EKSTRA
MENÜ

Hafta Sonu Hava Nasıl

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.708 haberi bulunmuştur.

Hafta Sonu Hava Nasıl Haberleri

Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 17-18 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 17-18 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Yoğun geçen bir haftanın ardından, hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumunun bulundukları şehirlerde nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

16.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 10-11 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 10-11 Temmuz hava durumu tahminleri!

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Yoğun geçen bir haftanın ardından, hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumunun bulundukları şehirlerde nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

9.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Kuvvetli yağış geliyor 3 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Kuvvetli yağış geliyor! 3 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji son dakika uyarıda bulundu. Edirne'de cuma günü etkili olan selin ardından MGM,3 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'da sabah saatlerinde kuvvetli sağanak yağışın beklendiğini duyurdu. Bir uyarı da İstanbul Valiliği ve AFAD'dan geldi. Yapılan açıklamada, hafta sonu İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli ve Bilecik ile Bursa'da etkili olması beklenen yağışlara karşı vatandaşların tedbirli olması istendi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 3 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

2.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 26-27 Haziran hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 26-27 Haziran hava durumu tahminleri!

Hafta sonu hava durumu verileri vatandaşların gündeminde yer alıyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinde öğleden sonra sağanak bekleniyor. Marmara Bölgesi'nde, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevrelerinde öğleden sonra sağanak öngörülüyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

25.06.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteoroloji 5-6 Haziran hava durumu tahminleri: Sağanak uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji 5-6 Haziran hava durumu tahminleri: Sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu'nun kuzey kesimleri ile Toroslar mevkiinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Sıcaklık değerlerinin kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin 2-4 derece altında olması bekleniyor. İstanbul'da ise 5 Haziran Cumartesi günü hava 22 derece olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, MGM 5-6 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.06.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 29-30 Mayıs hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 29-30 Mayıs hava durumu tahminleri

Meteoroloji'nin verilerine göre hafta sonu birçok kentimizde gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Yarın İstanbul ve Ankara dahil 48 kentte sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji'nin raporunda yerel olarak dolu yağışının da beklendiği duyuruldu. İşte Meteoroloji'nin son hava durumu raporu...

28.05.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 22 Mayıs hava durumu tahminleri Doğu ve Güneydoğu Anadoluya toz taşınımı uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 22 Mayıs hava durumu tahminleri! Doğu ve Güneydoğu Anadolu'ya toz taşınımı uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den yapılan açıklamada Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Siirt ve Şırnak çevrelerinde cumartesi günü toz taşınımı beklendiği belirtildi. Son hava durumu değerlendirmelerine göre Çankırı, Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Kırıkkale, Ordu ve Giresun çevreleri kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına girecek. İstanbul ve çevre illerde de bugün aralıklarla gök gürültülü yağışların devam etmesi bekleniyor. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 22 Mayıs hava durumu tahminleri.

22.05.2021Gündem
Meteoroloji tarih verdi İstanbul’da sıcaklıklar 20 dereceye ulaşacak

Meteoroloji tarih verdi! İstanbul’da sıcaklıklar 20 dereceye ulaşacak

Bu hafta özellikle tüm yurtta yaşanan soğuk hava bugün itibariyle de etkisini sürdürmeye devam ediyor. Meteoroloji’den hava sıcaklığıyla ilgili peş peşe uyarılar geliyor. Meteoroloji bazı bölgelerde hava sıcaklığının 12 dereceye kadar azalacağını kaydederken, aynı zamanda zirai don uyarısında da bulundu. Öte yandan İstanbul’da ise yaşanan soğuk ve yağışlı hava haftaya etkisini yitirecek ve önümüzdeki hafta hava sıcaklıkları 20 dereceye kadar ulaşacak.

9.04.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 10-11 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 10-11 Nisan hava durumu tahminleri

Türkiye'nin soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının Marmara ve Kuzey Ege'de yarından, batı, iç ve kuzey kesimlerde cuma gününden itibaren 6 ila 12 derecede azalarak gelecek hafta başına kadar mevsim normallerinin altında seyretmesi öngörülüyor. İşte, 10-11 Nisan hava durumu tahminleri...

8.04.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 3-4 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 3-4 Nisan hava durumu tahminleri

Nisan ayının ilk hafta sonu tatili öncesi, hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin son verilini öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

2.04.2021Gündem
Hava nasıl olacak MGM 27-28 Mart il il hafta sonu hava durumu tahminleri - Marmara için kar uyarısı

Hava nasıl olacak? MGM 27-28 Mart il il hafta sonu hava durumu tahminleri - Marmara için kar uyarısı

Hava durumu tahminleri için Meteoroloji'den uyarı geldi. Son hava durumu raporuna göre cumartesi günü Sakarya ve Bilecik çevrelerinin yağmur ve karla karışık yağmur, yüksek kesimlerde ise kar yağışı etkili olacak. Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ile Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Osmaniye ve Kahramanmaraş çevrelerinde yağış bekleniyor. İstanbul'da hava sıcaklığı 11 derece olacak, Ankara'da akşam saatlerinde kar yağışı görülecek. 28 Mart Pazar günü ise ülke genelinde güneşli hava hakim olacak. İşte, MGM 27-28 Mart il il hafta sonu hava durumu raporu.

