EKSTRA
MENÜ

Gönüllüler Takımı

Gönüllüler Takımı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gönüllüler Takımı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 928 Gönüllüler Takımı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gönüllüler Takımı Haberleri

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli Survivor Berkan Karabulutun biyografisi

Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli? Survivor Berkan Karabulut'un biyografisi

Survivor Berkan Karabulut, Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunuyor. Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında? sorusu yarışmanın izleyenleri tarafından sorgulanıyor. Haftada 7 gün ekrana gelen yarışma bu yıl da yoğun ilgi görüyor. Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler heyecanla takip ediliyor. Survivor Berkan Karabulut, başarılı performansı ile dikkat çeken isimler arasında. Peki, Survivor Berkan kimdir, kaç yaşında nereli? İşte Survivor Berkan'ın hayatıyla ilgili detaylar…

2.05.2020Televizyon
Survivor erzak ödülünü kim kazandı İşte 1 Mayıs Survivor 2020 son bölüm özeti ve yiyecek ödülünü kazanan takım

Survivor erzak ödülünü kim kazandı? İşte 1 Mayıs Survivor 2020 son bölüm özeti ve yiyecek ödülünü kazanan takım

Survivor'ın 1 Mayıs akşamı ekranlara gelen bölümünde, ödül oyunu mücadelesinde ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Büyük finale doğru rekabetin hız kazandığı Survivor 2020'nin 63. bölümünde, zorlu parkurdan galip gelen bir takım ödülü kazanarak erzak ödülünün sahibi oldu. Heyecanlı anların yaşandığı oyunda Barış ve Mert arasındaki rekabet ise nefes kesti. Nisa'nın kutuya tekme atması sonucu sakatlanmanın eşiğinden dönmesi ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı? Survivor ödülü hangi takım kazandı? İşte, 1 Mayıs Survivor erzak ödülünü kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

1.05.2020Televizyon
Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında

Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir ve kaç yaşında soruları yarışmayı takip eden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yayınlanan fragmanın ardından Yunus Emre Özden'in biyografisi internette aranan konular arasında. Peki Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında?

1.05.2020Televizyon
Survivor Nisa kimdir Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli

Survivor Nisa kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor Nisa kimdir, nereli? soruları araştırılıyor. Survivor Nisa Bölükbaşı kaç yaşında? TV 8’de hafta içi her gün ekrana gelen yarışmada Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler yayınlanıyor. Gönüllüler Takımında yer alan Nisa Bölükbaşı performansı ile dikkat çekiyor.

1.05.2020Televizyon
Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında Survivo Evrim Keklik’in mesleği ne

Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivo Evrim Keklik’in mesleği ne?

Evrim Keklik, Survivor 2020 ile adını duyurmayı başaran isimlerden biri oldu. Hem oyunlardaki performansıyla hem de karakteriyle dikkat çeken Evrim Keklik, özellikle voleybol oyunlarındaki iddialı çıkışlarıyla adından söz ettiriyor. Söz konusu voleybol olduğun kimseye şans tanımayan Survivor Evrim’in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivo Evrim Keklik’in mesleği ne?

30.04.2020Televizyon
Survivorda Masterchef ödül oyununu kim kazandı İşte Survivorın dünkü kazananı

Survivor'da Masterchef ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor'ın dünkü kazananı

Survivor'ın dün yayınlanan bölümüne Masterchef ekibi konuk oldu. Masterchef jüri üyelerinin belirlediği menüyü en iyi şekilde yapan takım Survivor ödül oyununun galibi oldu. Keyifli anların yaşandığı oyunda Mehmet Şef, Gönüllüler'i organize ederken, Somer Şef de Ünlüler Takımı'nı yönetti. Oyun sonunda ise sürpriz bir sonuç ortaya çıktı. Survivor'da Masterchef ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor'ın dünkü kazananı...

