EKSTRA
MENÜ

Gönül Dağı

Gönül Dağı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gönül Dağı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 561 Gönül Dağı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gönül Dağı Haberleri

Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler

Kanal D, TRT1, Star TV, Fox TV, ATV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021! Bugün tüm kanalların TV yayın akışında neler?

Hafta sonu televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Kardeşlerim, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alan Yol Arkadaşım 2, Şarkılar Bizi Söyler, Güldür Güldür Show gibi fenomen filmler ve programlar da izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 9 Ekim 2021 Cumartesi!

9.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021 Bugün TV’de neler, hangi diziler var

Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021! Bugün TV’de neler, hangi diziler var?

Hafta içi televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8, Star TV yayın akışı merak ediyorlar. Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Kanunsuz Topraklar gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken, Hükümet Kadın 2, Gladyatör gibi fenomen filmler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, TRT1, Star TV, Fox TV, TV8, Show TV yayın akışı 6 Ekim 2021

6.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi TV yayın akışında bugün hangi diziler var

Kanal D, ATV, TV8, TRT1, Show TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi! TV yayın akışında bugün hangi diziler var?

Hafta içi televizyonda sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Kalp Yarası, Yasak Elma gibi diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Çok Güzel Hareketler 2, MasterChef gibi fenomen programlar da izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TRT1, TV8, Fox TV yayın akışı 4 Ekim 2021 Pazartesi!

4.10.2021Televizyon
Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi Kanalların yayın akışında bugün neler var

Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi! Kanalların yayın akışında bugün neler var?

Hafta sonuna başlarken, televizyon ekranlarında sevdiği dizi, film ve programları izlemek isteyenler ATV, Show TV, Kanal D, TV8 yayın akışı merak ediyorlar. Yalancı, Aşk Mantık intikam gibi yeni diziler bugün kanalların yayın akışı listesinde yer alırken Kırmızı Oda gibi fenomen diziler de izleyicisiyle buluşacak. Peki, kanalların yayın akışında bugün neler var? İşte, Kanal D, ATV, Show TV, TV8 yayın akışı 25 Eylül 2021 Cumartesi!

25.09.2021Televizyon
“Gönül Dağı” yeni sezonuyla bu akşam TRT 1’de

“Gönül Dağı” yeni sezonuyla bu akşam TRT 1’de

Yayına başladığı ilk günden bu yana izleyicilerin gözdesi olan, her hafta reyting rekoru kırarak başarısını taçlandıran Gönül Dağı’nın yeni sezon ilk bölümü bu akşam saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

11.09.2021Televizyon
Gönül Dağı dizisinden Serdar ayrıldı mı Utku Ateş’ten Gönül Dağı açıklaması

Gönül Dağı dizisinden Serdar ayrıldı mı? Utku Ateş’ten Gönül Dağı açıklaması

Gönül Dağı dizisinden Serdar karakterinin ayrılıp ayrılmadığı merak konusu haline geldi. Her hafta cumartesi akşamları ekran gelen dizinin oyuncularından olan Utku Ateş’in canlandırdığı Serdar karakteri Elif’e veda mektubu yazmıştı. Gönül Dağı dizisinden Serdar ayrıldı mı? İşte Utku Ateş tarafından yapılan açıklama

10.09.2021Televizyon
Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan aşkı bitti – Yaptıkları paylaşımlarla duyurdular

Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan aşkı bitti – Yaptıkları paylaşımlarla duyurdular

Yaz aylarında başlayan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu aşkı kısa sürdü. Her iki isim de sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini sonlandırdıklarını duyurdu. Berk Atan'ın ilişkileri henüz çok yeni olmasına rağmen Selin Yağcıoğlu'na evlenme teklif ettiği ve "evet" yanıtını aldığı konuşuluyordu.

4.09.2021Magazin
Gönül Dağı yeni sezonu ne zaman başlayacak

Gönül Dağı yeni sezonu ne zaman başlayacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bozkırda yaşayan insanların hikayelerinin anlatıldığı "Gönül Dağı" dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtmaya devam edecek. Peki, Gönül Dağı yeni sezonu ne zaman başlayacak?

1.09.2021Televizyon
Gönül Dağının Dürdanesi Zerrin Sümer kimdir

Gönül Dağı'nın Dürdane'si Zerrin Sümer kimdir?

