MENÜ

Halk Tv

Halk Tv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Halk Tv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.176 Halk Tv haberi bulunmuştur.

Halk Tv Haberleri

Hortumun ucu neden boşta

Hortumun ucu neden boşta

Soma'daki maden faciası sırasında çekilen bu kare dün sosyal medyanın da en çok paylaştığı karelerden biri oldu.

16.05.2014Gündem
Başbakanın Halk TVye açtığı davaya ret

Başbakan'ın Halk TV'ye açtığı davaya ret

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Duman" grubunun "Rezil" isimli şarkısı kullanılarak oluşturulan ve kendi fotoğrafları kullanılan klibi yayımlayarak, kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle Halk TV'ye açtığı manevi tazminat davası reddedildi.

15.04.2014Gündem
Dündardan güldüren gaf

Dündar'dan güldüren gaf

Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar söze girerken CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'ye "Muharrem Hanım" deyince izleyiciler ve Uğur Dündar gülme krizine girdi.

13.04.2014Haber
İnce: Başörtülü kıza tepki gösteren teyze Ak Partiye gitsin

İnce: Başörtülü kıza tepki gösteren teyze Ak Parti'ye gitsin

Halk TV'ye konuşan CHP'li İnce, başörtülü insanlara yapılan haksızlığı ilginç bir örnekle açıkladı. Yayın sırasında birçok eleştiride bulunan İnce, başına gelen bir olayı anlatıp "Ayağına galoş giyip de ev toplantısına giden kadın kollarını hemen görevden alacaksın" dedi.

11.04.2014Haber
YILMAZ ÖZDİL: HEPİMİZİN HÜRRİYET GAZETESİNE VE DOĞAN AİLESİNE İHTİYACI VAR

YILMAZ ÖZDİL: HEPİMİZİN HÜRRİYET GAZETESİ'NE VE DOĞAN AİLESİNE İHTİYACI VAR

Uğur Dündar'ın Halk TV’de ekrana gelen “Halk Arenası” programına konuk olan Yılmaz Özdil, İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencilerinin sorularını yanıtladı. Program sırasında öğrencilerden birinin “Kendi gazetenizi bile yürekli olarak adlandırmazken neden hala Hürriyet Gazetesinde çalışıyorsunuz sorusuna ise Özdil, Hürriyet Gazetesi Cumhuriyet’ten daha özgürdür. Hepimizin Hürriyet Gazetesi'ne ve Doğan Ailesine ihtiyacı var” cevabını verdi...

4.03.2014Haber
Yılmaz Özdil: Hepimizin Hürriyet Gazetesine ve Doğan Ailesine İhtiyacı Var

Yılmaz Özdil: Hepimizin Hürriyet Gazetesine ve Doğan Ailesine İhtiyacı Var

Uğur Dündar'ın Halk TV’de ekrana gelen “Halk Arenası” programına konuk olan Yılmaz Özdil, İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencilerinin sorularını yanıtladı. Dündar, öğrencilere yönelik yayın ilkeleri hatırlatması yaparken, Yılmaz Özdil’in konuyla ilgili cümleleri salonu kahkahalara boğdu. Program sırasında öğrencilerden birinin “Kendi gazetenizi bile yürekli olarak adlandırmazken neden hala Hürriyet Gazetesinde çalışıyorsunuz sorusuna ise Özdil, Hürriyet Gazetesi Cumhuriyet’ten daha özgürdür” cevabını verdi...

YILMAZ ÖZDİL: MÜMKÜNSE KISIK SESLE KONUŞUN

YILMAZ ÖZDİL: MÜMKÜNSE KISIK SESLE KONUŞUN

Uğur Dündar'ın Halk TV’de ekrana gelen “Halk Arenası” programına konuk olan Yılmaz Özdil, İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencilerinin sorularını yanıtladı. Dündar, öğrencilere yönelik yayın ilkeleri hatırlatması yaparken, Yılmaz Özdil’in konuyla ilgili cümleleri salonu kahkahalara boğdu. Program sırasında öğrencilerden birinin “Kendi gazetenizi bile yürekli olarak adlandırmazken neden hala Hürriyet Gazetesinde çalışıyorsunuz sorusuna ise Özdil, Hürriyet Gazetesi Cumhuriyet’ten daha özgürdür” cevabını verdi...

