EKSTRA
MENÜ

Güvenlik Soruşturması

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.298 haberi bulunmuştur.

Güvenlik Soruşturması Haberleri

Selçuk Üniversitesi personel alacağını duyurdu. İşte başvuru şartları

Selçuk Üniversitesi personel alacağını duyurdu. İşte başvuru şartları

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi adresinden verilen ilana göre Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi alımı yapacak. İlanın detaylarının yanı sıra başvuru şartları ve istenilen özellikler de açıklandı. İşte Selçuk Üniversitesi'nin alacağı personellerde aradığı şartlar

28.06.2018Gündem
MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman MSÜ ikinci aşama işlemleri

MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman? MSÜ ikinci aşama işlemleri

Merakla beklenen MSÜ tercih sonuçlarının geçtiğimiz günlerde gecikmeli olarak açıklanmasının ardından, MSÜ 2018 İkinci seçim aşamaları kapsamında Fiziki Yeterlilik Testi-HHO için Psikomotor Testi-Bando Asb.MYO için Müzik Yeteneği ve Müzik Bilgisi Seviye Tespit Sınavı-Mülakat yapılacak. Peki, MSÜ ikinci seçim aşaması ne zaman yapılacak?

26.06.2018Gündem
2018 Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçi alımı süreci nasıl olacak

2018 Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçi alımı süreci nasıl olacak?

Emniyet teşkilatı bünyesinde, halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla yapılacak olan 7 bin bekçi istihdamı için ön başvurular 08-22 Haziran 2018 tarihleri arasında http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile tamamlandı. İlana başvuru yapan ve beklenti içine giren vatandaşların gözü kulağı şimdi kurumdan gelecek olan sonuç açıklama haberinde. Peki, bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

26.06.2018Gündem
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı başvuruları devam ediyor Son gün ne zaman

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı başvuruları devam ediyor! Son gün ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) personel alımı için süreç devam ediyor. 1500 personeli bünyesinde istihdam edecek olan Milli Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden duyuru yayımlamıştı. Peki, MSB personel alımı başvuruları ne zamana kadar devam edecek?

26.06.2018Gündem
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 1000’i aşan personel alımı yapacak MSB personel alımı başvuru şartları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 1000’i aşan personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuru şartları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Bünyesine en az ortaöğretim mezunu istihdam edecek olan MSB, başvuru koşulları ve adaylarda aranan şartları paylaştı. Peki, MSB personel alımı başvuru şartları neler?

20.06.2018Gündem
İtfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılır İBB 500 itfaiyeci istihdam ediyor

İtfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılır? İBB 500 itfaiyeci istihdam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) çoğunluğu lise mezunu 500 itfaiye eri alacağını açıkladı. Toplam 500 kişiyi istihdam etmeye hazırlanan İBB tarafından yayınlanan ilana başvuru yapabilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. İBB'nin ilanı yayınlamasının ardından söz konusu alım için bekleyen vatandaşlar da ilan hakkında merak ettikleri detayları araştırmaya başladı. Peki, İtfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılır? İlana son başvuru tarihi ne zaman?

19.06.2018Gündem
7000 bin bekçi alımında son başvuru tarihi ne zaman İşte bekçi alımı başvuru şartları

7000 bin bekçi alımında son başvuru tarihi ne zaman? İşte bekçi alımı başvuru şartları

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile yayınlanan 7000 bin bekçi alımı için başvuru şartları belirlenmiş hangi ile kaç bekçi alınacağı da açıklanmıştı. Şimdi başvuru yapmak isteyenlerin merak ettiği sorular arasında son başvuru tarihinin ne zaman olduğu yer alıyor. Peki 7000 bin bekçi alımı başvurularında son başvuru tarihi hangi gün? İşte başvuru şartları ve detaylar

19.06.2018Gündem
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 56 sözleşmeli personel alımı yapacak

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 56 sözleşmeli personel alımı yapacak

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yapılacak olan personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından yayınlandı. 56 sözleşmeli personeli bünyesinde istihdam edecek olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, branş dağılımı ve başvuru şartlarını da açıkladı. İşte Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı!

