EKSTRA
MENÜ

Hakan Çelik

Hakan Çelik haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hakan Çelik hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 4.923 Hakan Çelik haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hakan Çelik Haberleri

Hedefimiz dünyada ilk 10da yer almak

"Hedefimiz dünyada ilk 10'da yer almak"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.

17.08.2019Spor Videoları
TFF Başkanı Nihat Özdemir: 100 bin kişilik stadı doldururduk

TFF Başkanı Nihat Özdemir: "100 bin kişilik stadı doldururduk"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, CNN Türk'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. TFF başkanlığının, kulüp başkanlığından çok zor olduğunu dile getiren Özdemir, UEFA Süper Kupa finalinde de çok iyi bir sınav verildiğini dile getirdi. Özdemir şu ifadeleri kullandı:

17.08.2019Futbol
Hakan Çelik ile keyifli bir sohbet ve sürüş deneyimi 7. Viteste

Hakan Çelik ile keyifli bir sohbet ve sürüş deneyimi 7. Vites'te

7. Vites bu hafta da iki farklı otomobille yeni deneyimlere doğru yola çıkıyor ve izleyicilerini heyecan dolu bir tura çıkardı.

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanlığınca, KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için ne zaman ilan yayımlanacağı merak konusu oldu. En çok hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni gibi branşlara yapılacak alımların ne zaman başlayacağı merak eden sağlık bölümü mezunları, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

30.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurular ne zaman başlıyor

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurular ne zaman başlıyor?

Sağlık Bakanlığı tarafından istihdamı yapılacak olan personel alımlarında bekleyiş sürüyor. İlk etapta 6 bin 835'i hemşire, bini ebe ve 3 bini sağlık teknisyeni/sağlık teknikeri olmak üzere psikolog, sosyal çalışmacı, biyolog, odyolog, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, fizyoterapist, iş ve uğraşı terapisti, dil ve konuşma terapisti, perfüzyonist ve sağlık fizikçisi gibi unvanlarda, ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme ile 12 bin sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Peki, başvurular ne zaman başlıyor?

22.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı?

2019 yılı içerisinde Sağlık Bakanlığı'na bağlı branşlarda alımı yapılacak olan 29 bin 689 sözleşmeli personel alımı başvuruları gündemdeki yerini koruyor. Bakanlık kapsamında istihdam sağlamaya hazırlanan adaylar, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın konuya yapacağı açıklamaları merak ediyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları başladı mı? İşte, o konuya ilişkin bilgiler.

16.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı binlerce hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni alacak Başvurular ne zaman

Sağlık Bakanlığı binlerce hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni alacak! Başvurular ne zaman?

Sağlık Bakanlığınca, KPSS puanıyla atanacak 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için yakın zamanda ilana çıkılacağı açıklandı. Söz konusu alımlarda en çok kadro hemşire, ebe ve sağlık teknisyeni gibi branşlara ayrıldı. Gözler şimdi Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurularının alınacağı tarihlerde. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

11.07.2019Gündem
29 bin 689 sağlık personeli alınacak Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman

29 bin 689 sağlık personeli alınacak! Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bu yıl Ağustos'ta 12 bin, Eylül-Ekim'de de 17 bin 689 olmak üzere 29 bin 689 sağlık personeli alınacağını söyledi. KPSS puanıyla atanacak, ilk etap 12 bin sözleşmeli sağlık personeli için başvuruların ne zaman başlayacağı ve branş dağılımı merak konusu oldu. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları ne zaman?

8.07.2019Gündem
Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak ÖSYM ilan yayınlayacak

Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? ÖSYM ilan yayınlayacak

Sağlık Bakanlığı'nın bünyesine alacağı 12+17 olmak üzere 29 bin personel alımı biçin ÖSYM detayı açıklandı. ÖSYM'nin takviminde yayımlanacak olan Sağlık Bakanlığı 29 bin personel alımı ilanı, mülakat sistemini içerisinde barındırmayacak. İlan gelecek ay çıkarken, diğer ilanın ise sonbaharda erişime açılması bekleniyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak?