28.02.2014Haber
FIRAT VE GÜNAYDAN KASET YORUMU

FIRAT VE GÜNAY'DAN 'KASET' YORUMU

AK Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ve Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay Halk TV'de katıldığı bir televizyon programında Başbakan Erdoğan ile Bilal Erdoğan arasındaki ses kayıtlarını değerlendirdi. Fırat, ses kayıtlarını birkaç kez dinlediğini belirterek, ses kaydının yalan olmasını temenni ettiğini ifade ettiğini belirterek, “İnşallah yalandır dedim. Halen de onu söylüyorum" derken. Günay ise Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve ailesiyle ilgili bir ses kaydının kendisini kaygılandırdığını söyleyip, “Çok etkilendim. Bir saat şaşkınlık ve bir saat süren depresyon şeklinde üzüntü yaşadım. Dinlediklerimi ciddiye aldım. Türkiye'nin dünyadaki itibari şu anda şu anda uluslararası bir töhmet altında.” dedi.

26.02.2014Haber
MÜJDAT GEZENDEN İLBER ORTAYLIYA SERT SÖZLER

MÜJDAT GEZEN'DEN İLBER ORTAYLI'YA SERT SÖZLER

Gazeteci Uğur Dündar hakkında konuşan tarihçi İlber Ortaylı’ya cevap veren ünlü sanatçı Müjdat Gezen çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Müjdat Gezen, Halk TV'de yayınlanan "Müjdat Gezen'le" isimli programının önceki akşam yayınlanan bölümünde; İlber Ortaylı'nın katıldığı bir konferansta Uğur Dündar için söylediği hakarete varan sözleri hatırlatarak sert bir şekilde cevap verdi.

23.02.2014Haber
Kılıçdaroğlu, Sarıgülü aradı

Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ü aradı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TMSF tarafından mallarına haciz konulan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ü aradı ve 'geçmiş olsun' dedi.

18.01.2014Gündem
Kılıçdaroğlundan şok iddia

Kılıçdaroğlu'ndan şok iddia

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Bakanı Müsteşarı'nın İzmir'deki liman soruşturmasını başlatan savcıya telefon açarak ''O dosyayı kapatın'' dediğini iddia etti.

17.01.2014Gündem
Teftiş Kurulu tehdit kurulu

Teftiş Kurulu tehdit kurulu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Ayakkabı kutusunda 4.5 milyon dolar da mı komplo? Bakan çocuklarının yatak odalarında ki kasalar da mı komplo? Eğer komplo olsaydı bakanların istifa eder miydi?” dedi.

16.01.2014Gündem
Soru yok ek ifade

Soru yok ek ifade

İSTANBUL 16’ncı Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden OdaTV davasında tanık olarak dinlenmesine karar verilen eski CHP Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal daha önce avukatı aracılığıyla gönderdiği yazılı ifadede geçen bazı konulara açıklık getirmek üzere dün Ankara Adliyesi’ne geldi.

18.12.2013Gündem
Kılıçdaroğlu: Ak Parti’de çatırdama olmaz

Kılıçdaroğlu: Ak Parti’de çatırdama olmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, torununa 'Ali Tahir' ismini koyan Başbakan Erdoğan'a bir öneride bulundu: ''Ali İsmail koysaydı çok daha güzel olurdu...'' CHP lideri, AK Parti'de bir çatırdama olmayacağını belirtti ve ''Bu yapı bizim anladığımız anlamda demokratik bir yapı değil. Dolayısıyla kolay kolay bozulmaz'' dedi.

