MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 472 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Kadınları çekici gösterecek 10 tüyo

Kadınları çekici gösterecek 10 tüyo

Çoğu kadının hayali çevresindekilerin ilgi duyduğu biri haline gelmek. Bunun yolu da çekici olmaktan geçiyor. İşte kadınları çekici yapan birkaç tüyo...

10.10.2016Stil
Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli

"Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli"

Prof.Dr. Pınar Kursoğlu, diş hekimi olan bir yakınının tavsiyesi ile mesleğe ilk adımı attı. Aslında gönlündeki “mimarlık”tı. 1987’de İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin ilk günlerinde mesleğe ısındı. Fakültenin laboratuvarında sabundan dişler yapıp teorik bilgiyi klinik eğitimde uygularken mesleğe iyice adapte oldu. 1992’de yüksek lisansının ardından doktorasını aynı üniversitede tamamladı. 1995’te Kentucky Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi baş, boyun, çene eklemi ağrıları merkezinde Dr. J. Okeson ve ekibiyle birlikte çene eklemi rahatsızlıkları üzerine çalıştı, yurda döndüğünde bu konuda doktorasını tamamladı. 1999’da henüz yeni kurulmuş olan Yeditepe Diş Hekimliği Fakültesi’ne geçti. Yardımcı doçent olarak  başladığı bu ilk vakıf diş hekimliği fakültesinde önce doçent sonraki yıllarda da profesörlük ünvanını aldı. Şu anda burada hastalarının keyifle gülmelerini sağlıyor.

19.12.2016Eğitim
Dolgun dudaklar için neler yapılmalı Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dolgun dudaklar için neler yapılmalı? Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş cevapladı.

Dudaklar hemen hemen bütün kadınların ilgilendiği bir konudur. Askında biz dudak dolgusunu sadece hyaluronik asitle dudağı büyütme olarak algılamamalıyız. Aslında gülüş estetiğinizin tekrar programlanması için hem bir diş hekimi tarafından görülmeniz hem de estetik hekimi tarafından oradaki gerekli müdahalenin yapılması gerekiyor.

Diş hekimliği gelişen teknolojiyle değişiyor

Diş hekimliği gelişen teknolojiyle değişiyor!

Gebze Teknopark’ta bulunan ve bir mühendislik ile Ar-Ge şirketi olan Arma Dental, 2005 yılından bu yana CAD/CAM teknolojisini yoğun bir şekilde kullanarak protez diş tasarımı yapmakta ve diş protez kalıpları üretiyor. Klinik - laboratuvar ilişkisini de idealize eden şirket, final estetik sonucunu tüm detaylarıyla yaşatan mock-up aşamasıyla tedavi kabul oranlarını yukarı taşıyor ve final restorasyon için iyi bir referans sunuyor. Armaera Genel Müdürü A. Mekki Kutlu diş hekimliğinin değişiminden teknolojinin diş operasyonlarına olan yansımasını Hürriyet'e anlattı.

1.02.2017Teknoloji
At saati kolundan, zamanı karışık yaşa arada

At saati kolundan, zamanı karışık yaşa arada

Nazlı Eray yeni romanı ‘Ölüm Limuzini’nde zamanlar ve mekânlararası zıplamalarla farklı bir kurgu yaratıyor. Kitabın ana ekseninde ise J.F. Kennedy suikasti var. Söz Nazlı Eray’da...

3.02.2017Kitap Sanat
Yüzde 100 bir bütünken çok güzelsin Türkiye

Yüzde 100 bir bütünken çok güzelsin Türkiye

Bunları okurken referandum sonuçları açıklandı mı, bilemeyiz. Ama muhtemelen ‘evet’ ya da ‘hayır’ kamplarından birine itilmiş, kimlik kamplarından birine hapsedilmiş hissetmektesiniz. Sonuç her ne olursa olsun. Gelin kendimizi, ‘evet’ ve ‘hayır’ın ötesine, sonuçların sonrasına ışınlayalım şimdiden. Yapay çizgilerin aramızdan kalktığı, siyasi gerginliklerin geride kaldığı ‘Yüzde 100 Türkiye’ halimize... Unuttuğumuz ama hatırlatıldığında gülümsediğimiz; dersi okutulmasa da ezbere bildiğimiz; başka bir âleme göçsek, “Sizde bu eksik” diyeceğimiz hasletlerimize... Sonuç ne olursa olsun; bizim havamız, beklentimiz, ümidimiz, istikbalimiz güzel olsun.