7.07.2019Gündem
Bakan duyurdu... 29 bin personel KPSS ile alınacak, mülakat olmayacak

Bakan duyurdu... 29 bin personel KPSS ile alınacak, mülakat olmayacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2019'da 29 bin 689 sağlık personeli alımı olacağını belirterek, "12 bin sağlık personelinin alımı, bugüne kadar olduğu şekliyle KPSS ile olacak. İkinci etabı ise yani 29 bin 689 sağlık personelin alımını tamamlayacak olan 17 bin 689 personeli de muhtemelen Eylül-Ekim'de ÖSYM'nin takvimine göre planlamış olacağız." dedi.

7.07.2019Gündem
Arda Turan geliyor mu G.Saraydan açıklama...

Arda Turan geliyor mu? G.Saray'dan açıklama...

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 'Arda Turan Galatasaray'a dönecek mi?' sorusuna cevap verdi.

25.05.2019Futbol
Oğlumu kurtarmama izin vermediler

"Oğlumu kurtarmama izin vermediler!"

CNN Türk’te Hakan Çelik'in konuğu Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak soruları yanıtladı. Albayrak Rize'de yaşanan olayları böyle anlattı.

25.05.2019Spor Videoları
Albayrak: Gözümün önünde oğlumu darp ettiler

Albayrak: Gözümün önünde oğlumu darp ettiler!

CNN Türk’te Hakan Çelik'in konuğu Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak soruları yanıtladı.

25.05.2019Futbol
Yeni paket geliyor

Yeni paket geliyor!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 3 kamu bankasıyla imalat ve ihracat sektörünü destekleyecek bir paket açıklayacaklarını belirterek, “Uzun vadeli, Türk Lirası bazlı, düşük maliyetli, Türkiye’nin ithalata bağımlılığıyla ilgili sektörlerde üretim kapasitesini pozitif etkileyecek bir paketi mayıs-haziran gibi açıklayacağız. İthalatı düşürürken, ihracatı destekleyeceğiz” dedi.

13.05.2019Ekonomi
Bakan Albayrak: Türkiye ekonomisi emin adımlarla ilerliyor

Bakan Albayrak: Türkiye ekonomisi emin adımlarla ilerliyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Bakan Albayrak, ekonomiye ilişkin kritik açıklamalarda bulundu.

12.05.2019Haber
Bakan Albayraktan CNN Türk canlı yayınında Trump ile görüşmesini anlattı

Bakan Albayrak'tan CNN Türk canlı yayınında Trump ile görüşmesini anlattı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Bakan Albayrak, ekonomiye ilişkin kritik açıklamalarda bulundu.

12.05.2019Haber
Bakan Albayraktan CNN Türk canlı yayınında

Bakan Albayrak'tan CNN Türk canlı yayınında

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programının konuğu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak. Bakan Albayrak, ekonomiye ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

12.05.2019Haber
Son dakika... Bakan Albayraktan CNN Türk canlı yayınında kritik mesajlar

Son dakika... Bakan Albayrak'tan CNN Türk canlı yayınında kritik mesajlar

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk oldu. Bakan Albayrak, ekonomiye ilişkin kritik açıklamalarda bulundu.

12.05.2019Ekonomi
Atamandan Cumhurbaşkanı Erdoğana EuroLeague daveti

Ataman'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a EuroLeague daveti

CNN TÜRK'te Hafta Sonu programında Hakan Çelik'in konuğu olan Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, 17 Mayıs'ta İspanya'da oynanacak olan "Fenerbahçe - Anadolu Efes" Final-Four maçına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve tüm siyasi liderleri davet etti.

4.05.2019 Basketbol
Mustafa Şentop, TBMMnin 100. yılı için özel hazırlıkları açıkladı

Mustafa Şentop, TBMM'nin 100. yılı için özel hazırlıkları açıkladı

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programının konuğu olan TBMM Başkanı Mustafa Şentop canlı yayında önemli açıklamalar yaptı.

