EKSTRA
MENÜ

Gülseren Budayıcıoğlu

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 181 haberi bulunmuştur.

Gülseren Budayıcıoğlu Haberleri

Gülseren Budayıcıoğlu: Merhaba sevgili okurlarım...

Gülseren Budayıcıoğlu: Merhaba sevgili okurlarım...

Ben çocukken Hürriyet gazetesi çoğunuz gibi bizim evin de olmazsa olmazıydı. Sabahları gazeteci çocuk -adı Necmi’ydi. Sanırım on yaşlarında filandı- gazeteyi bizim kapıya bırakmadan babam çoktan kapıyı açmış olur, Necmi’ye hal hatır sorup aceleyle gazeteyi alır, daha camın önündeki koltuğuna oturmadan merakla başlardı okumaya.

10.07.2021Gündem
Gülseren Budayıcıoğlu Hürriyette Yarından itibaren her hafta sizlerle buluşacak

Gülseren Budayıcıoğlu Hürriyet'te! Yarından itibaren her hafta sizlerle buluşacak

Son yıllarda “Türkiye’nin en çarpıcı kitaplarını kaleme alan yazarı kimdir?” diye sorsak, çok büyük bir kesim hiç kuşkusuz psikiyatri uzmanı-yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun ismini verir. Önce kitapları en çok satanlar listelerini altüst eden, daha sonra kitaplarından televizyona uyarlanan ve rating rekorları kıran dizilerdeki hikâyeleriyle evlere giren Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, artık Hürriyet yazarı.

9.07.2021Gündem
Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu gerçek hikâyelerle her hafta Hürriyette

Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu gerçek hikâyelerle her hafta Hürriyet'te

Yazdığı tüm kitaplar satış rekorları kırıyor. Eserlerinden uyarlanan televizyon dizileri rating'leri altüst ediyor. Herkes onun anlattığı hikâyeleri konuşuyor.

8.07.2021Gündem
Popüler Kültür Nedir Popüler Kültür Örnekleri, Müzikleri Ve Kitapları Hakkında Bilgi

Popüler Kültür Nedir? Popüler Kültür Örnekleri, Müzikleri Ve Kitapları Hakkında Bilgi

Popüler kültür kelimesinin kökeni Latincede populus kelimesinden gelmektedir. Populus sözcüğünün Türkçe karşılığı ise halk kavramını ifade etmektedir. Eski halk kültürü kavramının yerine geçmektedir. Bu bakımdan yazıda bilgilendirme amaçlı olarak detaylıca popüler kültür nedir, popüler kültür örnekleri, müzikleri ve kitapları hakkındaki konulara yer verdik.

27.06.2021Araştırma
Camdaki Kız muhteşem bir sezon finali ile ekrana geldi

Camdaki Kız muhteşem bir sezon finali ile ekrana geldi

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, sezon finali ile Perşembe akşamı (10 Haziran) ekrana geldi. Dizi, AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olarak bir kez daha zirvedeki yerini aldı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan sezon finali bölümü Kantar Media’nın verilerine göre AB kategorisinde 11.06 reyting 30.94 izlenme payı ile ABC1 kategorisinde ise 10.62 reyting 26.93 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım oldu.

11.06.2021Televizyon
Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali izle: Camdaki Kız 9. son bölüme Hayrinin gelişi damga vurdu

Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali izle: Camdaki Kız 9. son bölüme Hayri'nin gelişi damga vurdu

Camdaki Kız 9. bölüm full izle ekranı Kanal D internet platformundan yayınlandı. Kanal D'nin her hafta ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız 10 Haziran tarihinde 9. bölümü ile sezon finali yaparak sevenlerine kısa süreliğine veda etti. Cana'nın anlattıklarından sonra Muzo'nun da yasak aşkı Feride Hanım'a itiraf ettiği Camdaki Kız son bölümünde, Sedat ve Muzo'nun geçmişte aynı kadına aşık olduğunun ortaya çıkması dikkat çekti. Düğünden sonra Nalan'ın karşısına Hayri'nin çıkması ise Camdaki Kız sezon finaline damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Camdaki Kız 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı.

