MENÜ

Gübre

Gübre ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gübre haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.464 Gübre haberi bulunmuştur.

Gübre Haberleri

TK Sera AŞden tarımsal üretime yatırım desteği

TK Sera AŞ'den tarımsal üretime yatırım desteği

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz "Ankara Polatlı 2. OSB'de, 37 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare kapalı alan olarak soğan depolama ve işleme tesisi inşaatına başladık" dedi.

4.07.2020Ekonomi
Vanda, teröristlerin hain planı deşifre edildi

Van'da, teröristlerin hain planı deşifre edildi

VAN'ın Başkale ilçesi kırsalında, jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, toprağa gömülü el yapımı patlayıcı (EYP) yapımında kullanılan 3 bin kilogram suni gübre ele geçirildi. Ele geçirilen suni gübrenin, teröristlerin önümüzdeki dönemde kritik askeri tesislere, kamu kurum ve kuruluşlarına, askeri ve sivil vatandaşlara yönelik düzenlenebilecek eylemlerde EYP yapımında kullanılacağı belirtildi.

2.07.2020Haber
Hain plan deşifre edildi Tam 3 bin kilo ele geçti...

Hain plan deşifre edildi! Tam 3 bin kilo ele geçti...

VAN'ın Başkale ilçesi kırsalında, jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, toprağa gömülü el yapımı patlayıcı (EYP) yapımında kullanılan 3 bin kilogram suni gübre ele geçirildi. Ele geçirilen suni gübrenin, teröristlerin önümüzdeki dönemde kritik askeri tesislere, kamu kurum ve kuruluşlarına, askeri ve sivil vatandaşlara yönelik düzenlenebilecek eylemlerde EYP yapımında kullanılacağı belirtildi.

2.07.2020Gündem
‘Afrika’nın Savanası’ değil Ordu

‘Afrika’nın Savanası’ değil Ordu

Ordu’da manda yetiştiriciliğinin en fazla yapıldığı Aybastı ve Mesudiye ilçelerindeki yaylalara manda göletleri yapıldı. Otlandıktan sonra kendileri için hazırlanan göletlere giren mandaların görüntüleri ise Afrika’nın Savanası’nı anımsatıyor.

2.07.2020Seyahat
Vergide e-belge ikinci fazı başlıyor

Vergide e-belge ikinci fazı başlıyor

Kağıt ortamında verilen fatura, irsaliye makbuzu ve bilet gibi çok sayıda evrakın elektronik olarak düzenlenmesine yönelik dijital dönüşüm sürecinde ikinci aşama yarından itibaren başlayacak.

30.06.2020 Ekonomi
Son dakika haberler... Sokağa çıkma yasağı hangi saatler arasında olacak İçişleri tüm detayları açıkladı

Son dakika haberler... Sokağa çıkma yasağı hangi saatler arasında olacak? İçişleri tüm detayları açıkladı

Son dakika haberi... İçişleri Bakanlığı hafta sonu 81 ilde uygulanacak YKS'ye ve sokağa çıkma yasağına ilişkin, ek bir genelge yayımlandı. Hafta sonu uygulanacak kısmi sokağa çıkma kısıtlamasından, YKS’nin yapılacağı okulların etrafındaki kırtasiyelerde çalışanlar muaf tutulacak. Yerli/yabancı turistler, rezervasyon yaptırdıkları konaklama tesisine uçak, otobüs gibi toplu taşıma araçları veya özel araçlarıyla gidebilecek. Yerli ve yabancı turistler halk plajlarından yararlanabilecek, müze ve ören yerleri ile anıtları, ibadethaneleri, türbeleri ziyaret edebilecek.

