında olma şartının arandığı bireysel temel ihtiyaç kredisi 0,49 faiz oranı ile kullandırılacak. Peki, 6 ay ödemesiz 10 bin TL bireysel ihtiyaç kredisi sonuçları sorgulama ekranına nereden ulaşılabilecek? İşte, başvuru işlemini tamamlayan kişilerin merakla araştırdığı o bilgiler

17.04.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç kredisi ne zaman sonuçlanacak Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sonuçları açıklandı mı

Temel ihtiyaç kredisi ne zaman sonuçlanacak? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sonuçları açıklandı mı?

Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları başvuruda bulunan milyonlarca vatandaş tarafından merak ediliyor. Kamu bankaları ( Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank) vatandaşlara Temel İhtiyaç Destek Kredisi, KOBİ’lere destek kredisi, İşe Devam Desteği, kredi kartlarıyla finansman destekleri sunuyorlar. Kredi için talepte bulunan vatandaşlar, şimdi onay tarihini merak ediyor. Peki, temel ihtiyaç kredisi ne zaman sonuçlanacak? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank temel ihtiyaç kredisi sonuçları açıklandı mı?

17.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir

Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? Esnaf destek kredisi başvuru şartları nedir?

Halkbank esnaf kredisi başvuruları yoğun ilgi görüyor. Halkbank esnaf destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? sorusunu yanıtı araştırılıyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında bankalardan destek paketi açıklamaları gelmeye devam ediyor. Halkbank 24 Mart’ta bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği vereceğini açıkladı.

16.04.2020Ekonomi
Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor İşte 2020 banka çalışma saatleri

Vakıfbank, Garanti Bankası, Ziraat Bankası kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte 2020 banka çalışma saatleri

Banka çalışma saatleri ile ilgili güncel açıklamalar yakından takip ediliyor. Bankalar kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında birçok alanda önlemler alınmaya devam ediliyor.  Türkiye Bankalar Birliği (TBB), bankaların mesai saatlerine yönelik tavsiye kararı aldı. Bu kararın ardından bazı bankalar yeni tip corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında çalışma saatlerini değiştirdi.

16.04.2020Ekonomi
6 ay geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvurusu ve Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank kredi başvuru sonuçları

6 ay geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvurusu ve Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank kredi başvuru sonuçları

Devlet destekli 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL kredi başvurusu, Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden alınmaya devam ediliyor. Şu ana kadar 2 milyondan fazla kişi yaklaşık 12 milyar liralık 6 ay geri ödemesiz 36 ay vadeli kredi tahsis edildiğini açıklayan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank, kredi başvuru sonuçları bilgisini SMS yoluyla ya da internet bankacılığı vasıtasıyla açıklıyor. Peki, 10 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılabilir? İşte, 6 ay geri ödemesiz 3 kamu bankasının kredi başvuru işlemleri ve detaylar

16.04.2020Ekonomi
Bakan Albayrak topladığı parayı millete sunmak yerine stoklayan özel bankalara vurgu yaptı: ‘Fahiş maliyet çıkarıldığını biliyoruz’

Bakan Albayrak topladığı parayı millete sunmak yerine stoklayan özel bankalara vurgu yaptı: ‘Fahiş maliyet çıkarıldığını biliyoruz’

Vatandaşların özel bankalarla yaşadıkları sıkıntıları bildiklerine dikkat çeken Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Bu dönemde vatandaşlara destek olmayı geçtik, mevduatını bozdurana, kredisini yapılandırmak isteyene fahiş maliyetler çıkarıldığını duyuyoruz. Bu asla kabul edebileceğimiz bir şey değil. Bu konunun titizlikle üzerine gideceğimizin bilinmesini isteriz” dedi.

16.04.2020Ekonomi
Bakan Albayrak duyurdu 4,4 milyon aileye yardım başlayacak

Bakan Albayrak duyurdu! 4,4 milyon aileye yardım başlayacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "2.1 milyon ailemize 1.000 TL yardımı ulaştırdık. 4,4 milyon aileye 1000'er liralık yardımın ödemesi yakın zamanda başlayacak" açıklamasında bulundu.

