MENÜ

Gri Saç

Gri Saç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gri Saç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 350 Gri Saç haberi bulunmuştur.

Gri Saç Haberleri

Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız bedenimizin en çok dikkat çeken ve fark edilen kısımlarındandır. Bu yüzden kendinize uygun bir saç rengi seçmeniz çok önemlidir. Her dönemde moda olan renklerden biri olan sarı saç rengi ile çok enerjik ve canlı gözükmeniz mümkün. Sarı saçın kimlere yakışacağı hakkındaki tüm bilgileri derledik.

19.03.2020Saç
Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Gri Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saçlarımız bizim hem eşsiz birer parçamız, hem de bizi diğer hanımlardan ayıran en büyük özelliklerimizdendir. Bu yüzden hem kendi tarzımıza uygun, hem de doğallığımızın çok dışına çıkmadan renk tercihi yapmamız gerekmektedir. Son yıllarda, oldukça sık kullanılmaya başlanan gri saç rengi yüze havalı ve farklı bir görüntü verecektir. Gri saç renginin, kimlere yakışacağı hakkında bilgileri derledik.

18.03.2020Saç
Gri Saç Kullanan Kadınların 6 Sırrı

Gri Saç Kullanan Kadınların 6 Sırrı

Sarı saçlı olmak cesur bir harekettir ve eğlencelidir ancak gri saçlı olmak tüm bu özelliklerin üzerine çıkar. Gri saçlı olmak daha da cesur olmak ve doğallığın dışında kendine has çekici bir görüntüye ışık hızıyla da ulaşmaktır. Özellikle 2018 yılında büyük trendlerden biri olduğunu düşünürsek gri saç sahiplerinin sırrını öğrenmek işinize yarayabilir.

30.07.2018Saç
Unutmanız Gereken 5 Saç Miti

Unutmanız Gereken 5 Saç Miti

Saçlarımız bizim en doğal aksesuarlarımız bu nedenle onlara bakmak konusunda ciddi anlamda takıntılıyız. Ancak birçok farklı bilgi de saç bakımının nasıl olması gerektiği konusunda kafamızı karıştırıyor. Bu nedenle neyin doğru neyin ise uydurma bir bilgi olduğunu bilmemiz son derece önemli. İşte bu konuda size yardımcı olabilecek saç mitleri.

24.07.2018Saç
Düpedüz emek hırsızlığı

Düpedüz emek hırsızlığı

Magazin Konseyi, bu haftanın en çok konuşulan olaylarını masaya yatırdı.

12.11.2017Magazin
Sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilecek 8 stil hatası

Sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilecek 8 stil hatası

Modaya uyum sağlamak zordur. İnsanı bir rock star’a da dönüştürebilir, 5'inci sınıf bir bar şarkıcısına da. Bu nedenle siz siz olun moda diye her şeye gözünüz kapalı atlamayın. Hele hele sizi olduğunuzdan daha da yaşlı gösterecek stil hatalarını hiç yapmayın.

20.03.2017Stil
Sezona damgasını vuran renkli saç modasına katılın

Sezona damgasını vuran renkli saç modasına katılın

Son zamanların en iddialı trendi olan renkli saç modasına katılmaya ne dersiniz?

7.10.2016Stil
Beyaz saça ve tek kaşa neden olan gen tespit edildi

Beyaz saça ve tek kaşa neden olan gen tespit edildi

Ünlü ressam Frida Kahlo'nun tek kaşlarının da sırrı çözüldü. Bilim insanları saçların grileşmesine, tek kaş oluşumuna neden olan geni buldu. Uzmanlara göre bu buluş sayesinde, yaş ilerledikçe saçların beyazlamasının geciktirilmesi veya engellenmesinin de önü açılmış olabilir.

2.03.2016Sağlık
Uzun sakala veda

Uzun sakala veda!

Gün geçmiyor ki yeni bir moda akımı başlamasın ve bizler de kendimizi içinde bulmayalım. Bir trendin herkes tarafından benimsenmesi gibi kaybolması da bir o kadar çabuk olabiliyor. Önce hepimiz saldırıyor, sonra da “aman canım artık herkesin üstünde” diyerek vazgeçiyoruz. İşte 2016’da görmek istemediğimiz moda trendlerinin sıralı tam listesi!

