EKSTRA
MENÜ

Güvercin Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 49 haberi bulunmuştur.

Güvercin Yeni Bölüm Haberleri

Güvercin 12. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Güvercin 12. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin rol aldığı Güvercin dizisi, bu hafta 12. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 12. bölümden fragmanlar dizseverlerle paylaşıldı. Peki, Güvercin'in yeni bölümünde neler olacak?

7.03.2020Televizyon
Güvercin dizisi yayın akışında neden yok Güvercin yeni bölüm ne zaman

Güvercin dizisi yayın akışında neden yok? Güvercin yeni bölüm ne zaman?

Güvercin dizisinin yeni bölüm tarihi merak konusu oldu. Fragmanları yayınlanan dizinin yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Ekran macerasında haftaları geride bırakan Güvercin dizisinin 1 Mart Pazar günü 12. Bölümüyle izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Peki, Güvercin yayın akışında neden yok, dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.03.2020Televizyon
Güvercinin 10. bölümünde neler olacak Fragmanlar yayınlandı

Güvercin'in 10. bölümünde neler olacak? Fragmanlar yayınlandı

Pazar akşamları Star TV'de yayınlanan Güvercin dizisinin yeni bölümü 16 Şubat Pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar yayınlanırken, yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Peki, Güvercin'in yeni bölümünde neler olacak?

15.02.2020Televizyon
Güvercin 8. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Güvercin 8. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin rol aldığı Güvercin dizisi, bu hafta 8. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 8. bölümden fragmanlar dizseverlerle paylaşıldı. Peki, Güvercin'in yeni bölümünde neler olacak?

1.02.2020Televizyon
Güvercinin yeni bölümü neden yok Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman

Güvercin'in yeni bölümü neden yok? Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman?

Pazar akşamları ekranlara gelen Güvercin dizisinin yeni bölümünü bekleyenler, dizinin yayın saatinde tekrar bölümle karşılaştı. Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'ın başrollerini paylaştığı dizinin bu hafta yeni bölümü ile yayınlanmayacak olması, izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Peki, Güvercin'in yeni bölümü neden yok? Güvercin dizisi yeni bölüm ne zaman? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler.

26.01.2020Televizyon
Güvercin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Güvercinin 7. bölümünde yaşanacaklar

Güvercin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Güvercin'in 7. bölümünde yaşanacaklar

19 Ocak Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Güvercin'in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Güvercin'in 2. bölümünde Kenan, hayatıyla ilgili büyük bir gerçekle yüzleşecek. Celil ve Kevsa arasındaki ittifak ise ilginç bir gelişmeyle sarsılacak. Peki, Güvercin'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Güvercin 7. yeni bölüm fragmanı ve bazı ipuçları...

18.01.2020Televizyon
Güvercinin yeni bölümü ne zaman Güvercin bu hafta neden yok

Güvercin'in yeni bölümü ne zaman? Güvercin bu hafta neden yok?

Kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Güvercin, bu hafta ekranlar olmayacak. Güvercin'in yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Peki, Güvercin'in yeni bölümü ne zaman? Güvercin bu hafta neden yok?

5.01.2020Televizyon
Güvercinin 3. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Güvercin'in 3. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Güvercin, bu hafta 3. bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, ipuçları veren fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. İşte, Güvercin'in 3. bölümüm fragmanları...

7.12.2019Televizyon
Güvercinin 2. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Güvercin'in 2. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Güvercin, bu hafta 2. bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, ipuçları veren fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. İşte, Güvercin'in 2. bölümüm fragmanları...

30.11.2019Televizyon
Yatırımcıların yeni kör noktası: Fedin değişen enflasyon toleransı

Yatırımcıların yeni kör noktası: Fed'in değişen enflasyon toleransı

Fed'in haziran ayı toplantısı sonrası yapılan sözle yönlendirmelerin aynı tona sahip olmaması Fed yetkilileri arasında ayrışmayı belirgin bir şekilde ortaya koydu.

28.06.2021Ekonomi
Güvercin dizisi neden yok, bitti mi Güvercinin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor

Güvercin dizisi neden yok, bitti mi? Güvercin'in yeni bölümleri neden yayınlanmıyor?

