EKSTRA
MENÜ

Gösteri

Gösteri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gösteri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 37.094 Gösteri haberi bulunmuştur.

Gösteri Haberleri

St. Barts Adası: Buraya ünlüler giriyor ama koronavirüs kolay giremiyor

St. Barts Adası: Buraya ünlüler giriyor ama koronavirüs kolay giremiyor

Gösteri dünyasının ünlüleri 2020 yılının ilk yarısını milyon dolarlık evlerinde geçirdiler. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle sosyal izolasyona giren ünlüler, yaz mevsiminin ortalarından itibaren yavaş yavaş tatile gitmeye başladılar. 2020'nin son ayında ise pekçoğu bir adaya kelimenin tam anlamıyla akın etti.

7.01.2021Magazin
Buraya ünlüler giriyor ama koronavirüs kolay giremiyor

Buraya ünlüler giriyor ama koronavirüs kolay giremiyor

Gösteri dünyasının ünlüleri 2020 yılının ilk yarısını milyon dolarlık evlerinde geçirdiler. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle sosyal izolasyona giren ünlüler, yaz mevsiminin ortalarından itibaren yavaş yavaş tatile gitmeye başladılar. 2020'nin son ayında ise pek çoğu bir adaya kelimenin tam anlamıyla akın etti.

7.01.2021Magazin
Avustralya’nın kültür ve sanat sembolü : Sidney Opera Binası

Avustralya’nın kültür ve sanat sembolü : Sidney Opera Binası

Avustralya’nın sembollerinden Sidney Opera Binası, Sidney liman köprüsüne yakın, Bennelong noktasında kurulu, gala, sanat ve gösteri binası olarak konumlanıyor.

7.01.2021Seyahat
11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopezden iddialı poz

11 saatte 4 milyon beğeni geldi: Jennifer Lopez'den iddialı poz

Yıllara meydan okuyan ünlü yıldız bu paylaşımıyla sosyal medyayı hareketlendirdi.

7.01.2021Magazin
Son dakika: ABD Başkanı Trump, Mike Pencein üst düzey danışmanının Beyaz Saraya girişini yasakladı

Son dakika: ABD Başkanı Trump, Mike Pence'in üst düzey danışmanının Beyaz Saray'a girişini yasakladı

Son dakika haberleri... ABD Başkanı Donald Trump, yaşanan gerginliğin ardından kendisinin aksine anayasanın yanında yer alan yardımcısı Mike Pence'in çalışma ekibinin başındaki isim olan Marc Short'un Beyaz Saray'a girişini yasakladığı ifade edildi.

7.01.2021Dünya
Son dakika: ABD Başkanı Donald Trump ve kızı Ivanka Trump tweetlerini sildi

Son dakika: ABD Başkanı Donald Trump ve kızı Ivanka Trump tweetlerini sildi

Sosyal medya devlerinden Twitter, ABD Kongresine düzenlenen baskının ardından Başkan Donald Trump'ın hesabını 12 saat boyunca kilitleyeceğini, ihlallerin devam etmesi durumunda ise hesabını askıya alacağını duyurdu. Öte yandan Başkan Trump'ın ve kızı Ivanka Trump'ın bazı tweetlerini sildiği ortaya çıktı.

7.01.2021Dünya
BMden ABD Kongresinde yaşanan olaylara ilişkin açıklama

BM'den ABD Kongresinde yaşanan olaylara ilişkin açıklama

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, ABD Kongresinin Başkan Donald Trump'ın destekçileri tarafından basılmasının ardından yaşanan olaylardan üzüntü duyduğunu bildirdi.

7.01.2021Dünya
ABD karıştı, Beyaz Sarayda peş peşe istifalar

ABD karıştı, Beyaz Saray'da peş peşe istifalar!

ABD'de Donald Trump destekçilerinin Kongre binasını basmasının ardından, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Yardımcısı Mike Pottinger, Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Matthews, Beyaz Saray Sosyal İşler Müdürü Rickie Niceta ve Melania Trump'ın Özel Kalem Müdürü Stephanie Grisham istifa etti.

