EKSTRA
MENÜ

Gülşah Saraçoğlu Kimdir

Gülşah Saraçoğlu Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gülşah Saraçoğlu Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15 Gülşah Saraçoğlu Kimdir haberi bulunmuştur.

Gülşah Saraçoğlu Kimdir Haberleri

Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kimdir İşte, Gülşah Saraçoğlunun hayatı ile ilgili bilgiler

Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kimdir? İşte, Gülşah Saraçoğlu'nun hayatı ile ilgili bilgiler

Gülşah Saraçoğlu merak edilen isimler arasında yerini aldı. Doya Doya Moda jüri üyeleri bulunan Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, kimdir soruları yoğun ilgi görüyor. Moda alanında ismini duyuran Gülşah Saraçoğlu'nun 9 yaşında çocuğu bulunuyor. Başarılı isim yorumları ile de yarışmada dikkat çekiyor. İşte Gülşah Saraçoğlu'nun hayatı ile ilgili bilgiler

16.07.2020Hayat
Gülşah Saraçoğlu kimdir Gülşah Saraçoğlu  eski eşi ve oğluyla ilgili bilgiler

Gülşah Saraçoğlu kimdir? Gülşah Saraçoğlu eski eşi ve oğluyla ilgili bilgiler

Doya Doya Moda'nın jüri koltuğunda oturan Gülşah Saraçoğlu, yarışmacılar için yaptığı yorumların yanı sıra özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla da gündeme geliyor. Gülşah Saraçoğlu özellikle eski eşi ve oğluyla ilgili yaptığı açıklamalarla gündem oluyor. Peki, Gülşah Saraçoğlu kimdir? Gülşah Saraçoğlu eski eşi ve oğluyla ilgili bilgiler

5.06.2020Televizyon
Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında, evli mi İşte Gülşah Saraçoğlu’nın sık sık bahsettiği oğlu

Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Gülşah Saraçoğlu’nın sık sık bahsettiği oğlu

Gülşah Saraçoğlu, jüri üyeliğini üstlendiği moda yarışmasındaki açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça sert yorumlarla yarışmacıları zorlayan Gülşah Saraçoğlu, büyük beden konseptli yarışmada sık sık kilolu hallerinden örnekler verirken oğluyla ilgili de açıklamalarda bulunuyor. Peki, Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte Gülşah Saraçoğlu’nın sık sık bahsettiği oğlu

26.12.2019Televizyon
Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu kimdir, sevgilisi kim İşte Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu hali

Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu kimdir, sevgilisi kim? İşte Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu hali

Doya Doya Moda yarışmasıyla gündeme gelen Gülşah Saraçoğlu, jüri üyeliğinin yanı sıra kendi özel hayatına dair yaptığı açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Bir dönem verdiği kilolarla adından söz ettiren Gülşah Saraçoğlu, yarışmacılara eski halinden örnekler veriyor. Peki, Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında? İşte Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu hali

19.12.2019Televizyon
Gülşah Saraçoğlu’ndan oğluyla ilgili acı itiraf  - Gülşah Saraçoğlu kimdir İşte merak edilen oğlu

Gülşah Saraçoğlu’ndan oğluyla ilgili acı itiraf - Gülşah Saraçoğlu kimdir? İşte merak edilen oğlu

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda yarışmasında hamilelik süreci ve oğluyla ilgili bir itirafta bulundu. Gözyaşlarını tutamayan Gülşah Saraçoğlu’nun sözleri stüdyodakileri de derinden etkiledi. Duygusal anlar ardından Gülşah Saraçoğlu’nun hayatı ve oğlu merak konusu oldu. Peki, Gülşah Saraçoğlu kimdir? İşte merak edilen oğlu...

12.12.2019Magazin
Doya Doya Moda jüri üyeleri ‘Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu’ kimdir

Doya Doya Moda jüri üyeleri ‘Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu’ kimdir?

Doya Doya Moda yarışması ekran macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Hafta içi her gün aynı saate yayınlanan Doya Doya Moda’nın jüri koltuğunda Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’ oturuyor. Peki, Doya Doya Moda jüri üyeleri ‘Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu’ kimdir?

