EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Gül Sunal

Gül Sunal haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gül Sunal hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 313 Gül Sunal haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gül Sunal Haberleri

Mükremin Ağabey babasını uğurladı

"Mükremin Ağabey" babasını uğurladı

Türk tiyatrosu bir ustasına daha veda etti. Önceki gün evinde ölü olarak bulunan Erdoğan Dikmen toprağa verildi. "Bir Demet Tiyatro" adlı televizyon dizisinde "Burhan Çıtır" rolünü üstlenen Dikmen'in cenaze törenine CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile Beşiktaş Belediye Başkanı Yusuf Namoğlu'nun yanısıra çok sayıda sanatçı da katıldı.

20.03.2002Gündem
Kutlama etkinlikleri

Kutlama etkinlikleri

Türk sinemasının 87. yılı, törenlerle kutlandı. Kültür Bakanlığı Sinema Platformu ve Beyoğlu Belediyesi`nin katkılarıyla düzenlenen, 5 gün sürecek kutlama etkinlikleri kapsamında, ilk olarak Taksim Cumhuriyet Anıtı`nda tören yapıldı.

14.11.2001Gündem
İyi ki doğdun Sunal

İyi ki doğdun Sunal!

Geçen yıl yaşama veda eden Türk sinemasının ustalarından Kemal Sunal doğumunun 57'nci yıldönümünde tiyatro sanatçısı Haldun Dormen tarafından düzenlenen özel bir geceyle anıldı. Atatürk Kültür Merkezi'ndeki törene Sunal'ın ailesinin yanısıra çok sayıda sanatçı katıldı.

12.11.2001Gündem