EKSTRA
MENÜ
Arşiv
Etiketler

Gülay Uygun

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 465 haberi bulunmuştur.

Gülay Uygun Haberleri

GPnin adayları

GP'nin adayları

GP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena
Çokay: Suçlamaların siyasi  olduğu kanıtlandı

Çokay: Suçlamaların siyasi olduğu kanıtlandı

Türkiye'nin, iadesi için İngiltere nezdinde hukuki yollara başvurduğu, ancak İngiliz Yüksek Mahkemesi tarafından iadesi uygun görülmeyen eski Şişli belediyesi başkanı Gülay Çokay, kararın, ''hakkındaki tüm suçlamaların kötü niyetle ve siyasi baskı sonucu yapıldığını kanıtladığını'' savundu.

8.11.2002Gündem
Klips gecesinde zarafet yarışması

Klips gecesinde zarafet yarışması

Aylık sosyete ve magazin dergisi KLİPS, önceki akşam Zihni & Friends'te düzenlediği ‘‘Hollywood Night’’ partisinde sanat, podyum, iş ve sosyete dünyasının ünlü simalarını buluşturdu. Geceye Hollywood yaldızlarının kostümleriyle katılan davetliler eğlenceye sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

19.06.2003Gündem
Girişimci kadınlara KAGİDER desteği

Girişimci kadınlara KAGİDER desteği

Türkiye'de işgücüne katılan yaklaşık üç milyon kadının yalnızca binde yedisi girişimci. İşverenlerin yalenızca yüzde 3.4'ü kadınlardan oluşuyor. Kadın Girişimciler Derneği Meltem Kurtsan, derneğin birinci kuruluş yıldönümü nedeniyle yapılan toplantıda girişimci kadınların en büyük sorununun finansman olduğunu söyledi.

10.10.2003Gündem
Depremparkta çocuklar depremden korkmamayı öğrenecek

Deprempark'ta çocuklar depremden korkmamayı öğrenecek

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nde kurulan Deprempark'ta çocuklar deprem sırasında yapmaları gerekeni yaşayarak öğrenecek. Simülasyonla deprem oluşumunu görüp, sarsıntıyı hissedecekler.

23.01.2004Gündem
Depremparkta çocuklar depremden korkmamayı öğrenecek

Deprempark'ta çocuklar depremden korkmamayı öğrenecek

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nde kurulan Deprempark'ta çocuklar deprem sırasında yapmaları gerekeni yaşayarak öğrenecek. Simülasyonla deprem oluşumunu görüp, sarsıntıyı hissedecekler. 12 bölümden oluşan Deprempark'ın üç bölümü Ataşehir Rotary Kulüp'ün sponsorluğuyla tamamlandı. Geri kalanı DPT'den onay bekliyor.

23.01.2004Gündem
Yargıtaydan Cem Uzana malvarlığı incelemesi

Yargıtay'dan Cem Uzan'a malvarlığı incelemesi

Genç Parti Genel başkanı Cem Uzan'ın mal bildirimleri birbirinden farklı çıkınca Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, malvarlığı incelemesi başlattı. Gerçeğe aykırı bildirimde bulunduğu ortaya çıkarsa, Cem Uzan, Necmettin Erbakan gibi ömür boyu siyaset yasaklısı olacak.

9.02.2004Ekonomi
Yaz sezonu yaklaşırken kim, nerede, nasıl hazırlanıyor

Yaz sezonu yaklaşırken kim, nerede, nasıl hazırlanıyor?

Kimi sanat dünyasının, kimi cemiyet hayatının önemli simalarından. Göz önünde oldukları için bakımlı olmak zorundalar. Aslında her zaman bakımlılar ama yaz sezonu gelirken kendilerine daha bir özen gösteriyorlar. Güzellik sırlarını ise bizimle paylaştılar.

13.05.2004Kişisel Bakım
Zina tartışması

Zina tartışması

AKP hükümetinin zinayı Türk Ceza Kanunu’nda yeniden suç olarak tanımlama girişimi Türk basınında en çok tartışılan konu oldu.

12.09.2004Gündem
Zina tartışması

Zina tartışması

AKP hükümetinin zinayı Türk Ceza Kanunu’nda yeniden suç olarak tanımlama girişimi Türk basınında en çok tartışılan konu oldu. Bu tartışmanın en ilginç noktası, kurulduğu günden bu yana AKP hükümetine destek veren çok sayıda liberal köşe yazarının da bu olayda AKP’ye karşı açıkça eleştirel bir çizgiye kaymalarıydı.

12.09.2004Gündem
Başesgioğlu: Emekliden vergi alınmayacak

Başesgioğlu: Emekliden vergi alınmayacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, emekli aylıklarından vergi kesilmesi ve emeklilik yaşının yükseltilmesi yönünde bir çalışma içinde olmadıklarını bildirdi.