30.04.2020Televizyon
Survivorda dün kim elendi Survivor Ünlüler Gönüllülerde elenen isim kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

Survivor'ın 28 Nisan tarihli bölümünde çifte heyecan yaşandı. İlk etapta iletişim oyununda karşıya gelen takımlar Survivor'ın son dakikalarında konseye gitti ve elenen isim belli oldu. Survivor'da bu hafta hem Ünlüler hem de Gönüllülerden aday isimler vardı. Adaya veda edecek isim geç saatlerde netlik kazandı ve macerasını tamamlayan isimde SMS sıralaması belirleyici oldu. Peki, Survivor'da dün kim elendi? Survivor Ünlüler Gönüllüler'de elenen isim kim oldu?

29.04.2020Televizyon
Survivor Nisa Bölükbaşı nereli Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında

Survivor Nisa Bölükbaşı nereli? Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?

Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? soruları araştırılıyor. Tv 8 ekranlarında her gün izleyici karşısına çıkan yarışmada Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında mücadeleler yaşanıyor. Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Nisa araştırılan isimler arasında bulunuyor. İşte Nisa Bölükbaşı’nın hayatına dair bilgiler…

28.04.2020Televizyon
Survivor Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında

Survivor Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir ve kaç yaşında soruları yarışmayı takip eden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yayınlanan fragmanın ardından Yunus Emre Özden'in biyografisi internette aranan konular arasında. Peki Survivor yarışmacısı Yunus Emre Özden kimdir, kaç yaşında?

28.04.2020Televizyon
Survivorda dün kim kazandı Survivor ödül oyununun kazananı hangi takım oldu

Survivor'da dün kim kazandı? Survivor ödül oyununun kazananı hangi takım oldu?

Survivor'ın 27 Nisan tarihli bölümünde ünlüler ve gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadele sonunda takımlardan biri Survivor ödül oyununun galibi oldu. Ödül oyununa Nisa'nın 'gitmek istiyorum' sözleri damga vurdu. Peki, Survivor'da dün kim kazandı? Survivor ödül oyununun kazananı hangi takım oldu?

28.04.2020Televizyon
Survivorda dün kim kazandı Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu

Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2020'nin 26 Nisan tarihli bölümünde önce dokunulmazlık mücadelesi ardından eleme konseyi heyecanı yaşandı. Bu haftaki ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, ünlüler takımı olmuş, aralarına sonradan dahil olan Yunus Emre'yi eleme adayı çıkarmıştı. Gecenin sonuna doğru bu haftaki 2. Survivor eleme adayı netlik kazandı. Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2020 eleme adayları kimler oldu? İşte Survivor son bölümde yaşananlar...

27.04.2020Televizyon
Survivor Yunus Emre kimdir, nereli Yunus Emre Özden kaç yaşında

Survivor Yunus Emre kimdir, nereli? Yunus Emre Özden kaç yaşında?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Yunus Emre Özden’in hayatı merak ediliyor. Survivor Yunus Emre kimdir, nereli? TV 8’de haftanın yedi günü ekrana gelen yarışmada Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşanıyor. İşte Gönüllüler Takımında olan daha sonra Ünlüler Takımına geçen Yunus Emre Özden ile ilgili merak edilenler…

26.04.2020Televizyon
Survivorda ödül ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı İlk eleme adayı kim oldu

Survivor'da ödül ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İlk eleme adayı kim oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2020'de bu gece ödül ve dokunulmazlık oyunu heyecanı vardı. 25 Nisan akşamı ekranlara gelen 51. bölümde ödül ve dokunulmazlık tek oyun olarak oynandı. Ödülü kazanan takım mangal ziyafeti yaptı. Peki gecenin sonunda tek oyun olarak oynanan ödül ve dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın ilk dokunulmazlığı hangi takımın oldu?

25.04.2020Televizyon
Survivorda erzak ödülünü kim kazandı İşte Survivor 24 Nisan ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı? İşte Survivor 24 Nisan ödül oyununu kazanan takım

Survivor'un 24 Nisan cuma akşamı ekranlara gelen 56. bölümünde erzak ödülü heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi ödül oyunu için karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı Survivor erzak ödülününü kazanmak için parkurda ter döktü. Özellikle son haftalarda ödül ve dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı ödülü almak için parkurda ciddi performans sergiledi. Peki, Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı? İşte, Survivor 24 Nisan ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananların özeti.