26.03.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 20-21 Mart il il hava durumu tahminleri - Kar yağışı uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 20-21 Mart il il hava durumu tahminleri - Kar yağışı uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından son dakika açıklandı. Yapılan hava durumu değerlendirmelerine göre Doğu Anadolu'nun kuzeyinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde yağışların olması bekleniyor. Edirne, Kırklareli, İstanbul ve Balıkesir çevrelerinde ise cumartesi günü yağmur ön görülüyor. Hava sıcaklığının ise Kuzey ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. İşte, MGM 20-21 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

19.03.2021Gündem
Prof. Dr. Orhan Şen merak edilen soruyu yanıtladı: Mart sonuna kadar...

Prof. Dr. Orhan Şen merak edilen soruyu yanıtladı: Mart sonuna kadar...

Meteoroloji'nin hava durumu raporuna göre yurt genelinde yağışlı sistem ediyor. Hava durumundaki değişimlere ilişkin açıklama yapan CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, "Enteresan bir Mart ayı geçiriyoruz, yağış bol miktarda oluyor. 3 saat yağış var, sonra hava açıyor, Mart sonuna kadar bu şekilde gidecek gibi görünüyor" dedi. İstanbul'daki yağışların bugün hafifleyeceğini belirten Prof. Dr. Şen, "Pazar akşamı ve pazartesi günü kuvvetli yağışlar geliyor, Yarın İstanbul'da yağış yok gibi, cumartesi günü yine var, pazar günü daha kuvvetli, pazartesi günü daha kuvvetli olacak" dedi.

18.03.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 13-14 Mart il il hava durumu tahminleri Kar, yağmur ve fırtına geliyor

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 13-14 Mart il il hava durumu tahminleri! Kar, yağmur ve fırtına geliyor!

Hava durumu tahminleri için son değerlendirmeler belli oldu. Hafta sonu öncesi illere göre hava durumu raporunu açıklayan Meteoroloji kar, yağmur ve fırtına uyarısında bulundu. Soğuyan havaların ardından Artvin kıyılarında yağmur ve karla karışık yağmur bekleniyor. 14 Mart 2021 Pazar sabah saatlerine kadar tarımsal faaliyetlerin devam ettiği Marmara, Ege ve Akdeniz'in iç kesimleri ile Batı ve Orta Karadeniz için ise zirai don uyarısı yapıldı. İstanbul'da ise hava sıcaklığı cumartesi günü 12 derece civarında olacak. İşte, MGM 13-14 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu değerlendirmeleri.

12.03.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 6-7 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 6-7 Mart hava durumu tahminleri

Koronavirüs kısıtlamalarında esnemenin ardından yapılacak ilk hafta sonu tatili öncesi, hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin son verilini öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

5.03.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 27-28 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 27-28 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri hafta sonu öncesi yayınlandı. Soğuk havalar devam ederken, Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Hava sıcaklığının kuzey ve iç kesimlerde biraz artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülürken, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için cığ uyarısı yapıldı. İstanbul'da ise cumartesi günü hava sıcaklığının 13 derece civarında olması bekleniyor. İşte, MGM 27-28 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

26.02.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 20-21 Şubat hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 20-21 Şubat hava durumu tahminleri

Günlerdir soğuk ve karlı havanın etkisi altında olan ülkemizde, hafta sonu hava durumunun nasıl seyredeceği merak konusu oldu. İkamet ettikleri şehirlerde, 20-21 Şubat tarihlerinde hava durumunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son bilgileri sorguluyor. Peki, hafta sonu hava naısl olacak?

19.02.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 13-14 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 13-14 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, kar, yağmur ve fırtına uyarısında bulundu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken MGM Doğu Akdeniz ile Malatya ve Elazığ çevrelerinde yağmur ve sağanak yağış beklendiğini duyurdu. Son hava durumu tahminlerine göre, Orta Karadeniz kıyılarında kuzeyli yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına etkili olacak. Hava sıcaklığı ise İç Anadolu ile Orta ve Doğu Karadeniz'de hissedilir derecede azalarak. Cumartesi günü İstanbul'da hava sıcaklığı en yüksek 3 derece olacak. İşte, MGM 13-14 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

12.02.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 6-7 Şubat hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 6-7 Şubat hava durumu tahminleri

Şubat ayının ilk hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Her ne kadar sokağa çıkma kısıtlaması olsa da vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun seyrini merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 6-7 Şubat hava durumu tahminleri...