15.11.2013Gündem
Erdoğan’ın torun mutluluğu

Erdoğan’ın torun mutluluğu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önce ismini açıkladığı torunu Ali Tahir, dün akşam İstanbul’da dünyaya geldi.

14.11.2013Gündem
Levent Üzümcü Halk TV Konuşması

Levent Üzümcü Halk TV Konuşması

Levent Üzümcü'nün Sosyalist Enternasyonel konuşmasının ardından Halk TV'ye telefonla bağlanarak yaptığı konuşma hakkında merak edilenleri anlatıyor.

14.11.2013Diğer Videolar
Baykal: Türk siyasi hayatından çekilmem için iğrenç komplolar tertipliyorlar

Baykal: Türk siyasi hayatından çekilmem için iğrenç komplolar tertipliyorlar

Odatv davasında tanık olarak dinlenmesine karar verilen CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Ankara 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde, İstanbul 16’ncü Ağır Ceza Mahkemesi’nin sorularına yazılı olarak yanıt verdi.

5.11.2013Gündem
Cezaevindeki Engin Alan’dan Özel’e yanıt

Cezaevindeki Engin Alan’dan Özel’e yanıt

GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Necdet Özel’in Balyoz davasıyla ilgili sözlerine, Balyoz mahkumiyeti Yargıtayca onaylanan Sincan Cezaevi’ndeki MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan’dan sert yanıt geldi. Alan, “Balyoz’un bir kelimesi doğruysa 100 yıl yemeye razıyım, dinimden milliyetimden vazgeçmeye hazırım. 237 tane Türk subayını koyun gibi boğazladılar. O dönem Harp Akademileri’nde görev yapan herkes tutuklandı, Deniz Harp Akademisi, Hava Harp Akademisi komutanları, yardımcıları, kurmay başkanları hepsi tutuklandı bir tek Kara Harp Akademisi Komutanı dışarıda kaldı. O komutan Orgeneral Necdet Özel’dir” dedi.

22.10.2013Gündem
Yaşar Nuri Öztürkün zayıf hali şaşırttı

Yaşar Nuri Öztürk'ün zayıf hali şaşırttı

İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, dün akşam Halk TV'de canlı yayına çıktı. Öztürk'ün aşırı zayıflamış hali şaşırttı.

8.10.2013Gündem
YAŞAR NURİ ÖZTÜRKÜN ZAYIF HALİ ŞAŞIRTTI

YAŞAR NURİ ÖZTÜRK'ÜN ZAYIF HALİ ŞAŞIRTTI

Daha önce midesindeki kist nedeniyle ameliyat geçiren Öztürk, kemoterapi tedavisinde son döneme geldiğini söylemişti. Yaşar Nuri Öztürk, son olarak katıldığı Halk TV 'deki programda sağlığıyla ilgili de bilgi verdi. Kilo kaybına uğradığı gözlenen Öztürk, çok zorlu bir ameliyat geçirdiğini belirterek, yazın son bir ayı denizde geçirdiğini, şu an çok iyi olduğunu söyledi. Hastalıktan bütün kaybının fazla kiloları olduğunu söylen Öztürk, "Seyirci bana kilolu alıştığı için tuhaf geliyor, ama şu an hiçbir sıkıntım yok" dedi. KURGU: Levent SERT

8.10.2013Haber
Esad Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına hakaret edemez

'Esad Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na hakaret edemez'

Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil, Müjdat Gezen ile birlikte konuk olduğu Halkın Arenası programının arasında yayınlanan Beşar Esad röportajına tepki gösterdi. Özdil, Esad'ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözlerine "Hiçbir Ortadoğu Hacivatı’nın çıkıp Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı’na hakaret etme hakkı yok" diyerek itiraz etti.

4.10.2013Gündem
İşte Deniz Baykala sorulacak sorular

İşte Deniz Baykal'a sorulacak sorular

Hurriyet.com.tr, Oda TV davası kapsamında mahkemenin tanık olarak dinleyeceği eski CHP Lideri Deniz Baykal’a yöneltilecek sorulara ulaştı.