24.04.2020Televizyon
Survivor 2020 ödülü kim aldı Survivorda anlat bakalım oyununu kim kazandı

Survivor 2020 ödülü kim aldı? Survivor'da anlat bakalım oyununu kim kazandı?

Survivor'ın 23 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen 55. bölümünde anlat bakalım oyunu oynandı. Heyecanın giderek arttığı Survivor 2020'de yarışmacılar, ödülü kazanan takım olmak için zor sorular karşısında ter döktü. Ünlüler ve gönüllüler takımının anlat bakalım ödül oyununu kazanmak için mücadele verdiği gecede eğlenceli anlar da ekranlara yansıdı. Peki, Survivor'da anlat bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 2020 ödülü kim aldı? İşte, Survivor 2020 anlat bakalım ödül oyununu kazanan takım ve son bölümün özeti.

24.04.2020Televizyon
Survivorda kim kazandı Survivor 2020 kadınlar ve erkeklerde sembolü kim aldı

Survivor'da kim kazandı? Survivor 2020 kadınlar ve erkeklerde sembolü kim aldı?

TV8 ekranların da yayınlanan ve ilgi gören Survivor 2020 22 Nisan akşamı nefes kesen bölümle sevenlerinin karşısına çıktı. Orman evi ödülünü almak için karşı karşıya gelen takımlar Survivor bayrak yarışıyla sembol oyununun kazananını belirledi. Her iki takımın da ödülü kazanmak için mücadele verdiği oyunda, kazanan takım arkadaşlarıyla beraber ödüle kavuştu. İşte, Survivor sembol ödülünü kim kazandı? sorusunun yanıtını merak edenler için Survivor 22 Nisan kazananları ve son bölümün özeti.

23.04.2020Televizyon
Survivorda kim elendi, adaya kim veda etti İşte Survivor 10. hafta SMS sıralaması ve birincisi 21 Nisan 2020

Survivor'da kim elendi, adaya kim veda etti? İşte Survivor 10. hafta SMS sıralaması ve birincisi 21 Nisan 2020

'Survivor'da kim elendi?' sorusu, salı akşamı yanıt buldu. Rekabetin hız kazandığı sevilen yarışma programı Survivor'un 21 Nisan tarihli 53. bölümünde iletişim oyunu ve eleme heyecanı yaşandı. Sevdikleri ile yakınlık kurabilmek için iletişim oyununda parkurda ter döken yarışmacılar, daha sonra konseyde Survivor'dan elenen ismi belirlemek için toplandı. SMS sıralamasına göre, ünlüler ve gönüllüler takımında en çok oyu alan yarışmacılar elenmesini istedikleri isimleri eleme potasına gönderdi. Barış Yasin kavgasıyla ilgili ise Acun Ilıcalı verdiği kararı açıkladı. Peki, Survivor kim elendi ve kimin ismi yazıldı? İletişim oyununu kim kazandı? İşte, 21 Nisan Survivor SMS sıralaması birincisi ve Survivor bu hafta elenen yarışmacı....

21.04.2020Televizyon
Survivor Gizem kimdir Survivor 2020 Gizem Birdan kaç yaşında

Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gizem Birdan kaç yaşında?

Survivor 2020 yılında da ilgi gören programlar arasında yer alıyor. TV 8’de yayınlanan yarışma bu yıl Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yapılıyor. Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Gizem Birdan’ın hayatı merak ediliyor. Gizem Birdan kimdir, kaç yaşında?

21.04.2020Televizyon
Survivor Nisa kimdir, nereli Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı kaç yaşında

Survivor Nisa kimdir, nereli? Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı kaç yaşında?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Nisa Bölükbaşı sempatik tavırları ve performansı ile dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Bölükbaşı’nın voleybol, tenis, yüzme geçmişi bulunuyor. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli? İşte merak edilen soruların cevapları…

21.04.2020Televizyon
Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda villa ödülünü kazanan takım

Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da villa ödülünü kazanan takım