28.04.2019Haber
TBMM Başkanı Şentoptan tepki: Fransa’nın bu konuyu istismar eden siyasetçileri var

TBMM Başkanı Şentop'tan tepki: Fransa’nın bu konuyu istismar eden siyasetçileri var

TBMM Başkanı Mustafa Şentop canlı yayında önemli açıklamalar yaptı. Şentop batılı ülkelerin 1915 olaylarına ilişkin istismarlarına tepki göstererek, "Türkiye’ye ait olan arşivleri bütün dünyadaki tarihçilere açtığını, aynı şekilde Ermenistan’ın da arşivlerini açması gerektiğini söylüyoruz. Fransa’nın bu konuyu istismar eden siyasetçileri var. Bazı lobiler, bazı çevreler var" dedi.

28.04.2019Gündem
20 yıl trafik sorunu olmaz

20 yıl trafik sorunu olmaz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, CNNTürk’te İstanbul Havalimanı’na ilişkin soruları yanıtladı. Turhan, havalimanına giden yolların tamamlandığını vurgulayarak “İstanbul Havalimanı’nın olduğu bölgede karayolu trafiği bakımından önümüzdeki 20 yılda bir sıkıntı beklemiyoruz” dedi.

8.04.2019Ekonomi
İstanbul Havalimanından çekilen son görüntüler paylaşıldı

İstanbul Havalimanı'ndan çekilen son görüntüler paylaşıldı

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programının konuğu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan. Bakan Turhan, gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Program sırasında İstanbul Havalimanı'ndan çekilen son görüntüler paylaşıldı.

7.04.2019Haber
Son dakika... Bakan Turhandan flaş açıklamalar

Son dakika... Bakan Turhan'dan flaş açıklamalar

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programının konuğu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan oldu. Bakan Turhan, İstanbul Havalimanı'ndaki taşınma durumuyla ilgili bilgi verirken, taksi düzenlemesinin detaylarına değindi. Bakan, Atatürk Havalimanı'nın da taşınma sonrasında park ve fuar alanı olarak kullanacağını belirtti.

7.04.2019Ekonomi
MSB, usule aykırı demişti... İşte İmamoğlunun Anıtkabir ziyaretinin perde arkası

MSB, 'usule aykırı' demişti... İşte İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyaretinin perde arkası

Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, CNN Türk ekranlarında Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyeretinin perde arkasını ve MSB tarafından yapılan 'Anıtkabir ziyareti usule uygun değildi' açıklamasının detaylarını anlattı.

2.04.2019Gündem
Çankırı 31 Mart seçim sonuçları ve partilere göre oy oranı dağılımları

Çankırı 31 Mart seçim sonuçları ve partilere göre oy oranı dağılımları

Çankırı 31 Mart belediye seçim sonuçları, sandıkların kapatılıp oy sayımlarının başlamasının ardından seçmenlerin gündeminde yer aldı. YSK’nın açıkladığı resmi verilere göre 31 Mart yerel seçim sonuçlarını Çankırı ilçesinde kimin kazandığını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını gerçekleştirdi. İşte, açıklanan verilere göre 2019 Çankırı seçim sonuçları ve partilerin aldığı oy oranları

1.04.2019Gündem
Numan Kurtulmuştan CNN Türk’te önemli açıklamalar

Numan Kurtulmuş'tan CNN Türk’te önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, canlı yayınında seçim gündemine ilişkin açıklamalar yaptı.

30.03.2019Gündem
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci CNN TÜRKte

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci CNN TÜRK'te

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci konuk oldu ve önemli açıklamalarda bulundu.

24.03.2019Haber
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci CNN TÜRKte...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci CNN TÜRK'te...

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci konuk oldu. Zeybekci, İzmir'in altyapı sorunlarıyla ilgili "Bu devasa büyük bir ihmal. Bazen boğazıma gelip de bir yumru tıkanıyor İzmir'in problemleriyle ilgili... Nasıl böyle bir şey ihmal edilebilir?" dedi.