7.01.2021Dünya
ABD karıştı Sessizlikle suçlanan Macrondan ilk açıklama geldi...

ABD karıştı! Sessizlikle suçlanan Macron'dan ilk açıklama geldi...

ABD'de Trump yanlıları kongreyi bastı, çatışma çıktı. Dünya yaşananlar karşısında şoke olurken, liderlerden peş peşe mesajlar geldi. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ABD'deki olaylara tepki vermediği ve sessiz kaldığı eleştirilerinden sonra açıklamada bulundu. Macron, "Washington’ta bugün olanlar ABD’yi yansıtmıyor" ifadelerini kullandı.

7.01.2021Dünya
İtidal ne demek Trumptan destekçilerine ‘itidal’ çağrısı

İtidal ne demek? Trump'tan destekçilerine ‘itidal’ çağrısı

ABD Başkanı Trump, Kongre binası önünde gösteri düzenleyen destekçilerine "itidal" çağrısında bulundu. Trump, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "ABD Kongre binasındaki herkesi 'itidalli' olmaya çağırıyorum. Şiddet yok. Hatırlayın, biz kanun ve düzen partisiyiz. Kanunlara ve üniformalı erkek ve kadınlarımıza saygı gösterin." ifadelerini kullandı. Açıklama ardından itidal kelimesinin anlamı merak konusu oldu. Peki, itidal ne demek?

7.01.2021Dünya
Trump taraftarları Kongre’yi bastılar

Trump taraftarları Kongre’yi bastılar

ABD Kongresi’nde Joe Biden’ın başkanlığının tescili için oylama devam ederken Trump taraftarları binayı bastı. Şiddetin tırmanması üzerine gaz maskesi dağıtılan Kongre üyeleri silahlı korumalar eşliğinde sığınaklara götürüldü. Yasama faaliyeti yarım kaldı.

7.01.2021Dünya
Boğaziçinde rektörle ilk temas

Boğaziçi'nde rektörle ilk temas

Boğaziçi Üniversitesi’nde protestolar dün de devam ederken polis güvenlik önlemlerini en üst seviyeye çıkarttı. Üniversitede toplanan öğrenciler Metallica şarkısı eşliğinde dans etti. Akşam Rektör Prof. Dr. Melih Bulu üniversiteden ayrılırken öğrencilerle ilk görüşme gerçekleşti.

7.01.2021Gündem
ABDde Kongre baskınının ardından Beyaz Saraydan 3 istifa

ABD'de Kongre baskınının ardından Beyaz Saray'dan 3 istifa

ABD'de Donald Trump destekçilerinin Kongre binasını basmasının ardından, Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Matthews, Beyaz Saray Sosyal İşler Müdürü Rickie Niceta ve Melania Trump'ın Özel Kalem Müdürü Stephanie Grisham istifa etti.

7.01.2021Dünya
BM Genel Kurulu Başkanı Bozkır: ABD Kongresinde yaşanan gelişmelerden üzüntü ve endişe duydum

BM Genel Kurulu Başkanı Bozkır: "ABD Kongresinde yaşanan gelişmelerden üzüntü ve endişe duydum"

Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır, ABD Kongresinin bugün Başkan Donald Trump'ın destekçileri tarafından basılmasının ardından yaşananlardan üzüntü ve endişe duyduğunu bildirdi.

7.01.2021Dünya
Trumpa Twitter şoku Hesabı kilitlenecek

Trump'a Twitter şoku! Hesabı kilitlenecek

Sosyal medya devlerinden Twitter, ABD Kongresine düzenlenen baskının ardından Başkan Donald Trump'ın hesabını 12 saat boyunca kilitleyeceğini, ihlallerin devam etmesi durumunda ise hesabını askıya alacağını duyurdu.

7.01.2021Dünya
Dünya ABDdeki manzara karşısında şoke oldu Açıklamalar peş peşe geliyor

Dünya ABD'deki manzara karşısında şoke oldu! Açıklamalar peş peşe geliyor

ABD Başkanı Donald Trump taraftarlarının Kongre binasını basmasıyla gelişen olaylar siyasi krize dönüştü. Dünya yaşananlar karşısında adeta şoke olmuş durumda. Liderler peş peşe açıklamalar yapıyor.

