EKSTRA
MENÜ

Gong

Gong ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gong haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 671 Gong haberi bulunmuştur.

Gong Haberleri

Kısmetse Olurda beklenen Gong çaldı

Kısmetse Olur'da beklenen Gong çaldı

Programın en başından beri büyük bir heyecan ve merakla beklenenGong bugün çaldı.Gong’un çalınmasıyla birlikte Kısmetse Olurevinde bundan böyle eleme yapılmayacak.

21.06.2016Ne Oluyor
Tankut, Kısmetse Olur’a geri döndü

Tankut, Kısmetse Olur’a geri döndü

Kanal D’nin, hafta içi her gün öğlen kuşağında ekrana gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen evlendirme programı “Kısmetse Olur” da bugün beklenmedik gelişmeler yaşandı.

21.06.2016Magazin
Antik el yazması 32 milyon dolara satıldı

Antik el yazması 32 milyon dolara satıldı

Çinli bilge Zeng Dong'un kaleme aldığı 936 yıllık mektup, şimdiye kadar açık artırmada en yüksek fiyata satılan Çin el yazması oldu

16.05.2016Dünya
Borsada gong VIA GYO için çaldı

Borsa'da gong VIA GYO için çaldı

Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Aydın Seyman, "VIA Gayrimenkul, 2015'in başından bu yana yapılan toplam 8 halka arzın en büyüğü. 2 bin 455 yatırımcı işlem yapacak fakat son 1 yıldır hiç işlem yapmamış 450 yatırımcı bu halka arzdan hisse alarak VIA'ya ortak oldu." dedi.

11.05.2016Ekonomi
Borsada tarihi gong

Borsada tarihi gong

TÜRKİYE’nin ilk sermaye piyasası kuruluşu Yatırım Finansman, 40. yıl gongunu yeni teknoloji yatırımları için Borsa İstanbul fuayesinde düzenlediği ‘Gong Töreni’nde çaldı.

4.05.2016Ekonomi
Borsa İstanbulda gong Yatırım Finansman için çaldı

Borsa İstanbul'da gong Yatırım Finansman için çaldı

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu Yatırım Finansman, 40. yılı veyeni teknoloji yatırımlarını Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreniile kutladı. 

4.05.2016Haber
İlber Hoca gong çaldı

İlber Hoca gong çaldı

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu Yatırım Finansman, 40. yılı ve yeni teknoloji yatırımlarını Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreni ile kutladı. Törene katılan isimler arasında İlber Ortaylı da yer aldı.

4.05.2016Ekonomi
İlber Hoca Borsa İstanbulda gong çaldı

İlber Hoca Borsa İstanbul'da gong çaldı

Türkiye'nin ilk sermaye piyasası kuruluşu Yatırım Finansman, 40. yılı ve yeni teknoloji yatırımlarını Borsa İstanbul'da düzenlenen gong töreni ile kutladı. Gong töreninde yer alan isimler arasında İlber Ortaylı'nın da olması dikkat çekti.

4.05.2016Ekonomi
Finans Teknopark’a Ar-Ge için ‘Kalkınma’ desteği

Finans Teknopark’a Ar-Ge için ‘Kalkınma’ desteği

Borsa İstanbul ve Boğaziçi Üniversitesi ortaklığı ile kurulan Finans Teknopark A.Ş. ile İstanbul Kalkınma Ajansı arasında yapılan mali destek sözleşmesi, düzenlenen tören ile imzalandı.

30.03.2016Ekonomi
TİKAD’dan kadınlar günü mesajı

TİKAD’dan kadınlar günü mesajı

Türkiye İş Kadınları Derneği, Kadınlar Gününe özel mesaj yayımladı.

8.03.2016Ekonomi
Borsa İstanbulda gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Borsa İstanbul'da gongu kadın erkek eşitliği için Emine Erdoğan çaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın erkek eşitliğinin, cinsiyet adaleti gibi bir değer kriteriyle ele alınmasının önemini vurgulayarak, "Kadınların özel sorumlulukları hesaba katılmadan sağlanan eşitlik, bazı eşitsizlikler doğurabilir" dedi. Emine Erdoğan, aynı zamanda "Türkiye’de bazı etnik ayrımlar konusunda birikmiş sorunlarımız olmuştur. Keza, 60 darbesi, 80 darbesi Türkiye tarihinin enkazlarıdır. Geçtiğimiz hafta, tarihimizin bu tür enkazlarına atıf yapan bir ifadem, çarpıtılarak bambaşka noktalara çekildi. Oysa kazanımlarıyla ve birikmiş sorunlarıyla geçmiş, hepimizin ortak geçmişidir. Cumhuriyet, milletimizin ortak eseridir, yaşadığımız coğrafyanın umut kaynağıdır, hepimiz için bir değerdir" diye devam etti.