11.06.2021Televizyon
Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi ne, kim oynayacak Camdaki Kız oyuncuları kimler İşte dizinin oyuncu kadrosu ve Hayrinin gerçek hikayesi

Camdaki Kız Hayri kimdir, hikayesi ne, kim oynayacak? Camdaki Kız oyuncuları kimler? İşte dizinin oyuncu kadrosu ve Hayri'nin gerçek hikayesi

Camdaki Kız Hayri'nin hikayesi dizinin sezon finali bölümü öncesi yayınlanan fragmanında dikkat çekti. Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı yapımı Camdaki Kız’ın 10 Haziran akşamı ekranlara gelecek olan 9. bölümünün fragmanında Hayri karakterinin isminin görülmesi izleyenleri meraklandırdı. Düğün günü Nalan’ın omzuna dokunan Hayri’nin hikayeyi farklı bir yöne çekmesi ön görülüyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından sahneye uyarlanan Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu da izleyenlerin beğenisini topluyor. Peki, Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız oyuncuları kimler? İşte, dizinin oyuncu kadrosu hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.06.2021Televizyon
“Camdaki Kız” başarısını kutladı

“Camdaki Kız” başarısını kutladı

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği ilgiyle izlenen dizisi “Camdaki Kız”, 9 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümüyle sezon finali yapıyor.

10.06.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisinde Hayri kim

Camdaki Kız dizisinde Hayri kim?

Camdaki Kız dizisinin sezon finali fragmanı izleyicilerle buluştu. Sezona ara verecek olan Camdaki Kız’ın fragmanına Hayri sahnesi damga vurdu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan romanını okuyan izleyiciler, Hayri karakterinin diziye ne zaman dahil olacağını merak ediyor. Peki, Camdaki Kız dizisinde Hayri’yi kim canlandıracak?

9.06.2021Televizyon
Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu

Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, Perşembe ekranına bir kez daha damga vurdu. Reytinglerde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, izleyiciyi ekrana kitledi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın yayınlanan 8’inci bölümü Kantar Media’nın verilerine göre AB kategorisinde 9.75 reyting 26.05 izlenme payı; ABC1 kategorisinde ise 9.77 reyting 23.09 izlenme payı ile günün en çok izlenen yapım oldu.

4.06.2021Magazin
Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu

Cana’nın itirafı Camdaki Kız’a damga vurdu!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizisi Camdaki Kız, Perşembe ekranına bir kez daha damga vurdu.

4.06.2021Televizyon
‘Camdaki Kız’ın  albümü çıktı

‘Camdaki Kız’ın albümü çıktı

YAPIMINI OGM Pictures’ın üstlendiği, Kanal D’nin sevilen dizisi “Camdaki Kız”ın soundtrack albümü dijital platformlarda yayınlandı.

30.05.2021Televizyon
Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Camdaki Kız yeni bölümde Nalandan Ferideye büyük itiraf

Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Camdaki Kız yeni bölümde Nalan'dan Feride'ye büyük itiraf

Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız'ın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Muzo'nun Rafet'e düğün hazırlıklarını hızlandırmasını söylemesi dikkat çekti. Feride yüzünden rahatsızlanan Nalan'ın annesine Sedat'a aşık olduğunu itiraf etmesi ise Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Camdaki Kız 3 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşacak. İşte, Camdaki Kız 8. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

29.05.2021Televizyon
Camdaki Kız yine zirvede

Camdaki Kız yine zirvede

KANAL D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi “Camdaki Kız”, önceki akşam 7’nci bölümüyle ekrana geldi.

29.05.2021Televizyon
Camdaki Kız oyuncuları ile dikkat çekiyor Camdaki Kız oyuncu kadrosu içerisinde kimler var

Camdaki Kız oyuncuları ile dikkat çekiyor! Camdaki Kız oyuncu kadrosu içerisinde kimler var?