Survivor 2020'nin 20 Nisan tarihli bölümünde kıyasıya bir ödül oyunu mücadelesi vardı. Annelerinin seçtikleri yemekleri lüks bir villada geçirmek için karşı karşıya gelen takımlar, son ana kadar oyunu bırakmadı. Survivor ödül oyununa ise Yasin ve Barış arasındaki kavga damga vurdu. İkili oyun dışı bırakıldı. Peki, Survivor 2020 ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da villa ödülünü kazanan takım

21.04.2020Kelebek
Survivorda dün eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı Survivor 2020 eleme adayları

Survivor'da dün eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2020 eleme adayları

Survivor 2020'nin 19 Nisan tarihli bölümünde dokunulmazlık ardından eleme heyecanı yaşandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, konseye gitti ve eleme adayını belirledi. Survivor'ın bu haftaki ilk eleme adayı olarak Barış seçilmişti. Peki, Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, dün eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2020'nin son bölümünde yaşananlar ve haftanın eleme adayları

20.04.2020Televizyon
Survivor da dokunulmazlığı kim kazandı Survivor eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi

Survivor 'da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu, potaya kim girdi?

Survivor Ünlüler Gönüllüler'in yayınlanan 50. bölümünde, dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Survivor eleme adayı kim oldu? sorusu ise, konseyde yapılan oylama sonrası belli oldu. Dokunulmazlık ve ödül oyununun beraber oynandığı gecede, eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden takımdan seçildi. Acun Ilıcalı'nın Ünlüler takımına sert bir uyarıda bulunması ise dikkat çekti. Peki, Survivor eleme adayı kim? Survivor'da kim kazandı? İşte, Survivor 18 Nisan eleme adayı ve son bölümde yaşananların özeti.

19.04.2020Televizyon
Acun Ilıcalı yarışmacılara neden sinirleniyor Acun Ilıcalı Ünlüler Takımı tartışması nedir

Acun Ilıcalı yarışmacılara neden sinirleniyor? Acun Ilıcalı Ünlüler Takımı tartışması nedir?

Survivor'un yeni bölümü fragmanında Acun Ilıcalı'nın Ünlüler takımına yaptığı uyarı dikkat çekiyor. Yarışmanın yeni bölümünü izleyenler, Acun Ilıcalı'nın Ersin Korkut'a sinirlenerek ünlüler takımında yaptığı konuşmayı beklerken, Survivor'u ekranları başında takip edemeyenler ise Acun Ilıcalı'nın yarışmacılara neden sinirlendiğini araştırıyor. Peki, Acun Ilıcalı yarışmacılara neden sinirleniyor? Acun Ilıcalı Ünlüler Takımı tartışması nedir? İşte, ayrıntılar.

18.04.2020Televizyon
Acun Ilıcalı çıldırdı

Acun Ilıcalı çıldırdı!

Ünlüler ve gönüllülerin ıssız bir adada kıyasıya mücadele ettiği Survivor'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

18.04.2020Televizyon
Lale Onuk kaç yaşında Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir

Lale Onuk kaç yaşında? Survivor Berkan’ın sevgilisi Lale Onuk kimdir?

Survivor’da Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler heyecanla takip ediliyor. Birleşme partisinin ardından Gönüllüler Takımına geçen Berkan Karabulut performansı ve takım arkadaşları ile olan olumlu diyaloğu ile dikkat çekiyor. Karabulut’un sevgilisi Lale Onuk merak edilen isimler arasında yerini aldı. Peki Lale Onuk kimdir, kaç yaşında?

16.04.2020Televizyon
Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında Survivorda takım değiştiren Yunus Emrenin hayatına dair bilgiler

Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor'da takım değiştiren Yunus Emre'nin hayatına dair bilgiler

Survivor 2020'nin 46. bölüm konsey toplantısında ünlüler takımında Berkan ve gönüllüler takımından Yunus Emre takım değiştirdi. Survivor 2020'ye sonradan katılan Yunus Emre, 47. bölüm itibariyle Ünlüler takımında yer alacak. Peki, Survivor Yunus Emre kimdir, kaç yaşında? Survivor'da takım değiştiren Yunus Emre'nin hayatına dair bilgiler

15.04.2020Televizyon
Survivorda kim hangi takıma geçti Ünlüler-Gönüllüler değişikliği nasıl oldu İşte Survivor 2020 yeni takımlar