8.03.2016Ekonomi
Gong Melek Yatırımcılar için çaldı

Gong Melek Yatırımcılar için çaldı

Dünyanın dört bir tarafından girişimciler ve yatırımcıları İstanbul’da bir araya getiren Dünya Melek Yatırım Forumu kapsamında Borsa İstanbul Genel Müdürü/CEO’su Tuncay Dinç, Zambiya Gençlik ve Spor Bakanı Vincent Mwale, melek yatırım ticaret örgütlerinin temsilcilerinin katılımıyla Borsa İstanbul’da bir gong töreni düzenlendi.

23.02.2016Ekonomi
Davutoğlu yatırımcılarla 3 milyar dolarlık projeyi görüştü

Davutoğlu yatırımcılarla 3 milyar dolarlık projeyi görüştü

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Londra ve Davos temasları kapsamında, doğrudan yatırım yapan, piyasa değeri 4 trilyon doları aşan uluslararası şirketlerin yönetim kurulu başkanları ve CEO'ları ile yaptığı görüşmelerde, 3 milyar doların üzerinde yatırım projelerini ele aldı.

20.01.2016Gündem
Tek düşman belirsizlik

Tek düşman belirsizlik

DÜNYANIN önde gelen borsalarından ABD’li Nasdaq’ın Başkanı Adena Friedman, global piyasaların tüm dikkatinin ABD Merkez Bankası’dan (Fed) gelecek haberlerde olduğunu söyledi.

13.12.2015Ekonomi
2015 Global Girişimcilik Haftasında neler oldu

2015 Global Girişimcilik Haftası'nda neler oldu?

Dünya çapında 160 ülkede girişimciliği teşvik etmek ve gençlere bir kariyer seçeneği olarak sunmak için gerçekleştirilen Global Girişimcilik Haftası, bu Pazartesi başladı.

23.11.2015Kobi
En hızlı gong

En hızlı gong

INTEGRAL Menkul Değerler, milli motosikletçi ve dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu’na sponsor oldu.

18.11.2015Ekonomi
100 milyon kişi izledi

100 milyon kişi izledi

New York borsasına kote tek Türk şirketi olan Turkcell, borsada işlem görmesinin 15. yılını kutladı. Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, “Bugün aynı zamanda 15 yıldaki muazzam büyümemizi kutluyoruz” diye konuştu.

2.09.2015Ekonomi
New York Borsasında gong Turkcellin 15. yılı için çaldı

New York Borsası'nda gong Turkcell'in 15. yılı için çaldı

New York Borsası'nda (NYSE) 15. yılını geride bırakan Turkcell'in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, "Bugün burada sadece NYSE'ye kote olmamızın 15. yılını değil, aynı zamanda geçen bu süre zarfında Turkcell'in gösterdiği muazzam büyümeyi kutluyoruz" dedi.

2.09.2015Ekonomi
Bolt ve Gatlin uçacak dünya duracak

Bolt ve Gatlin uçacak dünya duracak

Türkiye’nin 12 sporcu ile katılacağı şampiyonada, gözler 100 metre erkekler yarışında olacak. Sezonun en iyi 4 derecesine imza atan 33 yaşındaki ABD’li Gatlin, 2 senedir sakatlıklarla uğraşan Jamaikalı Bolt’u devirmeye çalışacak.

20.08.2015Diğer
Saldırı, Mehmet’e değil Türk futboluna yapıldı

Saldırı, Mehmet’e değil Türk futboluna yapıldı

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Bir an önce Mehmet Topal saldırısının failleri bulunmalı” dedi.

13.08.2015Futbol
Süper Lige gonglu açılış töreni

Süper Lig'e 'gong'lu açılış töreni

Spor Toto Süper Lig'de 2015-2016 sezonuna, "gong"lu sembolik açılış töreni yapıldı.

12.08.2015Futbol
TFF Başkanı Yıldırım Demirörenden Topala yapılan saldırı ile ilgili açıklama

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'den Topal'a yapılan saldırı ile ilgili açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "Bu saldırısevgili Mehmet Topal’a değil, Türk futboluna yapılmıştır. HemFenerbahçe’ye hem de Mehmet Topal’a yapılan saldırıyı kınıyorum" dedi.Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Hasan Doğan sezonu, Borsa İstanbul’dayapılan ’gong’ töreni ile başladı.