Camdaki Kız oyuncuları yayınlanan ilk bölümle beraber izleyenlerin dikkatini çekti. Kanal D'de 8 Nisan Perşembe akşamı yayın hayatına başlayan konusu ve hikayesi ile şimdiden ekranlara damga vuran Camdaki Kız dizisinde başarılı oyuncu Burcu Biricik Nalan karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. Sesiyle olduğu kadar oyunculuğu ile de adından söz ettiren Feyyaz Şerifoğlu ise Sedat karakterini canlandırıyor. Dışarıdan bakıldığında kusursuz bir hayatı olan Nalan’ın Sedat ile hayatının kesişmesi ile yaşanan aşk hikayesi ekranlara gelecek. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimdeki kitabından uyarlanan Camdaki Kız'ın oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki, Camdaki Kız oyuncuları kimler? İşte, Camdaki Kız oyuncu kadrosu konusu ve karakterler ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

20.05.2021Televizyon
‘Televizyondaki kız’dan ‘Camdaki Kız’a

‘Televizyondaki kız’dan ‘Camdaki Kız’a

Kitapları en çok satanlar listesinde, kitaplarından uyarlanan diziler üç ayrı televizyon kanalında izleyiciyle buluşuyor. Seveni de çok eleştireni, kızanı da… Psikiyatrist doktor Gülseren Budayıcıoğlu’nu bu sefer biz karşımıza aldık. Geçmişine yaptığımız yolculukta içinde biriktirdiği anıları, kırgınlıkları dinledik… Bize Ankara’da mütevazı bir memur evinden önce ‘Televizyondaki kız’lığa, sonra terapi odalarından bütün Türkiye’nin tanıdığı bir isim olmaya giden dizi gibi hikâyesini anlattı.

16.05.2021Gündem
Hande Ataizi: ‘İkinci kadın olmayı hiçbir zaman kabul edemem’

Hande Ataizi: ‘İkinci kadın olmayı hiçbir zaman kabul edemem’

İlk filmi ‘Mum Kokulu Kadınlar’la 1996’da ‘Altın Portakal’da En İyi Kadın Oyuncu seçildi. O gün bugündür, oyunculuğunun yanı sıra renkli hayatıyla da hep gündemde... Seksi, neşeli ve delidolu tavrını hiç kaybetmedi, ne yapsa çok konuşuldu. Şimdilerde Kanal D’de yayımlanan ‘Camdaki Kız’ dizisiyle ekranda olan Hande Ataizi’yle buluştuk; oyunculuğu ve yaşadığı aşkı da konuştuk, geçmişin muhasebesini de yaptık. Ataizi: “Baba konusunda şanssızdım. Bu durum ilişkilerime de muhakkak etki etmiştir. ‘Sevdiğin biri kaçıp gidecek’ duygusu oluşuyor. Seni dünyaya getiren insanlar bile arkasını dönüp gidebiliyorsa elin adamı neden gitmesin diye düşünüyorsun.”

16.05.2021Hürriyet Pazar
Camdaki Kız ne bugün yok mu, yeni bölüm yayında akşında neden yok Yayın akışında yer almaması merak uyandırdı

Camdaki Kız ne bugün yok mu, yeni bölüm yayında akşında neden yok? Yayın akışında yer almaması merak uyandırdı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız ekran macerasında 5 haftayı geride bıraktı. Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünün Kanal D yayın akışında yer almaması merak uyandırdı. Perşembe günleri izleyicilerin karşısına çıkan Camdaki Kız en son 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Peki, Camdaki Kız ne bugün yok mu, yeni bölüm yayında akşında neden yok?

13.05.2021Televizyon
Mitra ne demek, Mitra isminin anlamı nedir Kırmızı Oda’da Mitra’nın hikayesi ve Mitra isminin anlamı

Mitra ne demek, Mitra isminin anlamı nedir? Kırmızı Oda’da Mitra’nın hikayesi ve Mitra isminin anlamı

Kırmızı Oda’nın son bölümü ardından Mitra isminin anlam merak konusu oldu. Mitra karakterini Melisa Aslı Pamuk canlandırıyor. Peki, Mitra ne demek, Mitra isminin anlamı nedir? İşte Kırmızı Oda’da Mitra’nın hikayesi ve Mitra isminin anlamı...

