EKSTRA
MENÜ

Güzellik Keşifleri

Güzellik Keşifleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güzellik Keşifleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 74 Güzellik Keşifleri haberi bulunmuştur.

Güzellik Keşifleri Haberleri

Batıklardan Kurtulmanın 10 Basit Yolu

Batıklardan Kurtulmanın 10 Basit Yolu

Havaların ısınmasıyla yazlık giysiler gün yüzüne çıktı. Etek, elbise ve askılı bluz giymenin tam vakti. Yıllardır kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan batık problemini siz de yaşıyor ve etek, elbise giymekten çekiniyorsanız çözümü burada!

Cilt Lekelerinizden Kurtulmak İçin 8 Pratik Öneri

Cilt Lekelerinizden Kurtulmak İçin 8 Pratik Öneri

Cildinizdeki lekelerden kurtulmak için her ne kadar ilaç ve lazer gibi tedavi yöntemleri olsa da, sadece aşağıda yer alan 8 pratik öneriyle de aynı sonucu alabilirsiniz.

Sarkmış Göğüsler İçin Sıkılaştırma Kürleri

Sarkmış Göğüsler İçin Sıkılaştırma Kürleri

Bütün kadınlar memelerin güzel görünmesini ister. Gençlik yıllarında memeler dik ve diri görünürler ancak yaşla birlikte memeler de deforma olur. Memelere sertliğini meme dokusu verir. Dikliğini ise meme dokusu ve üzerindeki göğüs derisi arasındaki ipliksi bağlantılar sağlar.Peki zaman içerisinde yumuşayan ve sarkan memeleri doğal yollarla sıkılaştırmak mümkün mü?

Ünlülerin İlginç Güzellik Sırları

Ünlülerin İlginç Güzellik Sırları!

Dünyaca ünlü starların güzellik sırlarını sizin için araştırdık. İlginç yöntemler deneyenler var. Farklı uygulamalarla güzelleşmeye çalışan yıldızların reçetelerinden, belki siz de kendinize uygun bir şeyler bulabilirsiniz.