8.10.2004Ekonomi
Medyadan : MAGAZİN

Medyadan : MAGAZİN

Zerrin Özer’e kim tecavüz etti ? Yarın açıklıyoruz.muş - Allah’lık bir rüya tarifi - Bir tane de ‘bornoz’ tarifi - Pulitzer’e aday iki atlatma haber, kaçırmayın - Tan boşuna konuşmaz-mış - Hakkı Devrim, Reha Muhtar’a ... yazamadı - Nurgül Yeşilçay, Cem Özer’le niye evlendiğini açıklıyor - Şok’tan bir şaka önerisi - “Toprak bütünlüğünü bozmamak için milliyetçi olmalıyız” diyen Türk böyyüğü kim - Reklamverenin kısmetsizini aslan yer - Tamam tamam Asena’yı herkesten önce sen yazdın abla...

31.10.2004Kelebek
Türkiye’nin en iyi türkü barları

Türkiye’nin en iyi türkü barları

Türkü barlar son 10 yıldır öyle tutuldu ki, artık Türklerin yoğun yaşadığı Avrupa kentlerinde bile çok sayıda türkü bar var. Canlı müzik, bu mekanların olmazsa olmazı. Hemen hepsinin küçük de olsa, halay çekilecek bir pisti var ki burası gecenin ilerleyen saatlerinde düğün yapılan bir köy meydanına dönüşüyor.

18.11.2004Kelebek
‘Sosyetik güzel’ adından kurtuldum

‘Sosyetik güzel’ adından kurtuldum

Cemiyet hayatının en şık isimlerinden biri olan Siren Ertan, geçtiğimiz mart ayında Nişantaşı’nda açtığı ‘Siren Ertan İstanbul’ adlı atölye sayesinde ‘sosyetik güzel’ titrinden kurtulduğu için mutlu.

7.12.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

‘Basın Kulübü’

HABERTÜRK'ün 'Basın Kulübü'ne önceki akşam çıkan işadamı Turgut Yılmaz, daha programın başında Hakan Aygün'ün 'sunuş sorusu' üzerine şöyle dedi:

7.01.2003

Şifa tesadüfle geldi

Çok ender rastlanan Sheehan Sendromu'na yakalanan ve 23 yıldır hastalığına tanı konamayan Afyonlu Samiye Poyraz, derdinin çaresini uçakta fenalaşıp koma halinde kaldırıldığı hastanede buldu. Algılama güçlüğü, sürekli uyku hali gibi sorunları çözümlenen Poyraz, vücudundaki ödemlerden de kurtulunca 90 kilo girdiği hastaneden 60 kilo ayrıldı.

22.04.2003

İki Kemal'ler kenara çekildiğine göre

YÖK tartışmaları beni 1986 yılına götürdü. O yıl üniversiteden ayrılmaya karar vermiştim.

1983 seçimleri yapılmış, ama 12 Eylül dönemi bütün hızıyla sürüyordu.

2.09.2003

Panik atak için kedi otu karaciğer için deve dikeni

Birçok hastalığın tedavi edilmesinde şifa verici olarak bilinen bitkiler, hayvanlara da hayat veriyor. Avrupa ülkelerindeki veteriner hekimlerin hayvanların tedavisinde sıkça başvurdukları bu yöntem, Türkiye'de yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyor.

26.09.2003

Dr. Aşcı ve hastaları

LİSEYİ bitirdikten yıllar sonraydı. Sınıf arkadaşlarımdan birine rastladım.

20.12.2003

Sosyolog gözüyle bazı köşe yazarları

Herhangi bir sosyolog değil herhalde!

O bir Emre Kongar.

3.01.2004

Elvan stresi mi?

BİRKAÇ ay önce Amerikan NBC televizyonundan geldiler.

Olimpiyatların naklen yayınını üstlenen ABC, olimpiyatlara katılacak favori sporcularla ilgili programlar hazırlıyordu.

6.08.2004

Yıldız gemisi eve döndü

Ünlü imalatçı Raytheon portföyündeki Beech’in sıradışı dışı uçağı Starship (Yıldız Gemisi) 2000 göklere veda etti.

9.10.2004

180 milyon doları yakaladı gözünü yurtdışına çevirdi

YKM Yönetim Kurulu Başkanvekili Gülay Tan, 54 yıl önce Sultanhamam’da kumaş mağazasıyla yola çıkan YKM’nin bugün 180 milyon dolar cirolu mağazalar zincirine ulaştığını söyledi. Tan, ‘Bir yandan Anadolu’ya yayılırken, diğer taraftan Rusya’dan başlayarak dışarda mağazalar düşünüyoruz’ dedi.

14.11.2004

Vurun kahpeye!

PEK matah insanlar değiliz vesselam... ‘Namus’ sözcüğü kafalarda yeniden tanımlanmadıkça olacağımız da yok.

13.12.2004