2.05.2021Televizyon
Kırmızı Oda Mitranın hikayesi dikkat çekti - Mitra ne demek, Mitra isminin anlamı nedir

Kırmızı Oda Mitra'nın hikayesi dikkat çekti - Mitra ne demek, Mitra isminin anlamı nedir?

Mitra isminin anlamı, Kırmızı Oda dizisi ile beraber merak konusu oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan dizide, başarılı oyuncu Melisa Aslı Pamuk Mitra karakteri ile kliniği ziyaret etti. İran'ın önde gelen ailelerinden birine mensup babası ile Türk annesinin yollarının kesişmesiyle başlayan sırlarla dolu Mikra'nın hayat hikayesi ekran başındakilerin dikkatini çekti. TDK'da yer almayan Mitra ismi, farklı dillerde farklı anlamları barındırıyor. Peki, Mitra ne demek? İşte, Mitra ismiyle ilgili merak edilenler.

30.04.2021Televizyon
Camdaki Kız izleyiciden yine tam not aldı

Camdaki Kız izleyiciden yine tam not aldı

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, 4’üncü bölümü ile ekrana geldi. Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

30.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 4. son bölümde Nalan nişanı bozdu... İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız', dün akşam dördüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sedat ve Cana'nın fotoğraflarının basılmasıyla zor durumda kalan Koroğlu Ailesi, Muzo'nun planını uygulayarak Nalan ve ailesini yemeğe davet etti. Cana'nın da olduğu gecenin sonu ise herkesi şoke etti. Yasak aşkı anlayan Nalan, herkesin içinde yüzüğünü çıkartıp, evi terk etti. Nalan'ın bu hareketine sosyal medyadan yorum yağdı.

29.04.2021Televizyon
Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne

Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?

Camdaki Kız dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Muzo oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlana Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterini Enis Arıkan canlandırıyor. Başarılı oyuncu Enis Arıkan, dizide bugüne kadar odasından çıkmayan, yüzünü göstermeyen Muzo rolüyle tanıtımda yer aldı. Camdaki Kız Muzo kimdir, hastalığı ne?

29.04.2021Televizyon
Camdaki Kız hem ekranın hem de sosyal medyanın birincisi...

'Camdaki Kız' hem ekranın hem de sosyal medyanın birincisi...

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi Camdaki Kız, üçüncü bölümü ile ekrana geldi. Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı olan dizi, bir kez daha ekrana damgasını vurdu.

23.04.2021Televizyon
Camdaki Kız Muzo kimdir ve gerçek adı ne Yeni bölüme damga vuran an... İşte Camdaki Kızın Muzafferi Enis Arıkanın hayatı ve biyografisi

Camdaki Kız Muzo kimdir ve gerçek adı ne? Yeni bölüme damga vuran an... İşte Camdaki Kız'ın Muzaffer'i Enis Arıkan'ın hayatı ve biyografisi

Camdaki Kız Muzo'nun kim olduğu, dizinin yayınlanan yeni bölümü ile belli oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan, Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Camdaki Kız'ın 22 Nisan tarihli bölümünde, şimdiye kadar hiç görünmeyen ve odasında esrarengiz şekilde yaşamını sürdüren Camdaki Kız'ın Muzaffer'i göründü. Dizide Muzo karakterine ünlü oyuncu Enis Arıkan'ın hayat vereceği yeni bölümle beraber kesinleşti. Koroğlu Ailesinin oğullarından olan Muzo çevresiyle ilgisi olmayan bir karakter olacak hikayeye dahil olacak. Peki, Camdaki Kız Muzo kimdir ve gerçek adı ne? İşte, Camdaki Kız'ın Muzaffer'i Enis Arıkan'ın hayatı ve biyografisi ile ilgili merak edilen bilgiler...