6.01.2021Dünya
ABD Başkanı Donald Trumptan geç kalmış açıklama

ABD Başkanı Donald Trump'tan geç kalmış açıklama!

ABD Başkanı Donald Trump, kendisini destekleyen göstericilere "evlerine dönme" çağrısında bulundu. Trump mesajında, seçime hile karıştığı iddiasını da yineledi. Öte yandan Trump'ın saatler sonra çağrı yapması dikkat çekti.

6.01.2021Dünya
ABDde Kongre binasında çıkan olaylarda 1 kişi vuruldu

ABD'de Kongre binasında çıkan olaylarda 1 kişi vuruldu

ABD'nin başkenti Washington DC’de bulunan kongre binasında çıkan olaylarda 1 kişi vuruldu.

6.01.2021Haber
Trump destekçileri polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi

Trump destekçileri polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi

ABD’nin başkenti Washington’da gösteri düzenleyen Trump destekçilerinden bazıları polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi.

6.01.2021Haber
Dışişlerinden ABDdeki protestolara ilişkin açıklama: Endişeyle takip ediyoruz

Dışişleri'nden ABD'deki protestolara ilişkin açıklama: Endişeyle takip ediyoruz

ABD'de protestocular kongre binasını basarken Türkiye'den olaylara ilişkin açıklama geldi. Taraflara itidal ve sağduyu çağrısında bulunulan açıklamada, "ABD Kongre binasının göstericiler tarafından basılması teşebbüsüne kadar varan iç gelişmeleri endişeyle takip ediyoruz." ifadeleri kullanıldı. TBMM Başkanı Şentop da konuya ilişkin değerlendirmede bulundu.

6.01.2021Dünya
Söylentilere el ele nokta koydular: Benim için yaşlı kadın annemden daha büyük olmalı

Söylentilere el ele nokta koydular: "Benim için 'yaşlı kadın' annemden daha büyük olmalı"

Gösteri dünyasına yılın ilk aşk bombası düştü. Hem de hiç umulmadık bir şekilde. Bir film projesinde birlikte çalışan iki ünlü, kamera önündeki birlikteliklerini gerçek hayata taşıdı. Üstelik de el ele objektif karşısına çıkarak söylentileri fazla uzatmadılar da.

6.01.2021Magazin
Beşiktaş ve Sarıyerde gösteri ve yürüyüşlere yasak geldi

Beşiktaş ve Sarıyer'de gösteri ve yürüyüşlere yasak geldi

Boğaziçi Üniversitesi kampüsü önünde toplanma çağrılarına karşılık İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinde her türlü gösteri ve yürüyüşün yasaklandığını açıkladı.

6.01.2021Haber
İstanbul Valisi Yerlikayadan açıklama: Beşiktaş ve Sarıyerde gösteri ve yürüyüşler yasaklandı

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan açıklama: Beşiktaş ve Sarıyer'de gösteri ve yürüyüşler yasaklandı

Boğaziçi Üniversitesi kampüsü önünde toplanma çağrılarına karşılık İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Beşiktaş ve Sarıyer ilçelerinde her türlü gösteri ve yürüyüşün yasaklandığını açıkladı.

6.01.2021Gündem
Üniversiteye kelepçeye polis şefleri de itiraz etti

Üniversiteye kelepçeye polis şefleri de itiraz etti

Gösteriler sırasında Boğaziçi Üniversitesi’nin kapısına vurulan o kelepçe, üst düzey emniyet mensuplarını da kızdırdı.