12.09.2013Gündem
YAŞAR NURİ ÖZTÜRK ÇOK SİNİRLENDİ

YAŞAR NURİ ÖZTÜRK ÇOK SİNİRLENDİ

Halk Tv ekranlarında yayınlanan İftar Saati adlı programa konuk olan Yaşar Nuri Öztürk, kendisiyle ilgili eleştirilere sert çıktı.Halk Tv ekranlarında yayınlanan İftar Saati adlı programa konuk olan Öztürk, eleştirilere şu şekilde yanıt verdi: "Ben namazlarımı noter huzurunda tespit ettirip, kayıt altına aldırıp görüntülerini aldırıp sana mı gönderecektim ş.... b.... ç....".Daha önce de bir televizyon programında yaptığı açıklamaları hatırlatan Yaşar Nuri Öztürk, "Bunlar Anadolu çocuğu değil o... b.... ç...." dedi.

2.08.2013Haber
Halk TV’yi Gezi değil tütün yaktı

Halk TV’yi Gezi değil tütün yaktı

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Radyo Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) bazı televizyon kanallarına verdiği cezaları değerlendirdi.

31.07.2013Gündem
Basın Enstitüsü Derneğinden Gezi açıklaması

Basın Enstitüsü Derneği'nden Gezi açıklaması

Basın Enstitüsü Derneği, Gezi Parkı olaylarının başlamasından bu yana işini kaybeden basın çalışanlarıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada Gezi protestolarındaki yaklaşımları nedeniyle gazetecilerin işlerinden olması eleştirilirken çok sayıda basın çalışanının polis tarafından hedef alındığı belirtildi.

29.07.2013Gündem
IPI: Gazetecilerin hedef yapıldığı bir demokrasi olmaz

IPI: Gazetecilerin hedef yapıldığı bir demokrasi olmaz

İSTANBUL - Viyana merkezli Uluslararası Basın Enstitüsü'nün (IPI) Türkiye Ulusal Komitesi'ni oluşturan Basın Enstitüsü Derneği, "Gazetecilerin hedef yapıldığı bir demokrasi olmaz" başlıklı bildirisinde, Gezi Parkı olayları çerçevesinde yaşanan ifade özgürlüğü ihlallerini kınadı. Bugün yayınlanan bildiride şöyle denildi:

26.07.2013Gündem
105’inci yılında basın özgürlüğü paneli

105’inci yılında basın özgürlüğü paneli

Basın Konseyi, basında sansürün kaldırılışının 105’inci yıldönümü nedeniyle “Basın Özgürlüğü Paneli” düzenliyor.

20.07.2013Gündem
RTÜK BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

RTÜK BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

RTÜK Başkanı Davut Dursun, basın toplantısı düzenledi. Dursun, "Halk TV'ye verilen cezanın gezi parkı olaylarıyla bir ilgisi yoktur.CEZA 13 - 17 Nisan'da yapılan yayınlarla ilgilidir. Gezi Parkı olaylarıyla ilgili şiddete özendirmeyle ilgili cezalar verildi" dedi.

18.07.2013Haber
RTÜK Başkanı: Cezalar verildi

RTÜK Başkanı: Cezalar verildi

RTÜK Başkanı Davut Dursun, ''Gezi Parkı olaylarıyla ilgili şiddete özendirmeyle ilgili cezalar verildi'' dedi.

18.07.2013Gündem
RTÜK’te Twitter krizi

RTÜK’te Twitter krizi

RTÜK’te Halk TV’yi izleyen ve bu kanalın raporlarını hazırlayan İbrahim Uslu hakkında soruşturma açıldı. Uslu’nun Halk TV aleyhine tweetleri bulunduğu tespit edilince, tarafsızlığını yitirdiği gerekçesiyle Halk TV’nin bütün dosyaları hukuk müşavirliğine sevk edildi.