18.06.2018Gündem
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 61 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 61 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

Hatay Mustafa Kemal Ünivetsitesi'nden yapılan personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden de yayınlandı. Personel alım ilanının detayları ve başvur şartları da duyurunun içinde belirtildi. İşte Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi 61 sözleşmeli personel alım duyurusu ve başvuru şartları

18.06.2018Gündem
İtfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılacak İBB 500 itfaiye eri alımı yapıyor

İtfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılacak? İBB 500 itfaiye eri alımı yapıyor!

İtfaiye eri alımı başvurusunun nasıl yapılacağı yüzlerce aday tarafından araştırılmaya başlandı. Çoğunluğu lise mezunu olmak üzere toplam 500 kişiyi istihdam etmeye hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, başvuruda bulunacak vatandaşlardan KPSS'den en az 60 puan talep edecek. Peki, itfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılacak?

15.06.2018Gündem
Bekçi alımı için nasıl başvuru yapılır İşte 2018 bekçi alımı şartları

Bekçi alımı için nasıl başvuru yapılır? İşte 2018 bekçi alımı şartları

Çarşı ve mahallelerde halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla, "Çarşı ve Mahalle Bekçileri" teşkilatı güçlendirilecek. Bekçi alımı için başvuru tarihi ve şartları, Polis Akademisinin "www.pa.edu.tr" internet sitesinden duyuruldu. Peki, Bekçi alımı için nasıl başvuru yapılır? Bekçi ilanı için kimler başvuru yapabilir?

15.06.2018Gündem
İBB 500 itfaiye eri alımı yapıyor Başvuru nasıl yapılır

İBB 500 itfaiye eri alımı yapıyor! Başvuru nasıl yapılır?

İBB 500 itfaiye eri alımı için ilanı yayıladı. Çoğunluğu lise mezunu olmak üzere toplam 500 kişiyi istihdam etmeye hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, başvuruda bulunacak vatandaşlardan KPSS'den en az 60 puan talep edecek. Bazı bölümlerde yalnızca erkek alınacakken, bazılarında ise hem erkek hem de kadın personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, İBB itfaiye eri başvuru işlemi ne zaman ve nasıl gerçekleştirilecek? İşte, başvuruya dair detaylı bilgiler

11.06.2018Gündem
Adalet Bakanlığı personel alımı | Mübaşir, infaz koruma, zabıt katibi alımı başvurusu nasıl yapılır

Adalet Bakanlığı personel alımı | Mübaşir, infaz koruma, zabıt katibi alımı başvurusu nasıl yapılır?

Adalet Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla çeşitli pozisyonlarda istihdam etmek üzere personel alacağını açıklamıştı. Bakanlığın yapacağı alımlar için başvurular bugün son buluyor. Peki, Adalet Bakanlığı personel ilanına nasıl başvurulur?

11.06.2018Gündem
7 bin bekçi alımı için başvurular devam ediyor | Bekçi alımı başvurusu ne zaman bitecek

7 bin bekçi alımı için başvurular devam ediyor | Bekçi alımı başvurusu ne zaman bitecek?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin bekçi alımı yapılacak. Söz konusu alımlar için ön başvurular geçtiğimiz günlerde başlamış ve il il alınacak bekçi kontenjanları da açıklanmıştı. Bekçi alımı için nasıl ön başvuru yapacağını ve başvuru için gerekli kriterleri araştıran vatandaşlar bir yandan da başvurular için son tarihin ne zaman olduğunu sorguluyor. Peki, bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Bekçi alımı için kimler başvuru yapabilir? Son başvuru ne zaman?

10.06.2018Gündem
Bekçi alımı için başvuru işlemi başladı 7 bin bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı için başvuru işlemi başladı! 7 bin bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı ile Çarşı ve Mahallelerde görevlendirmek üzere toplam 7 bin kişiyi kadrosuna katacak olan İçişleri Bakanlığı, değerlendirmeyi Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yapacak. Peki, 2018 Bekçi alımı başvurusu nasıl ve nereden yapılacak? İşte, birçok gencin merakla araştırdığı bekçi alımı başvurusu ve şartları hakkında detaylı bilgiler

8.06.2018Gündem
2018 bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak Bekçi alımı başvuru şartları neler

2018 bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Bekçi alımı başvuru şartları neler?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 7 bin bekçi alımı yapılacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından bekçi olmak isteyen yüz binlerce vatandaş, söz konusu alımlar için başvuruların ne zaman başlayacağını ve başvuru şartlarının ne zaman açıklanacağını sorgulamaya başladı. Peki, bekçi alımı ne zaman yapılacak? Kimler bekçi alımı için başvuru yapabilecek?

