EKSTRA
MENÜ

Gül Sunal

Gül Sunal haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gül Sunal hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 317 Gül Sunal haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gül Sunal Haberleri

Müjdat Gezen’den ‘Vefa’lı davranış

Müjdat Gezen’den ‘Vefa’lı davranış

Vefa Lisesi mezunu Müjdat Gezen tarafından kurulan Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Vefa Lisesi arasında kardeş okul protokolü imzalandı.

20.11.2005Kelebek
Her zaman oturduğu masasında anıldı

Her zaman oturduğu masasında anıldı

56 yaşında hayata veda eden Türk Sineması’nın unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal, doğum gününde eşi Gül Sunal, kızı Ezo ve oğlu Ali Sunal tarafından yakın sanatçı dostlarının katılımıyla anıldı.

12.11.2004Kelebek
Kemal Sunal, 60ıncı yaşında unutulmadı

Kemal Sunal, 60'ıncı yaşında unutulmadı

Türk sinemasının, dört yıl önce hayata veda eden unutulmaz oyuncusu Kemal Sunal, 60'ıncı doğum gününde unutulmadı. Kadıköy Belediyesi’nin Eğitim Mahallesi Aile Danışma Merkezi’nde Sunal’ın eşi tarafından yaptırılan Kemal Sunal Oyun ve Eğitim Sınıfı'nın açılışında aktörün 60'ıncı yaşı da pasta kesilerek kutlandı.

11.11.2004Kelebek
Kemal Sunalın eşine hapis cezası

Kemal Sunal'ın eşine hapis cezası

Sanatçı Kemal Sunal'ın ölümünden sonra yaklaşık 1 trilyon liralık banka hesabını vergi kaçırmak için sahte imzalarla müşterek hesap haline getirdiği gerekçesiyle yargılanan eşi Gül Sunal (Hafize Gülderen Sunal), 1 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Sunal'ın hapis cezası, tecil edildi.

7.09.2004Gündem
Sunal anıldı

Sunal anıldı

Türk sinemasının ünlü aktörü Kemal Sunal, ölümünün dördüncü yılında, Zincirlikuyu’da mezarı başında anıldı. Törene, sanatçının eşi Gül Sunal, çocukları Ali ve Ezo Sunal, babası Mustafa Sunal, annesi Saime Sunal, kardeşleri Cengiz ve Cemil Sunal, arkadaşları Uğur Dündar, Halit Akçatepe, Çolpan İlhan, Ömer Durak, Füsun Önal, Erol Evgin, İlkim Karaca, Ünal Küpeli ve sevenleri katıldı.

1.07.2004Kelebek
Kemal Sunal anıldı

Kemal Sunal anıldı

Türk sinemasının unutulmaz oyuncularından Kemal Sunal, ölümünün 4'üncü yılında Zincirlikuyu'daki kabri başında anıldı.

1.07.2004Spor Arena
Kadın bankacıları aşk ve lüks hayat yaktı

Kadın bankacıları aşk ve lüks hayat yaktı

Kamuoyunda ‘hortum’ kelimesiyle özdeşleşen banka soygunlarının bir diğer ayağını aşk ve para tutkusuna yenilen kadın bankacılar oluşturuyor. Hikayeleri basına sık sık yansıyan kadın bankacıların büyük bölümü kalplerini kaptırdıkları sevgililerinin ya da eşlerinin kurbanı oluyor. Adviye Tepecikli, Behiye Ebru Onar, Sibel Buluş, Billur Fenerci kamuoyunda sıkça telaffuz edilen isimlerden sadece birkaçı.

12.04.2004Kelebek
8.5 trilyonluk bankacı Dilek Hanım

8.5 trilyonluk bankacı Dilek Hanım

Mesai arkadaşlarına karşı son derece yardımsever, müşterileriyle sanki ailelerinden biriymişçesine samimiydi. Ayın sonunu getirmekte zorlanan şube personeli soluğu onun yanında alır, verdiği borçla rahatlardı.