17.07.2013Gündem
DİSK yanlış anlaşılmış

DİSK 'yanlış anlaşılmış'

Ankara’da polis kurşunuyla ölen Ethem Sarısülük’ü vuran polis memuru A.Ş.’nin mahkemede “Meşru müdafaa” dan serbest bırakılmasının ardından DİSK Genel Başkanı Kani BEKO, önceki gece Halk TV’ye açıklamalarda bulundu. DİSK’e bağlı sendikaların bu karar üzerine alanlarda olacaklarını söyledi.

25.06.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

'Abi baretim kaybolmasın maaşımdan keserler'

Kaza değil oğlum Soma’da yaşananlar asla bir kaza değil…

16.05.2014

CHP için vahim tablo

CHP’nin seçim uzmanı olarak bilinen eski milletvekili, Baykal’a yakın bir isim olan Algan Hacaloğlu seçim sonuçları ile ilgili olarak ‘gerçekten emek verilmiş’ bir çalışmayı gönderdi.

1.05.2014

Ah be Müjdat Abi!

Ben izlememiştim, dün Seyfi Bey’le (Dursunoğlu) telefonda konuşurken ondan öğrendim, Müjdat Abi’nin (Gezen) ekrandan bana salladığını...

6.03.2014

Peygamber’in öğretisini okumadıkları için helali-haramı bilmiyorlar

BAŞBAKAN Erdoğan, “Adaletin yerini bulacağını biliyordum. Hak yerini buldu. Beklentim bu istikametteydi” derken, Dışişleri Komisyonu Üyesi, CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, “Ustaların tapeleri dile düşünce acele çıkarılan yasalarla mevcut deliller karartıldı” yorumunu yaptı.

3.03.2014

Erdoğan’a şarkıyı tabii ki Işılak yapacak

12 Mayıs 2012’de “Başbakan Erdoğan’ın en beğendiği şarkıcı kim?” diye bir yazı yazmıştım... Cevabını da vermiştim: “Uğur Işılak” diye...

24.02.2014

Yuh be birader!

Kılıçdaroğlu’nun bir numaralı destekçisi olan ve MHP’lilerden oldum olası nefret eden Rahşan Ecevit, ikametgâh adresi Ankara’da bulunduğu için, MHP’li adaya oy vermek zorunda... Kaderin oy’unu yani!

11.02.2014

3. havalimanı Türkiye için kaçınılmaz mıdır

İnsan kendi coğrafyasını yaşanmaz hale getiremez.

3.02.2014

Atahan

Değerli ağabeyim Uğur Dündar, Halk TV’de tarihi bir yayına daha imza attı; başta Maltepe’deki arkadaşlarım, asrın iftirasına uğrayan Balyoz esirlerinin ailelerini ekrana çıkardı.

3.01.2014

Ranttan doğan imam hatip

3 Ekim 2013 tarihli köşemizde “Bu lüks-Dev imam hatip okulu yerine kaç okul yaptırılabilirdi?” diye sormuştuk.

7.12.2013

Kim koruyor

‘Cinsel istismarcı’ müdür yarınki ‘Öğretmenler Günü’nde ne diyecek?

22.11.2013

Ankara’ya ‘lider’ aday İlhan Kesici mi oluyor

ANKARA büyükşehir belediye başkan adaylığında sürpriz bir durum ortaya çıktı.

23.10.2013

İki lider geliyor...

"Kim demiş “Kaht-ı rical?” Analar ne aslanlar doğuruyor!

15.10.2013

Kaç para aldın RTE’den?

Değerli ağabeyim Uğur Dündar ekranlara geri döndü, Arena programı Halk TV’de başladı.

5.10.2013

Sahi, siz Gezi’den sonra ne yaptınız?

Gezi Olayları’nın etkisi geçmiş gibi görünse de aslında değiştirdiği birçok şey var.

2.10.2013

AKP programından inciler

AKP programından günümüze denk düşen, tesadüfi seçmeler, yoksa malzeme bol:

12.07.2013

Faili meşhur...

Ethem’i öldürdüler.

11.07.2013