Survivor'da kim hangi takıma geçti? Ünlüler-Gönüllüler değişikliği nasıl oldu? İşte Survivor 2020 yeni takımlar

Survivor 2020 14 Nisan akşamı 46. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Survivor'da her hafta salı akşamı yapılan konsey, bu hafta farklı bir konseptle ekranlara geldi. Rekabetin ve mücadelenin giderek kızıştığı yarışmada, Survivor'da bu hafta eleme olup olmadığı ekran başındakiler tarafından merakla araştırılırken, Survivor 2020'de salı akşamı takımlar yeniden kuruldu. Acun Ilıcalı'nın 2 yarışmacının takımlar arası yer değiştireceğini konseyde söylemesiyle beraber, bazı yarışmacılar şaşkına döndü. Gecenin nefes kesen anları ise iletişim ödülünde ekranlara geldi. Peki, Survivor 2020'de kim hangi takıma geçti, takımlar değişti mi? Survivor'da eleme oldu mu? İşte, Survivor'da yeni takımlar ve Survivor'un son bölümünde yaşananlar...

14.04.2020Televizyon
Survivor Evrim kimdir, nereli Evrim Keklik kaç yaşında

Survivor Evrim kimdir, nereli? Evrim Keklik kaç yaşında?

Survivor 2020 yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik, renkli karakteri ile konuşulan isimler arasında yer alıyor. Survivor Evrim kimdir, nereli? İşte Gönüllüler Takımı içerisinde yer alan ve voleybol geçmişi bulunan Keklik ile ilgili merak edilenler…

13.04.2020Kelebek
Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında Survivor Cemal Can Canseven nereli

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? Survivor Cemal Can Canseven nereli?

DJ Cemal Can Canseven, Survivor 2020 yarışmasında beğeni toplayan isimler arasında yer alıyor. Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Cemal Can Canseven özellikle birleşme partisindeki performansı ile çok konuşuldu. Peki Survivor Cem Can kimdir, kaç yaşında? İşte merak edilen soruların yanıtları…

13.04.2020Televizyon
Survivor Gizem kimdir Survivor 2020 Gizem Birdal kaç yaşında

Survivor Gizem kimdir? Survivor 2020 Gizem Birdal kaç yaşında?

Survivor hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanıyor. Yarışmada Gönüllüler Takımı ve Ünlüler Takımı arasında yaşanan mücadeleler heyecanla takip ediliyor. Gönüllüler Takımı yarışmacılarından olan Gizem Birdal merak edilen isimler arasında yerini aldı. Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında?

11.04.2020Televizyon
Survivor Aycan Yanaç kimdir Survivor 2020 Aycan kaç yaşında

Survivor Aycan Yanaç kimdir? Survivor 2020 Aycan kaç yaşında?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Aycan Yanaç performansı ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. TV 8’de ekrana gelen yarışma hafta içi her gün yayınlanmaya başlandı. Survivor izleyicileri Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasındaki mücadeleleri heyecanla takip ediyorlar. Peki Aycan Yanaç kimdir, kaç yaşında?

11.04.2020Televizyon
Survivor birleşme partisi ne zaman yapılacak Survivor 2020 araba ödülünü kim kazandı

Survivor birleşme partisi ne zaman yapılacak? Survivor 2020 araba ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 42. bölümüyle nefesleri kesti. Her hafta olduğu gibi ilk olarak erzak oyununda karşı karşıya gelen Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı, daha sonrası Survivor araba ödülünde karşılaştı. Survivor erzak ödülü ise pestil, tahin-pekmez, ekmek ve yumurtadan oluşan erzak paketinden oluştu. Peki, Survivor ödülü kim kazandı? Survivor araba ödülünü kimler kazandı? İşte, Survivor son bölümün özeti ve Survivor araba ödülünü kazanan isimler.