15.04.2017Hayat
Kötü bir günü iyi bir güne çevirmek için 6 tavsiye

Kötü bir günü iyi bir güne çevirmek için 6 tavsiye

Hayat bu ya her gün güzel geçecek diye bir şey yok. Bazı günler garip bir şekilde kötü başlayabiliyor. Ve bu kötü başlayan günler sanki böyle devam edecekmiş gibi geliyor insana. Oysa bu döngüyü kırmak mümkün. Sadece o güne kötü bir gün etiketini yapıştırmamak bile iyi bir başlangıç olabilir. Diğer tavsiyelerimiz ise şöyle...

15.05.2017Hayat
Fenomenlik, hayatımda küçük bir espri kaybettiğim zaman gülmeye başlayacağım

Fenomenlik, hayatımda küçük bir espri kaybettiğim zaman gülmeye başlayacağım

Aynı, ekranda göründüğü gibi: Çocuksu konuşmalar, kesik kesik kahkahalar... Bahar Candan... ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla tanındı. Tuhaf tavırlarıyla fenomene dönüştü. Kısa süre önce ‘Dondurma Gibisin’ isimli bir de şarkı çıkardı. Yakında albümü geliyor. Şimdi oturduğunuz yerde yavaşça arkanıza yaslanın ve Bahar C.’nin hem kızdıran hem güldüren dünyasına dalalım.

1.07.2017Hayat
Snapchatle para kazanmanız mümkün mü

Snapchat'le para kazanmanız mümkün mü?

Anlık fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Snapchat ile izleyici kitlenizi artırıp para kazanmaya ne dersiniz?

6.07.2017Kobi
Diş estetiğiyle gülüşünüzü güzelleştirebilirsiniz

Diş estetiğiyle gülüşünüzü güzelleştirebilirsiniz

Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer: “Sağlıklı diş ve dişetlerine sahip olmak ve güzel gülümseyebilmek sadece düzenli diş hekimi ziyareti ile mümkün olabilir. Ağız ve diş sağlığı çok sayıda rahatsızlığı kontrol altına alırken estetik bir gülümseme de sosyal hayatınızda daha pozitif başlangıçlar yapmanızı sağlar. Estetik dişler ve doğal bir gülümseme için kişinin fiziğine ve karakterine özel diş tasarımları yapılmaktadır. Gülüşünüzdeki ufak bir değişiklikle özgüveninizi artırabilir, ilişkilerinizde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.”

10.07.2017Sağlık
Ovacık, dört dağ içinde...

Ovacık, dört dağ içinde...

Fatsa’nın efsane belediye başkanı Fikri Sönmez’e çok benziyor, onun genci. Şundan biliyorum, yıllar yıllar önce konuşmuştum onunla. Muhtemelen tek röportajı ben yapmış ve TRT’den sürülmüştüm. Ovacık’ın ve de Türkiye’nin tek komünist belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, bana ‘Terzi Fikri’yi hatırlattı. Ovacık yolculuğum, hatırlattıkları, OHAL nedeniyle iptal edilen sanat günleri ve dahi bütün izlenimlerim…

22.07.2017Hürriyet Pazar
Estetik Diş Hekimi Yeşim Makzume İle Çok Özel Röportaj

Estetik Diş Hekimi Yeşim Makzume İle Çok Özel Röportaj

Estetik Diş Hekimi Yeşim Makzume işini aşkla yapan doktorlardan biri… “Kişinin gülüşünü dizayn etmek kişiye özel elbise tasarlamak gibi bir şey” diye konuşan Yeşim Hanım sorularımızı cevapladı...

Sağlıklı dişlerle bayramın tadını çıkarın

Sağlıklı dişlerle bayramın tadını çıkarın!

Kurban Bayramı’nda et ve tatlı tüketimi ile birlikte diş rahatsızlıklarında da artış görülür. Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer, Kurban Bayramı’nın öncesinde ve sonrasında neler yapılması gerektiği konusunda açıklamalarda bulundu.