5.02.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 30-31 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 30-31 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Her ne kadar sokağa çıkma kısıtlaması olsa da vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun seyrini merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 30-31 Ocak hava durumu tahminleri...

29.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 23-24 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 23-24 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu tahminleri belli oldu. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı havalar devam ederken, Meteoroloji'den yapılan açıklamada Marmara Bölgesi için yeni uyarı geldi. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Marmara'nın batısı ile Kıyı Ege'de yer yer kuvvetli rüzgar (lodos) etkili olacak. Çanakkale ve Balıkesir'in batısı ile zamanla Edirne ve Kırklareli çevrelerinin yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. İç ve doğu kesimlerde, don ve buzlanma etkili olacak. İşte, MGM 23-24 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

22.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 16-17 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu Pazar günü yoğun kar yağışı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 16-17 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu! Pazar günü yoğun kar yağışı

Hava durumu için son değerlendirmeler Meteoroloji tarafından açıklandı. Perşembe günü İstanbul'da başlayan kar yağışıyla beraber MGM pazar günü kentte yağışların artacağını bildirdi. Antalya çevrelerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı tahmin ediliyor. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar cumartesi günü etkisini arttıracak. İşte, 16-17 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

15.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte il il 9-10 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il 9-10 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Her ne kadar sokağa çıkma kısıtlaması olsa da vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun seyrini merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

8.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 2-3 Ocak il il hava durumu tahminleri Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 2-3 Ocak il il hava durumu tahminleri! Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu ve Karabük'ün batısı ile Kastamonu'nun kıyı kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. MGM'den yapılan son değerlendirmelere göre Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece saatlerinde buzlanma ve don etkili olacak. Marmara Bölgesi'nde ise gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. İşte, son hava durumu raporuna göre Meteoroloji 2-3 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 26-27 Aralık hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 26-27 Aralık hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

25.12.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 12-13 Aralık hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 12-13 Aralık hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

11.12.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM hava durumu tahminleri, hafta sonu öncesinde açıklandı. Soğuk havalar etkisini gösterirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda, Antalya, Muğla çevreleri, İzmir ve Aydın bölgelerinde sağanak yağışın etkili olacağı bildirildi. Yapılan son açıklamaya göre, gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığının batı kesimlerde 2 ila 4 derece artması bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5-6 Aralık hafta sonu hava durumu raporu.

5.12.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 28-29 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 28-29 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

27.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 21-22 Kasım hava durumu tahminleri Kuvvetli sağanak geliyor

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 21-22 Kasım hava durumu tahminleri! Kuvvetli sağanak geliyor!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den yapılan açıklamalar ile belli oldu. Bingöl ve Elazığ'da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının ardından MGM'den hafta sonu için yeni uyarı geldi. Yapılan son tahminlere göre, bugün İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Karaman çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Sivas'ın doğu kesimlerinde ise karla karışık yağmur ve kar bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 21-22 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

21.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 14-15 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 14-15 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

13.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 7-8 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 7-8 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan serin ve yağışlı havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

5.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı 31 Ekim-1 Kasım il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? 31 Ekim-1 Kasım il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün için İstanbul ve çevre illeri etkisi altına alması beklenen sağanak yağış uyarı yapmıştı. Uyarıların ardından İstanbul’da yağış etkili olmaya başladı. Şimdi ise İstanbul başta olmak üzere diğer illerde hava durumunun hafta sonu nasıl seyredeceği merak ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

30.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 24-25 Ekim hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 24-25 Ekim hava durumu

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmalar hız kazandı. Günlerdir serin seyreden hava sıcaklıklarının, cumartesi ve pazar günleri nasıl olacağı sorgulanıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 24-25 Ekim hava durumu...

22.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 17-18 Ekim il il hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 17-18 Ekim il il hava durumu raporu

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmalar hız kazandı. Günlerdir yüksek seyreden hava sıcaklıklarının, cumartesi ve pazar günleri nasıl olacağı sorgulanıyor. Öte yandan Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Marmara'nın kuzey ve batısı ile Sakarya, Yalova, Bursa, İzmir ve Manisa çevrelerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

16.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 10-11 Ekim hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 10-11 Ekim hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde havaların nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son bilgileri sorguluyor. Öte yandan Marmara Bölgesi'nin kuzey ve doğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

9.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteoroloji 26 - 27 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji 26 - 27 Eylül il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'nin son dakika açıklamaları ile takip ediliyor. Yurt genelinde havaların soğumasının ardından, MGM'den hafta sonu için bazı illere uyarı geldi. Yapılan son değerlendirmelere göre, Doğu Karadeniz'in iç kesimi ve Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Adana, Osmaniye, Kahramanmaraş, Giresun, Tunceli, Bingöl çevreleri ile Sivas ve Kayseri'nin doğusunda kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 26-27 Eylül il il hava durumu raporu.

