EKSTRA
MENÜ

Gümüldür

Gümüldür haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gümüldür hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 655 Gümüldür haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gümüldür Haberleri

Engelsiz izcilerin Can dostu

Engelsiz izcilerin "Can" dostu

İZCİ liderliği de yapan ünlü tiyatrocu Erkan Can, Büyükşehir Belediyesi’nden izcilik eğitimi alan engelli gençleri ziyaret etti.

16.03.2016Ege
İZSU’dan taşkın seferberliği

İZSU’dan taşkın seferberliği

İZMİR Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Menderes, Konak, Çiğli, Karabağlar, Karşıyaka, Gaziemir ve Bornova’nın yağışlarda sıkıntı yaşayan mahalle ve sokaklarında 58 milyon liralık yatırımla 90 kilometrelik yağmur suyu hattı döşüyor.

17.02.2016Ege
İZSU’dan Gümüldür’e 8.5 milyon liralık yatırım

İZSU’dan Gümüldür’e 8.5 milyon liralık yatırım

İZSU Genel Müdürlüğü, Gümüldür bölgesinin evsel atıklarını Özdere İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi’ne taşıyıp arıtmak için 7 kilometre uzunluğunda iletim hattı ile 2 terfi merkezi yapıyor.

25.01.2016Ege
152 bin 455 tonluk ihracat hazırlığı

152 bin 455 tonluk ihracat hazırlığı

Ege Bölgesi'nin önemli ihraç ürünlerinden satsuma türü mandalinanın 2015-2016 ihracat sezonunun 26 Ekim'de başlayacağı bildirildi.

20.10.2015Tarım
Yoga festivali başladı

Yoga festivali başladı

Yoga Academy’nin bayram tatilinde organize ettiği Yoga Festivali, İzmir Gümüldür’de Denizatı tatil köyünde başladı.

25.09.2015Ege
Bayram tatilinde yoga yapacaklar

Bayram tatilinde yoga yapacaklar

Yazın son günlerinden deniz ve güneşten yararlanıp yoga yapmak, Türkiye’nin dört bir yanından gelen birbirinden pozitif insanlarla tanışıp, birlikte Orijinal Yoga Sistemi’ni deneyimlemek istiyorum diyorsanız bu festival tam size göre.

2.09.2015Ege
İzmirdeki kazada can pazarı: 2 ölü, 7 yaralı

İzmir'deki kazada can pazarı: 2 ölü, 7 yaralı

İzmir’in Menderes ilçesinde, iki aracın kafa kafaya çarpıştığı ve can pazarının yaşandığı kazada 2 kişi öldü, 1’i çocuk 7 kişi yaralandı.

5.08.2015Gündem
Doğal yaşama ateş düştü

Doğal yaşama ateş düştü

İZMİR’in Menderes İlçesi’ne bağlı Gümüldür’ün sahilinde birçok canlıya barınma imkanı sağlayan sazlıkların büyük bölümü çıkan yangında kül oldu.

24.07.2015Ege
Martılar mısır koçanını paylaşamadılar

Martılar mısır koçanını paylaşamadılar

İZMİR'in Menderes İlçesi'ne bağlı tatil beldelerinden Gümüldür sahilinde karınlarını doyurma savaşı veren martılar, buldukları bir mısır koçanını paylaşamadı.

22.07.2015Ege
Sahillerde deniz zabıtası dönemi

Sahillerde deniz zabıtası dönemi

Toplum sağlığı ve huzurunda önemli göreve sahip olan zabıta ekipleri, artık denizlere el attı. Türkiye’de ilk defa denizlerde de denetime başlayan zabıtayı gören vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi.

24.06.2015Gündem
İzmirde sel tarih olacak

İzmir'de sel tarih olacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bayraklı, Bornova, Konak, Karabağlar ve Menemen’in mahalle ve sokaklarında 30 kilometre uzunluğunda yeni yağmur suyu hattı döşüyor. Böylelikle yağmur suyu ile kanal sularının ayrı ayrı toplanması sağlanarak yağışlarda sıkıntı yaşanmasının önüne geçilecek.

28.05.2015Ege
Menderes’te kuş gribi çıkan mahalle karantina altında

Menderes’te kuş gribi çıkan mahalle karantina altında

İZMİR’in Menderes İlçesi’nin bir mahallesinde rastlanan kuş gribinin ardından, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, belediye ve jandarma ekiplerinin başlattığı kanatlı hayvanları toplama çalışmaları sona erdi. Toplam 665 kanatlı hayvanın toplandığı, Fevziçakmak Mahallesi’nin karantina alına alındığı bildirildi.

20.05.2015Ege
Bakan Eroğlu: İzmiri çiçek gibi yapacağız

Bakan Eroğlu: "İzmir'i çiçek gibi yapacağız"

İZMİR 1'inci Bölge AK Parti Milletvekili Adayı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Menderes ilçesinde sivil toplum kuruluşları ve muhtarla bir araya geldi. Eroğlu, Tahtalı Barajı Havzası yönetmeliği için Bakanlık olarak özel hüküm belirleme yetkilerinin olduğunu, vatandaşın mağduriyetini gidermek için bu konuda müsteşara talimat verdiğini belirtti.

25.04.2015Ege

Yazar Sonuçları