Ünlü oyuncu Zerrin Sümer, Gönül Dağı dizisine Dürdane karakteri ile dahil oldu. Bozkırda bir Anadolu masalını anlatan Gönül Dağı’nın Kurban Bayramı’nda ekrana gelecek Gönül Dağı “Kurban” özel bölümünde, sanat dünyasının usta ismi Zerrin Sümer de rol alıyor. Peki, Gönül Dağı'nın Dürdanesi Zerrin Sümer kimdir? İşte, o isim hakkında detaylar

17.07.2021Hayat
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluşmasında Gönül Dağı türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluşmasında Gönül Dağı türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki temasları kapsamında bir araya geldiği gençlere Neşet Ertaş'ın ünlü Gönül Dağı türküsünü seslendirdi.

9.07.2021Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluşmasında Gönül Dağı türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluşmasında Gönül Dağı türküsünü seslendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'daki temasları kapsamında bir araya geldiği gençlere Neşet Ertaş'ın ünlü Gönül Dağı türküsünü seslendirdi.

9.07.2021Gündem
Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında Oyuncu Berk Atan ile aşkı belgelendi

Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Oyuncu Berk Atan ile aşkı belgelendi!

Son olarak TRT1 ekranlarındaki Gönül Dağı dizisinde sergilediği performansla beğeni toplayan Berk Atan’ın İnfluencer Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla aşkları ortaya çıkan ikili, Çeşme’de tatil yaparken görüntülendi. Tüm bu yaşananların ardından sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu’nun hayatı da merak konusu oldu. Bir kızı olduğu bilinen Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında? İşte Selin Yağcıoğlu ile ilgili merak edilen detaylar…

9.07.2021Hayat
Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu aşk yaşıyor Selin Yağcıoğlu kimdir, boşandı mı

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu aşk yaşıyor! Selin Yağcıoğlu kimdir, boşandı mı?

Gönül Dağı dizisi ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Berk Atan'ın İnfluencer Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. İkilinin görüntülerinin de ortaya çıkması ardından gözler Selin Yağcıoğlu’na çevrildi. 2019 doğumlu bir kızı olan Selin Yağcıoğlu eşinden sessiz sedasız boşanmıştı.

5.07.2021Magazin
Oyuncu Gülsim Alinin tacizcisiyle başı dertte Beni rahatsız etmeye devam edersen seni ifşa ederim

Oyuncu Gülsim Ali'nin tacizcisiyle başı dertte! 'Beni rahatsız etmeye devam edersen seni ifşa ederim'

Oyuncu Gülsim Ali, 5 yıldır kendisini takip eden ve cinsel içerikli mesajlar gönderen E.H. adlı tacizcisine sosyal medyadan seslendi. Güzel oyuncu, birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdığı E.H.’yi ‘Tacize devam edersen fotoğraflarını yayınlarım’ diyerek son kez uyardı.

7.06.2021Magazin
Bozkırın ortasında bir kültür hazinesi

Bozkırın ortasında bir kültür hazinesi

‘Gönül Dağı’ adlı TV dizisine ev sahipliği yapan Sivrihisar, seyahatseverlerin de ilgisini çekti. İlçe belediyesinin internet sitesinde “Keşfetme arzusuyla yollara düşmüş olanların, gezginlerin, yepyeni tatlar peşinde olanların, tarihin ayak izlerinden yürümek isteyenlerin ve huzur arayanların durağıdır Sivrihisar” diye tanıtılan bu şirin ilçeyi birlikte gezelim…

6.06.2021Seyahat
Durul Bazan ile kendisinden 22 yaş küçük Gülsüm Ali İlhan birlikte görüntülendi  Durul Bazan kimdir, kaç yaşınd

Durul Bazan ile kendisinden 22 yaş küçük Gülsüm Ali İlhan birlikte görüntülendi! Durul Bazan kimdir, kaç yaşınd

Maskeli Beşler, Hayat Bilgisi, Çarli İş Başında gibi pek çok başarılı projede rol alan başarılı oyuncu Durul Bozan, şimdilerde kendisinden 22 yaş küçük meslektaşı Gülsüm Ali İlhan ile aşk söylentileriyle anılıyor. Birlikte görüntülenen Durul Bazan ve Gönül Dağı dizisinin güzel oyuncusu Gülsüm Ali İlhan aşk mı yaşıyor iddiaları gündemde yer alırken, Durul Bazan kimdir, kaç yaşında soruları merak edilmeye başlandı. Peki iddialar doğru mu, Durul Bazan ile Gülsüm Ali İlhan birlikte mi?

