EKSTRA
MENÜ

Gümüldür

Gümüldür haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gümüldür hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 655 Gümüldür haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gümüldür Haberleri

İzmirde Buca ve diğer merkezlerde su kesintisi İZSU sular ne zaman gelecek

İzmir'de Buca ve diğer merkezlerde su kesintisi! İZSU sular ne zaman gelecek?

İzmir'de su kesintisi Buca ve Gaziemir ve diğer bölgelerde yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İZSU tarafından halkla paylaşılan İzmir su kesintisi, kentin büyük kesimini kapsıyor. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek? İşte, su kesintisi uygulanan noktalar ve arızanın giderileceği tarih

16.05.2017Gündem
İzmirde su kesintisi Buca, Karabağlar, Gaziemir su kesintisi ne zaman bitecek

İzmir'de su kesintisi! Buca, Karabağlar, Gaziemir su kesintisi ne zaman bitecek?

İzmir'de su kesintisi bölge halkı tarafından araştırılmaya başlandı. İzmir'in Buca, Gaziemir, Karabağlar, Çeşme, Aliağa, Çiğli, Seferihisar, Kiraz, Konak ve Menderes ilçelerinde gerçekleşen su kesintisi, bölgede yaşayan halk tarafından sorgulanmaya başlandı. Bazı bölgelerde 36 saate kadar uzayan kesintiler, görevliler tarafından çözümlenmeye çalışılıyor. Peki, İzmir'de su kesintisi ne zaman bitecek? İşte, detaylı bilgiler

15.05.2017Gündem
Fırat Kalkanı şehidinin ardından iç sızlatan tartışma

Fırat Kalkanı şehidinin ardından iç sızlatan tartışma

El Bab’da şehit düşen İzmirli Piyade Uzman Çavuş Ayhan Elmacı’nın tazminatı ve maaşı, 3 yaşındayken oğlunu terk eden öz anne ile üvey anneyi karşı karşıya getirdi

21.02.2017Gündem
Minik Nehir okul servisinin altında kaldı

Minik Nehir okul servisinin altında kaldı

İzmir'in Menderes ilçesinde, 6 yaşındaki ana sınıfı öğrencisi Nehir Çağın, aniden hareket eden okul servisinin altında kalarak hayatını kaybetti.

27.12.2016Gündem
Bu fotoğraflar delil oldu

Bu fotoğraflar delil oldu

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin İzmir'de yürütülen soruşturma kapsamında hazırlanan iddianamenin deliller bölümündeki gizli tanık ifadelerinde, hain teşebbüs sürecinde örgüt üyelerinin aralarında haberleşmelerini sağlayan mesajlaşma programının "mikro SD kartlar" içerisinde üst rütbeli askerlere ulaştırıldığı ve telefonlarına kurulumunun sağlandığı bilgileri yer aldı. Gizli tanık ifadesinde, darbe planının yapıldığı villada, darbeye ve örgüte karşı generallerin listesinin de hazırlandığı, bu isimlerin sıkıyönetim direktiflerine uymamaları durumunda derdest edilmeleri için ekip planlamasının yapıldığı aktarıldı. İddianamenin deliller bölümünde, darbe girişimi gecesi kışlalarda yaşananlarla ilişkin güvenlik kamera kayıtlarına ait fotoğraflar da yer aldı.

26.10.2016Gündem
Manisada korkutan deprem

Manisa'da korkutan deprem

Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde saat 11.26'da, Kandilli verilerine göre 5, AFAD verilerine göre 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem İzmir'in yanı sıra Bursa, Balıkesir, Çanakkale'de de hissedildi. Akhisar saat 12.29'da AFAD verilerine göre 4.5 büyüklüğünde bir depremle ikinci kez sallandı. Bölgede 20'ye yakın artçı meydana geldi. Prof. Hasan Sözbilir, "Depremin yoğunlaştığı yer, Akhisar- Soma ve Sındırgı üçgeni. Bu bölgede yön anlamında hem kuzeydoğu- kuzeybatı, güneydoğu güneybatı sarsıntı oluyor. Bunlar diri faylar. 6- 7 büyüklüğünde deprem de üretebilir. Yaşanan sarsıntılar silsilesi, 5 büyüklüğündeki depremin artçı ve öncüleri. Depremin odak derinliklerine baktığımızda 2- 13 kilometre arasında değişiyor. Yüzeye yakın, sığ deprem olduğu için geniş alanda hissediliyor. Ayrıca Batı Anadolu kırıklı olduğundan enerji iletimi daha kolay oluyor" dedi.

12.09.2016Gündem
Körfezde resif atağı

Körfez'de resif atağı

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, deniz biyo-çeşitliliğinin korunması, sportif balıkçılığın geliştirilmesi amacıyla kıyılarda yapay resifler oluşturmak için atağa geçti. Menderes ve Urla kıyılarında üniversitelerin projesini hazırlayacağı yapay resif uygulaması yapılacak.

5.08.2016Ege

Yazar Sonuçları

Gençler ne güzelsiniz

EDA’nın çocukluğunu biliyorum, şimdi kocaman genç kız oldu.

13.05.2017

Bizi ilgilendiren asıl şey demokrasi

CHP’de referandum sonrası bir hareketliliğin olacağı belliydi.

2.05.2017

Abdülhamid’e farklı bir bakış

ABDÜLHAMİD tartışması, temcit pilavı gibi yine gündemde.

5.03.2017

İzmir trafiği artık rahat değil

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir’deki Körfez Geçiş Projesi ile ilgili başlangıç sürecini kamuoyu algısının olgunlaşmasına bağlamıştı.

14.10.2016

Geç kalmadan önlemini alalım

Salı günü İstanbul’daydım.

6.10.2016

Siyasetten uzaklaşınca Türkiye güzel

Birkaç günü geçen tatiller yapamadım hiç...

17.09.2016

Çocuğu canlı bomba yapan ey Ortadoğu Allah belanı versin

IRAK’ta canlı bomba haline getirilen şu çocuğa bakın...

22.08.2016

Bu işin kazananı çok

CUMARTESİ sabahı İzmir’deki yaklaşık 12 bin üniversite öğrencisini çok yakından ilgilendiren güzel bir haber geldi.

22.08.2016