Güvercin dizisi neden yok? sorusu, pazar akşamları yayınlanmakta olan Güvercin dizisinin akıbetini öğrenmek isteyenler tarafından merak konusu oldu. En son 15 Mart Pazar günü 13. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Güvercin'in yeni bölüm tarihi araştırılıyor. Peki, Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar ve Nursel Köse’nin başrollerinde yer aldığı Güvercin dizisi bitti mi? Pazar dizisi Güvercin'in yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? İşte, Güvercin dizisinin yeni bölüm tarihine yönelik ayrıntılar.

29.03.2020Televizyon
Güvercinin 5. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Güvercin'in 5. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Güvercin, bu hafta 5. bölümüyle ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, ipuçları veren fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. İşte, Güvercin'in 5. bölümüm fragmanları...

21.12.2019Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı

Çukur dizisinin yeni sezona başlamasıyla birlikte yeni sezonda diziye dahil oyuncular da ortaya çıkmaya başlıyor. Son bölümün ardından yeni bölümde yayınlanan ilk sahne ile birlikte sürpriz bir isim ortaya çıktı.. Peki Çukur dizisinin son bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde olanlar ve yeni bölüm fragmanı

17.09.2019Televizyon
Sonbahar’da Ayvalık ve Cunda sokakları

Sonbahar’da Ayvalık ve Cunda sokakları

Sonbahar ‘da ne zamandır gitmek istediğim bir rotaydı Ayvalık. Ayvalık’ta üç gün boyunca tarihi Rum sokaklarda dolaşıp fotoğraf çekme, insanlarıyla tanışma, lezzetlerini deneyimleme fırsatım oldu. Yine bir kez daha huzur ve keyif verdi Ayvalık. Hadi detaylara bakalım…

9.10.2018Seyahat
Ayvalıktan önce Kampüste: Başka Sinema direktörü Azize Tan

Ayvalık'tan önce Kampüs'te: Başka Sinema direktörü Azize Tan

2013 yılından bu yana ulusal ve uluslararası bağımsız filmlere destek veren Başka Sinema, 5-10 Ekim tarihleri arasında Ayvalık Film Festivali’ni düzenliyor. Biz de bu heyecan veren festivalde bizleri neler bekliyor merak ettik ve festival direktörü Azize Tan ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

1.10.2018Kampüs
Ayvalık adalarında ilginç bulgular ortaya çıktı

Ayvalık adalarında ilginç bulgular ortaya çıktı!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Kuzey Ege Arkeoloji Araştırmaları ve Uygulama Merkezi, Ayvalık adaları'nda arkeolojik belgeleme ve tespit çalışması yaptı.

29.08.2017Seyahat
En şık boşanan çift

En şık boşanan çift

Barışmaları beklenen Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak sessiz sedasız boşandı. Magazin Konseyi örnek çiftin boşanmasını yorumladı...

11.06.2017Magazin
Survivor Panorama neden yok Survivor Panorama konuğu kim olacak

Survivor Panorama neden yok? Survivor Panorama konuğu kim olacak?

Survivor Panorama’nın yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti yarattı. Survivor 2017’de yaşananların kritiklerinin yapıldığı ve eski sezon isimlerinin konuk olduğu programı ekranda göremeyen izleyiciler, ‘Survivor Panorama neden yok?’ sorusuna yanıt arıyor. Peki, Survivor Panorama yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Konuk kim olacak? İşte, merak edilenler!

6.02.2017Televizyon
Türkiyeden 23 Nisan manzaraları

Türkiye'den 23 Nisan manzaraları

Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları dolayısıyla bu sene de renkli görüntülere sahne oldu. Dünyanın farklı ülkelerinden çocuklar yine Türkiye’de buluştu. İşte ülkemizden 23 Nisan manzaraları:

23.04.2015Eğitim
Kertenkele izle - 3. Bölüm Fragmanı: Zehra aşık mı olacak

Kertenkele izle - 3. Bölüm Fragmanı: Zehra aşık mı olacak?

ATV'nin yeni sezona iddialı bir başlangıç yapan dizisi Kertenkele, 3. bölümüyle ekranlara gelmeye hazır. 8 Kasım cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde Kertenkele ile yolları kesişen Zehra dedesine sahte damat olarak kimi sunacak?