2.06.2021Magazin
Mustafa Sandal, Tarkandan önce davrandı Şenol Güneş istemişti, müjdeyi verdi

Mustafa Sandal, Tarkan'dan önce davrandı! Şenol Güneş istemişti, müjdeyi verdi

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda EURO 2020 için de bir şarkı beklediğini açıklamıştı. Şenol Güneş'e ilk geri dönüş Mustafa Sandal'dan geldi. Sandal, A Milli Takım'a 2020 Avrupa Şampiyonası için özel bir şarkı hazırlayacağını açıkladı.

27.04.2021Futbol
Gönül Dağının Selamisi Eser Eyüboğlu: Zeynep evlenelim mi biz seninle

Gönül Dağı'nın Selami'si Eser Eyüboğlu: "Zeynep evlenelim mi biz seninle?"

TRT'de ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin Selami karakteri Eser Eyüboğlu hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Dizi her hafta reytinglerde zirveye oynarken Selami'yi oynayan Eser Eyüboğlu'nun dizide söylediği şarkılar sosyal medyada viral oldu. Enerjisi oldukça yüksek görülen Eyüboğlu programda da güzel sesiyle şarkı söyledi.

28.03.2021Televizyon
Gönül Dağı bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman İşte Gönül Dağı dizisi 22. yeni bölüm fragmanı

Gönül Dağı bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman? İşte Gönül Dağı dizisi 22. yeni bölüm fragmanı

Gönül Dağı yeni bölüm, televizyonları açan izleyenlerin gündemine geldi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin bu hafta olup olmayacağı dizinin izleyenleri tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Diğer yandan dizinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Peki Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 27 Mart yayın akışında dizinin yayın saatinde başka bir programa yer verildi. İşte, Gönül Dağı yeni bölümle ilgili ayrıntılar.

27.03.2021Televizyon
Gönül Dağının Selamisi Eser Eyüboğlu konuştu I Set anları I Perde arkasında neler var

Gönül Dağı'nın Selami'si Eser Eyüboğlu konuştu I Set anları I Perde arkasında neler var?

TRT'de ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin Selami karakteri Eser Eyüboğlu hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Dizi her hafta reytinglerde zirveye oynarken Selami'yi oynayan Eser Eyüboğlu'nun dizide söylediği şarkılar sosyal medyada viral oldu. Enerjisi oldukça yüksek görülen Eyüboğlu programda da güzel sesiyle şarkı söyledi. İşte o anlar...

25.03.2021Life Style
‘Gönül Dağı’nın Fadime’si oldu

‘Gönül Dağı’nın Fadime’si oldu

Cemre Melis Çınar, TRT 1’de yayınlanan “Gönül Dağı” dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

25.03.2021Televizyon
Ekranda sadece beş dakika kaldı Hayatı bir gecede değişti...

Ekranda sadece beş dakika kaldı! Hayatı bir gecede değişti...

Günümüzde oyuncu olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Üne kavuşmak, ülke çapında tanınmak önceden sadece televizyon ekranından geçiyordu şimdi durum değişti. Artık sosyal medya aracılığıyla da birçok ünlü katıldı hayatımıza. Ama bu işe sıfırdan başlayıp şöhretin zirvesine çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Ekranlarda izlediğimiz yıldız isimler bugünlere kolay gelmediklerini söylüyorlar. Biz de onların oyunculuk yolculuklarını sizler için topladık...

18.02.2021Magazin
Gülden Karaböcek kimdir İşte ablası Neşe Karaböcek ile küslüğünün sebebi

Gülden Karaböcek kimdir? İşte ablası Neşe Karaböcek ile küslüğünün sebebi

Gülden Karaböcek, İbo Show’un 6 Şubat tarihli konuklarından biri oldu. Arabesk ve fantezi müziğin ilk isimlerinden olan Gülden Karaböcek, Neşe Karaböcek’in kardeşi ancak ikili yıllardır konuşmuyor. Peki, Gülden Karaböcek kimdir? Ablası Neşe Karaböcek ile neden konuşmuyor? İşte Gülden Karaböcek’in özel hayatı ve kariyeriyle ilgili bilgiler…

6.02.2021Televizyon
Unutmak kolay demiştin, alışırsın(ız) demiştin... Unutamadık

Unutmak kolay demiştin, alışırsın(ız) demiştin... Unutamadık

1999 yılının 1 Şubat’ında aramızdan ayrılan Barış Manço, birkaç kuşağın hislerine, duygularına, anılarına değmiş, dokunmuş bir kişilikti. Şarkıları elbette müthişti ve zamana karşı yenilmezliğini her daim korudu, koruyacak da...

