EKSTRA
MENÜ

Gülistan Şaylemez

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 haberi bulunmuştur.

Gülistan Şaylemez Haberleri

Gülistan cinayetinde azmettirici baba, PKK üyeliği suçundan aranıyormuş

Gülistan cinayetinde azmettirici baba, 'PKK üyeliği' suçundan aranıyormuş

Diyarbakır'da Gülistan Şaylemez'in (37), kardeşi Abdullah (28) tarafından silahla vurularak, öldürülmesinin azmettiricisi olduğu ortaya çıkan baba Abdulvehap Şaylemez hakkında, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'terör örgütü PKK üyeliği'nden yakalama kararı olduğu öğrenildi. Polisin, kızının cinayetini azmettiren Şaylemez'i yakalamak için geniş çaplı operasyonu sürüyor.

18.02.2021Gündem
Kardeşinin öldürdüğü Gülistan’ın cenazesini, Almanya’dan gidecek annesi alacak

Kardeşinin öldürdüğü Gülistan’ın cenazesini, Almanya’dan gidecek annesi alacak

Diyarbakır’da kardeşi Abdullah Şaylemez (28) tarafından sokak ortasında vurularak öldürülen Gülistan Şaylemez’in (37) Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi morgunda bekletilen cenazesini, Almanya’dan gidecek annesinin alacağı öğrenildi.

17.02.2021Avrupa
Gülistan Şaylemezin katili Abdullah Şaylemez tutuklandı

Gülistan Şaylemez'in katili Abdullah Şaylemez tutuklandı

Son dakika haberine göre Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde Gülistan Şaylemez'i (37), sokak ortasında tabancayla vurarak öldüren kardeşi Abdullah Şaylemez (28), tutuklandı.

17.02.2021Gündem
Gülistan Şaylemezin ölümüne neden olan telefon Öldürmek için Almanyadan gelmiş

Gülistan Şaylemez'in ölümüne neden olan telefon! Öldürmek için Almanya'dan gelmiş

Diyarbakır'da sokak ortasında kardeşi tarafından öldürülen Gülistan Şaylemez'in (37) cinayetiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Katil zanlısı kardeş Abdullah Şaylemez'in (28), 11 Şubat'ta Almanya'dan İstanbul'a geldiği ve dün Diyarbakır'a gittiği ortaya çıktı. Bir akrabalarının Gülistan'ın babasını arayıp "Kızını Diyarbakır'da gördüm. Kötü yola düşmüş" dediği, Abdülvehap Şaylemez'in de bu telefon konuşması sonrası oğlunu arayarak Diyarbakır'a gelmesini istediği ortaya çıktı.

16.02.2021Gündem
Gülistan Şaylemezin öldürülmeden 2 dakika önce kardeşiyle sokakta yürüdüğü anlar ortaya çıktı

Gülistan Şaylemez'in öldürülmeden 2 dakika önce kardeşiyle sokakta yürüdüğü anlar ortaya çıktı

Diyarbakır'da sokak ortasında kardeşi tarafından öldürülen Gülistan Şaylemez'in cinayetiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Gülistan'ın 10 gün önce babası ve yakını bir kişiden şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde Gülistan Şaylemez'in (37), dün akşam Abdullah Şaylemez (28) tarafından vurularak, öldürülmeden 2 dakika önce kardeşiyle sokakta yürüdükleri anlardan görüntüler ortaya çıktı.

16.02.2021Haber
Gülistan Şaylamez cinayetinde kan donduran detaylar Öldürülmeden 2 dakika önce...

Gülistan Şaylamez cinayetinde kan donduran detaylar! Öldürülmeden 2 dakika önce...

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde Gülistan Şaylemez'in (37), dün akşam Abdullah Şaylemez (28) tarafından vurularak, öldürülmeden 2 dakika önce kardeşiyle sokakta yürüdükleri anlardan görüntüler ortaya çıktı.

16.02.2021Gündem
Gülistan Şaylamez cinayetinde kan donduran detaylar Öldürülmeden 2 dakika önce...

Gülistan Şaylamez cinayetinde kan donduran detaylar! Öldürülmeden 2 dakika önce...

Diyarbakır'da sokak ortasında kardeşi tarafından öldürülen Gülistan Şaylemez'in cinayetiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Gülistan'ın 10 gün önce babası ve yakını bir kişiden şikayetçi olduğu ortaya çıktı. Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde Gülistan Şaylemez'in (37), dün akşam Abdullah Şaylemez (28) tarafından vurularak, öldürülmeden 2 dakika önce kardeşiyle sokakta yürüdükleri anlardan görüntüler ortaya çıktı.

16.02.2021Gündem
Sokak ortasında öldürülen Gülistan Şaylemezin katili kardeşi çıktı

Sokak ortasında öldürülen Gülistan Şaylemez'in katili kardeşi çıktı

Diyarbakır'da dün akşam sokak ortasında öldürülen Gülistan Şaylemez'in (37), kardeşi Abdullah Şaylemez (28) tarafından vurulduğu ortaya çıktı. Polis ekiplerince düzenlenen operasyonla cinayetten 3 saat sonra yakalanan Şaylemez'in, emniyetteki ilk ifadesinde, ablasını 'namus meselesi' yüzünden öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Gülistan Şaylemez'in, 10 gün önce babası Abdülvehap Şaylemez ve akrabası A.S.'den şikayetçi olduğu da ortaya çıktı.

16.02.2021Gündem
Diyarbakırda sokak ortasında kadın cinayeti

Diyarbakır'da sokak ortasında kadın cinayeti

Diyarbakır'da 20 yaşındaki Gülistan Şaylemez, kimliği belirsiz bir kişi tarafından sokak ortasında sırtından tabanca ile vurularak öldürüldü. Polis, kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

15.02.2021Haber
İki kadın acımasızca katledildi

İki kadın acımasızca katledildi!

Türkiye'de kadın cinayetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Akşam saatlerinde Gülistan Şaylemez Diyarbakır'da arkasından vurularak öldürülürken, Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde de Hacer Ç. birlikte yaşadığı erkek tarafından katledildi.

15.02.2021Gündem