15.04.2020Ekonomi
10 bin TL destek kredisi başvurusu ekranı 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi başvuru sonuçları

10 bin TL destek kredisi başvurusu ekranı! 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi başvuru sonuçları

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank 6 ay ertelemeli 10 bin TL destek kredisi için başvuru işlemleri devam ediyor. Hane geliri 5 bin liranın altında bulunan yüz binlerce kişinin başvuruda bulunduğu bireysel temel ihtiyaç kredisi için başvuru sonuçları ekranı üzerinden değerlendirme detayları görüntülenebiliyor. 3 bankanın tahsis ettiği temel ihtiyaç kredisi için belirli şartlara sahip olmak gerekiyor. 0,49 faizle 6 ay geri ödemesiz 10 bin lira üst limitle ihtiyaç kredisi verecek olan bankaların başvuruları ve başvuru sonuçları da vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. İşte, 6 ay ödemesiz Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank kredi başvuru ekranı ve başvuru sonuçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

14.04.2020Ekonomi
Hafta sonu sokak yasak

Hafta sonu sokak yasak

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “17 Nisan Cuma gecesi saat 24.00’ten 19 Nisan Pazar gecesi saat 24.00’e kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacağını şimdiden tüm vatandaşlarımıza duyurmak istiyorum. Hafta sonları sokağa çıkma yasağını önümüzdeki dönemde de ihtiyaç duyuldukça sürdürme kararı aldık” dedi.

14.04.2020Gündem
Son dakika haberi: Sokağa çıkma yasağı bu hafta da devam edecek mi Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Son dakika haberi: Sokağa çıkma yasağı bu hafta da devam edecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantısı sona erdi. Kritik toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sokağa çıkma yasağı ile ilgili alınan yeni kararı açıkladı. Erdoğan, "17 nisan cuma gecesi saat 24.00'ten 19 nisan pazar gecesi saat 24.00'e kadar sokağa çıkma yasağı uygulanacağını şimdiden bütün vatandaşlarımıza duyurmak istiyorum" dedi.

14.04.2020Gündem
Esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank'tan yapılan açıklamaya göre yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadele sürecinde ekonomik faaliyetlerine destek sağlamak amacıyla esnaf ve sanatkarlara yönelik 'Esnaf Destek Paketi' hazırlandı. Bu kapsamda esnafa kullandırılacak işletme kredisinin limiti 25 bin lira, vadesi 36 ay olarak ve 6 aya kadar da ödemesiz dönem uygulanabilecek. Peki, esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

13.04.2020Ekonomi
Özel bankaların tavrı bizi üzüyor

Özel bankaların tavrı bizi üzüyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak “Kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayan veya ücretsiz izne çıkarılan vatandaşlarımıza 3 ay, aylık 1170 lira maaş desteği sağlanacak” dedi. Albayrak, “Özel bankaların takındığı tavır bizleri fazlasıyla üzmektedir. Birlik ve beraberliğimizin üst düzeye çıktığı bu dönemde özel bankaları da sergiledikleri tavırlarla bu birliğin parçası olmaya bir kez daha davet ediyorum” mesajı verdi.

13.04.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Albayrak açıkladı: 3 ay boyunca 1.170 TL maaş desteği sağlanacak

Son dakika... Bakan Albayrak açıkladı: 3 ay boyunca 1.170 TL maaş desteği sağlanacak

Bakan Albayrak, Kovid-19 ile mücadelede sağlanan destekleri değerlendirdi. Bakan Albayrak, "Kısa çalışma ödeneğinden yararlanamayan veya ücretsiz izne çıkarılan vatandaşlarımıza 3 ay, aylık 1170 lira maaş desteği sağlanacak. Kısa çalışma ödeneğine bugüne kadar 200 binden fazla firma, 2 milyondan fazla çalışan kapsamında başvuruda bulundu, 700 bini onaylandı" açıklamasında bulundu.