26.06.2020Gündem
Firmalara önemli uyarı 1 Temmuzdan itibaren zorunlu olacak

Firmalara önemli uyarı! 1 Temmuz'dan itibaren zorunlu olacak

Vergi Usul Kanunun tebliğine göre 1 Temmuz'dan itibaren yönetmelik kapsamındaki firmaların e-fatura ve e-irsaliye’ye geçmelerinin zorunlu olacak. Yazılım şirketi yetkilileri, firmaların geçişlerini son güne bırakmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

26.06.2020Ekonomi
Bir tohum toprağa, bir tohum gönüllere... Organik tarım hayatlarını değiştirdi

Bir tohum toprağa, bir tohum gönüllere... Organik tarım hayatlarını değiştirdi

Daha önce köylerinden çıkmamış 12 kadın organik tarım yapıp dönüştürdükleri ürünleri satarak kendilerine biçilen toplumsal rolü reddetti. Onlar artık kendi kaderlerini yazıyor... Bir zamanlar hayatları dört duvar arasında geçen kadın üreticilerin şimdiki hedefiyse ihracat.

21.06.2020Hürriyet Pazar
Son dakika haberleri... Sokağa çıkma yasağı detayları belli oldu Bakanlıktan LGS ve YKS genelgesi

Son dakika haberleri... Sokağa çıkma yasağı detayları belli oldu! Bakanlıktan LGS ve YKS genelgesi

İçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine “LGS ve YKS Tedbirleri” konulu genelge gönderdi. LGS'nin yapılacağı 20 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 09.00 ile 15.00 saatleri arasında ve YKS'nin yapılacağı 27 Haziran Cumartesi 09.30-15.00, 28 Haziran Pazar 09.30-18.30 saatleri arasında 81 ilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Adaylar, yakınları ve görevlilerin toplu ulaşımında aksama olmaması için belediyeler gerekli tedbirleri alacak, ihtiyaca göre sefer sayısı artırılacak. Şehirler arası toplu ulaşım araçlarından bilet almış olanlar sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olmayacak. Sokağa çıkma yasağı uygulanacak saatlerde fırın, market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçi, tatlı üretim ve satışı yapılan iş yerleri açık olacak.

18.06.2020Gündem
Freni boşalan kamyonet, kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı

Freni boşalan kamyonet, kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarptı

NEVŞEHİR'de freni boşalan kamyonetin, kırmızı ışıkta bekleyen araçlara çarması sonucu 2 kişi yaralandı.

17.06.2020Gündem
Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Hattı Kovid-19 sürecinde Türkiyenin dışa açılan ticaret yolu oldu

Bakü-Tiflis-Kars Demir Yolu Hattı "Kovid-19 süreci"nde Türkiye'nin dışa açılan ticaret yolu oldu

AK Parti Kars Milletvekili ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan "Pandemi süresince BTK Demir Yolu Hattı üzerinden toplamda 138 bin ton yük taşınmıştır" dedi.

17.06.2020Ekonomi
Elektrikli traktör için tarih netleşti

Elektrikli traktör için tarih netleşti

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Türk çiftçisi dünyadan önce bunları kullanma ayrıcalığına sahip olacak. 2021'e varmadan yapmış olacağız" dedi.

12.06.2020Ekonomi
Türkiye’de tarımın dijitalleşmesi için yeni proje hayata geçiyor

Türkiye’de tarımın dijitalleşmesi için yeni proje hayata geçiyor

Boğaziçi Üniversitesi, Harran Üniversitesi ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ortaklığı ile Türkiye’de tarımın dijitalleşmesi için yeni bir proje hayata geçiyor. Projeyle, Şanlıurfa Harran Ovası’nda bulunan üretici arazisinde gerçekleştirilen çalışmada teknoloji kullanımı ile tarım dijitalleştiriliyor. Aralık 2019’da başlayan projeyle 10 dönümlük tarım arazisinde pamuk ekimi tamamlanırken, dijital ekipmanların kurulumu yapılarak veri toplama süreci başladı. Projede hedef, kaynakların korunarak, pamuk üretimindeki verimliliğin yüzde 20'ye kadar artırılması.