24.03.2019Gündem
Vahap Munyar ve Mete Belovacıklı CNN Türkte...

Vahap Munyar ve Mete Belovacıklı CNN Türk'te...

CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına bu hafta Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar ve Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mete Belovacıklı konuk oldu... İşte programdan öne çıkan açıklamalar:

23.03.2019Gündem
‘Yeni havalimanına 3 saat önce gelin’

‘Yeni havalimanına 3 saat önce gelin’

CNN Türk’te ekrana gelen Hakan Çelik’le Hafta Sonu programına konuk olan THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 6 Nisan’dan itibaren İstanbul Havalimanı’ndan seyahat edecek yolculara yurt dışı uçuşlar için 3, yurt içi uçuşlar için 2 saat önce alanda olmaları konusunda uyarıda bulundu.

18.03.2019Ekonomi
Son dakika... THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycıdan önemli açıklamalar

Son dakika... THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı'dan önemli açıklamalar

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında soruları yanıtladı. Aycı, İstanbul Havalimanı'ndan uluslararası yapılacak uçuşlar için 3, yurt içi seyahatler için ise 2 saat önce alanda bulunulması gerektiğini söyledi.

17.03.2019Ekonomi
Bakan Kurum açıkladı: TOKİye borcunu kapatana yüzde 22 indirim

Bakan Kurum açıkladı: TOKİ'ye borcunu kapatana yüzde 22 indirim

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bakan Kurum vatandaşlara müjdelerini sıraladı. TOKİ'ye erken ödeme yapacaklara yüzde 22'lik indirim imkanı sunulacak.

16.03.2019Haber
Son dakika Bakan Kurum açıkladı: TOKİye borcunu kapatana yüzde 22 indirim

Son dakika! Bakan Kurum açıkladı: TOKİ'ye borcunu kapatana yüzde 22 indirim

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, CNN TÜRK'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bakan Kurum vatandaşlara müjdelerini sıraladı. TOKİ'ye erken ödeme yapacaklara yüzde 22'lik indirim imkanı sunulacak.

16.03.2019Ekonomi
Büyük oyun başlıyor... Detayları anlattı

'Büyük oyun' başlıyor... Detayları anlattı

Uzun süre Kanal D'de yayınlanan 'Genç Bakış' programı ile ekrana gelen Abbas Güçlü, 6 Mart Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan yeni programı 'Büyük Oyun' ile ilgili detayları CNN TÜRK'te Hakan Çelik'e anlattı.

3.03.2019Gündem
Erdoğandan Trumpa davet: Önce sizi bekliyorum

Erdoğan'dan Trump'a davet: Önce sizi bekliyorum

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CNN Türk-Kanal D ortak yayınında geçtiğimiz perşembe günü ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı telefon görüşmesine değindi ve aralarındaki geçen diyaloğu aktardı: “Trump ABD’ye davet etti. ‘Önce ben sizi bekliyorum’ dedim. 31 Mart’tan sonra belki bir Washington ziyareti yapma durumum olabilir, belki kendisi Türkiye’ye bir ziyarette bulunabilir”

24.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adım attık, fiyatlar bir anda %50 düştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Adım attık, fiyatlar bir anda %50 düştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Erdoğan, tanzim satışlarla ilgili olarak "Büyük marketler neden rahatsız? Biz adım attık, fiyatlar biranda %50 düştü." dedi.

23.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan canlı yayında Kaşıkçı cinayeti açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan canlı yayında Kaşıkçı cinayeti açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Erdoğan, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili de "Bunu Veliaht Prens bilmeyecek de kim bilecek? Talimat veren isim belli. ABD'den gelen heyet bile kararı adeta kendi aralarında vermiş konumunda. Ama konuşamıyorlar. BM'den gelenlere, CIA'den gelenlere kasetleri dinlettik. Biz ortadayız her şeyimizle bunu söylüyoruz. Senin kendinden şüphen yoksa ne korkuyorsun? Açıkça çık ortaya. Sağa sola dolar, petrol dağıtmakla bu iş çözülmez" dedi.