27.03.2004Kelebek
Ali Sunal: 1 trilyonluk imza bana ait

Ali Sunal: 1 trilyonluk imza bana ait

Ali Sunal, babası Kemal Sunal'ın ölümünden sonra ortaya çıkan 1 trilyon liralık banka hesabındaki imzanın, annesi Gül Sunal'a değil, kendisine ait olduğunu söyledi.

18.03.2004Gündem
Kemal Sunalın eşi yargılanıyor

Kemal Sunal'ın eşi yargılanıyor

Aktör Kemal Sunal'ın ölümünden sonra eşinin banka hesabındaki yaklaşık 1 trilyon lirayı vergi kaçırmak için sahte imzalarla müşterek hesap haline getirerek ''özel evrakta sahtecilik'' suçunu işlediği iddiasıyla haklarında dava açılanGül Sunal ile Ziraat Bankası Caddebostan Şubesi Yönetmen Yardımcısı Dilek Dizdaroğlu'nun yargılanmalarına başlandı.

27.05.2003Gündem
Evimize bomba düştü

Evimize bomba düştü

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, eşinin Ziraat Bankası'nın Caddebostan Şubesi'nde açtırdığı hesapta bulunan, ancak müdür yardımcısı Dilek Dizdaroğlu'nun zimmetine geçirdiği iddia edilen 1 trilyon 110 milyarı geri almak için mahkemeye başvurmuştu. Gül Sunal, mirasçısı olduğu bu paraya kavuşmayı umut ederken, beklenmedik bir karşı davayla sarsıldı.

26.03.2003Gündem
Bir trilyon sürpriz oldu

Bir trilyon sürpriz oldu

Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, eşinin vefatından önce bankaya yatırdığı 1 trilyon 110 milyarı öğrenince şaşkına döndü. Meblağın bu kadar yüksek olduğunu tahmin etmediğini söyleyen Gül Sunal, paranın hesaplarında olmadığını görünce ikinci şoku yaşadı.

27.02.2003Gündem
En iyi kebapçılar

En iyi kebapçılar

Türkiye'nin en iyileri listesinde bu hafta kebapçılar var var. On kişiden oluşan jüriye kebap deyince akıllarına gelen ilk beş mekanı sorduk. Türkiye'nin farklı yerlerinden tercihlerini söylediler.

20.12.2002Kelebek
En iyi kebapçılar

En iyi kebapçılar

Türkiye'nin en iyileri listesinde bu hafta kebapçılar var. İşte Türkiye'nin en iyi kebapçıları.

20.12.2002Kelebek
Paraların uçtuğunu gazetede okudular

Paraların uçtuğunu gazetede okudular

Ziraat Bankası Caddebostan Şubesi'ndeki bazı hesaplardan 1.8 trilyon buhar oldu. Hesap sahipleri haberi gazetede gördü.

11.11.2002Gündem
Kemal Sunal anıldı

Kemal Sunal anıldı

Ünlü sinema oyuncusu Kemal Sunal, ölümünün ikinci yılında Zincirlikuyu'daki mezarı başında anıldı. Törende, bir din görevlisi tarafından sanatçı için dua okundu. Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gül Sunal, eşinin mezarına hemen hemen her gün geldiğini ve burada kendisini ona daha yakın hissettiğini anlattı. Törene, aralarında Perihan Savaş, Sümer Tilmaç, Göksel Kortay, Çolpan İlhan, Kerem Yılmazer ve Ercan Yazgan'ın da bulunduğu sanatçı dostları katıldı.

3.07.2002Spor Arena

Yazar Sonuçları

Onlara laf yetiştiremiyorum

Türk Kardiyoloji Vakfı’nın 25’inci, Group Florence Nightingale Hastaneleri’nin 15’inci kuruluş yıldönümü, önceki gece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda kutlandı.

4.12.2005

İlham gelsin diye ev satın aldı

2000 yılında kaybettiğimiz Tahsin Çarmıklı’nın Bebek-Yalıboyu Caddesi’ndeki dairesi satıldı.

20.01.2005