12.04.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır

Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kamu bankaları tarafından 6 ay ertelemeli Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi başvuruları alınmaya devam ederken, başvuru sonuçlarıyla ilgili detaylar gelmeye başladı. Corona virüsü önlemleri kapsamında Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından sağlanan destek kredisi 36 ay vadeli olmak üzere aylık geliri 5 bin lira ve altında olan vatandaşlara verilecek. Peki, Temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır? İşte, destek kredisi başvurusu hakkında ayrıntılı bilgiler...

11.04.2020Ekonomi
Temel ihtiyaç kredisi başvuru ne zaman sonuçlanır Vakıfbank, Halkbank, Ziraat 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılır

Temel ihtiyaç kredisi başvuru ne zaman sonuçlanır? Vakıfbank, Halkbank, Ziraat 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat, Halkbank ve VakıfBank'ın başlattığı temel ihtiyaç kredi başvuruları 1 Nisan'dan bu yana devam ediyor. Kamu bankaları tarafından verilen temel ihtiyaç kredisi, vatandaşların uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla bireysel segment müşterilere, 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi kullanma imkanı sağlıyor. Peki, Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank kredileri ne zaman yatacak? Temel ihtiyaç kredisi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Temel ihtiyaç kredisi başvuruları nasıl yapılır? İşte, 6 ay ödemesiz kredi destek başvurularıyla ilgili ayrıntılar.

11.04.2020Ekonomi
Finans kuruluşlarından 400 milyon destek

Finans kuruluşlarından 400 milyon destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 Mart'ta "Millete Sesleniş" konuşmasında "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlattığı, "Milli Dayanışma Kampanyası"na finans dünyasından güçlü destek geldi.

11.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır

Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nelerdir? Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank kredi başvuru şartları kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri kapsamında esnaf kredisi ve bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuruları alınmaya başlandı. Banka tarafından yapılan açıklamada faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kart desteği verileceği bildirildi.

10.04.2020Ekonomi
Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank  bireysel destek kredisi ne zaman verilecek ihtiyaç kredisi sonuçları ne zaman açıklanacak

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank bireysel destek kredisi ne zaman verilecek? ihtiyaç kredisi sonuçları ne zaman açıklanacak?

6 ay geri ödemesiz olarak planlanan ve corona virüsü salgınının ekonomik etkilerini azaltmak için başlatılan temel ihtiyaç kredisine ilgi yoğun oldu. Geçtiğimiz hafta başlayan başvurulara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, başvuru sonuçlarının onaylanma süreci ve ardından talep edilen miktarda kredinin hesaplarına yatacakları tarihi araştırıyor. Tüm bunlar yaşanırken Berat Albayrak konuya ilişkin şunları demişti; '5 bin liranın altında geliri olanlara verilecek temel ihtiyaç desteğine 3,7 milyon kişi başvurdu, ödemesi bu hafta başlayacak.' demişti. Peki, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank bireysel destek kredisi ne zaman verilecek? ihtiyaç kredisi sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılar.

9.04.2020Gündem
Kamu bankaları temel ihtiyaç kredisi başvurusu ne zaman sonuçlanır Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank kredileri ne zaman yatacak

Kamu bankaları temel ihtiyaç kredisi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank kredileri ne zaman yatacak?

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından geliri 5 bin lira altında olanlara 10 bin liraya kadar nakit para desteği vereceğini duyurmuş, binlerce kişi temel ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmuştu. Temel ihtiyaç kredisi için üç kamu bankasından birine başvuran vatandaşlar, kredilerin hesaplarına yatacak tarihi merak ediyordu. Temel ihtiyaç kredisi başvurusu ile ilgili beklenen açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'dan geldi. Peki, temel ihtiyaç kredisi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Peki, kamu bankaları temel ihtiyaç kredisi başvurusu ne zaman sonuçlanır? Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank kredileri ne zaman yatacak?

8.04.2020Ekonomi
Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nedir

Halkbank esnaf kredisi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank esnaf kredisi başvuru şartları nedir?