23.02.2019Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Marttan sonra ABDye gidebilirim

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart'tan sonra ABD'ye gidebilirim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Erdoğan, "31 Mart'tan sonra belki bir Washington ziyareti yapma durumum olabilir, belki kendisi (Trump) Türkiye'ye bir ziyarette bulunabilir." açıklamasında bulundu.

23.02.2019Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kentsel dönüşümde bundan sonra dinlemeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kentsel dönüşümde bundan sonra dinlemeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.

23.02.2019Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Veliaht Prens bilmeyecek de kim bilecek

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Veliaht Prens bilmeyecek de kim bilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Erdoğan, "31 Mart'tan sonra belki bir Washington ziyareti yapma durumum olabilir, belki kendisi (Trump) Türkiye'ye bir ziyarette bulunabilir." açıklamasında bulundu. Erdoğan, Kaşıkçı cinayetiyle ilgili de "Bunu Veliaht Prens bilmeyecek de kim bilecek? Talimat veren isim belli. ABD'den gelen heyet bile kararı adeta kendi aralarında vermiş konumunda. Ama konuşamıyorlar. BM'den gelenlere, CIA'den gelenlere kasetleri dinlettik. Biz ortadayız her şeyimizle bunu söylüyoruz. Senin kendinden şüphen yoksa ne korkuyorsun? Açıkça çık ortaya. Sağa sola dolar, petrol dağıtmakla bu iş çözülmez" dedi.

23.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı ile Özel bu akşam 21.00de CNN Türk ve Kanal Dde

'Cumhurbaşkanı ile Özel' bu akşam 21.00'de CNN Türk ve Kanal D'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayacak. 'Cumhurbaşkanı ile Özel' bu akşam saat 21.00'de başlayacak.

23.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal D - CNN TÜRK canlı yayınında

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal D - CNN TÜRK canlı yayınında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal D ve CNN TÜRK ortak yayınına katılıyor. Yerel seçim süreciyle ilgili Hürriyet Gazetesi Ankara temsilcisi Hande Fırat ve Posta Gazetesi Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını cevaplayacak.

23.02.2019Ekran
Numan Kurtulmuştan önemli açıklamalar

Numan Kurtulmuş'tan önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu... İşte Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları:

16.02.2019Haber
Son dakika: AK Partili Numan Kurtulmuştan CNN Türkte önemli açıklamalar

Son dakika: AK Partili Numan Kurtulmuş'tan CNN Türk'te önemli açıklamalar

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, CNN Türk'te yayınlanan Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu... İşte Kurtulmuş'un açıklamalarından satır başları:

16.02.2019Gündem
Mustafa Sarıgülden önemli açıklamalar: Kılıçdaroğluna kırgın değilim

Mustafa Sarıgül'den önemli açıklamalar: Kılıçdaroğlu'na kırgın değilim

CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül, CNN Türk'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katıldı.

2.02.2019Haber
Mustafa Sarıgülden önemli açıklamalar: Kılıçdaroğluna kırgın değilim

Mustafa Sarıgül'den önemli açıklamalar: Kılıçdaroğlu'na kırgın değilim

CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül, CNN Türk'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katıldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'a kırgın olmadığını söyleyen Sarıgül, CHP Genel Merkezi'nde CHP'nin iktidar olmasını istemeyen bir kadro olduğunu söyledi. İşte Sarıgül'ün açıklamalarından satır başları:

2.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

23 Haziran sonrasında dindarlık ne durumda Atatürkçülük ne oldu

SONUÇ 1 : Önümde Optimar şirketinin 23 Haziran İstanbul seçimi sonrasında yaptığı ilk anketin sonuçları duruyor.

31.07.2019

Aman çıkma balkonlara izin verme

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingini izlemek üzere meslektaşım Hakan Çelik’le birlikte Düzce’ye girerken AK Parti belediye başkan adayı Faruk Özlü’yü aradık:

28.03.2019