12.12.2019Televizyon
Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, yeni projesi Doya Doya Moda yarışmasıyla gündeme geldi. Sanat dünyasının pek çok ismiyle çalışan Gülşah Saraçoğlu, bu kez kendi tarzlarıyla yarışan 7 kadının tarzını yorumlayacak. Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

25.11.2019Televizyon
Gülşah Saraçoğlu kimdir

Gülşah Saraçoğlu kimdir?

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ayrıldığı sevgilisi Gökhan Göz ile yaşadığı şiddetli tartışmayla gündeme geldi. Gülşah Saraçoğlu'nun eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadıkları eve giderek evin altını üstüne getirdiği iddia edildi. Peki, Gülşah Saraçoğlu kimdir?

14.10.2019Magazin
Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında

Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

Gülşah Saraçoğlu yer aldığı projeler ve söylediği sözlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son dönemlerde verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çeken Gülşah Saraçoğlu'nun özel yaşamı, eğitimi ve kariyeri merak ediliyor. Peki Gülşah Saraçoğlu kimdir, kaç yaşında?

18.01.2018Magazin
Doya Doya Moda yeni sezon fragmanı yayınlandı - Doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak

Doya Doya Moda yeni sezon fragmanı yayınlandı - Doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kısa bir süre önce ilk sezonunu tamamlayan Doya Doya Moda’nın yeni sezon fragmanı izleyicilerle buluştu. Fragmanla birlikte Doya Doya Moda yeni sezon tarihi de belli oldu. 7 büyük beden yarışmacının şıklık yarışında olacağı program temmuz ayı içerisinde 2. Sezonun açılışını yapacak. Peki, Doya Doya Moda yeni sezon ne zaman başlayacak?

7.07.2020Televizyon
Doya Doya Modada elenen isim şaşırttı - Doya Doya Modada bugün kim elendi, birinci kim oldu

Doya Doya Moda'da elenen isim şaşırttı - Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?

Doya Doya Moda'dan elenen isim ve haftanın birincisi kısa bir süre önce belli oldu. 15 Mayıs tarihli bölümü kaçıran program takipçileri, 'Doya Doya Moda'da bugün kim elendi, birinci kim oldu?' sorusuna yanıt arıyor. Bu hafta tahmin edildiği gibi eleme potasına kalan isimler Mira ve Tuğçe oldu. Elenen isim ise stüdyoda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. İşte Doya Doya Moda son bölümde yaşananlar...

15.05.2020Televizyon
Doya Doya Moda yarışmacısı Berfin Kızılarslan kimdir, kaç yaşında

Doya Doya Moda yarışmacısı Berfin Kızılarslan kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda'nın 6 Nisan tarihli bölümünde yarışmaya Berfin Kızılarslan dahil oldu. İddialı duruşuyla dikkatleri üzerine çeken Berfin Kızılarslan, özellikle Gülşah Saraçoğlu’nun takdirini kazandı. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Berfin Kızılarslan kimdir, kaç yaşında?

8.04.2020Televizyon
Uğurkan Erez kimdir, kaç yaşında Uğurkan Erez Doya Doya Modada neden yok, ayrıldı mı

Uğurkan Erez kimdir, kaç yaşında? Uğurkan Erez Doya Doya Moda'da neden yok, ayrıldı mı?

Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda yarışması haftaya eksikle başladı. Büyük bedenlerin yarıştığı Doya Doya Moda'da bu hafta Uğurkan Erez'in koltuğu boş kalacak. Peki, Uğurkan Erez Doya Doya Moda'da neden yok, ayrıldı mı? Uğurkan Erez kimdir, kaç yaşında?

6.04.2020Televizyon
Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir

Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir?

Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyelerinden biri de Banu Noyan oldu. Banu Noyan, yorumlarıyla gerek yarışmacıları eleştiriyor gerekse yönlendiriyor. Peki, Doya Doya Moda jüri üyesi Banu Noyan kimdir?

19.12.2019Televizyon
Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyesi Uğurkan Erez kimdir

Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyesi Uğurkan Erez kimdir?

Uğurkan Erez, yeni moda yarışmasıyla yeniden gündeme geldi. Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Banu Noyan ve Kemal Doğulu ile birlikte Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğuna oturuyor. Sakin tavırlarıyla bilinen jüri üyesi zaman zaman şaşırtıcı çıkışlar yapıyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyesi Uğurkan Erez kimdir?

26.11.2019Televizyon