MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 471 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Küçük çocuğun ilginç gülüşü

Küçük çocuğun ilginç gülüşü

Oyuncak arabasını yere atan çocuğun içten gülüşü güldürdü.

15.05.2015Eğlence
07 Ağustos 2015- Günlük Burç Yorumları

07 Ağustos 2015- Günlük Burç Yorumları

Burcunuz bugün size neler söylüyor? Detaylar haberimizde..

7.08.2015Gündem
Heath Ledgerın son notu: Bay bay

Heath Ledger'ın son notu: Bay bay

Heath Ledger'ın ikonik Joker rolüne hazırlanırken tuttuğu günlüğüne yazdığı sözler ortaya çıktı. Son sayfada bir 'Bay bay' var...

14.08.2015Hayat
Dijital Gülüş Tasarımı Nedir

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Diş Hekimi Dr. Ayhan Sarı cevaplıyor; Dijital gülüş tasarımı nedir?

24.09.2015Kişisel Bakım
Bu mezar Mona Lisaya mı ait

Bu mezar Mona Lisa'ya mı ait?

Dünyanın en meşhur tablosu nedir diye sorulsa, herhalde büyük bir çoğunluk Mona Lisa diyecektir. Öyle ki Louvre Müzesi’ni gezen ziyaretçilerin yüzde doksanı da Mona Lisa’yı görmeden çıkmaz. Mona Lisa bugünlerde yine sanat dünyasının en çok konuşulan eserlerinden biri. Şimdi de İtalya'daki bir manastırda yer alan mezarın Mona Lisa'ya ait olup olmadığı araştırılıyor.

26.09.2015Kelebek
Muhammed Berlinde toprağa verildi

Muhammed Berlin'de toprağa verildi

Cani Silvio S. tarafından önce cinsel saldırıya uğrayan, ardından da öldürülen 4 yaşındaki Muhammed dün Berlin'de toprağa verildi. Cenaze törenine annesi katılamadı.

6.11.2015Avrupa
Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015Magazin
Gülmenin bilmediğiniz faydaları

Gülmenin bilmediğiniz faydaları

Araştırmalar, gülmenin ve kahkaha atmanın sağlığa faydalı olduğunu ve hayatımızın pek çok alanında pozitif etkiye sahip olduğunu göstermektedir.

11.12.2015Sağlık
Emojileri ciddiye almamızı gerektiren nedenler

Emojileri ciddiye almamızı gerektiren nedenler

Metin mesajlaşmasının yanı sıra bu servisler üzerinden sesli veya videolu olarak da iletişim kurulabiliyor. Ancak mesajlaşmayı daha eğlenceli hale getiren emoji kullanımı da son zamanlarda yaygınlaşmış durumda. İletişimin farklı bir dili olan emojileri neden ciddiye almamızı gerektiren nedenleri sizler için sıraladık.

11.01.2016Teknoloji
Da Vinci Estetiği Nedir

Da Vinci Estetiği Nedir?

Bakımlı olmak karşı tarafta her zaman iyi bir izlenim bırakır. Ancak insanların üzerinde bıraktığınız etkiyi birkaç kademe yukarı çekmek istiyorsanız eğer birçok ünlünün de başvurduğu Da Vinci estetiği hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.

27.01.2016Kelebek
Dokunun, kucaklaşın, iyileşin

Dokunun, kucaklaşın, iyileşin!

Düştüğünde acıyan yeri şefkatle tutulan bir çocuk, aşkla tutulan sıcacık bir el, sevgiyle sıvazlanan bir omuz, yürekten gelen kocaman bir sarılma bizi iyileştiriyor. Özgüvenimiz artıyor, acı ve ağrılarımız azalıyor, kin, öfke, nefret duyguları yerini sevgiye bırakıyor, aklın yanı sıra yürek algılaması artıyor ve her şey çok daha güzel, çok daha yaşanası oluyor. Yaşam Koçu Nil Gün dokunmanın iyileştirici gücünü anlattı.

27.01.2016Hayat
Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri

Kadınlar İçin Güzellik Tavsiyeleri

Seksi gözlere sahip olmak için nasıl makyaj yapmalı? Zayıf tırnaklar nasıl güçlenir? Peki muhteşem bir gülüş için ne yapmalı? Tüm bu soruların yanıtları Mahmure’nin özel kadınları için güzellik tavsiyelerimizde!

Nilgün Bodur aşkın organik halinin kitabını yazdı

Nilgün Bodur aşkın organik halinin kitabını yazdı

Nilgün Bodur’un “Organik Aşk” adını verdiği yemek kitabı Aradolu sponsorluğuyla internet üzerinden satışı çıktı. Kitabın içeriğinde yemek tariflerinden fazlasını bulacaksınız. Bodur’un, Ebru Şallı’dan Burcu Esmersoy’a, Işıl Reçber’den Aslı Şen’e uzanan büyük ailesi ile birlikte uzun ve aşk dolu bir masaya oturmuş gibi hissedeceksiniz.

23.02.2016Magazin
Emel Müftüoğlu: Sezen Aksu ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye  etti

Emel Müftüoğlu: Sezen Aksu ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye etti

Şaka yapmayı seviyor, bilardoyu seviyor, tavlayı seviyor. Hatta bu sayede ayakkabı dolabını da devamlı yeniliyor! Tavlada kolay kolay kimsenin bileğini bükemediği Emel Müftüoğlu, İzzet Çapa’ya konuştu.

