EKSTRA
MENÜ

Güdül

Güdül ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Güdül haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 702 Güdül haberi bulunmuştur.

Güdül Haberleri

Ankara referandum sonuçlarında son durum.. Ankara ilçelerinde kaç evet, kaç hayır çıktı

Ankara referandum sonuçlarında son durum.. Ankara ilçelerinde kaç evet, kaç hayır çıktı?

Referandumun ardından gelen sonuçlar ile birlikte vatandaşlar çoğunlukla yaşadığı ilçelerdeki referandum sonuçlarını merak ediyor. Dün akşam sandıkların açılması ile başlayan oy sayımı son buldu. Peki Ankara'da referandum sonuçları nasıl sonuçlandı. İşte Ankara'nın ilçelerinde referandum sonuçlarının ardından gelen evet, hayır oylarının oranı

17.04.2017Gündem
Jeotermalin efendisi

Jeotermalin efendisi

Mühendislik okuduğu yıllarda Türkiye’nin jeotermal potansiyeli ile tanışan Mehmet Ali Doğan, 1994’ten itibaren adeta kafayı bu konuya taktı ve bu alanda ülkemizin en büyük girişimcilerinden biri haline geldi.

20.03.2017Ekonomi
Manken Burcu Çağlayan davasında tahliye

Manken Burcu Çağlayan davasında tahliye

Antalya'da 7 yıl önce manken Burcu Çağlayan'ın balkondan düşerek ölümüne ilişkin davada, tutuklanan erkek arkadaşı İbrahim Tokgöz'ün tutuksuz yargılanmasına karar verildi.

24.02.2017Gündem
Ankara Valiliği uyardı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın

Ankara Valiliği uyardı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın

Ankara Valiliğinden, başkentte beklenen kar yağışı dolayısıyla, vatandaşların zorunlu olmadıkça özel araçları ile trafiğe çıkmamaları, araçları ile yola çıkanların kar lastiği, zincir, takoz ve çekme halatı kullanmalarının can ve mal güvenliği açısından önemli olduğu uyarısında bulunuldu.

30.11.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Ankaralı kadınlar Nüfusta önde temsilde geride

Bu köşeden zaman zaman çalışmalarını duyurduğum Büyükşehir Belediye Meclisi’nin BBP’li tek meclis üyesi olan Harita Mühendisi İbrahim Uyar, bu kez Ankara nüfusundaki dalgalanmaları mercek altına almış.

14.02.2017

'Çoban' vurgusuna dair hiç söylenmeyen şeyler

PEYGAMBERİMİZİN en bilinen hadisidir “Hepiniz çobansınız” hadisi...

16.11.2016

Bu vebal hiçbir 'hainler mezarlığı'na sığmaz

HAKKI Topal hakkında bütün bildiğimiz şu 3 cümleden ibaretti.

26.10.2016