5.11.2014Keyif
İşte İTOnun yeni üyeleri

İşte İTO'nun yeni üyeleri

İzmir Ticaret Odası'nda 76 meslek komite üyelerinin ve 176 meclis üyesinin belirlendiği seçimler yapıldı.

6.05.2013Ege
Tarihi davada 17 tahliye

Tarihi davada 17 tahliye

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun, çıkar amaçlı suç örgütü lideri olmaktan 397 yıl hapis talebiyle yargılandığı tarihi davaya devam edildi. Dün saat 10.00’da başlayan duruşmada 25 sanık dinlendi. Mahkeme başkanı saat 20.15 sıralarında kararını açıkladı. Davada tutuklu 18 sanıktan Genel Sekreter Pervin Şenel Genç, dışındaki tüm sanıklar tahliye edildi. Tarihi davanın bir sonraki duruşması 11.10.2012 tarihine ertelendi.

7.07.2012Gündem
Sadece diziyle bir şey anlatılmıyor

Sadece diziyle bir şey anlatılmıyor

Onun hızına yetişmek mümkün değil. Bir bakıyorsunuz okyanusun ortasında bir adada, bir bakıyorsunuz uçuyor, bir bakıyorsunuz dalıyor, bir bakıyorsunuz tırmanıyor. Nerde mi? www.dogasenicagiriyor.tv de! Oyunculuk, sunuculuk, televizyon programları, radyo programları, reklam seslendirmeleri, sahne klasikleri… Şimdi de bizi doğaya çağırıyor! Adı bile doğadan… Hayatta her şey ‘Toprak’ta başlıyor, ‘Toprak’ta bitiyor. Bu sohbet de Toprak’la başlıyor, doğa ve hayatla devam ediyor. Bildiğiniz kadar bilmediğiniz yönleriyle karşınızda Toprak Sergen!

9.08.2011Kelebek
Ramazanda beş şehir

Ramazanda beş şehir

Her gezmenin ardında bir bahane vardır. Kimi yemeğin, kimi manzaranın, kimi geçmişin, kimi denizin peşine düşüp, uzak yakın coğrafyalara doğru yelken açar. Bu hafta ramazanı bahane edip, insanı şaşırtan mimarileriyle bulundukları kentleri süsleyen camilerin izinde bir tura çıkabilirsiniz.

6.09.2009Seyahat
Hürriyet sit-com’unun senaryosu İşte bu masada yazılıyor

Hürriyet sit-com’unun senaryosu İşte bu masada yazılıyor

Son bir haftadır, Hürriyet’in yazı işleri toplantısına giriyorum. Ertuğrul Özkök’ten sınırlı bir zaman için geçerli özel izinle. Özel izin gerekiyordu çünkü ben oraya ait değildim. Hürriyet’in birinci sayfasının yapıldığı, kararların alındığı o odaya girdim, Hürriyet genel yayın yönetmeni, yayın ve haber koordinatörlerinin, yazı işleri müdürlerinin yanına oturdum. Çünkü böylelikle Türk basınının amiral gemisi rotasını nasıl buluyor, hakkında en acayip komplo teorilerinin üretildiği, Özkök’ün bir sit-com’a benzettiği bu toplantı odasında kararlar nasıl alınıyor görecektim. Ve tabii size anlatacaktım.

25.07.2009Kelebek
Başkentin denizi aratmayan gölleri

Başkentin denizi aratmayan gölleri

Ankara çevresindeki göller, yazı başkentte geçirmek zorunda kalanlara sahil atmosferini yaşatıyor. Göllerin çevresinde güneşlenmek, piknik yapmak mümkün. Sonbaharla birlikte göçmen kuşların konaklamaya başladığı alanlarda kuş gözlemi de yapabilirsiniz.

31.08.2008Seyahat
Tatilde alışverişin tadı başka

Tatilde alışverişin tadı başka

Seyahate gidilen yerlerde çarşı pazar gezmenin, alışveriş yapmanın tadı ayrıdır. Bir defa kafanız rahat, sinirleriniz gevşemiş olduğundan her şey gözünüze daha bir güzel ve orijinal görünür. Sonra oralara has, otantik şeyleri bulup çıkarmak başlı başına bir maceradır. Bir şehrin, kasabanın ürettikleri, kültürünün önemli bir parçasıdır. Tabii bir de eşe dosta birkaç parça hediyelik götürme hevesi vardır.