6.03.2016Magazin
Fotojenik olmanın ipuçları

Fotojenik olmanın ipuçları

Facebook, instagram derken selfie çekmek günlük faaliyetlerimiz arasında sıklıkla yer almaya başlar oldu. Hal böyle olunca daha sık poz vermeye başladık.

16.03.2016Sağlık
Rasim Öztekin kimdir

Rasim Öztekin kimdir?

Son zamanlarda kilo vermesi ile gündeme gelen Rasim Öztekin kimdir? Rasim Öztekin, nerede ve ne zaman dünyaya geldi? Bugünkü kariyerine nasıl geldi? Rasim Öztekin’in hayatı ve çalışmalarına dair tüm detaylar haberimizde…

25.03.2016Hayat
Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Saba Tümer kendisine gıcık olduğunu söyledi

Ekranların kahkahaları ile ünlü programcısı Saba Tümer, bir reklam filminin basın toplantısına katıldı ve çok güldüğü için kendine gıcık olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde…

28.03.2016Hayat
Sheryl Crow: Evet, Kid Rock’ı çok seviyorum

Sheryl Crow: 'Evet, Kid Rock’ı çok seviyorum'

Sheryl Crow, America’nın en sevilen country müzisyenlerinden biri. Ama müziği kadar özel hayatıyla da hep gündemde...

6.04.2016Magazin
Gülüş Tasarımıyla Gülüşünüzü Keşfedin

Gülüş Tasarımıyla Gülüşünüzü Keşfedin

Güzel bir gülüş için size yakışan bir diş yapınızın olması gerekiyor. Siz de size uygun gülüş tasarımlarıyla gülüşünüzü keşfedebilirsiniz.

12.04.2016Kişisel Bakım
Özgürce gülebilmek için Gülüş Tasarımı

Özgürce gülebilmek için 'Gülüş Tasarımı'

Özgürce gülebilmek hepimizin arzusu ve hayalidir, ancak bazen öyle durumlar olur ki dişlerimizin şeklinden, dizisinden, renginden dolayı dişlerimizi diğer kişilere göstermemek için gülmekten kaçınırız veya gülerken ağzımızı ellerimizle kapatırız. Diş hekimi Dr. Kerem Aras güzel bir gülüşe sahip olmak için neler yapılması gerektiğini anlattı.

3.05.2016Sağlık
Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 19. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Hayat Şarkısı 19. bölüm

Hayat Şarkısı, on dokuz haftanın ardından bir bilinmezliği ortadan kaldırıyor. Hülya’nın hikayesinde, eksik olan noktayı seyirciye sunuyor. Hüseyin, tüm gerçeği öğrenirken biz de parçaları birleştiriyoruz.

16.06.2016Keyif
Sırt dönmek evlilik krizinin alameti mi

Sırt dönmek evlilik krizinin alameti mi?

Fransız sosyolog Jean-Claude Kauffman, ‘Tek Yatakta İki Kişi’ adlı kitabında çiftlerle röportaj yaptı ve en rahat ettiğimiz yerde yaşadığımız ‘nazik’ rahatsızlıklara cevap aradı. Eşler rahat ve deliksiz bir gece uykusuyla sevgilisinin sıcaklığı arasında nasıl denge kuruyor? Kauffman’la araştırmasını konuştuk.

12.08.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Biz , hakemlerden bir duruş beklerken...

Genellikle hakem yöneticileri tarafından "Hakem her hafta veya 2 haftada bir maç yönetirse özgüveni artar, başarı grafiği yükselir" diye söylenir. Hani kulağa da hoş geliyor. Sanırsınız ki hatalar bitecek.

19.11.2015

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015

Mustafa

TÜRKİYE’nin en varlıklı ailesinin şanslı çocuğuydu.

21.01.2016

Güzelliğinizi ve sağlığınızı parlatacak 10 öneri

Dış görünüşünüz sağlığınıza açılan bir pencere gibidir.

13.02.2016

Sezen ‘Hovarda’yı bana gece kulübünün tuvaletinde hediye etti

Sesiyle, şarkılarıyla 25 yıldır hayatımızda ama dostluğu, samimiyeti ve müthiş enerjisiyle de sanat camiasındaki hemen herkesin en yakınındaki isimlerden biridir Emel Müftüoğlu.

5.03.2016

Diş Hekimi Dr. Çağdaş Kışlaoğlu

İlköğrenimini Londra’daki Eastsheen Primary School’da tamamladıktan sonra, Liseyi hem İstek Özel Semiha Şakir Lisesinden hem de California Piedmont High Schooldan çift lise diploması alarak bitirmiştir.

21.06.2016

Emre Mor’u çok sevmek

Ben esasında hâlâ gencim sanıyodum.

26.06.2016

Kız arkadaşım meğer evliymiş

Okul yıllarında sevgili olup ayrıldığım kız arkadaşım, 5 yıl sonra beni Facebook’tan buldu. Tekrar görüşmeye başladım. Ama bir süre sonra evli olduğunu öğrendim.

30.08.2016