11.06.2020Teknoloji
Araç üstünde çadırlı tatil

Araç üstünde çadırlı tatil

Antalya'nın Demre ilçesinde yaşamını sürdüren Mustafa Ünal (41), arazi aracının üstüne kurduğu ilginç çadırıyla doğada tatil yapıyor.Demre'de bir gübre bayisinde çalışan 2 çocuk babası Mustafa Ünal, dağlara çıktığı arazi aracının arkasına bir düzenek kurdu.

10.06.2020Seyahat
Vali Şahinden vahşi sulama tepkisi

Vali Şahin'den 'vahşi sulama' tepkisi

BATMAN Ovası'nda, 60 bin dönümlük mısır alanının 'vahşi' diye tabir edilen salma sulama yöntemiyle sulanması Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin'in tepkisine neden oldu. Vahşi sulama yönteminin toprağı çoraklaştırdığını söyleyen Şahin, "Vahşi sulama en büyük sorunlarımızdan biri. Maalesef Dicle Nehri haftalarca hatta aylarca bulanık akıyor. Her yıl bu sorun yaşıyoruz. Su bedava gelmiyor. Sulama bu yöntemle yapıldığı zaman normalde harcadığınızdan 3-5 kat daha fazla su harcıyorsunuz" dedi.

10.06.2020Gündem
Sütün önemi iyice anlaşıldı

Sütün önemi iyice anlaşıldı

Salgının ilk günlerinde insanların gıda güvenliği refleksi gösterdiğini ve süt talebinin yüzde 100 arttığını söyleyen Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, “Sütü ve eti ürettiğinizde katma değeri artıyor. Bu gücü nedeniyle sütçülüğü işin merkezine koymamız ve elimizdeki fırsatı iyice değerlendirmemiz lazım. Bunun için 734 milyon liraya Bingöl’e katma değeri arttıracak üretim ve yetiştirme üssü kuruyoruz” şeklinde konuştu.

8.06.2020Ekonomi
Tarım ve hayvancılıkta salgın önlemleri

Tarım ve hayvancılıkta salgın önlemleri

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, koronavirüs salgını kapsamında tarım ve hayvancılık sektöründe aldıkları önlemleri anlattı.

7.06.2020Ekonomi
Dört kadının yürek yakan eş acısı

Dört kadının yürek yakan 'eş' acısı

ERZURUM'un Çat ilçesinin Köseler Mahallesi'nde, kız kaçırma yüzünden aralarında husumet bulunan Yıldız ailesi, arazide Güneş ailesinden 4 kişiyi öldürdü. Yan yana defnedilen eşleri Hasan, Sıddık, Sinan ve Baki Güneş'in mezarları başında dua eden Nebahat, Lütfiye, Fidan ve Cansu Güneş, bundan böyle yetim kalan evlatlarına hem analık hem de babalık yapacaklarını söyledi. Oğlunun doğum gününde eşi, kayınpederi ve 2 yakınının katledildiğini söyleyen Fidan Güneş (21), "Bunlar insan olamaz" dedi.

6.06.2020Gündem
Teknoloji sektöründe en çok patenti olan hangi ülke

Teknoloji sektöründe en çok patenti olan hangi ülke?

İnovasyon konusunda uluslararası güç dengesi değişirken, geleceğin 58 teknolojisinin 50'sinde ABD, dünya standartlarında en fazla patente sahip ülke konumunda bulunuyor.

5.06.2020Teknoloji
Çin en fazla patente sahip ilk 3 ülke arasında

Çin en fazla patente sahip ilk 3 ülke arasında

Merkezi Almanya'da bulunan Bertelsmann Foundation tarafından yapılan araştırmada, 3D yazıcı, 5G, akıllı zeka, gıda ve enerji dönüşümü gibi ileri teknolojilerde Doğu Asya yükselirken, ABD'nin üstünlüğü devam ediyor.

