MENÜ

Gönül Yazar

Gönül Yazar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gönül Yazar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gönül Yazar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.453 Gönül Yazar haberi bulunmuştur.

Gönül Yazar Haberleri

Tuğba Özaydan selülit mesajı

Tuğba Özay'dan selülit mesajı

Manken Tuğba Özay'ın iki ay antrenör eşliğinde çalıştığı, üç gün üç gece süren çekimler sonucu tamamladığı 90 dakikalık aerobik VCD'sinin tanıtımı, önceki akşam Reina'da yapıldı.

29.07.2003Spor Arena
Güzel bir aşk hikáyesiydi

Güzel bir aşk hikáyesiydi

Okan Bayülgen ile Deniz Seki'nin uzun zamandır devam eden ilişkisi bitti. Ünlü şarkıcı, ‘‘Güzel bir aşk hikáyesiydi ama bitti’’ sözleriyle ayrılığı doğrularken, ayrılık nedeni konusunda detay vermeye yanaşmadı.

27.08.2003Gündem
34 beden mankenler şov gerçek olan biziz

34 beden mankenler şov gerçek olan biziz

40 ile 56 beden arasındaki kadınların markası Faik Sönmez önümüzdeki kış için 350 parçalık bir koleksiyon hazırladı. Markayı 50'li yılların en ünlü terzisi babası Faik Sönmez'den devralan Mete Sönmez ‘Türk ve Dünya kadını 40 beden ve üstü ama bugün moda deyince akla 34 beden mankenlerin giydiği daracık kıyafetler geliyor. Onlar şov, gerçek olan biziz’ diyor.

5.09.2003Kelebek
Kanal Dden sezona merhaba

Kanal D'den sezona merhaba

Kanal D, önceki akşam Laila'da düzenlenen bir kokteylle yeni sezona merhaba dedi. Doğan Holding'in sahibi Aydın Doğan, eşi Sema Doğan, Doğan Medya Grubu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Kanal D Haber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı'nın yanı sıra Mehmet Ali Birand, Mehmet Ali Erbil, Hülya Avşar, Seda Sayan, Sibel Can, Emrah, Osman Yağmurdereli, Hande Ataizi, İpek Tuzcuoğlu, Mustafa Altıoklar, Kenan Doğulu, Tuğçe Kazaz, Gökhan Özen, Ebru Destan, İlhan Şeşen, Kaya Çilingiroğlu, Cem Davran, Emel Müftüoğlu, Beyaz, Abdullah Oğuz, Yağmur Ünal, Umut Akyürek, Ece Erken ve Aytaç Arman gibi çok sayıda ünlü geceye katıldı.

11.09.2003Kelebek
Kadınları tavlamak artık metroseksüel olmaktan geçiyor

Kadınları tavlamak artık metroseksüel olmaktan geçiyor

Eğlence sektörü deyince Çapa soyadı gelir insanın aklına. Onlar öyle bir aile. Bu konuda doğuştan yetenekli. Yıllarca insanların müdavim olduğu İstanbul'daki pek çok kulübü onlar yarattı ve işletti. Ailenin son numarası İzzet Çapa, 8 kulüp birden işletiyor ve bir dergi çıkarıyor. Sorduğum her soruya da samimi bir şekilde cevap vermekten geri kalmıyor...

20.09.2003Kelebek
Markiz Pastanesi açıldı

Markiz Pastanesi açıldı

Yıllar önce Beyoğlu'nun en gözde mekanlarından olan Markiz Pastanesi ve içinde bulunduğu tarihi pasaj, önceki gün düzenlenen davetle yeniden kapılarını açtı.

24.12.2003Gündem
Canlı yayında botox

Canlı yayında botox

Seda Sayan, sunuculuğunu üstlendiği sabah programında geçtiğimiz hafta canlı yayın sırasında kendisine botox yaptırmıştı. Sayan, dün de program konuğu Gönül Yazar'ı canlı yayında botox koltuğuna oturttu.