22.08.2017Sağlık
Gülümsemenin bedeli 8 bin TL

Gülümsemenin bedeli 8 bin TL

30’lu yaşlarının başındayken beyin enfeksiyonu geçirerek ölümden dönen işadamı Murat Akdoğan, son dönemde sağlık yatırımlarına odaklandı. “İdeal olan sağlıklı güzellik” diyen Akdoğan, insanların mutlu görünmek için 8 bin liraya gülüş ameliyatı yaptırdığını söyledi. Akdoğan sağlık yatırımlarını yurtdışına da taşıyor, ilk yurtdışı hastanesini Bulgaristan’da açıyor.

29.09.2017Ekonomi
Diş Eksikliğinde Yeni Nesil Estetik, Kanamasız, Lazerli Dikişsiz İmplant

Diş Eksikliğinde Yeni Nesil Estetik, Kanamasız, Lazerli Dikişsiz İmplant

Uzman Diş Doktoru, Çene Cerrahisi ve İmplantoloji Uzmanı, Doçent Doktor Birkan Taha ÖZKAN, kanamasız, lazerli dikişsiz implant tedavisini anlattı.

Yazar Sonuçları

Kuş ölür / Sen uçuşu hatırla

Beş kelime. Kuş. Ölür. Sen. Uçuşu. Hatırla.

2.10.2016

Güzelliğinizi arttıracak bomba bir tarif

Işıl ışıl parlayan bir cilt, ne yiyip ne içtiğinize de dikkat etmeyi gerektiriyor. Bunun için taze sebze ve meyvelerle yapılan bu karışımı mutlaka için.

22.10.2016

Her yerde saç var, kimin bu çılgın saçlar?

Dilimde Kalben’in o meşhur şehirli türküsü: Her yerde saç var, kimin bu saçlar?

8.11.2016

Diş hekimliğinde iletişim kabiliyeti çok değerli 

Prof.Dr. Pınar Kursoğlu, diş hekimi olan bir yakınının tavsiyesi ile mesleğe ilk adımı attı.

17.12.2016

Mesleğinize Uygun Gülüş Tasarımıyla Etkileyici Bir Görünüme Kavuşun!

Günümüzde yapılan gülüş tasarımı uygulamalarında, meslekler de kişilerin ihtiyaçlarına paralel olarak belirleyici oluyor. Mesleğe uygun gülüş tasarımında kişiler; otoriter, çekici, entelektüel, ikna edici olmak üzere, çok sayıda seçenekten birine sahip olabiliyor...

16.02.2017

'Vatan aşkıyla' vatan kundaklayan Şaban

ŞU iki fotoğrafa iyi bakın... Çok iyi bakın...

24.02.2017

Yüzleri güldüren harika bir hareket

VALLAHİ ne yalan söyleyeyim, bu fotoğrafa bakarken Yiğit aklıma geldi.

1.03.2017

Daha Dolgun Dudaklar İçin

Yüzünüzle uyumlu daha dolgun dudaklara sahip olmak mı istiyorsunuz?

13.03.2017

Fındık mı ceviz mi badem mi

Kuruyemişlerin her birinin sağlık bombası doğal mucizeler olduğu kesin. Sağlığına düşkün herkes onlardan faydalanmalı. Ama biraz akıllıca!

23.03.2017

Kadınlar neden bunu hep yapar

 İki kadının bir erkek uğruna atışmaları yahut imalı laflar etmeleri dışarıdan bakınca o kadar fena duruyor ki...

15.04.2017

Bacağım yok ama yaşam sevincim var!

Hepinize iyi bayramlar. Ağız tadıyla geçireceğiniz mutlu bir bayram diliyorum. İçinizi açacak bir konuğum var bugün. Bakar mısınız şu güzelliğe?

31.08.2017

Lambaya “Pöf” de!

Televizyon dünyasının en renkli zamanı başlıyor.

12.09.2017

Arda Turan’ın gülüşü

Dünya Kupası’na vedamızın orta yerine, oyundan çıkarken kendisine yapılan protestolara ve maçın skoruna rağmen Arda Turan’ın yüzünde gördüğümüz kocaman gülüş oturdu. Herkes çok öfkelendi o gülüşe. “Ne gülüyosun acaba?” konulu tivitler atıldı, üzerine yazılar yazıldı, spor programlarında üzerine uzun uzun konuşuldu.

8.10.2017

ABD ile nasıl başa çıkılır

ABD ile nasıl başa çıkılır bilmiyorum.

9.10.2017