22.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 2. son bölümde Sedattan Nalana büyük şok İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız 2. son bölümde Sedat'tan Nalan'a büyük şok! İşte Camdaki Kız son bölümde yaşananlar

Camdaki Kız son bölümü ile ekranlara damga vurdu. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan ve izleyenlerden tam not alan Camdaki Kız 15 Nisan Perşembe akşamı 2. bölümü ile ekran başındakileri şaşkına çevirdi. Nalan ve Sedat'ın yüzüklerinin takılmasının ardından Sedat'ın Nalan'ı Cana ile buluştuğu eve getirmesi son bölümün final anına damga vurdu. Evlenene kadar Nalan’ı korumak için, Sedat’tan uzak tutmaya çalışan Feride’nin Sema'nın hayalini görmesi ise Camdaki Kız 2. son bölümde merak dolu anları ekranlara getirdi. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, Camdaki Kız 2. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

16.04.2021Televizyon
Türkiye Camdaki Kızı izledi

Türkiye Camdaki Kız'ı izledi

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız ikinci bölümü ile ekrana geldi. Yeni bölümüyle de izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB ve ABC1 kategorisinde günün en çok izlenen yapımı oldu.

16.04.2021Televizyon
Camdaki Kız Feride kimdir, gerçek adı ne İşte Camdaki Kızın Feridesi Nur Sürerin hayatı ve biyografisi...

Camdaki Kız Feride kimdir, gerçek adı ne? İşte Camdaki Kız'ın Feride'si Nur Sürer'in hayatı ve biyografisi...

Camdaki Kız Feride dizinin izleyenleri tarafından merak konusu oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan dizide Nalan'ın annesi olarak ekranlara gelen feride karakteri, otoriter, katı, kuralcı ve öfkeli tavırları ile dikkat çekiyor. Usta oyuncu Nur Sürer'in hayat verdiği Feride'nin geçmişte yaşadığı travması ilerleyen bölümlerde belli olacak. Peki, Camdaki Kız Feride kimdir, gerçek adı ne? İşte Camdaki Kız'ın Feride'si Nur Sürer'in hayatı ve biyografisi...

15.04.2021Televizyon
Camdaki Kız nerede çekiliyor  Nalanın oturduğu yalı hangi ilçede Camdaki Kız çekim yerleriyle de dikkat çekti

Camdaki Kız nerede çekiliyor? Nalan'ın oturduğu yalı hangi ilçede? Camdaki Kız çekim yerleriyle de dikkat çekti

Camdaki Kız gerek güçlü oyuncu kadrosu gerekse çekim yerleriyle de dikkat çekti. Özellikle Nalan'ı canlandıran Burcu Biricik'in cam fanustaki görüntüleri çok konuşulmuştu. Peki, Camdaki Kız nerede çekiliyor? Nalan'ın oturduğu yalı hangi ilçede?

15.04.2021Televizyon
Devrim Yakut: 50’li yaşlarda hayatım sörf tahtasında gibi...

Devrim Yakut: 50’li yaşlarda hayatım sörf tahtasında gibi...

‘Düğün Dernek’ ve ‘Aile Arasında’ gibi filmlerin akılda kalan karakterlerine hayat veren Devrim Yakut bugünlerde hem Kanal D’de başlayan ‘Camdaki Kız’ dizisinin hem de ilk hikâye kitabı ‘Aklımın Aynalı Çarşısı’nın heyecanını yaşıyor. Yeni dizisini, kitabını ve hayatını konuştuğumuz oyuncu mutlu bir evliliğin de sırrını veriyor: “Toplumun dayattığı tuzaklara düşmeyin. Birbirinizin her şeyini görmeyin. Odadan odaya flört edin.”

Camdaki Kıza izleyiciden tam not İlk bölümüyle zirvede

Camdaki Kız'a izleyiciden tam not! İlk bölümüyle zirvede

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız”ın ekran yolculuğu başladı. İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu.