11.04.2020Televizyon
Cemal Can Canseven nereli Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında

Cemal Can Canseven nereli? Survivor Cemal Can Canseven kimdir ve kaç yaşında?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Cemal Can Canseven, performansı ve samimi tavırları ile izleyicinin beğenisini kazandı. TV 8’de ekrana gelen yarışmada Gönüllüler Takımı’nda bulunan başarılı yarışmacı, sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile olan yakınlığı ile de tanınıyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir, nereli? İşte Cemal Can Canseven'in hayatı ile ilgili merak edilenler...

9.04.2020Televizyon
Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı nereli Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında

Survivor 2020 Nisa Bölükbaşı nereli? Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Nisa Bölükbaşı başarılı performansı ile dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. “Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?” soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı arasında yaşanan mücadelelerin yer aldığı yarışmanın favori isimlerinden olan Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da dünyaya gelmiştir. İşte detaylar…

9.04.2020Televizyon
Survivor Sercan kaç yaşında, nereli Sercan Yıldırım kimdir

Survivor Sercan kaç yaşında, nereli? Sercan Yıldırım kimdir?

Sercan Yıldırım, Survivor izleyicileri tarafından merak edilen isimler arasında bulunuyor. Survivor 2020'de Ünlüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Yıldırım başarılı bir futbol kariyerine sahip. Performansı ile gündeme gelen başarılı yarışmacının Gönüllüler Takımı’nda bulunan Nisa Bölükbaşı’dan hoşlandığı iddia ediliyor. Peki Sercan Yıldırım kaç yaşında, nereli?

9.04.2020Televizyon
Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman Acun Ilıcalı birleşme partisi konseptini anlattı

Survivor 2020 birleşme partisi ne zaman? Acun Ilıcalı birleşme partisi konseptini anlattı

Survivor yarışmasının bir klasiği halini alan birleşme partisi için geri sayım devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı birleşme partisi ardından aynı adada kalmaya başlayacak. Yarışmacılar Tarık Sezer orkestrası eşliğinde şarkı söyleyecek. Peki, 2020 Survivor birleşme partisi ne zaman? İşte birleşme partisinin tarihi ve Acun Ilıcalı’nın birleşme partisiyle ilgili verdiği detaylar…

9.04.2020Televizyon
Survivor kim kazandı Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı 8 Nisan 2020

Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı 8 Nisan 2020?

Eleme sonrası Survivor'un ekranlara gelen 40. yeni bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'un 8 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde, ünlüler ve gönüllüler takımı yiyecek ödül oyununu kazanmak için karşı karşıya geldi. Kritik oyun öncesinde Ünlüler Takımı'nda sakatlık şoku yaşandı. Ezgi yaşadığı sakatlık nedeniyle oyunda yer alamadı. Rekabet dolu dakikalar sonunda ise bir takım ödül oyununun kazananı oldu. Peki, Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümde yaşananlar ve Survivor ödül oyununu kazanan takım.

8.04.2020Televizyon
Survivor kim elendi 7 Mart 2020 İletişim oyununu hangi takım kazandı Survivor oy sıralaması ve SMS birincisi

Survivor kim elendi 7 Mart 2020? İletişim oyununu hangi takım kazandı? Survivor oy sıralaması ve SMS birincisi

Survivor'un salı akşamı ekranlara gelen 39. bölümünde iletişim oyununu ve eleme heyecanı yaşandı. İlk olarak oynanan iletişim oyunu sonrası eleme konseyinde toplanan yarışmacılardan bir isim 'Survivor kim elendi? sorusunu yanıta kavuşturdu. Ezgi ve Parviz'in eleme potasında olduğu gecede Survivor SMS sıralaması ve oylamasına göre en fazla puanı alan iki isim Survivor elenen yarışmacıyı belirledi. Gecenin sonunda bu hafta Survivor'dan elenen isim, takım arkadaşlarını ve Acun Ilıcalı'yı şoke etti. Peki, Survivor adaya kim veda etti? Survivor'dan kim gitti, kimin adı yazıldı? İletişim oyununu kim kazandı? İşte, 7 Nisan Survivor SMS sıralaması birincisi ve Survivor bu hafta elenen yarışmacı....