13.01.2016Stil
Yeni moda akımı Renkli saçlar

Yeni moda akımı Renkli saçlar

Bu yaz trendlerinin başında marjinal ve sofistike bir görünüm veren renkli saçlar var.

18.08.2015Stil
Saç beyazlamasının nedenleri

Saç beyazlamasının nedenleri

Birçok insanın saçları yaşlandıkça beyazlayabilir veya bir grilik çökebilir. Bu durumla ergenlikte veya yaşamın erken dönemlerinde karşılaşanlar ise her geçen gün artıyor.

27.12.2013Saç
İngiltere’nin en pahalı kuaförü benim

İngiltere’nin en pahalı kuaförü benim

Kadınlar ne ister? Belki de dünya bu soru üzerine dönüyor. İngiliz saç tasarımcısı Andrew Barton bu soruyu en azından bir yönüyle cevaplamayı başarmış olsa gerek ki, saati 400 sterlinlik (Yaklaşık 1000 YTL) saç kesim randevuları eylül ayına kadar dolu.

9.05.2008Kelebek
8,5 milyar dolara ne kadar süt tozu alınır

8,5 milyar dolara ne kadar süt tozu alınır?

68 kuşağının, Deniz’lerin, Mahir’lerin, İbrahim’lerin anti-amerikancılığında, sütün payı nedir, bilmiyorum. Süt, süt, bildiğimiz süt, inek sütü!.. 68 kuşağını bilemem, ama benim “Amerikalılar’dan özellikle hazzetmemem” tabii George Dubya Bush’tan çok öncelere dayanır ve bunda “Amerikan Yardımı”nın hatırı sayılır payı vardır...

30.09.2003Kelebek
Evde sıkılan çocuk kalmayacak Bu etkinlikler hem eğlenceli hem de öğretici

Evde sıkılan çocuk kalmayacak! Bu etkinlikler hem eğlenceli hem de öğretici

Sosyal izolasyon nedeniyle çocuklar da evde, dışarı çıkamıyor. Onlarla birlikte oynanabilecek düzinelerce oyun var... Eğer çocuğunuz size de sürekli sıkıldım diyorsa Uzman Klinik Psikolog Ceylan Şekerci'nin önerilerine kulak verin. İşte okul öncesi çocuklar için hem eğitici hem de eğlenceli birbirinden güzel aktiviteler...

Sıcak Çikolata Saç Rengi Kimlere Yakışır Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Sıcak Çikolata Saç Rengi Kimlere Yakışır? Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Doğru saç rengini seçmek her zaman kolay değildir. Size hangi rengin size uygun ve uygulanabilir olduğunu önceden bilmek de yararlı olacaktır. Sert bir renk değişimi mi planlıyorsunuz? Ya da sadece saçınızı boyadınız mi ve yüzünüz sürekli makyaj mı istiyor? Cildiniz griye ya da yüzünüz kırmızıya dönüyorsa muhtemelen doğru saç rengine sahip değilsiniz. İşte sıcak çikolata saç rengine ait bilgileri sizler için derledik.

19.03.2020Saç
Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır Kahverengi Saç Rengi Akar Mı Bakımı Nasıl Yapılır

Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır? Kahverengi Saç Rengi Akar Mı? Bakımı Nasıl Yapılır?

Saç şekilleri, saç renkleri kişiyi çok fazla değiştiren unsurlardan biridir. Saçlarda uygulanan kesim şeklide kişiyi birden farklılaştırabilirken, saçlarda uygulanan boyama işlemleri de kişiyi farklılaştıran unsurlardan biridir. Saçlarında biraz farklılık yapmak fakat doğallıktan ayrılmak istemeyen kadınlar kahverengi saç renklerine yöneliyorlar. Kahve saç rengi kimlere yakışır, bakımı nasıldır gibi soruların yanıtlarını hazırladık.

18.03.2020Saç
Muhteşem Kirpikler İçin 8 Rimel Tüyosu

Muhteşem Kirpikler İçin 8 Rimel Tüyosu

Her makyaj yaptığımızda kirpiklerimizin uzun ve gür hale getirmenin yollarını arıyoruz. Bunun için de hepimizin çantasında mutlaka uzun ve kalın gösteren rimeller vardır. Peki birçoğumuzun asla atlamadığı en önemli adım olan rimel kullanmanın da püf noktaları yok mu? Gelin beraber bakalım...