6.01.2021Gündem
Kongre Biden’ı başkan ilan edecek

Kongre Biden’ı başkan ilan edecek

ABD’de yeni yılın ilk günleri 3 Kasım başkanlık seçim sonucunun gerginliğiyle geçiyor. 14 Aralık’ta partilerin aldığı delege sayısına göre toplanan Seçiciler Kurulu, Demokrat aday Joe Biden’ı galip ilan etmişti. Normalde, bugün toplanacak olan ABD Kongresi’nin iki kanadının bu sonucu tescil edip Biden’ı resmen başkan ilan etmesi gerekiyor. Ancak Başkan Trump usulsüzlük iddialarıyla seçim sonuçlarını reddetmeyi sürdürürken, oylama öncesi siyasi hava da gerilmiş durumda.

6.01.2021Dünya
Vuhandaki partilerle ilgili olay yaratacak açıklamalar Batı kıskançlığına son verip bizi örnek almalı

Vuhan'daki partilerle ilgili olay yaratacak açıklamalar! 'Batı kıskançlığına son verip bizi örnek almalı'

Dünya ağır karantina şartlarıyla boğuşurken Vuhan halkının yeni yılı kutlamak için bir araya gelip partiler düzenlemesi, sokaklarda eğlenmesi tepki çekmişti. Vuhan’da kaydedilen görüntüleri eleştiren İngiliz basınına Çin’den şoke eden bir yanıt geldi. ‘Batılı ülkeler kıskanç ve düşmanca davranmak yerine koronavirüs salgınını kontrol etmeye odaklanmalıdır. Çin'in salgını kontrol altına almak için kullandığı yöntemleri örnek almalıdır’ denildi.

5.01.2021Dünya
Gayrimenkulde ‘değerleme’ tarifesi belirlendi

Gayrimenkulde ‘değerleme’ tarifesi belirlendi

SPK, gayrimenkul değerleme hizmetlerine ilişkin tarifeyi belirledi. Brüt metrekaresi 250’yi aşmayanlar konut, ofis veya bürolar için değerleme ücreti 738 lira olacak.

5.01.2021Ekonomi
Trump yanlısı Proud Boysun lideri gözaltına alındı

Trump yanlısı Proud Boys'un lideri gözaltına alındı

ABD'de Başkan Donald Trump yanlısı olarak bilinen aşırı sağcı grup Proud Boys'un (Gururlu Çocuklar) lideri Enrique Tarrio, başkent Washington DC'de şehre girdikten kısa süre sonra gözaltına alındı.

5.01.2021Dünya
25 yıl geçti, aşk bitmedi

25 yıl geçti, aşk bitmedi

Gösteri dünyasının en mutlu çifti, aşkın ömrünün sonsuz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Son yıllarda dünyanın en seksi erkeği unvanını kimselere kaptırmayan aktör Hugh Jackman eşi Deborra Lee Furnes ile birlikte çıktığı kumsal gezintisinde objektiflere takıldı. Çift, New York yakınlarındaki Hamptons'ta köpekleriyle birlikte sahil yürüyüşüne çıktı.

4.01.2021Magazin
25 yıl geçti, aşk bitmedi

25 yıl geçti, aşk bitmedi

Gösteri dünyasının en mutlu çifti, aşkın ömrünün sonsuz olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

4.01.2021Magazin
Koronaloji: Salgınla geçen bir yıl

Koronaloji: Salgınla geçen bir yıl

Ateş, kuru öksürük, yorgunluk, tat ve koku kaybı, nefes darlığı, göğüs ağrısı... Ağır bir grip mi bu, yoksa henüz adı konulmamış bir solunum yolu hastalığı mı? Peki ya çaresi... Yaklaşık bir yıl önce kendimizi bu belirtiler ve soruların ortasında bulduk. 2020 insanlığın yaşadığı en zor yıllardan biri olarak tarihe geçti. İşte salgının başından bu yana yaşadıklarımızın özeti...

Ünlülerin ilk 2021 Instagram paylaşımları

Ünlülerin ilk 2021 Instagram paylaşımları

Gösteri dünyasının ünlüleri yeni yıl ile ilgili planlarını ve takipçilerine iyi dileklerini yine sosyal medya üzerinden paylaştı. Kimi herkese mutlu yıllar diledi, kimi yeni yılda yapmak istediklerine dair planlarını paylaştı. İşte ünlülerin 2021'deki ilk Instagram paylaşımlarından örnekler.