9.04.2021Televizyon
Camdaki Kız konusu, oyuncuları ve karakterleri ile beğeni topladı...İşte Camdaki Kızın oyuncu kadrosu

Camdaki Kız konusu, oyuncuları ve karakterleri ile beğeni topladı...İşte Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosu

Camdaki Kız konusu ile beğeni toplarken oyuncuları ile de dikkat çekti. Başrolünde Burcu Biricik'in rol aldığı Camdaki Kız dizisinde Feyyaz Şerifoğlu ise başrolü paylaşan diğer bir isim oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız, ilk yayın gününde sosyal medyanın da gündeminde yer aldı. Camdaki Kız oyuncuları ve konusu hakkında yapılan pek çok paylaşım, kısa sürede diziyi TT listesine dahil etti. Peki, Camdaki Kız konusu ve hikayesi nedir? İşte, Camdaki Kız oyuncuları hakkında detaylı karakter bilgileri

9.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Camdaki Kız ilk bölümde evlilik haberi bomba etkisi yarattı

Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Camdaki Kız ilk bölümde evlilik haberi bomba etkisi yarattı

Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı yapımı Camdaki Kız’ın 8 Nisan tarihli ilk bölümü ekranlara damga vurdu. Nalan'ın annesi tarafından hazırlandığı sahne ile başlayan dizinin final anında, evlilik kararının açıklanması dikkat çekti. Soru soran gazetecilere gecikmeden düğün haberini veren Sedat'ın tepkisi Nalan'ı şaşkına uğrattı. İşte, Camdaki Kız 2. yeni bölüm fragmanı ve ilk bölümde yaşananların kısa özeti.

8.04.2021Televizyon
Camdaki Kız sosyal medyaya damga vurdu: Sana dünyayı zindan ederim

Camdaki Kız sosyal medyaya damga vurdu: Sana dünyayı zindan ederim!

Camdaki Kız ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Camdaki Kız”ın ilk sahneleri sosyal medyada gündem oldu. Annesi tarafından katı kurallara maruz kalan Nalan'ın geçmişte yaşadığı olayı hatırlayarak korkulu anlar hissetmesi dikkat çekerken; evli ve çocuklu bir kadına aşık olan Sedat'a uygulanan evlilik baskısı da ekranlara damga vurdu.

8.04.2021Televizyon
Camdaki Kız Nalan kimdir İşte Camdaki Kızın Nalanı Burcu Biricikin hayatı hakkında merak edilenler

Camdaki Kız Nalan kimdir? İşte Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in hayatı hakkında merak edilenler

Camdaki Kız Nalan dizinin ilk bölümü ile beraber izleyenlerin dikkatini çekti. Kırmızı Oda dizisi ile adından söz ettiren Burcu Biricik, şimdilerde Kanal D ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız'da Nalan karakterine hayat veren ünlü oyuncunun performansı da izleyenlerin beğenisini topladı. Emekli vali olan babası Adil ve emekli edebiyat öğretmeni olan Feride’nin tek çocuğu Nalan'ın kuralcı hayatı ekranlara gelecek. Peki, Camdaki Kız Nalan kimdir? İşte, Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in hayatı ve Nalan karakteri ile ilgili merak edilenler.

8.04.2021Hayat
Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor

Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisinin ilk tanıtımının çekimleri Taksim İstiklal Caddesi’nde gerçekleşmişti. Nalan'ı canlandıracak olan Burcu Biricik'in cam fanustaki görüntüleri çok konuşuldu. Peki, Camdaki Kız dizisi nerede çekiliyor?

8.04.2021Televizyon
Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu kimdir İşte Gülseren Budayıcıoğlunun hayatı ve kitapları

Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? İşte Gülseren Budayıcıoğlu'nun hayatı ve kitapları

Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Camdaki Kız”, 8 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranından izleyiciyle buluşacak. Dizinin tanıtımları ardından Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu'nun hayatı ve kitapları da yeniden gündeme geldi. Peki, Camdaki Kız kitabının yazarı Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? İşte Gülseren Budayıcıoğlu'nun hayatı ve kitapları...

8.04.2021Televizyon
“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu

“Camdaki Kız” başlıyor... İşte oyuncu kadrosu!

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yeni ve iddialı dizisi “Camdaki Kız” bu akşam başlıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikâyesinin anlatıldığı dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alıyor, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. İşte merakla beklenen “Camdaki Kız”ın kahramanları...