Halkbank esnaf kredisi başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında birçok banka kredi borcu ertelemesi yaparak vatandaşların ödemelerini kolaylaştırıyor. Halkbank 'Esnaf Destek Paketi' kapsamında esnaflara nakit destek sağlıyor. Esnaf Destek Paketi kapsamında, bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan ayrım yapmaksızın tüm esnaf ve sanatkarların da imkanlardan istifade edebilmesi amaçlanıyor.

8.04.2020Ekonomi
Ücretsiz izinliye maaş desteği

Ücretsiz izinliye maaş desteği

Hiçbir vatandaşın işini kaybetmemesi için mücadeleyi sürdürdüklerini ifade eden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Vatandaşlarımızın gelirlerini güvence altına almak ve kayıplarını telafi etmek için neler yapabiliriz, diye canla başla çalışıyoruz. Ücretsiz izne çıkarılan vatandaşlarımız merak etmesin. Onlar için de maaş desteğini başlatacağız” dedi.

8.04.2020Ekonomi
Bakan Albayrak açıkladı: Ücretsiz izne çıkarılanlara maaş desteği verilecek

Bakan Albayrak açıkladı: Ücretsiz izne çıkarılanlara maaş desteği verilecek

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Dar gelirli 2.1 milyon aile için 1000 lira yardım yapacağımızı açıklamıştık. Yeni çalışmamız neticesinde bu süreçten etkilenen yaklaşık 2.3 milyon aileye daha bu yardımı yapacağız. Toplam 4.4 milyon ailemize nakdi yardım sağlamış olacağız" dedi. Bakan Albayrak ayrıca, iş yerlerinden ücretsiz izne çıkarılan vatandaşlara maaş desteği verileceğini söyledi.

7.04.2020Ekonomi
Ekonomik İstikrar Paketi tüm kesimlere kalkan oldu

Ekonomik İstikrar Paketi tüm kesimlere "kalkan" oldu

Kovid-19 önlemleri kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Hazine ve Maliye Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi", esnaftan işverene, çalışandan emekliye kadar tüm kesimleri kucakladı.

7.04.2020Ekonomi
Ekonomiyi korumak için nasıl önlemler alındı

Ekonomiyi korumak için nasıl önlemler alındı?

Salgının ekonomiye etkisini azaltmak için tedbirler alındı. Bu kapsamda ihtiyaç sahiplerine nakdi yardım yapmak için 2 milyar liralık kaynak ayrıldı.

10 bin TL kredi başvuru şartları nedir ve nasıl yapılır 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli Ziraat Bankası kredisi

10 bin TL kredi başvuru şartları nedir ve nasıl yapılır? 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli Ziraat Bankası kredisi

Hane geliri 5 bin lira altında olan kişilerin başvuruda bulunabileceği 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi başvurusu, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılabiliyor. Şu ana kadar binlerce kişinin başvuruda bulunduğu 10 bin TL kredi için 36 ay vadenin 6 aylık kısmı ertelemeli olacak. 5 bin lira çekilmesi halinde aylık 188 lira, 7 bin 500 lira çekilmesi halinde aylık 282 lira, 10 bin lira çekilmesi halinde ise 376 lira geri ödeme alınacak. Peki, 10 bin lira kredi şartları nelerdir? İşte, 6 ay ödemesiz kredi hakkında detaylı bilgiler

6.04.2020Ekonomi
Ziraat Bank Halkbank ve Vakıfbaktan vatandaşlara ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Ziraat Bank Halkbank ve Vakıfbak'tan vatandaşlara ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor! 6 ay ertelemeli temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Corona virüsünden ekonomik olarak etkilenen vatandaşları finansal açıdan desteklemek için başlatılan kredi başvuruları tüm hızıyla devam ediyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterilerini finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması hayata geçirmişti. Başvurularını tamamlayan vatandaşlar da sonuçların ne zaman açıklanacağına odaklandı. Peki, Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 6 ay ertelemeli kredinin başvuru şartları neler?