13.03.2020Makyaj
Son dönemin popüler akımı FaceApp oldu – FaceApp nedir, nasıl kullanılır

Son dönemin popüler akımı FaceApp oldu – FaceApp nedir, nasıl kullanılır?

Son dönemin popüler akımlarından biri de FaceApp uygulaması oldu. Pek çok ünlü ismin de dahil olduğu FaceApp, sunduğu özelliklerle hayrete düşürüyor. FaceApp programını kullanıcılar çoğunlukla fotoğraflarını, yaşlı ve genç hallerini gösteren özellikle kullanıyor. Peki, FaceApp nasıl kullanılıyor?

16.07.2019Teknoloji
Bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir

Bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir?

Yeni anne baba olan ebeveyler, yeni doğan bebek gelişimi ile ilgili konuları zaman zaman internetten merak edip araştırıyor. Bebeklerde göz rengi süreci de, bu konulardan birini oluşturuyor. Göz rengi genellikle yeni doğmuş bebeğin ilk aylarda renkli bir görünüm oluşturur ve bu renk durumu kalıcı değildir. Peki, bebeklerin göz rengi ne zaman netleşir, ne zaman belli olur? İşte, konuya dair merak edilen detaylar.

21.06.2019Sağlık
Kadınlar Saçlarına Vakit Harcamak İstemiyor

'Kadınlar Saçlarına Vakit Harcamak İstemiyor'

Günümüz hayat koşulları, bizleri her alanda daha hızlı olmaya itiyor. Aynı anda sayısız işi halletmeye çalışırken, kendimize ayırdığımız süreden ödün vermek zorunda kalabiliyoruz. Güzellik ve bakım konuları da bu durumdan nasibini alıyor. Saç Stilisti Erdinç Çelik ile konuştuk, kadınların saç konusunda tercihlerini sorduk. "Analiz ettiğimde artık kadınlar saçlarıyla eskisi gibi çok uzun vakitler harcamıyor" diyen Çelik, saç konusunda merak edilenleri anlattı.

18.03.2019Saç
Beyazlayan Saçlarınızla Doğal Yöntemlerle Başa Çıkın

Beyazlayan Saçlarınızla Doğal Yöntemlerle Başa Çıkın

Beyazlayan saçlar kadınların en büyük sorunlarından birisidir. Peki bu sorunlardan doğal yöntemlerle kurtulmanın çok kolay olduğunu söylesek? Beyazlayan saçlarınızla başa çıkmanız için ev yapımı tarifler aşağıda.

6.02.2019Saç
Sizin Renginiz Hangisi

Sizin Renginiz Hangisi?

Kişisel renk analizinin sosyal yaşam ve iş hayatında çok önemli etkileri olduğunu söyleyen Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, renk analizini bilmenin kişiye sağladığı avantajları anlattı.

11.01.2019İyi Yaşam
35 maddede kayak rehberi

35 maddede kayak rehberi

Ülkemizin en iyi kayak merkezlerinde hangi pistte kar kalınlığı ne boyutta? Nerelerde kalınır, ne yer ne içilir? Ne yapmadan dönülmez? Kaça mal olur? Uzmanları kış sporu tutkunları için anlattı.

10 Adımda Zihinsel Detoks

10 Adımda Zihinsel Detoks

İnsan beyni, kişinin düşündüğü ve inandığı doğrultuda çalışıyor. Mutluluk ve mutsuzluğu ise yaşanılan olaylar değil, bu olaylara yüklenen anlamlar belirliyor. “Ne düşünürsek ve neye inanırsak beynimiz o yönde çalışır” diyen Uzm. Klinik Psikolog İhsan Öztekin, kişilerin yaşadığı olayların olumsuz etkilerinden farklı bir bakış açısıyla kurtulabileceklerini vurguladı.

28.12.2018İyi Yaşam
Her bölüm bambaşka bir kadın oldu

Her bölüm bambaşka bir kadın oldu

BluTV'nin başrollerini Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in paylaştığı vampir dizisi ‘Yaşamayanlar’da rol alan Nilperi Şahinkaya, her bölüm farklı bir perukla izleyici karşısına çıktı.

17.09.2018Televizyon
İşte iPhonelara gelen yepyeni emojiler

İşte iPhone'lara gelen yepyeni emojiler!