8.04.2021Magazin
Camdaki Kız izleyiciyle buluşuyor

'Camdaki Kız' izleyiciyle buluşuyor

Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi gerçek hikayelerden uyarlanan ve izlenme rekorları kıran dizilerin yapımcısı OGM Pictures’dan yeni ve iddialı bir proje daha geliyor…

7.04.2021Televizyon
Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan “Camdaki Kız” pozları

Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’ndan “Camdaki Kız” pozları

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı dizisi “Camdaki Kız”ın izleyici ile buluşmasına sayılı günler kaldı. Dizinin başrol oyuncularından Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun Nalan ve Sedat karakterlerini canlandırdığı Camdaki Kız’a özel yapılan çekimden yeni kareler yayınlandı.

4.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

Tanıtımları günlerdir ekranlarda dönen Camdaki Kız dizisinin detayları belli oldu. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan, izleyicinin heyecanla beklediği Camdaki Kız’da Burcu Biricik, Nalan karakterini canlandırıyor. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak? İşte Camdaki Kız dizisinin konusu ve oyuncuları

3.04.2021Televizyon
Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe Başlıyor

'Camdaki Kız' 8 Nisan Perşembe Başlıyor

Camdaki Kız Fragmanı yayında! Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız, başarılı oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’da; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek yer alıyor. Camdaki Kız 8 Nisan Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

2.04.2021Magazin
Burcu Biricik: Nalan’la hayaller kuracağım

Burcu Biricik: Nalan’la hayaller kuracağım

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi “Camdaki Kız”ın başrol oyuncusu Burcu Biricik’le dizi için özel bir fotoğraf çekimi yapıldı.

2.04.2021Televizyon
Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak

Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak?

Camdaki Kız dikkat çeken hikayesiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kirabından uyarlanan dizinin başrolünde Burcu Biricik rol alacak. Ailenin tek çocuğu olması dolayısıyla el üstünde tutulan Nalan'ın yaşamından kesitleri ele alacak olan dizi, birçok ünlü oyuncuyu da içerisinde barındıracak. Peki, Camdaki Kız dizisi ne zaman başlayacak, hangi günler yayınlanacak? İşte, o konuda detaylı bilgiler

1.04.2021Televizyon
Dizi etkisi Camdaki Kız büyük merak uyandırdı

Dizi etkisi! "Camdaki Kız" büyük merak uyandırdı

Kanal D’nin yeni dizisi “Camdaki Kız” büyük merak uyandırdı. Dizinin uyarlandığı kitabın satışlarındaki patlama, yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nu da sevindirdi: “Kitabımın satışı 441 bin gibi inanılmaz bir sayıya ulaştı.”

30.03.2021Magazin

Yazar Sonuçları

Seçim sath-ı mailine girmiş bulunmaktayız

Bir cisim yaklaşıyor ama yaklaşan cisim, erken seçim değil.

10.07.2021

Alatlı’dan sinemanın perde arkası

Film piyasasına hangi gizli örgütler hâkim, hangi ABD başkanının genelev işleten dedesi aynı zamanda film sektörüne can verdi, Hollywood’un CIA ile işbirliği yaptığı filmler hangileriydi...

30.06.2021

Çarpıcı bir roman

Yazdığı kurgu romanlarda okuyucularını, gerçek kadın kahramanlarının iç dünyalarıyla mest eden ve çok satanlar listelerinde yer alan Demet Altınyeleklioğlu’nun son romanı “Nihavent Hıçkırık”, yanık bir kadın sesinden dinlediği “Kimseye etmem şikâyet, ağlarım ben halime...” şarkısıyla düşüvermiş aklına.

16.06.2021

Vekilin korona rekoru!

Bir yıldan bu yana milletvekillerinin koronavirüs maceralarını aktarmaya devam ediyoruz. ‘Bundan daha ilginci olamaz’ dediğimizde, yenisi çıkıyor. Bir yıl içerisinde tam üç kez koronavirüse yakalanan milletvekili var.

2.05.2021

Danimarka çok medeni ülke şekerim

Hop şöyle cümleler yükselir sağımızdan, solumuzdan:

17.04.2021