6.04.2020Gündem
Halk Bankası Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Halk Bankası Almanya Şubeleri İletişim Bilgileri, Telefon Numaraları Ve Adresleri

Almanya’da gurbetçilerin gerekli banka işlemlerini gerçekleştirebilmesi için, Türkiye'nin pek çok farklı bankasının şubesi bulunmaktadır. Bunlar arasında Halkbank da yer alır. Pek çok gurbetçi bu bankanın Almanya'daki şubelerini öğrenmek için internet üzerinden araştırma gerçekleştirmektedir. İşte Halk Bankası Almanya şubeleri iletişim bilgileri, telefon numaraları ve adresleri hakkında bilinmesi gerekenler.

6.04.2020Gündem
6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir İşte, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar

6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? İşte, 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar

6 ay ertelemeli bireysel temel ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, başvuru şartları hakkında detayları araştırmaya başladı. Kamu bankaları tarafından başlatılan kampanya ile en fazla 10 bin liraya kadar kredi çekilebilecek. 6 ay ödemesiz kredi veren bankalar, başvuruları internet üzerinden kabul edecek. Peki, 6 ay ödemesiz bireysel temel ihtiyaç kredisi şartları nelerdir? İşte, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli bireysel ihtiyaç kredisi şartları hakkında detaylı bilgiler

5.04.2020Ekonomi
Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi

Corona Virüs tedbirleri kapsamında ekonomik olarak vatandaşlarımıza destek olmak hazırlanan destek paketlerinden biri de kamu bankaları tarafından gerçekleştirildi. Kamu bankaları yüzde 0.49 faiz oranlı temel ihtiyaç destek kredisini hayata geçirdi. Başvuru yapmak için şubeye gitmek gerekmiyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle kamu bankaları 5-7.5 ve 10 bin liralık düşük faizli ve finansman oranlı, 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyası başlattı. Yoğun ilgi gören krediye başvurular devam ediyor. Peki Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? 5 - 7.5 ve 10 Bin TL kredi sorgulama işlemi nasıl gerçekleştirilecek?

4.04.2020Ekonomi
Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak Evden emekli maaşı nasıl alınır

Ramazan Bayramı 2020 bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

Nisan ayının ilk haftasında en çok araştırılan konuların başında bayram ikramiyesi geliyor. Emekliler Ramazan ve Kurban Bayramı'nda olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2020 emekli bayram ikramiyelerinin nisan ayında yatıracaklarını duyurmuş, ardından net tarihi yazılı olarak bildirmişti. İçişleri Bakanlığı ise valiliklere verdiği talimatla Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Denizbank ve PTT ile varılan mutabakat sonucu, valilikler ve kaymakamlıklar koordinasyonunda sokağa çıkma yasağı olan emeklilerin maaş ödemeleri evlerinde gerçekleşecek. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatacak? Evden emekli maaşı nasıl alınır?

3.04.2020Ekonomi
İhtiyaç destek kredisi ne zaman yatar Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı

İhtiyaç destek kredisi ne zaman yatar? Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Kamu bankaları, 1 Nisan Çarşamba günü hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi uygulamasını devreye aldı. Müşteriler, Ziraat Bankası, Halkbank ya da VakıfBank'tan yalnızca birine başvuruda biliniyor. Peki, ihtiyaç destek kredisi ne zaman yatar? Ziraat, Halkbank ve VakıfBank destek kredisi başvuru sonuçları açıklandı mı?

3.04.2020Ekonomi
Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbankın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları devam ediyor! Temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel müşterilere 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi uygulamasına başvurular tüm hızıyla devam ediyor. Corona virüsü salgının ekonomik etkilerini en alt seviyeye indirmek ve vatandaşlara destek olmak amacıyla verilen krediler için vatandaşların araştırmaları da hız kazandı. Öte yandan Corona virüsünden ekonomik olarak etkilenen vatandaşları finansal açıdan desteklemek için başlatılan kredi uygulamasına başvuruda bulunan vatandaşlar da başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ve talep ettikleri miktarda kredi ödemesini alacakları tarihi merak ediyor. Peki, temel ihtiyaç kredisi başvuru sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank'ın 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuruları hakkında merak edilenler...

3.04.2020Gündem
Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbanktan ertelemeli düşük faizli kredi fırsatı 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank'tan ertelemeli düşük faizli kredi fırsatı! 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler?