26.09.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteorolojiden sağanak uyarısı!

Pazar günü öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. Marmara'nın doğusu, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz'in Toroslar kesimi, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ve Eskişehir çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak bekleniyor. İşte, il il 20 Eylül hava durumu tahminleri...

19.09.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 19 20 Eylül hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 19 20 Eylül hava durumu tahminleri!

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. Havaların ikamet ettikleri şehirlerde nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin konuya dair yaptığı açıklamaları sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 19-20 Eylül hava durumu raporu...

18.09.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte il il 5-6 Eylül hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il 5-6 Eylül hava durumu raporu!

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. Havaların ikamet ettikleri şehirlerde nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin konuya dair yaptığı açıklamaları sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 5-6 Eylül hava durumu raporu...

4.09.2020Gündem
Hava durumu tahminleri 29-30 Ağustos: Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur var mı

Hava durumu tahminleri 29-30 Ağustos: Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur var mı?

Sıcak havalar etkisini devam ettirirken Meteoroloji son hava durumu tahminlerini açıkladı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara Bölgesi'nde hafta sonu hava sıcaklığı mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerine çıkacak. Türkiye, bugünden itibaren güneydoğu yönünde etkili olan Basra Alçak Basıncı’nın etkisi altına girecek. İstanbul'da hava sıcaklığının 32 derece civarında olması bekleniyor. Peki, hafta sonu yağmur var mı? İşte, 29-30 Ağustos Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

28.08.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri - O illere yağış geliyor

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri - O illere yağış geliyor

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Hafta sonunu açık havada geçirmek isteyen vatandaşlar, yaşadıkları illerin hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Son hava durumu tahminlerine göre, Artvin çevreleri, Van’ın kuzey ve doğu ilçeleri ile akşam saatlerinde Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde yağış etkili olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri.

14.08.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 8-9 Ağustos hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 8-9 Ağustos hava durumu tahminleri

Kurban Bayramı tatili sonrası ilk hafta sonu tatillerini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini araştırıyor. Açık alanlarda vakit geçirme planları yapanlar, sıcaklık değerleri ile diğer bilgileri sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

7.08.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 25-26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 25-26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava durumu hafta sonu nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu için sağanak yağış uyarısında bulunan Meteoroloji, cumartesi günü için Marmara Bölgesi, Kuzey Ege ve Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için kuvvetli rüzgarın etkili olacağını duyurdu. İşte, 25- 26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri ve MGM son hava durumu raporu...

24.07.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 18-19 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 18-19 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. İki günlük tatillerini en iyi şekilde değerlendirmek için araştırma yapan vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde 18-19 Temmuz'da hava sıcaklıklarının nasıl seyredeceğini merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

17.07.2020Gündem
Hava durumu hafta sonu nasıl olacak Meteoroloji 11 12 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu hafta sonu nasıl olacak? Meteoroloji 11 12 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu’nun doğusunda sağanak yağış bekleniyor. Kuzey Ege kıyılarında kuzeydoğu (poyraz) yönünde rüzgar etkili olacak. Hafta sonunu açık havada geçirecek olanlar cumartesi ve pazar günlerinde sıcaklık ve yağış olasılıklarını öğrenmek istiyor. İşte, İstanbul Ankara, İzmir ve il il 11 12 Temmuz hava durumu tahminleri.

11.07.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 4-5 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 4-5 Temmuz hava durumu tahminleri

Temmuz ayının ilk hafta sonu tatili öncesi, hava durumuna yönelik araştırmalar da hız kazandı. Son günlerde artan sıcaklıkların hafta sonu da devam edip etmeyeceğini merak eden vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumu tahminlerini araştırıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

3.07.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Ordu çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda 2 ila 4 derece azalacak, yurt genelinde ise mevsim normalleri civarında seyredecek. Hafta başından beri sağanak yağış görülen Marmara Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu olacak. İşte, MGM 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri.

27.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 20-21 Haziran hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 20-21 Haziran hava durumu

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu tahminleri araştırma konusu oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığını iç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

19.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 20 Haziran hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 20 Haziran hava durumu

Hafta sonu hava durumu için araştırmalar başladı. Özellikle Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 20 Haziran'da yapılacak merkezi sınava girecek olan öğrenciler ve aileleri hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 20 Haziran hava durumu

19.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 13-14 Haziran hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 13-14 Haziran hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Vatandaşlar hafta sonu havanın nasıl seyredeceğini merak ediyor ve yaşadıkları şehirlere ait son tahminleri araştırıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

12.06.2020Gündem