2.01.2021Magazin
Canımın istediği her yiyeceği yediğim son hafta

Canımın istediği her yiyeceği yediğim son hafta

Gösteri dünyasının ünlüleri yeni yıl ile ilgili planlarını ve takipçilerine iyi dileklerini yine sosyal medya üzerinden paylaştı.

2.01.2021Magazin
Hollywoodun en hüzünlü çocuğu annesinin boyuna yetişti

Hollywood'un en hüzünlü çocuğu annesinin boyuna yetişti

O daha doğmadan önce bile dünyanın en çok merak ettiği çocuklardan biriydi. Doğduktan sonra da bu durum değişmedi. Hatta daha küçücük yaşında moda ikonu ilan edildi. Gösteri dünyasındaki yetişkinleri bile geride bırakacak kadar çok haberi çıktı dünya medyasında.

2.01.2021Magazin
Genç aşıkların kumsal romantizmi

Genç aşıkların kumsal romantizmi

Gösteri dünyasının genç aşıkları yeni yılı sıcak güneşin altında karşıladı. İki sevgili, arkadaşlarıyla birlikte gittikleri tatilde hem denizin ve güneşin keyfini çıkardı hem de romantik anlar yaşadı.

2.01.2021Magazin
Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

2020 yılı birçok açıdan geçmişten çok farklıydı. Bu durum gösteri dünyası için de geçerli. Ne her yıl gösterişli anlara sahne olan ödül törenleri vardı, ne de ünlüleri bir araya getiren galalar. Hatta film çekimleri bile askıya alındı.

1.01.2021Magazin
Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

Dört duvar arasında: Karantina onlara yaradı

2020 yılı birçok açıdan geçmişten çok farklıydı. Bu durum gösteri dünyası için de geçerli. Ne her yıl gösterişli anlara sahne olan ödül törenleri vardı, ne de ünlüleri bir araya getiren galalar. Hatta film çekimleri bile askıya alındı.

1.01.2021Magazin
Jennifer Lopez boş meydanda konser verdi

Jennifer Lopez boş meydanda konser verdi

ABD'de yılbaşı kutlamalarının en gözde mekanı olan New York Times Meydanı'nda bu yıl yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının gölgesinde geçti.

1.01.2021Magazin
ABDde sanal yılbaşı yılbaşı kutlaması göz kamaştırdı

ABD'de sanal yılbaşı yılbaşı kutlaması göz kamaştırdı

ABD'nin New York kentinde 2020 kahramanları temalı yılbaşı kutlamaları New York'un en gözde mekanı olan Times Meydanı'nda koronavirüs salgınının gölgesinde geçti.

1.01.2021Dünya
Peruda gösteri yapan tarım işçileriyle polis çatıştı: 3 ölü, 24 yaralı

Peru'da gösteri yapan tarım işçileriyle polis çatıştı: 3 ölü, 24 yaralı

Peru'da ücretlerinin iyileştirilmesi talebiyle gösteri düzenleyen tarım işçileriyle polis arasında çıkan çatışmada 3 kişi öldü, 15'i polis 24 kişi yaraladı.

31.12.2020Dünya
Enis Arıkan kimdir İşte O Sese katılan Enis Arıkanın hayat hikayesi

Enis Arıkan kimdir? İşte O Ses'e katılan Enis Arıkan'ın hayat hikayesi

Neşeli ve esprili tavırları ile beğeni toplayan Arıkan, başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı Jet Sosyete dizisi ile büyük çıkış göstermişti. Oynadığı dizilerdeki rollerle adından söz ettiren Enis Arıkan, kariyeri boyunca çok sayıda projede yer aldı. Son olarak O Ses Türkiye'nin 2021 Yılbaşı Özel programında şarkı seslendiren oyuncunun kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Enis Arıkan kimdir?