5.06.2018Gündem
Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 38 akademik personel alımı yapacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 38 akademik personel alımı yapacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi tarafından yapılacak olan personel alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından yayınlandı. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’ne doçenç, öğretim ve araştırma görevlisi olmak üzere toplamda 38 kişi alınacak. İşte Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi personel alımıyla ilgili detaylar!

4.06.2018Gündem
Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir İl Valiliklerine 7000 bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İl Valiliklerine 7000 bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı başvuru şartlarının neler olduğu, Polis Akademisi tarafından yapılan açıklama sonrasında adaylar tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. İllere göre alımı yapılacak çarşı ve mahalle bekçisi alımı için şartlar merak ediliyor. Peki, bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?

29.05.2018Gündem
Adli Tıp Kurumu’na 200 personel alımı yapılacak

Adli Tıp Kurumu’na 200 personel alımı yapılacak

Adli Tıp Kurumu’na 200 personel alınacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre; ilan edilen tüm pozisyonlar için sözlü sınavlar Adli Tıp Kurumu Başkanlığı’nın İstanbul Bahçelievler’de bulunan merkez binasında yapılacak olup, sözlü sınav tarihleri daha sonra ilan edilecek. İşte başvuru şartları ve detaylar!

29.05.2018Gündem
Düzce Üniversitesitesi personel alımı için süreç devam ediyor

Düzce Üniversitesitesi personel alımı için süreç devam ediyor

Düzce Üniversitesi bünyesine yapılacak 92 personel alımı için geri sayım başladı. İlanın yayımlanmasının üzerinden 15 gün geçmesiyle birlikte sona ereceği açıklanan Düzce Üniversitesi 92 personel alımı, 2016 KPSS puanı ile gerçekleştirilecek. İşte, Düzce Üniversitesi 92 personel alımı hakkında merak edilen bazı detaylar

29.05.2018Gündem
7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler

7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler?

Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak en az lise ve dengi okul mezunu toplam 7.000 bekçi alınacağı açıklandı. Polis Akademsi Başkanlığı tarafından yapılacak alımlar sonrası bekçiler, il Valiliklerinde istihdam edilmek üzere görevlendirilecek. Peki, bekçi alımı için başvuru şartları neler? Bekçi ilanına kimler başvuru yapabilir?

27.05.2018Gündem
Van Büyükşehir Belesiyesi 140 memur alacak.. İşte başvuru şartları

Van Büyükşehir Belesiyesi 140 memur alacak.. İşte başvuru şartları

Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye İtfaiye Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

26.05.2018Gündem
PTT başvuru süresi uzatıldı mı İşte 5000 personel alımında son durum

PTT başvuru süresi uzatıldı mı? İşte 5000 personel alımında son durum

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, PTT için açılan 5 bin kişilik kadroya 115 bin 431 başvuru yapıldığını belirterek, 'Sınav ücretini yatıran, şartları taşıyan ancak yoğunluktan dolayı başvurusunu tamamlayamayan vatandaşlarımızın mağdur olmaması için bugün saat 23.59'a kadar süre tanıdık.' dedi.

23.05.2018Ekonomi
Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru nasıl yapılır Adalet Bakanlığı 4 bin 504 personel alıyor

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru nasıl yapılır? Adalet Bakanlığı 4 bin 504 personel alıyor

Adalet Bakanlığı çoğunluğu infaz koruma memuru olmak üzere toplam 14 bin 504 personel alımı yapmaya hazırlanıyor. İcra-zabıt katibi, aşçı, sağlık personeli, mübaşir gibi birçok alanda gerçekleştirilecek olan Adalet Bakanlığı personel alımı başvurusu, bazı alımlarda 30 Mayıs Çarşamba günü sona erirken, bazı alımlarda ise 11 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek. Peki, Adalet Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılacak?