27.05.2007Seyahat
Asya Kaplanı olarak anılan aslanın şehri Singapur

Asya Kaplanı olarak anılan aslanın şehri Singapur

Dünyanın yedi şehir-ülkesinden biri Singapur. 1820’de İngiliz himayesine girdiğinde sadece küçük balıkçı kasabalarından ibaretti; kısa zamanda önemli bir ticaret merkezi haline geldi. İkinci Dünya Savaşı sırasında Japon işgaline uğramışsa da Japonlar savaşı kaybedince Birleşik Krallığa geri verildi. 1959’da bağımsızlığını kazanan Singapur 1965’te ayrı bir cumhuriyet oldu.

20.05.2007Seyahat
Editör

Editör

29.01.2004Spor
Editör

Editör

28.01.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Kahvaltı, Boğaz ve caz

Türkçesi ‘sihirli vapur’ anlamına gelen Le Vapeur Magique, müze bölümü, terastaki masaları ve masalardaki Türk mutfağından lezzetleriyle yolcularına iki saatlik bir İstanbul rüyası yaşatıyor.

21.08.2021

En büyük projem içme suyu altyapısı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, seçimin ardından içerde tasarruf tedbirlerine yöneldiklerini belirterek, Ankara tarafında da ‘Neler yapabiliriz?’ planlamaları yaptıklarını kaydetti. Kanar, göçü engelleyip, ilçe potansiyelini kullanmak için tarım, sanayi ve turizmde büyümelerinin gerektiğini vurguladı. En büyük projesinin içme suyu altyapısını geliştirmek olduğunu açıklayan Kanar, bunların seçim kaybettiren projeler olduğuna dikkat çekerek, “Neticede bizim koltuk derdimiz olmadığı için ne olursa olsun, bu projeyi 5 yıl içinde bitireceğim” dedi.

1.03.2020

Sonbahar’da Ayvalık ve Cunda sokakları

Sonbahar ‘da ne zamandır gitmek istediğim bir rotaydı Ayvalık. Ayvalık’ta üç gün boyunca tarihi Rum sokaklarda dolaşıp fotoğraf çekme, insanlarıyla tanışma, lezzetlerini deneyimleme fırsatım oldu. Yine bir kez daha huzur ve keyif verdi Ayvalık. Hadi detaylara bakalım…

8.10.2018

Bir ben vardır benden içeri...

Marvel’ın ‘solo’ olarak sahaya sürdüğü son kahraman ‘Venom’, düşmüş bir gazeteciyle onun vücudunu ele geçiren bir uzaylının kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Film esprili diliyle ortalamayı tutturuyor.

5.10.2018

Uykusunda bile uyumayan şehir: Beyrut

Hayatı boyunca hiç uyumamış bir şehir düşünün. Kimi zaman göz kamaştıran eğlencenin ışıklarından, kimi zaman acının göz yaşartan nöbetlerinden. Bazen de savaşın ortasında bile yaşamaya devam etmek için çalan sazların ve darbukanın sesinden. Orta Doğu’nun nazlı dilberi Beyrut, geçmişteki sükseli günlerine her geçen yıl biraz daha kavuşuyor.

6.03.2018

Bir Hrant Dink vardı

Hrant’ı okuyun. Bu sadece bir Hrant Dink kitabı değildir, onun hayatı ekseninde, Anadolu’daki Ermenilerin, zorlukların, siyasal ve toplumsal eziyetlerin de kitabıdır

17.09.2010

ABD, dünyanın gözüne batırıyor

ABD seçimlerinin hemen ardından yazdığım bir dizi yazıda, tüm dünyanın hiddetini üzerine çekmesine rağmen, ABD’ye hákim olan muhafazakár havanın seçimlere getirdiği rüzgár ile Bush’un ikinci dönemde daha da sert politikalar izleyeceğini iddia ettim.

19.11.2004