1.02.2021Gündem
Gönül Dağı neden yok, bitti mi TRT yayın akışında önemli değişiklik

Gönül Dağı neden yok, bitti mi? TRT yayın akışında önemli değişiklik

Gönül Dağı neden yok sorusu ile dizinin yeni bölümünün TRT 1 yayın akışı içerisinde neden olmadığını öğrenmek isteyen pek çok kişi, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştiriyor. Her cumartesi günü TRT ekranlarında izleyicilerle buluşan Gönül Dağı, TRT 1 yayın akışı içerisinde 2 Ocak Cumartesi günü yer almıyor. Peki, Gönül Dağı neden yok, bitti mi? İşte, o dizi hakkında bazı bilgiler

2.01.2021Televizyon
Bozkırda bir Anadolu masalı: Gönül Dağı

Bozkırda bir Anadolu masalı: Gönül Dağı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve bozkırda yaşayan insanların hikayelerinin anlatıldığı "Gönül Dağı" dizisi karakterleri, müzikleri ve detaylarıyla izleyicilerin ilgisini çekiyor.

16.12.2020Keyif
Ağlatan performans

Ağlatan performans

Rol aldığı komedi projeleriyle adını duyuran Ferdi Sancar, son işinde ezber bozdu. Ünlü oyuncu, “Gönül Dağı” adlı dizide sevdiği kadına kavuşamayan ‘Dolmuşçu Sefer’ rolüyle seyirci karşısına çıktı.

12.12.2020Televizyon
Türküleriyle yolumuzu çizen ses: Neşet Ertaş

Türküleriyle yolumuzu çizen ses: Neşet Ertaş

Aynı çağda yaşadığımız için kendimizi şanslı addettiğimiz Neşet Ertaş’ın külliyatının en güzel eserleri ‘Bozkırın Tezenesi’ adlı albümde toplandı. Kalan Müzik’ten çıkan, aynı kutudaki iki CD ve ayrı ayrı satılan üç plaktan müteşekkil olan albüm, birbirinden güzel 28 Neşet Ertaş yorumunu dinleyiciye ulaştırıyor. Üstelik kayıtlar 70’li ve ‘80’li yıllarda kaydedilen orijinal makara bantlar kullanılarak, yeniden temizlenerek hazırlandığı için büyük ustayı layıkıyla dinleyebiliyoruz.

3.12.2020Kitap Sanat
Pınar Süer kimdir nereli kaç yaşında

Pınar Süer kimdir nereli kaç yaşında?

Pınar Süer, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olduktan TRT ve Anadolu Ajans'ında stajyerlik yaptı. İstediği kariyeri burada yakalayamayan Pınar Süer, ses yarışmasında aldığı başarının ardından kendisine bir kitle edinmiştir. Peki, Pınar Süer kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

20.11.2020Hayat
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Ferhat Göçer, pandemi yüzünden hayatının projesi “Aldırma Gönül”ü askıya aldı, evine kapandı ama bu inziva dönemini verimli hale getirmeyi başardı. Kendiyle yüzleştiğini, tevekkülü öğrendiğini ve sakinleştiğini söyleyen ünlü sanatçı, 30 Ekim’de yeni albümü “Anadolu Aryaları” ile müzikseverlerin karşısına çıkacak. Bir yandan da pop albümü üzerinde çalışmaya devam eden Göçer’i evinde ziyaret ettim. Hem bir doktor gözüyle pandemi sürecini değerlendirmesini istedim, hem krizdeki müzik sektörünün nasıl toparlanabileceğini konuştum.

27.10.2020Magazin
Bozkırda bir Anadolu masalı

Bozkırda bir Anadolu masalı

Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikâyesini anlatan “Gönül Dağı” ekran yolculuğuna başladı. Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan, Eskişehir’de çekilen dizileri hakkında merak edilenleri anlattı.