4.06.2020Teknoloji
Biyokütle Enerjisi nedir Kullanım alanları nelerdir Biyokütle enerjisinden elektrik üretimi hakkında bilgi

Biyokütle Enerjisi nedir? Kullanım alanları nelerdir? Biyokütle enerjisinden elektrik üretimi hakkında bilgi

Son dönemlerde biyokütle enerjisi için çalışmalar oldukça hız kazanmış durumda. Özellikle etkin bir enerji üretimi ile beraber ayrıca çevre bölgeye de kazanç sağlayacak önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. Peki, biyokütle enerjisi nedir? Kullanım alanları nelerdir? Biyokütle enerjisinden elektrik üretimi hakkında bilgileri sizler için derledik.

31.05.2020Gündem
Sahra Çölü nerede ve hangi kıtada Sahra Çölünün sıcaklık, iklim, canlıları ve bitki örtüsü bilgileri

Sahra Çölü nerede ve hangi kıtada? Sahra Çölünün sıcaklık, iklim, canlıları ve bitki örtüsü bilgileri

Sahra Çölü veya büyük Sahra Çölü olarak bilinen bu özel alan dünyanın en sıcak bölgelerinden biridir. Hatta pek çok diziye konu olan bir çöl olarak da öne çıkmaktadır. Peki, Sahra çölü nerede ve hangi kıtada? Sahra çölünün sıcaklık, iklim, canlıları ve bitki örtüsü bilgileri hakkında bilinmesi gereken detaylar.

31.05.2020Gündem
Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu hafta, yatırım araçlarından borsa, altın ve döviz kazandırdı. Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, haftayı ortalama yüzde 2,42'lik kazançla kapattı.

30.05.2020Ekonomi
Son dakika haberi: 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Son dakika haberi: 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması başladı

İçişleri Bakanlığınca 14 büyükşehir ve Zonguldak'ta 29 Mayıs saat 24.00 ile 31 Mayıs saat 24.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

29.05.2020Gündem
Sokağa çıkma kısıtlaması bu hafta sonu da devam edecek İçişleri Bakanlığı duyurdu

Sokağa çıkma kısıtlaması bu hafta sonu da devam edecek! İçişleri Bakanlığı duyurdu

İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine “Sokağa Çıkma Kısıtlaması” ile ilgili genelge gönderdi. Genelgeye göre, sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde 29 Mayıs Cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00’a kadar faaliyetlerine devam edebilecek. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu cumartesi ve pazar günleri ekmek üretiminin yapıldığı fırın veya unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile bu iş yerlerinin sadece ekmek satan bayileri, ayrıca tatlı üretiminin yapıldığı/satıldığı iş yerleri açık olacak

29.05.2020Gündem
Çiftçi Kayıt Sistemi başvurusu 30 Haziran’da son

Çiftçi Kayıt Sistemi başvurusu 30 Haziran’da son  

Malatya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) başvurusunun 30 Haziran’da sona ereceği bildirdi. 

23.05.2020Ekonomi
Fairy, “Boşa Harcama” projesi ile toplumsal farkındalık yaratıyor

Fairy, “Boşa Harcama” projesi ile toplumsal farkındalık yaratıyor

Dünyanın ev bakımı ve kişisel bakımda lider üreticilerinden Procter & Gamble (P&G)’ın lider markası Fairy, Türkiye’deki 10. yılında anlamlı bir projeye imza attı, “Boşa Harcama”…

22.05.2020Advertorial
Ötrofikasyon nedir

Ötrofikasyon nedir?

Ötrofikasyon nedir? sorusunun cevabı gündemdeki haberlerin ardından günün en çok aranan konuları arasında yer aldı. Ötrofikasyon, göl gibi herhangi bir büyük su ekosisteminde, başta karalardan gelenler olmak üzere, çeşitli nedenlerle besin maddelerinin büyük oranda artması sonucu, plankton ve alg varlığının aşırı şekilde çoğalmasıdır. Bu durum sudaki çözülmüş oksijen miktarını azaltarak uzun vadede su ekosisteminin ölümüne neden olabilir.