2019 yılının Aralık ayında Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve o günden bu yana kademeli olarak tüm dünyayı etkileyen Corona virüsü, ülkemizde de kendini gösterdi. Corona salgınını önleme tedbirleri kapsamında pek çok iş yeri ile kurumun faaliyetlerine sınırlama getirildi. Birçok vatandaş da çalıştığı kurum tarafından ücretsiz izne çıkarıldı. Bu süreçte salgının ekonomiye getirdiği olumsuz havayı dağıtmak ve kötü etkiyi azaltmak için bir takım önlemler alınmaya devam ediyor. Bu önlemlerden biri de belli şartları taşıyan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi oldu. 5 bin ya da 10 bin TL olarak alınabilecek ihtiyaç kredisinde ilk 6 ay geri ödeme olmayacak. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi kamu bankaları tarafından verilecek krediler için farklı ödeme planları da mevcut. Toplam 36 aya kadar vade imkanı sunulan ihtiyaç kredilerinde başvuruların en önemli şartı olarak ise aylık hane halkı gelirinin toplamının 5 bin TL'den az olması gerektiği dikkat çekiyor. Kamu bankalarının sunduğu bu ihtiyaç kredisi fırsatında en çok merak edilenlerden biri de nasıl başvuru yapılacağı. Söz konusu kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası Halkbank ya da Vakıfbank'ın internet sitelerine girerek online şekilde kredi başvurusunu tamamlayabilir. Peki, 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? İşte, Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank'tan düşük faizli kredi fırsatı hakkında tüm merak edilenler...

2.04.2020Gündem
Albayrak’tan ücretli öğretmenlere müjde

Albayrak’tan ücretli öğretmenlere müjde

Ekonomik İstikrar Kalkanı ile COVID-19 salgınında etkilenen meslek gruplarının taleplerini yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Ücretli öğretmenlerimizin ve usta öğreticilerimizin ek ders ücreti ödemelerini de bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz” dedi.

2.04.2020Ekonomi
İş dünyası desteğe devam ediyor

İş dünyası desteğe devam ediyor

Türkiye, etkisini arttıran koronavirüs salgını sonrasında tek yürek oldu. Bir yandan hükümet ardı ardına açıkladığı paketlerle ekonomiyi rahatlatmaya çalışırken, bir yandan da düzenlenen destek kampanyalarına katılım çığ gibi büyüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 7 maaşını bağışlayarak başlattığı kampanyaya verilen destekler devam ederken, bir yandan da Sağlık Bakanlığı ve çeşitli kurumlar aracılığıyla, şirketler ve vatandaşlar Türkiye’nin bu süreci daha rahat atlatabilmesi için yardım kampanyalarına katılıyor.

2.04.2020Ekonomi
Kredi kartı borçları ertelendi mi Kredi borcu erteleme nasıl yapılır

Kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır?

Kredi ya da kredi kartı borçlarının ertelenip ertelenmediği, milyonlarca vatandaş tarafından takip ediliyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve bazı bankaların yaptığı açıklamalara göre corona virüs önlemleri kapsamında kredi ödemeleri ve kredi kartı borçları destek paketi kapsamında neticeye kavuşmuştu. Peki, kredi kartı borçları ertelendi mi? Kredi borcu erteleme nasıl yapılır? Hangi banka kredi borçlarını erteledi? İşte, kredi borçları erteleme ile ilgili bankaların yaptıkları açıklamalar.

1.04.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Albayraktan ücretli öğretmenlere müjde

Son dakika... Bakan Albayrak'tan ücretli öğretmenlere müjde

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Twitter'dan açıklamada bulundu. Bakan Albayrak, "Ekonomik İstikrar Kalkanı ile Covid-19 salgınında etkilenen meslek gruplarımızın taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Ücretli öğretmenlerimizin ve usta öğreticilerimizin ek ders ücreti ödemelerini de bu süreç boyunca yapmaya devam edeceğiz. #BirlikteBaşaracağız" dedi.