22.05.2018Gündem
Düzce Üniversitesi 92 sözleşmeli personel alacak

Düzce Üniversitesi 92 sözleşmeli personel alacak

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi tarafından yayınlanan duyuruya göre, Düzce Üniversitesi'ne 92 personel alımı yapılacak. İşte başvuru şartları ve adaylarda aranan şartlar

21.05.2018Gündem
PTT 5 bin personel alımı için geri sayım sürüyor Başvuru nasıl yapılır

PTT 5 bin personel alımı için geri sayım sürüyor! Başvuru nasıl yapılır?

Bir hafta önce 5 bin personel alımı için ilan yayımlayan PTT, 21 Mayıs Pazartesi günü son başvuruları almaya hazırlanıyor. Türkiye genelinde ihtiyaç dahilinde binlerce kişinin alınacağını duyuran PTT, illerdeki pozisyonu kılavuzunda duyurdu. Peki, PTT 5 bin personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı PTT 5 bin personel alımı başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler

20.05.2018Gündem
Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 7467 Sözleşmeli Personel Alacak

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 7467 Sözleşmeli Personel Alacak

Adalet Bakanlığı tarafından yapılacak olan personel ilanı alımı, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde duyuruldu. İlana göre; 6.681 infaz ve koruma memuru, 49 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi), 223 diğer sağlık personeli (sağlık memuru), 185 teknisyen, 266 destek personeli (şoför), 42 destek personeli (aşçı), 21 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 7.467 personel alımı yapılacaktır.

19.05.2018Gündem
Adalet Bakanlığı 1344 Adet sözleşmeli İcra Kâtibi alımı yapacak.. İşte başvuru şartları

Adalet Bakanlığı 1344 Adet sözleşmeli İcra Kâtibi alımı yapacak.. İşte başvuru şartları

Adalet Bakanlığı tarafından 1344 adet sözleşme İcra Katibi alınacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre başvuru şartları ve tarihler belirlendi. İşte başvurunun detayları

19.05.2018Ekonomi
Adalet Bakanlığı 5493 sözleşmeli personel alacak

Adalet Bakanlığı 5493 sözleşmeli personel alacak

Adelet Bakanlığı'na 5493 sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre; 4771 sözleşmeli zabıt kâtibi, 527 sözleşmeli mübaşir, 27 sözleşmeli şoför, 99 sözleşmeli teknisyen, 69 sözleşmeli aşçı olmak üzere toplam 5493 personel alınacağı duyuruldu. İşte başvuru şartları ve detaylar

19.05.2018Gündem
Kafkas Üniversitesi 47 sözleşmeli personel alacak

Kafkas Üniversitesi 47 sözleşmeli personel alacak

Kafkas Üniversitesi'nin personel alım duyrusu Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinde yayınlandı. Başvuru şartları ve başvuran adaylar aranan şartlarda açıklandı. İşte sözleşmeli olarak işe alınacak 47 personelde aranan şartlar ve koşullar

18.05.2018Gündem
Milli Savunma Üniversitesinde görevlendirilmek üzere Muvazzaf Subay alımı yapılacak

Milli Savunma Üniversitesi'nde görevlendirilmek üzere Muvazzaf Subay alımı yapılacak

Milli Savunma Üniversitesi'nde görevlendirilmek üzere Muvazzaf Subay alımı yapılacağı Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi sitesinde duyuruldu. Yapılacak başvurunun şartları ve aranan koşullarda detaylıca başvuru yapmak isteyen adaylara aktarıldı. İşte son başvuru tarihi ve adaylarda aranan şartlar

17.05.2018Gündem
PTT personel alımı sınav başvuru şartları nelerdir PTT 5 bin personel alımı yapacak

PTT personel alımı sınav başvuru şartları nelerdir? PTT 5 bin personel alımı yapacak!