24.10.2020Televizyon
Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir İşte Gönül Dağı dizisi oyuncuları

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimdir, konusu nedir? İşte Gönül Dağı dizisi oyuncuları

Gönül Dağı dizisi oyuncuları ve konusu merak edilen konular arasında bulunuyor. Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen dizi, yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Gönül Dağı oyuncuları arasında Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya gibi isimler yer alıyor.

23.10.2020Televizyon
Gönül Dağı nerede çekiliyor İşte Gönül Dağı dizisi konusu

Gönül Dağı nerede çekiliyor? İşte Gönül Dağı dizisi konusu

Gönül Dağı dizisi konusu ve çekim yerleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. İlk bölümü ile 17 Ekim’de ekrana gelecek olan dizinin başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstleniyor. Gönül Dağı, Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılmıştı. İşte Gönül Dağı dizisinin konusu ve detaylar

16.10.2020Televizyon
Kalk Gidelim bitiyor mu

Kalk Gidelim bitiyor mu?

Kalk Gidelim dizisi final mi yapacak ve bitiyor mu gibi sorular, dizini yakın takipçileri tarafından gündemde yer almaya devam ediyor. Her hafta cumartesi akşamları izleyicileri ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin yerine farklı bir dizinin getirilmesi, akıllarda dizinin final yapıp yapmayacağı konusunda soru işaretleri oluşturdu. Peki, Kalk Gidelim bitiyor mu? İşte, Kalk Gidelim dizisi hakkında bazı bilgiler

8.10.2020Televizyon
Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler, ne zaman başlayacak

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler, ne zaman başlayacak?

Tanıtımları ekranlarda dönen Gönül Dağı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı'nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstlendiği Gönül Dağı’nın yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. Peki, Gönül Dağı dizisi ne zaman başlayacak? Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimler?

8.10.2020Televizyon
Görme engelli Ahizerin öğretmenlik hayali gerçek oldu

Görme engelli Ahizer'in öğretmenlik hayali gerçek oldu

Düzce Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik bölümünün ilk görme engelli öğrencisi olan Ahizer Özbek (25), mezun olduktan sonra, öğretmen olarak Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı. Ahizer Özbek ilkokuldan itibaren müzik öğretmeni olmayı hayal ettiğini, öğrencilerine kavuşmak için gün saydığını söyledi.

26.06.2020Eğitim
Şener Şen ve Neşet Ertaşın görüntüleri sosyal medya gündeminde - Neşet Ertaş kimdir, ne zaman öldü

Şener Şen ve Neşet Ertaş'ın görüntüleri sosyal medya gündeminde - Neşet Ertaş kimdir, ne zaman öldü?

Şener Şen ve halk ozanı Neşet Ertaş'ın ilk kez karşılaştığı anlar sosyal medyada TT oldu. Gönül Yarası filminin setinde Şener Şen ile karşılaşan Neşet Ertaş'ın sarıldığı anları pek çok kullanıcı profilinden paylaştı. Şener Şen ve Neşet Ertaş'ın görüntüleri ardından usta sanatçı Neşet Ertaş'ın hayatı da bir kez daha gündeme geldi. Peki, Neşet Ertaş kimdir, ne zaman öldü?

9.06.2020Gündem
Neşet Ertaş anısına

Neşet Ertaş anısına

Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), "Senfonik Neşet Ertaş Türküleri" konseri verecek.

12.02.2020Keyif
Cenk Eren, Selda Bağcan ve Zaradan müzik ziyafeti

Cenk Eren, Selda Bağcan ve Zara'dan müzik ziyafeti

Cenk Eren, “Selda Bağcan Şarkıları” adlı yeni proje albümünün çıkışı şerefine yemek daveti verdi. Selda Bağcan ve Zara, şarkılarıyla yemeği müzik ziyafetine çevirdi.

27.12.2019Magazin
“3.Neşet Ertaşı Anma ve Kültür Sanat Etkinliği”ne bu kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ev sahipliği yapıyor

“3.Neşet Ertaş'ı Anma ve Kültür Sanat Etkinliği”ne bu kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ev sahipliği yapıyor

Sesin, sazın ve sözün büyük ustası Neşet Ertaş, ölümünün 7. yılında devletin zirvesini ve kültür-sanat dünyasını buluşturan bir etkinlikle anılıyor. “3. Neşet Ertaş'ı Anma ve Kültür Sanat Etkinliği”ne bu kez Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ev sahipliği yapıyor.