Apple'ın bu yıl sonunda 70 yeni emoji yayınlayacağını duyurdu. Emojilere yeni saç şekilleri ve süper kahraman emojisi geliyor. Ayrıca yeni spor ve bazı yiyecek emojileri de gelecek.

17.07.2018Teknoloji
Head & Shoulders’tan Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesi

Head & Shoulders’tan Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesi

Head & Shoulders, geri dönüştürülmüş plastiklerden üretilen dünyanın ilk geri dönüştürülmüş şampuan şişesi ile denizlerimizin kirliliğine dikkat çekerken, plastik atıkların geri dönüşümünü desteklemek için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıyor.

25.06.2018Alışveriş
Kırmızı halıda gördüğünüz ve hemen uygulayabileceğiniz 6 trend

Kırmızı halıda gördüğünüz ve hemen uygulayabileceğiniz 6 trend

Ödül sezonu geldi geçti ama etkileri hâlâ devam ediyor. Birbirinden ünlü isimlerin boy gösterdikleri kırmızı halıda kim ne giymiş, kim hangi trendi en iyi taşımış konuşmakla da bitecek gibi değil. Bu konuşmaların en önemli başlıklarını sizin için toparladık.

19.03.2018Stil
Galaxy S9un tüm özellikleri: Yakından inceliyoruz

Galaxy S9'un tüm özellikleri: Yakından inceliyoruz

Samsung'un Mobil Dünya Kongresi kapsamında dünyaya duyurduğu Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus çok yakında satışa çıkıyor. iPhone X ve diğer dünya devlerinin amiral telefonlarıyla sıkça kıyaslanan Galaxy S9'un özelliklerine isterseniz biraz daha yakından bakalım. İşte Galaxy S9'un tüm özellikleri...

13.03.2018Teknoloji
Soğuk Havaların Cilde Olumsuz Etkileri

Soğuk Havaların Cilde Olumsuz Etkileri!

Soğuk havalarda kuruyup çatlayan ve pütürlü bir görünüm kazanan cilt, esnekliğini kaybeder. Saç, Bakım, Güzellik Uzmanı ve Eğitmen Master Figen Aktosun sizler için soğuk havaların cilde olumsuz etkilerini anlattı...

Dizi Modası - Ufak Tefek Cinayetler - Oya Stili

Dizi Modası - Ufak Tefek Cinayetler - Oya Stili

Birçoğumuz onu Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı olarak tanıdı. Sonrasında Kayıp Şehir dizisinin sevilen karakteri Aysel’i canlandırdı. Hatırla Gönül’de Gönül, Adı Efsane dizisinde Bahar Öğretmen rolünde onu ekranlarda izledik. Şimdilerdeyse merakla takip edilen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin doktoru Oya Toksöz’ü canlandıran Gökçe Bahadır’ın dizi stilini mercek altına alıyoruz.

Tuba, Defneyi neden kıskansın

Tuba, Defne'yi neden kıskansın!

Magazin Konseyi bu hafta öne çıkan haberleri yorumladı.

17.12.2017Magazin
Tek rakibim Türk Hava Yolları

Tek rakibim Türk Hava Yolları!

O, Türkiye’nin tartışmasız en ünlü sosyal medya fenomeni. Instagram hesabını 2 milyon kişi takip ediyor, paylaşımları haftalık 136 milyon görüntülenme alıyor. “Bu balon bir süre sonra söner” diyenlere inat popülerliği katlanarak arttı, internetten taştı. Şimdilerde ocak ayında Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki şovuna ve yakında piyasaya çıkaracağı yeni makyaj koleksiyonuna hazırlanıyor. Şimdi onu görünce aklınıza gelen her şeyi unutun, Kerimcan Durmaz’ın dünyasına dalın... Onunla buluşup eğlenceli hayatını, geçmişte yaşadığı acıları, aldığı tepkileri, Türkiye’de var olmak için uyguladığı otosansürü konuştuk.

ELLE Beauty Box 2 çıktı

ELLE Beauty Box 2 çıktı!

ELLE Beauty Box’ı artık biliyorsunuz. Gelen yorumlarınız doğrultusunda ikincisi hazırladık. Bu kez kutunun içinde sizler için seçilen güzellik/bakım rutininizi keyfe dönüştürecek 11 ürün var.