PTT tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan 5 bin personel alımı için detayları yayımlayan kurum, adaylarda aranan koşullar hakkında bilgi verdi. Gişe görevlisi, postacı ve birçok alanda gerçekleştirilecek olan PTT personel alımı için KPSS şartı aranmayacak. Peki, PTT sınav başvuru şartları neler olacak? İşte, binlerce vatandaşın merakla araştırdığı o süreç hakkında detaylı bilgiler

15.05.2018Ekonomi
Polis alımı için yeni duyuru: Temmuzda 10 bin polis alımı ilana çıkacak

Polis alımı için yeni duyuru: 'Temmuzda 10 bin polis alımı ilana çıkacak'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Amirleri Eğitim Merkezi mezuniyet töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Şu an eğitim gören polis adaylarının yanı sıra, 10 bin polis alımı daha yapıldığını duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, temmuz ayında 10 bin yeni polis alımı için bir ilan daha çıkılacağını duyurdu. İşte, Soylu'nun POMEM alımı için yapmış olduğu o açıklama

12.05.2018Gündem
PTT memur alımı için yeni duyuru İşte 5 bin personel alımı için dağılım bilgisi

PTT memur alımı için yeni duyuru! İşte 5 bin personel alımı için dağılım bilgisi

PTT memur alımı için geri sayım başladı. Toplam 5 bin personel alacağını yakın zaman önce duyuran PTT, detaylı bilgileri resmi internet sitesi üzerinden adaylarla paylaştı. Atamalarda hangi alandan kaç kişi alınacağını ve hangi illerde ne kadar istihdam yapılacağını açıklayan PTT, başvuru yapabilecek olan bölümlerin listesini de duyuruya ekledi. İşte, 5 bin personel alımı hakkında merak edilen bazı detaylar

12.05.2018Gündem
MHPde milletvekili aday adayları belli oldu 89 isme veto...

MHP'de milletvekili aday adayları belli oldu! 89 isme veto...

Çalışmalarını tamamlayan aday komisyonu, 1815 adaydan 89'unu FETÖ, kadına şiddet, dolandırıcılık gibi nedenlerle listeye almadı.

12.05.2018Gündem
Adalat Bakanlığı personel alımı | Adalet Bakanlığı 15 bin personel alımı başvuruları ne zaman

Adalat Bakanlığı personel alımı | Adalet Bakanlığı 15 bin personel alımı başvuruları ne zaman?

Adalet Bakanlığı'nın 15 bin personel alımı yapacağının açıklanmasının ardından, bu kurumda çalışmak isteyen binlerce vatandaş başvuru detaylarını merak ediyor. İnfaz koruma memuru, zabıt katibi ve icra katibi gibi alanlara yapılacak alımlara başvuruların ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar konu hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Adalet Bakanlığı 15 bin personel alımı başvurusu nasıl ve nereden yapılacak?

12.05.2018Gündem
Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak.. İşte ilanın detayları ve alınacak personel sayısı

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alacak.. İşte ilanın detayları ve alınacak personel sayısı

Milli Savunma Bakanlığı bilişim personeli alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi sitesinde yapılan duyurunun ardından başvuru şartları ve alınacak personel sayısı açıklandı. Peki Milli Savunma Bakanlığı kaç personel alacak, başvuru şartları nedir? İşte alınacak personel sayısı ve aranan şartlar

12.05.2018Gündem
AK Partide yeni dombra

AK Parti'de yeni dombra

24 Haziran seçimlerinde yürüteceği kampanya için çalışmalarını hızlandıran AK Parti’de seçim şarkısının ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

10.05.2018Gündem
MHP lideri Bahçeli, tek tek tahkikat yaptırıyor

MHP lideri Bahçeli, tek tek tahkikat yaptırıyor

MHP, 21 Mayıs'ta YSK'ye sunulacak listede FETÖ üyesi ya da terör örgütü ile bağlantılı kişilerin yer almaması için aday adaylarının yanı sıra bunlara referans olan isimlere ilişkin de inceleme yapıyor . Bu kapsamda referanslar tek tek aranıyor ve teşkilatlardan ayrıntılı bilgi isteniyor. Genel Başkan Bahçeli, Milletvekili Aday Belirleme Komisyonu'nun çalışmalarının yanı sıra bazı aday adaylarına ilişkin bizzat tahkikat yaptırıyor.