1.04.2020Ekonomi
ABDdeki Halk Bankası duruşması koronavirüs nedeniyle ertelendi

ABD'deki Halk Bankası duruşması koronavirüs nedeniyle ertelendi

ABD'deki İran yaptırımları davasında bir sonraki duruşma, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 9 Haziran'da yapılacak.

31.03.2020Ekonomi
Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları - Corona Milli Dayanışma Kampanyası bağış bilgileri

Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları - Corona Milli Dayanışma Kampanyası bağış bilgileri

Ülkemizde alınan corona virüsü önemleri kapsamında hayata geçirilecek adımlara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Biz bize yeteriz Türkiyem' diyerek bağış kampanyası başlatıldığını açıkladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız tarafından kampanya kapsamında ekranda gözüken bir yardım hesabı açıldı. Katılımcılar Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Vakıf Katılım ve Halkbank hesap numaraları üzerinden bağışta bulunabilecek. Peki, Corona Milli Dayanışma Kampanyası'na nasıl bağış yapılır? İşte, Biz Bize Yeteriz Türkiyem bağış kampanyası hesap numaraları ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

31.03.2020Gündem
Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu bu ekranlardan yapılacak

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi başvurusu bu ekranlardan yapılacak!

Kamu bankaları Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu pek çok tüketicinin gündeminde yer alıyor. Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından verilecek olan 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredi başvurusu için üst limit 10 bin lira olacak. Evine 5 bin liradan daha fazla ücret girmeyen kişilerin başvuruda bulunabileceği 10 bin lira 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu, mobil uygulama ya da internet şubesi aracılığıyla yapılabilecek. İşte, ertelemeli ihtiyaç kredisi başvuru şartları hakkında merak edilen bazı bilgiler

31.03.2020Ekonomi
Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme nasıl yapılır Bankalar açıklama yaptı

Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme nasıl yapılır? Bankalar açıklama yaptı!

Kredi erteleme ve kredi kartı borcu erteleme süreci birçok banka tarafından yürürlüğe alındı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank başta olmak üzere pek çok özel banka tarafından gerçekleştirilecek olan kredi erteleme başvurusu, kredi kartı borcu erteleme yapmak isteyen kişilerin de gündeminde yer alıyor. Peki, kredi erteleme işlemi için neler yapmak gerekecek? İşte, hem kredi kartı hem de kredi borcu erteleme hakkında bankaların yayımlamış olduğu bilgiler

31.03.2020Ekonomi
Haydi Türkiye dayanışmaya

Haydi Türkiye dayanışmaya

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısını videokonferansla yaptı. Toplantı sonrası ‘Millete Sesleniş’ konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Devletin öncülük etmesi gerektiğini gördüğümüz için ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ başlatıyoruz. Kampanyayı, 7 aylık maaşımı bağışlayarak açıyorum” dedi.

31.03.2020Gündem
‘Vatandaşımıza destek olmayı sürdürüyoruz’

‘Vatandaşımıza destek olmayı sürdürüyoruz’

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hane halkı geliri 5 bin liranın altında olan tüm vatandaşlar için kamu bankalarının Temel İhtiyaç Desteği’ni devreye aldığını söyledi. Destek kapsamında 10 bin liraya kadar 6 ayı ödemesiz 36 ay vadeli kredi sağlanacak.

31.03.2020Ekonomi
Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Son dakika... Kamu bankalarından geliri 5 bin TL altında olanlara yeni Corona virüs desteği

Kamu bankaları hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer alan müşterileri için yeni bir kredi uygulaması başlatacak.

30.03.2020Ekonomi
Milli voleybolcular Burak Mert ve Doğukan Uludan ihtiyaç sahiplerine kira yardımı

Milli voleybolcular Burak Mert ve Doğukan Ulu'dan ihtiyaç sahiplerine kira yardımı!

Milli voleybolcular, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle maddi anlamda zorluk çeken ailelere yardım eli uzattı. Galatasaraylı milli voleybolcu Doğukan Ulu’nun çağrısı ile harekete geçen voleybolcular, kira yardımında bulunmak için birlik oldular.

30.03.2020Futbol