21.05.2020Gündem
Zehir serası

Zehir serası

İstanbul Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Muhammet Ali K.’nin (28) skunk olarak adlandırılan uyuşturucu madde sattığını aynı zamanda Osmangazi Mahallesi Hilal Caddesi’nde bulunan bir adreste uyuşturucu yetiştirdiği ihbarı aldı.

21.05.2020Gündem
AB, 3 milyar fidan dikmeye hazırlanıyor

AB, 3 milyar fidan dikmeye hazırlanıyor

Sürdürülebilir ve sağlıklı gıda sistemleri alanında araştırmalar için 10 milyar avro mali kaynak sağlanacak.

20.05.2020Ekonomi
Sancaktepede uyuşturucu serasına dönüştürülen eve operasyon kamerada

Sancaktepe'de uyuşturucu serasına dönüştürülen eve operasyon kamerada

SANCAKTEPE'de uyuşturucu madde satışı ve ticareti yaptığını tespit ettiği bir kişinin adresini basan polis, evin içinde kurulmuş sera düzeneği ile yetiştirilen 347 kilo hint keneviri ele geçirdi.

20.05.2020Gündem
İçişleri Bakanlığı 4 günlük sokak kısıtlamasıyla ilgili genelgeyi valiliklere gönderdi

İçişleri Bakanlığı 4 günlük sokak kısıtlamasıyla ilgili genelgeyi valiliklere gönderdi

İçişleri Bakanlığı 81 ilin valiliğine 22 Mayıs saat 00.00 ile 26 Mayıs 00.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderdi. 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde 21 Mayıs Perşembe ve 22 Mayıs Cuma günü market, bakkal, manav, kasapların yanı sıra kuruyemişçiler saat 23.00’a kadar faaliyetlerine devam edebilecek.

19.05.2020Gündem
Eve kurdukları çadırda uyuşturucu yetiştiren 3 kişi yakalandı

Eve kurdukları çadırda uyuşturucu yetiştiren 3 kişi yakalandı

TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde eve kurdukları çadırda oluşturdukları özel düzeneklerle uyuşturucu yetiştiren 3 kişi yakalandı. Şüpheliler, evdeki düzeneği domates yetiştirmek için kurduklarını öne sürdü.

19.05.2020Gündem
Bakan Kurum Kızılcahamam’da incelemelerde bulundu

Bakan Kurum Kızılcahamam’da incelemelerde bulundu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Yıllık 20 milyar lira tasarruf, 100 bin kişiye de doğrudan istihdam sağlamış olacağız" dedi.

19.05.2020Ekonomi
Bitliste terör örgütü PKKya ait malzemeler imha edildi

Bitlis'te terör örgütü PKK'ya ait malzemeler imha edildi

Bitlis'in Tatvan ilçesinde PKK'lı teröristlerce araziye gizlenmiş gıda, yaşam ve patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler bulundu.

18.05.2020Gündem
Türkiyede sadece burada yetişiyor, pazara inmeden tarlada satılıyor

Türkiye'de sadece burada yetişiyor, pazara inmeden tarlada satılıyor

Normal fasulyeden 3 kat daha erken pişen ve protein değeri ete yakın olan Nebiyan fasulyesinin ekimine başlandı.

18.05.2020Haber
Kısa sürede pişiyor, üretiminde kimyasal gübre ve ilaç kullanılmıyor

Kısa sürede pişiyor, üretiminde kimyasal gübre ve ilaç kullanılmıyor

Normal fasulyeden 3 kat daha erken pişen ve protein değeri ete yakın olan Nebiyan fasulyesinin ekimine başlandı.