9.05.2018Gündem
Çukurova Üniversitesi 162 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları

Çukurova Üniversitesi 162 sözleşmeli personel alacak.. İşte başvuru şartları

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklama şöyle, Üniversitemizde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre, SözleşmeliPersonel olarak istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddesinin (b) fıkrasına göre, 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen pozisyona sözleşmeli personel istihdam edilecektir.

8.05.2018Gündem
Süleyman Demirel Üniversitesi 93 (4/B) sözleşmeli personel alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi 93 (4/B) sözleşmeli personel alacak

Süleyman Demirel Üniversitesi'den yapılan açıklamaya göre, Üniversitemiz, Hastanesi Başmüdürlüğünde istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar”da yer alan ek 2 nci maddesinin (b) fıkrasına göre 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

7.05.2018Gündem

PTT memur alımı başvuru şartları nelerdir? PTT personel alımı başvuru süreci detayları neler?

PTT memur alımı başvuru süreci öncesinde detaylar yayımlandı. Gişe Memuru, Uzman Yardımcısı, Mimar, Mühendis, Postacı gibi alanlara 5000 memur alımı yapacak olan PTT, süreçle ilgili detayları yayımladığı ilan aracılığıyla paylaştı. Alım yapacağı her pozisyon için ayrı şartlar yayımlayan kurum, genel şartlarda ise yaş detayına yer verdi. Peki, PTT personel alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı başvuru şartları ve ve detaylı bilgiler

7.05.2018Gündem
ÖSYM personel alımı yapacak.. İşte başvuru şartları

ÖSYM personel alımı yapacak.. İşte başvuru şartları

Başkanlığımızda istihdam edilmek üzere, 17/2/2011 tarihli ve 6114 sayılı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunun 6 ncı maddesinin 9 uncu fıkrası ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında Çalıştırılacak Yerli ve Yabancı Sözleşmeli Personel Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre 657 sayılı Kanun ve diğer mevzuat hükümlerine bağlı kalmaksızın, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi kapsamında sigortalı olarak (2) adet sözleşmeli yerli uzman personel alınacaktır.

7.05.2018Gündem
MHPde aday adaylarına FETÖ incelemesi

MHP'de aday adaylarına FETÖ incelemesi

MHP'de milletvekili aday adayı başvuruları, FETÖ'den sızma olmaması amacıyla incelemeye alındı. Partide hukukçulardan oluşan güvenlik soruşturması grubu, 1815 aday adayının başvurusunu detaylı bir şekilde ele alacak. Bu incelemenin ardından başvurular, Milletvekili Aday Adayı Değerlendirme Komisyonu'nca pazartesi gününden itibaren değerlendirilecek.

5.05.2018Gündem
PTT personel alımı | PTT 5000 sözleşmeli personel alacak

PTT personel alımı | PTT 5000 sözleşmeli personel alacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT) kendi bünyesinde istihdam etmek için çeşitli branşlardan toplam 5000 sözleşmeli memur alacağını açıklandı. PTT'nin personel açığı olduğu için açtığı ilan, iş arayanlar arasında merak konusu oldu. Peki, PTT personel alımı başvuru işlemi nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler, kimler başvuru yapabilir?

5.05.2018Gündem
Dörtlü ittifak yorumu: Kaynaşma vesilesi olacak

Dörtlü ittifak yorumu: Kaynaşma vesilesi olacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin ittifakı ile ilgili olarak, “Dört partinin böyle bir arada olması ülkemiz için kaynaşma vesilesi olacaktır. Sıfır barajla bu seçim nasıl oluyor görülsün bakalım. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

2.05.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler?

Geçtiğimiz günlerde uzman erbaş alımı yapacağını duyuran Sahil Güvenlik Komutanlığı, detayları paylaştı. Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvuru süreci 2 Mayıs Çarşamba itibariyle başladı. Uzman erbaş alımı için başvuru yapacak olan adaylar başvurularını www.sahilguvenlik.gov.tr web adresi üzerinden gerçekleştirebilecek. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

2.05.2018Gündem