12.01.2004Gündem
Yeşilçamın vamp kadını aslında hüzünlü bir anne Suzan Avcı

Yeşilçam'ın vamp kadını aslında hüzünlü bir anne Suzan Avcı

Suzan Avcı, Türk sinemasının ‘‘kötü ve vamp’’ kadın deyince ilk akla gelen isimlerinden. Mutlaka birilerinin arasını bozar, saf kızların ayağını kaydırır, yapmayacağı kötülük yoktur. Nice erkeğin kafasındaki Suzan Avcı, siyah jartiyerli, sigarasının dumanını seksi seksi savuran, ‘‘hafif’’ kadındır.

7.02.2004Gündem
Yeni Melek 20 yıllık uykusundan uyandı

Yeni Melek 20 yıllık uykusundan uyandı

14 Ekim 1954'te Beyoğlu'nun en görkemli sineması olarak kapılarını açan ve 1980'lere dek cazibesini koruyan Yeni Melek, önceki akşam düzenlenen bir davetle yeniden hizmete girdi.

12.03.2004Gündem
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

11 yıl önce İsviçre’ye yerleşen Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevre’de belinden ameliyat geçirip, yürüyemez hale gelince Türkiye’ye dönüp Türk hekimleri tarafından sağlığına kavuşturuldu.

7.04.2004Kelebek
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevreli bir doktorun hatalı ameliyatla yürüyemez hale getirdiği hastalığını yenmek için tam 11 yıl sonra Türkiye’ye döndü. ‘Hiç yürüyemiyordum’ diyen Simavi, Türkiye’deki ameliyatından sonra ayağa kalktı.

7.04.2004Gündem
Türk doktorları ayağa kaldırdı

Türk doktorları ayağa kaldırdı

11 yıl önce İsviçre’ye yerleşen Hürriyet’in eski sahibi Erol Simavi, Cenevre’de belinden ameliyat geçirip, yürüyemez hale gelince Türkiye’de Türk hekimleri sayesinde sağlığına kavuştu.

8.04.2004Kelebek
Sakıp Sabancıyı onbinler uğurladı

Sakıp Sabancı'yı onbinler uğurladı

İşadamı Sakıp Sabancı, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Sabancı'nın Fatih Camii'ndeki cenaze törenine iş, siyaset, asker, sanat, spor dünyasının tanınmış isimlerinin yanısıra binlerce insan katıldı. Sakıp Sabancı'nın eşi Türkan Sabancı, fenalık geçirince, caminin dışına alındı. Sabancı'nın cenazesi, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile kabristanınında toprağa verildi.
 Cenaze töreninden görüntüler VIDEO:  1 - 2 - 3

12.04.2004Gündem
Devlet uğurladı

Devlet uğurladı

Sakıp Sabancı için Sabancı Center ve Fatih Camii’ndeki törende devlet erkanı hazır bulundu. Törene, Cumhurbaşkanı Sezer’i temsilen Genel Sekreter Kemal Nehrozoğlu katıldı. Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ve 10 bakan da Sabancı’ya son görev için törendeydi.

12.04.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Evlilik müessesesi de bir nevi hamam yani

Ergenlik dönemimde, rahmetli babaannemin ‘‘mürüvvetimi görecek kadar uzun yaşamak istediğini’’ her ifade edişinde, aynı latifeyi yumurtlamayı huy edinmiştim: ‘‘Ama babaanne, benim sünnet yaşım çoktan geçti!’’

17.01.2004

İkinci sayfa haberleri

Bu haftasonu Pop Virüs'ün konseptinde küçük bir değişiklik yaptım.

17.01.2004

İzmir’in kızları

‘İZMİR’in kızları, İzmir’in kızları...’

10.04.2004

Kadınlar evlilik harcı ödeyecekler

Başlığı görünce, ‘Bu da ne zaman çıktı?’ diye soracağınızı biliyorum. Bu harç yeni değil, öteden beri var ama kimse böyle bir harç olduğunun farkında değil.

10.04.2004