31.12.2020Televizyon
ABDde başkanlık görevinin devrine sayılı günler kala sansasyonel iddialar peş peşe geldi

ABD'de başkanlık görevinin devrine sayılı günler kala sansasyonel iddialar peş peşe geldi

ABD'de başkanlık görevinin son günlerini yaşayan Başkan Donald Trump ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Daha önce birçok tepki çeken açıklama yapan Trump bu kez destekçilerini 6 Ocak'ta gösteri yapmaya çağırdı. Başkan'ın görevde kalma süresini uzatmak için iç ve dış karışıklıkları körükleyeceği iddia ediliyor. Öte yandan İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ABD Başkanı Donald Trump'a ateş püskürdü. Kasım Süleymani'nin ölümüne vurgu yapan Ruhani, 'Süleymani'nin intikamını İran milleti ve bölge halkları ABD'den kesinlikle alacaktır' ifadesini kullandı. İran'ın Süleymani'nin öldürülmesinin birinci yılında ABD kuvvetlerine karşı bir saldırı düzenleme ihtimaline karşı Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM) bir süredir bölgede deniz ve havada tedbirler alıyor.

31.12.2020Dünya
Arkadaşıydı sevgilisi oldu: İşte ilk görüntüler

Arkadaşıydı sevgilisi oldu: İşte ilk görüntüler

Rihanna bu kez aşkı, yıllardır arkadaşı olan ASAP Rocky'de buldu. Uzun süredir birbirlerine hem iş hem de özel hayatlarında destek olan ikili, beklenmedik bir anda aşk yaşamaya başladı.

31.12.2020Magazin
Korona gölgesinde 2020ye damga vuranlar

Korona gölgesinde 2020'ye damga vuranlar

Koronavirüs, salgın, kısıtlama, karantina, mutasyon ve aşı gelişmeleriyle hop oturup hop kalksak da 2020 birçok önemli gelişmeye de ev sahipliği yaptı.

31.12.2020Dünya
Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor.. İşte başvuru ekranı ve detaylar

Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor.. İşte başvuru ekranı ve detaylar

Esnaf, sanatkar ve gerçek kişi tacirlere verilecek desteklerde başvurular bugün başlıyor. Bilindiği üzere, koronavirüs salgınının (COVID-19) ülkemiz ticari hayatı üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılmasına yönelik çeşitli tedbirler alınmaktadır.

30.12.2020Ekonomi
Rekor Kyliede: Dört kez listeye girdi

Rekor Kylie'de: Dört kez listeye girdi

Gösteri dünyasının ünlüleri geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılında da hayatlarıyla ilgili neredeyse her ayrıntıyı Instagram üzerinden paylaştı. Sonuç olarak bazıları beğeni rekoru kırdı.

30.12.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Anayasa Mahkemesi’nden önemli bir hak ihlali kararı

GEÇEN pazartesi günü Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) internet sitesinde son yıllarda kamuoyunda geniş bir tartışma konusu olan Gezi davası ile ilgili önemli bir ‘hak ihlali’ kararı yayımlandı. Karar, bu davanın (5) numaralı sanığı Yiğit Aksakoğlu’nun tutuklanmasının hukuki olmadığına, Anayasa’nın 19’uncu maddesinde güvence altına alınan “kişi hürriyeti ve güvenliği hakkı”nın ihlal edildiğine hükmediyor.

7.01.2021

Hoş geldiniz hocam teşekkürler Koca

Bir gece yarısı telefonuyla haberdar olmuştum İlhan Başgöz’ün durumundan.

6.01.2021

Attığın hava kıydığın can

Daha öncesi de mutlaka var fakat İstanbul “dev havai şimşek gösterisi” kavramıyla 1988’de, İkinci Köprü açılırken tanışmıştı.

5.01.2021

Sektörden beklentilerim ve naçizane önerilerim

Sektör, pandemiye çok ani, hazırlıksız yakalandı. Zorlu bir yıl geçirdik, bazı şeyleri el yordamıyla öğrendik. Benzer süreçlere karşı reflekslerimiz artık daha güçlü. Benim 2021’den beklentilerim ve naçizane birkaç önerim şöyle...

3.01.2021