27.09.2017Stil
Bohem Ne Demek Bohem Giyim Tarzı Nasıl Yapılır

Bohem Ne Demek? Bohem Giyim Tarzı Nasıl Yapılır?

Kendinizi Bohem stiline yakın buluyor ve bu tarzda giyinmek istiyorsanız, işte tüm detaylarıyla Bohem giyim stili...

26.09.2017Moda Trendleri

Yazar Sonuçları

Tepeden tırnağa anti-aging

Günlük alışkanlıklarınız genç kalmanızın en büyük düşmanı olabilir. Bu hafta basit değişikliklerle nasıl daha genç, sağlıklı ve canlı hissedebileceğinizi anlatıyorum

23.08.2014

Haftaya izdivaç var

Flaş... Flaş... Flaş...

30.06.2009

Hiç tasma takmamak en iyisi

Bir Luc Besson hayranı olarak ‘Kır Zincirlerini’ ya da ‘Köpek Danny’yi izlemeye başlamak üzereyken ne kadar heyecanlı olabileceğimi tahmin ediyorsunuz.

30.06.2005

‘Yanlış Biriyle Doğru Hikaye’ Yaşadığımız İçin mi ‘Eksik’ Kalıyoruz?

Batu, Batu, Batu seni çok dinleyeceğiz buna adım kadar eminim. Batu Akdeniz başucu isimlerimizden olacaksın. Yıllar içinde senin ismin daha da büyüdüğünde seni ilk dinleyen ve seven dinleyicilerin bununla gurur duyacak. Sen de bütün bunları sonuna kadar hak edeceksin çünkü çok ‘iyisin’. Şair tarafın müzisyenliğinle yarışıyor. 

29.02.2020

Kontrtenor sesini Türkiye'ye tanıttı

Ses sanatçısı Cenk Yüksel’i ilk kez, girdiği bir yarışma sonrası yaklaşık 20 milyonda bir rastlanan ses özelliğine sahip kontrtenor olmasıyla tanıdık. Son olarak sesinin özelliğini bir sosyal sorumluluk projesi için de projelendiren Yüksel, sahnede hem sesini hem bedenini erkek ve kadın olarak kullanarak toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmeye hazırlanıyor.

15.03.2019

Sağlıklı Saçlar İçin Ne Yemelisiniz?

Tıpkı cilt gibi, saçınızın durumu sağlığın dışa dönük bir işaretidir. Her bir saç telini oluşturan hücreler için, belli başlı besin maddelerinin düzenli olarak alınmasını gerektirir. Aşağıdaki vitamin ve minerallerin doğru miktarlarda tüketilmesi saçların parlak, güçlü olmasını ve daha hızlı uzamasını sağlar.

13.03.2019

Ece Sükan Haute Couture Haftası’ndan bildiriyor! Bir Paris rüyası

Paris, kavurucu sıcağa inat, dünyaca ünlü modaevlerinin sonbahar-kış couture koleksiyonlarının defilelerine ev sahipliği yaptı. Haute Couture haftasında ünlü modaevleri kendi temellerine, arşivlerine ve referanslarına ithaf ettiği koleksiyonlarla nefes kesti. İşte öne çıkan defileler ve dikkat çeken detaylar...

8.07.2018

Erkek egemen bir davetten notlar

Uzun süredir İstanbul sosyal hayatı kadın hakimiyetinde.

8.12.2017

Ekosenin önlenemez yükselişi

İşte size hafta sonu için idela bir tarz: Oldukça rahat ama bir o kadar dikkat çekici.

3.11.2017
Beyler korkacak bir şey yok

Beyler korkacak bir şey yok!

Hiçbir oyuncak saç okşayamaz, tatlı söz söyleyemez!

21.07.2017

15 Temmuz ve Akıncı Üssü (3): Darbe üssündeki atkuyruklu adamın esrarı

BÜTÜN gece Akıncı Üssü’nde 15 Temmuz darbesinin sevk ve idaresinde kilit rol oynayan Gülenci sivil “yönetici kadro”nun kalkışmanın sabahında üssün civarında yakalandıktan sonra “darbeden haberdar olmadıklarına” ilişkin anlatıları, ciddi bir inandırıcılık sorunuyla malul. 

12.07.2017