EKSTRA
MENÜ

Gülçin Karakaya Kimdir

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8 haberi bulunmuştur.

Gülçin Karakaya Kimdir Haberleri

Gülçin Karakaya kimdir kaç yaşında nereli

Gülçin Karakaya kimdir kaç yaşında nereli?

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses ile isminin gündeme gelmesinin ardından magazin takipçilerinin araştırdığı isim olmaya başladı. Gülçin Karakaya kaç yaşında ve nereli soruları ile genç kadın hakkında bilgi edinmek isteyen pek çok magazin takipçisi, arama motorlarına sarıldı. Peki, Gülçin Karakaya kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

29.06.2020Hayat
Eski eşiyle tanıştırdı

Eski eşiyle tanıştırdı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile bir buçuk yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

30.06.2020Magazin
İbrahim Tatlısesin sevgilisi Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında

İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Gülçin Karakaya İbrahim Tatlıses ile adının anılması dolayısıyla araştırılan isim olmaya başladı. Magazin haberlerinde Gülçin Karakaya ve İbrahim Tatlıses ilişkisine dair içeriklere denk gelen pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiremeye başladı. Peki, İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

22.02.2021Hayat
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya evlendi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya evlendi!

İbrahim Tatlıses (69) kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya (26) ile evlendiğini açıkladı. Beşinci evliliğini yapan Tatlıses şöyle söyledi: "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Bu saatten sonra kimseye hesap vermem.”

2.05.2021Magazin
Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında, mesleği ne Evlenmedikleri ortaya çıktı

Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? Evlenmedikleri ortaya çıktı

İbrahim Tatlıses kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile nikah masasına oturduğu iddiası magazin gündeminin en çok konuşulan konusu olmuştu. Programın konuklarından Ebru Yaşar’ın “Sen nikâhlanmışsın” demesi üzerine Tatlıses, “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi. Ancak İbrahim Tatlıses'in henüz evlenmediği ortaya çıktı. Peki, İbrahim Tatlıses'in sevgilisi Gülçin Karakaya kimdir, kaç yaşında, mesleği ne?

3.05.2021Magazin
İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi mi İşte cevabı...

İbrahim Tatlıses ile Gülçin Karakaya evlendi mi? İşte cevabı...

Ebru Yaşar cumartesi akşamı konuk olduğu “İbo Show”da magazin gündemine damga vuran bombayı patlattı. Yaşar, Tatlıses’e “Sen nikâhlanmışsın” deyince ünlü sanatçı “Mutluyum, ben evliyim kardeşim” yanıtını verdi.

3.05.2021Magazin
İbrahim Tatlıses yeni eşi ve ailesiyle iftar yaptı

İbrahim Tatlıses yeni eşi ve ailesiyle iftar yaptı!

İbrahim Tatlıses, geçen hafta evlendiğini açıkladığı kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile Bodrum’da görüntülendi.

4.05.2021Magazin
Gülçin Karakayadan sevgilisi İbrahim Tatlısese: Geldi gönlümün efendisi

Gülçin Karakaya'dan sevgilisi İbrahim Tatlıses'e: Geldi gönlümün efendisi

İbrahim Tatlıses ve sevgilisi Gülçin Karakaya'dan yeni fotoğraf geldi.

15.07.2021Magazin