2.10.2019Keyif
Halk ozanı Neşet Ertaş vefat yıl dönümünde anılıyor

Halk ozanı Neşet Ertaş vefat yıl dönümünde anılıyor

Türkülerinde 'Garip' mahlasını kullanan ve ölümünün üzerinden tam 7 yıl geçen 'Bozkırın Tezenesi' Neşet Ertaş, dillerden düşmeyen eserleriyle Türk milletinin hafızası ve gönlünde unutulmaz bir yere sahip. Neşet Ertaş, yaşamını sürdürdüğü İzmir'de 25 Eylül 2012'de hayatını kaybetmişti. İşte, Neşet Ertaş'ın hayatına ilişkin ayrıntılar...

25.09.2019Gündem
Neşet Ertaşın ölüm yıl dönümünde etkinlikler düzenlenecek -  Neşet Ertaşın türküleri ve ölümüyle ilgili bilgiler

Neşet Ertaş'ın ölüm yıl dönümünde etkinlikler düzenlenecek - Neşet Ertaş'ın türküleri ve ölümüyle ilgili bilgiler

Halk ozanı Neşet Ertaş'ın ölüm yıl dönümü etkinlikleri için hazırlıklar başladı. ‘Bozkırın tezenesi’ Neşet Ertaş'ın ölümünün 7. yılı dolayısıyla memleketi Kırşehir'de, 24-25 Eylül'de anma etkinlikleri düzenlenecek. Sosyal medyada da türküleri ve sözleriyle her fırsatta anılan Neşet Ertaş'ın türküleri ve hayatına ilişkin bilgiler genç nesil tarafından araştırılıyor. İşte, Neşet Ertaş'ın türküleri ve ölümüyle ilgili bilgiler

20.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Erdoğan’ın gençlerle buluşmasının öteki yüzü

Müslüm filminde dikkat çekmişti, Şahin Kendirci. Müslüm Gürses’in çocukluğunu canlandırdığı bölümde olağanüstü sahiciydi.

11.10.2021

Bir Bozkır Masalı: Sivrihisar

Mustafa Çiftci’nin kaleminden süzülen “Gönül Dağı”, seyredenlerin ittifak edeceği hususla, nostaljik kareler manzumesi aslında. Yazarın, memleketi Yozgat’ı (her daim seve seve, her zaman döne döne,) anlattığı dizinin sahnelendiği yer, 'Bozkırda Altmışaltı' değil, Eskişehir’in eskimeyen yüzü Sivrihisar. Hadi biz de sararmış zamanların arasından bozkırın renkli dünyasına bakalım...

13.01.2021

Klarnet: Dış politikanın yükselen yumuşak gücü

Son zamanlarda Milli Savunma Bakanlığı’nın internet sitesinin müdavimi oldum.

12.01.2021

Yeni suç ortakları

Miley Cyrus’ın bir diğer cesur ve yenilikçi kadın Dua Lipa ile bir araya gelişi büyük ikramiye gibi... Aralarındaki enerjinin ‘suç ortaklığı’ enerjisi olduğu ‘Prisoner’ adlı şarkının her halinden belli.

28.11.2020

Neşet Ertaş: Bozkırın Tezenesi

Abdallık kültürünün en önemli temsilcilerinden Neşet Ertaş, 1938 yılında Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesi Abdallar (Kırtıllar) köyünde dünyaya geldi.

22.11.2020

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Ferhat Göçer, pandemi yüzünden hayatının projesi “Aldırma Gönül”ü askıya aldı, evine kapandı ama bu inziva dönemini verimli hale getirmeyi başardı. Kendiyle yüzleştiğini, tevekkülü öğrendiğini ve sakinleştiğini söyleyen ünlü sanatçı, 30 Ekim’de yeni albümü “Anadolu Aryaları” ile müzikseverlerin karşısına çıkacak. Bir yandan da pop albümü üzerinde çalışmaya devam eden Göçer’i evinde ziyaret ettim. Hem bir doktor gözüyle pandemi sürecini değerlendirmesini istedim, hem krizdeki müzik sektörünün nasıl toparlanabileceğini konuştum.

27.10.2020