8.04.2020Televizyon
Danla Bilic kimdir Survivor’a Cemal Can Canseven ve Danla Bilic’in konuşması damga vurdu

Danla Bilic kimdir? Survivor’a Cemal Can Canseven ve Danla Bilic’in konuşması damga vurdu

Survivor 2020’de salı akşamı oynanan iletişim oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. Bu oyunun ardından Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Cemal Can Canseven, arkadaşı sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile görüştü. Peki Danla Bilic kimdir?

8.04.2020Magazin
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Birleşme partisi ne zaman yapılacak

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Birleşme partisi ne zaman yapılacak?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 38. bölümünde oynanan ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Sercan Yıldırım futbolculuk günlerini hatırlatan muhteşem bir gole imza attı. Öte yandan Yasin şutuyla takım arkadaşı Barış'ı yere serdi. Öte yandan birleşme partisinin tarihi de merak ediliyor. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2020Televizyon
Survivorda bu hafta 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da bu hafta 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor haftanın 2. dokunulmazlık oyunu yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. 5 Nisan Pazar akşamı Ünlüler ve Gönüllüler takımından oyuncular amansız bir mücadelede karşı karşıya geldi. Gecenin sonunda dokunulmazlığı alarak avantaj elde eden takım belli oldu. Peki, Survivor'da 2. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

5.04.2020Televizyon
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı İşte Survivor ödül oyununu kazanan takım 4 Nisan 2020

Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor ödül oyununu kazanan takım 4 Nisan 2020

Survivor 2020'nin cumartesi akşamı ekranlara gelen 36. bölümünde dokunulmazlık ve ödül oyunu oynandı. İlk olarak ödül oyununu almak için mücadele veren Survivor takımları, daha sonra, eleme konseyine giden takımı belirleyen dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Son derece motive olan iki takımdan biri 'Survivor kim kazandı?' sorusunu yanıta kavuşturarak Survivor dokunulmazlık ödülünün sahibi oldu. Yunus Emre ile Gizem arasında yaşanan gerginlik ise ekranlara yansıdı. Peki, Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor ödül oyununu kazanan takım son bölümde yaşananlar.

4.04.2020Televizyon
Survivor erzak ödülünü kim kazandı 3 Nisan Survivor en iyiler ve erzak ödülünü kazanan takım

Survivor erzak ödülünü kim kazandı? 3 Nisan Survivor en iyiler ve erzak ödülünü kazanan takım

Survivor'un 3 Nisan akşamı ekranlara gelen bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. 35. bölümde erzak ödülünü almak için karşı karşıya gelen yarışmacılar, yine parkurda zorlu anlar yaşadı. Çekişmeli giden oyunda Barış ve Mert arasındaki mücadele ise nefes kesen anları ekranlara getirdi. Zorlu parkurdan galip gelen bir takım ise ödül oyununu almaya hak kazandı. Peki, Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı? Survivor ödülü hangi takım kazandı? İşte, 3 Nisan Survivor erzak ödülünü kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

3.04.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'un 1 Nisan akşamı ekranlara gelen 34. bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Salı akşamı bir kişinin adadan veda etmesinin ardından Survivor'da oynanan ödül oyunu heyecanlı anları ekranlara getirdi. Acun Ilıcalı ve ekibine karşı oynanan ayak tenisi maçı sonrası kazanan takım Survivor'da ödüle kavuştu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

1.04.2020Televizyon
Survivor kim elendi31 Mart Survivor 2020 SMS sıralaması açıklandı

Survivor kim elendi?31 Mart Survivor 2020 SMS sıralaması açıklandı

Survivor 2020 SMS sıralaması açıklamasının ardından elenen isim belli oldu. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık oyununun ardından kaybeden taraf olan gönüllüler takımı, 3 kişiyi eleme adayı olarak gösterdi. Bunun üzerine SMS oylamasına giden gönüllüler takımında 1 kişi Survivor olma hayallerine veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi? İşte, elenen isim kadar merak edilen Survivor 2020 SMS sıralama listesi

1.04.2020Televizyon
Elenen isimden şok sözler: Survivorda kim elendi  Survivor SMS sıralamasında en yüksek puanı kim aldı

Elenen isimden şok sözler: Survivor'da kim elendi ? Survivor SMS sıralamasında en yüksek puanı kim aldı?