Samsunda yetişiyor, pazara inmeden satılıyor

Samsun'da yetişiyor, pazara inmeden satılıyor

Normal fasulyeden 3 kat daha erken pişen ve protein değeri ete yakın olan Nebiyan fasulyesinin ekimine başlandı.

18.05.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Pakdemirli açıkladı: Destek ödemeleri başladı

Son dakika... Bakan Pakdemirli açıkladı: Destek ödemeleri başladı

TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, organik-organomineral gübre desteğine ilişkin, "57 ilde 18 bin 892 çiftçimize 14 milyon 481 bin liralık destek ödemelerine 15 Mayıs Cuma günü başladık" dedi.

17.05.2020Ekonomi
Son dakika haberi: 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Son dakika haberi: 15 ilde sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında 15 ilde 16-17-18-19 Mayıs'ta uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

15.05.2020Gündem
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirliden çiftçiler için alkış çağrıs

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den çiftçiler için alkış çağrıs

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Bu akşam saat 21.00'de tüm vatandaşlarımdan çiftçimizi ve tarım emekçilerimizi balkonlarından alkışlamalarını bekliyorum. İnşallah hep beraber alkışlayalım" dedi.

14.05.2020Ekonomi
‘Yatırım rekorunu hedefliyoruz’

‘Yatırım rekorunu hedefliyoruz’

Gübre Fabrikaları T.A.Ş (GÜBRETAŞ) 2020 yılı hedeflerini KAP’ta yaptığı açıklamayla paylaştı.

14.05.2020Ekonomi
İstanbul Valiliğinden sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklama

İstanbul Valiliği'nden sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklama

İstanbul Valiliği, sokağa çıkma kısıtlamasından kimlerin muaf tutulacağına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

13.05.2020Gündem
DEİK: Son 18 yılda, Türkiyenin Afrika ülkeleriyle ticaret hacmi 4 kat arttı

DEİK: Son 18 yılda, Türkiye'nin Afrika ülkeleriyle ticaret hacmi 4 kat arttı

DEİK Başkanı Nail Olpak "Son 18 yılda, Türkiye ve Afrika ülkeleri arasındaki siyasi güven çok daha ileri seviyelere taşındı. Son 18 yılda, Türkiye’nin Afrika ülkeleri ile ikili ticaret hacmi 4 kat arttı" dedi.

13.05.2020Ekonomi
Son dakika…İçişleri Bakanlığı’ndan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili yeni genelge

Son dakika…İçişleri Bakanlığı’ndan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili yeni genelge

İçişleri Bakanlığı,15 ilde 15 Mayıs 24.00'ten 19 Mayıs 24.00'e kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin valiliklere genelge gönderdi. Büyükşehir statüsündeki Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak olmak üzere toplam 15 ilde, 15 Mayıs Cuma günü saat 24.00 ile 19 Mayıs Salı günü saat 24.00’da sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. İşte sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili tüm detaylar...

12.05.2020Gündem
Rizede endişelendiren görüntü Valilik uyarı afişleri astı

Rize'de endişelendiren görüntü! Valilik uyarı afişleri astı

Rize'de koronavirüs vaka sayılarının azalması ile cadde ve sokaklardaki hareketlilik uyarılara rağmen sürüyor. Rize Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, kentte rehavet havası oluştuğunu belirterek, "Bu rehavetle ilgili vatandaşlarımızı tekrar uyarmaya başladık" dedi.

12.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

İznik Gölü hala tehdit altında

Türkiye’nin beşinci büyük gölü olan İznik Gölü hala tehdit altında.

18.06.2020

Anneler babalar dikkat!...

Arkadaşlarından görerek, çocuklar piyano çalmak isterler.

27.05.2020

Benim işim acil biraz...

Köy yaşantısına ilk adım attığımda, etrafımdaki düzenin o kadar hızlı ilerlemesini istiyordum ki çevremdeki kişilerin bana bir türlü ayak uyduramaması canımı sıkıyordu.

16.05.2020