EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Greta

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 641 haberi bulunmuştur.

Greta Haberleri

Bette Davisin Oscarına 578 bin dolar

Bette Davis'in Oscar'ına 578 bin dolar

Beyazperdenin ünlü kadın oyuncularından Bette Davis'in 1938 tarihli Jezebel filmindeki yorumuyla kazandığı Oscar ödülü, New York'taki bir müzayedede 578 bin dolara (780 milyar TL) satıldı. Müzayedede Davis'in giysi ve eşyalarının yanısıra başka ünlülere ait parçalar da satışa sunuldu.

20.07.2001Gündem
Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Hollywood’da dijital yıldız korkusu

Son Fantezi, realist bir animasyon filmi. New York Times, filme birinci sayfadan yer verdi. Gazeteye göre, Tom Hanks gibi bazı yıldızlar, bilgisayarın yarattığı dijital starları korkutucu bir rakip olarak görüyor. Yoksa yakında Hollywood'un kaprisli yıldızlarının işi bitecek mi?

27.07.2001Gündem
Pera Palas’tan ayrılmak yok

Pera Palas’tan ayrılmak yok!

Pera Palas Oteli, 109 yıllık geçmişi, ünlü misafirleri ve tarihi dokusuyla göz kamaştırıyor. Otelin en önemli özelliklerinden biri de personeli. Onlar adeta 'tarihi' beraber yaşıyor. Halkla ilişkiler müdürü 40, kat şefi 30, güvenlik müdürü, maitrede hotel'i 22, genel müdürü 17 yıldır Pera Palas'ta çalışıyor. Otelin 'kilit' kadrosunda ortalama hizmet süresi 15 yılı aşıyor. Genel Müdür Fuat Öztümer sırlarının 'aile ortamı ve huzurlu çalışma' olduğunu söylüyor.

11.09.2001Gündem
Mavi Melek yeniden sahnede

Mavi Melek yeniden sahnede

Maria Magdalene Dietrich Ya da nam-I diğer Mavi Melek. Hollywood'un yıkılmaz kadın miti... Elinde sigarası, dumanların ardından bakan buğulu gözleriyle uzak ve erişilmez kadın... Sinemanın bu efsane sanatçısı Zeliha Berksoy'un yorumuyla tiyatro sahnesinde.

7.11.2001Gündem
Mavi Melek yeniden sahnede

Mavi Melek yeniden sahnede

Maria Magdalene Dietrich. Ya da nam-I diğer Mavi Melek. Hollywood'un yıkılmaz kadın miti... Elinde sigarası, dumanların ardından bakan buğulu gözleriyle uzak ve erişilmez kadın... Sinemanın bu efsane sanatçısı Zeliha Berksoy'un yorumuyla Taksim Sahnesi'nde.

7.11.2001Gündem

Yazar Sonuçları