Survivor'un 31 Mart akşamı ekranlara gelen 33. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Rekabetin devam ettiği Survivor'un 7. haftasında, dokunulmazlığı bu hafta kaybeden takımda SMS oylaması sonucuna göre en fazla oyu alan Cemal Can ve Barış 2 yarışmacıyı daha eleme potasına gönderdi. Konseyde nefes kesen anların ardından Yunus Emre'nin pazar akşamı eleme potasına girdiği Survivor'da 'adaya kim veda etti?' sorusu gecenin sonunda yanıt buldu. Elenen ismin konseyde Barış, Evrim ve takım arkadaşları için söylediği son sözler ise gönüllüler takımını karıştırdı. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor kim veda etti? İşte, Survivor 7. hafta SMS sıralaması oylama sonucuna göre bu hafta Survivor'dan elenen isim ve son bölümde yaşananların özeti...

31.03.2020Televizyon
Survivor 2020de Sercan ve Barış arasında gergin anlar

Survivor 2020'de Sercan ve Barış arasında gergin anlar

Survivor 2020'nin 32. bölümünde oynanan basket oyununda Sercan ve Barış arasında gerilim yaşandı. Sercan, Barış'ın kendisini bilerek yere attığını iddia etti.

31.03.2020Televizyon
30 Mart Survivorda ödül oyunu kim kazandı 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı

30 Mart Survivor'da ödül oyunu kim kazandı? 2. Ödül oyununda avantajı kim kazandı?

Survivor'un 30 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, ödül oyunu heyecanı nefes kesen anları ekranlara getirdi. Eleme gecesinden önce ödül oyununda yarışmacılar parkurda ellerinden gelen mücadeleyi verdi. Heyecanlı anların yaşandığı oyununun ardından avantaj oyunu ise bir kez daha rekabeti ekranlara getirdi. Öte yandan Yasin ve Emre arasında yaşanan kavga ise son bölüme damga vurdu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 30 Mart 2020 Survivor'un son bölümünde 2. ödül oyununda avantajı kim kazandı? işte, Survivor 2020'de ödül oyununu kazanan takım ve performans tablosu...

30.03.2020Televizyon
Survivor eleme adayı kim oldu 29 Mart Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı Survivor 32. bölüm fragmanı ve ilk eleme adayı

Survivor eleme adayı kim oldu? 29 Mart Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 32. bölüm fragmanı ve ilk eleme adayı

Survivor 2020'nin 29 Mart akşamı yayınlanan bölümünde dokunulmazlık için kıyasıya mücadele yaşandı. Eleme potasına girmemek için parkurda ellerinden geleni yapan takımlardan biri dokunulmazlığı kaybederek Survivor haftanın ilk eleme adayını belirledi. Öte yandan, Survivor 6. hafta performans tablosu da Survivor konseyinde eleme adayının belli olmasının ardından açıklandı. Son bölüm sonrası Survivor 32. bölüm fragmanı ise ekranlara geldi. Peki, 29 Mart Survivor'da eleme adayı kim oldu? Survivor'da kimin adı çıktı? İşte, merakla beklenen Survivor performans tablosu ve Survivor'da haftanın ilk eleme adayı....

29.03.2020Televizyon
Survivorda kim kazandı 27 Mart Survivor Gönülller takımına kim geçti Konseyde şaşırtan gelişme

Survivor'da kim kazandı 27 Mart? Survivor Gönülller takımına kim geçti? Konseyde şaşırtan gelişme

Survivor'un 27 Mart Cuma akşamı ekranlara gelen 29. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımının erzak ödülü için karşı karşıya geldiği bölümde, Acun Ilıcalı konseyi toplayarak Meryem'in Survivor akıbeti ile ilgili kararı açıkladı. Öte yandan, ünlüler takımından gönüllülere geçmek için konseyde oylama yapılacağı açıklandı. Gecenin sonunda ise bir isim kendi isteği ile gönüllüler takımına transfer oldu. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor Gönüllüler takımına kim geçti? İşte, Survivor kazananı ve son bölümde yaşanan gelişmelerin özeti.

27.03.2020Televizyon