12.08.2015Spor
1 sezonu 80 TL

1 sezonu 80 TL

Futbolcu değerleri bakımından 1 milyar Euro’ya ulaşan Süper Lig’de geri sayım başladı. Ancak bu sezon da boş tribünlere oynamak istemeyen bazı kulüpler kombine ücretlerini 80 liraya kadar çekti. 2015-2016 sezonu için üç büyük takımın kombine fiyatları ise 900 liradan başlayıp 8 bin 600 liraya kadar çıkıyor.

11.08.2015Ekonomi
Türk futbolunda bir ilk Süper Lig gongla başlayacak

Türk futbolunda bir ilk! Süper Lig 'gong'la başlayacak

Spor Toto Süper Lig'de 2015-16 sezonunun açılışı, ilk kez düzenlenen bir organizasyonla gerçekleştirilecek.

11.08.2015Futbol
Profesyonel Futbolcular Derneği ödüllerine Muslera damgası

Profesyonel Futbolcular Derneği ödüllerine Muslera damgası

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği (TPFD) tarafından bu yıl ilki düzenlenen ve Spor Toto Süper Lig'de geride kalan sezonun "en iyileri"nin belirlendiği TPFD Ödülleri, sahiplerini buldu. Gecede 3 ödül birden alan Galatasaraylı Muslera, kupaları ve sevgilisi Patricia Callero ile birlikte çektirdiği fotoğrafı Twitter'dan paylaşıp, mutluluğunu dile getirdi.

11.08.2015Futbol
Borsadaki gong törenlerinden artık tüm tüzel kişiler yararlanabilecek

Borsadaki gong törenlerinden artık tüm tüzel kişiler yararlanabilecek

Borsa İstanbul'da bugüne kadar halka açılan şirketler tarafından yapılanan gong töreni, artık tüzel kişilere de açılıyor.Borsa İstanbul'da bugüne kadar halka açılan şirketler tarafından yapılanan gong töreni, artık tüzel kişilere de açılıyor.

28.07.2015Ekonomi
Ankarada yeni hayallere yelken açtılar

Ankara'da yeni hayallere yelken açtılar

Hürriyet’in okuyucularının katılımıyla sürdürdüğü Soma’nın Hayalleri Var kampanyasında, Başkent durağı tamamlandı. Nadide, Sıla, Sümeyye, Şule, Halil, Anıl, Mahmut, Engin ve Atakan yıllarca süren savaşların ardından kurulan Cumhuriyet’in, yeni umutların simgesi olan Ankara’da tarihe, bilime, sanata, eğlenceye yolculuk yaptı. Anıtkabir’de aslanların üzerine çıktı; İlk Mecliste sıralara oturdu; akvaryumda köpekbalığını gördü; bilim merkezinde deneylerin heyecanını yaşadı; lunaparkta çarpışan otolarda coştu… TBMM’de gongu çaldı, kürsüye çıktı, ceylan derisi koltuklarda vekillik provaları yaptı… Havacılık müzesinde gökyüzüne; Harikalar Diyarında masallara daldı…

30.06.2015Gündem
Alışverişte seçim molası bitti

Alışverişte seçim molası bitti

Yılın ilk altı ayında seçimlerin de etkisi ile durgunluk yaşayan perakende sektöründe seçim sonuçlarının şoku kısa sürede atlatıldı. Seçimden sonra iki günde piyasada her şeyin durduğunu belirten sektör temsilcileri, Deniz Baykal- Recep Tayyip Erdoğan görüşmesi ve dolardaki gerileme ile tansiyonun düştüğünü belirtiyor.

13.06.2015Ekonomi
Erol Bey’e veda

Erol Bey’e veda

Türkiye’de gazeteciliğin en önemli isimlerinden Erol Simavi, dün İstanbul’da son yolculuğuna uğurlandı. Medya, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin katıldığı cenaze töreni sonrası Simavi, Kanlıca Mezarlığı’ndaki aile kabristanında defnedildi.

10.06.2015Gündem
Erol Simavinin cenazesi İstanbulda

Erol Simavi'nin cenazesi İstanbul'da

Monaco'da 85 yaşında hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi'nin eski sahibi Erol Simavi'nin cenazesi bugün İstanbul'a getirildi.

10.06.2015Keyif
Hürriyet Gazetesinin eski sahibi Erol Simavi hayata veda etti

Hürriyet Gazetesi'nin eski sahibi Erol Simavi hayata veda etti

Türk medyasının önemli isimlerinden Erol Simavi 85 yaşında Monaco’da hayatını kaybetti.

7.06.2015Gündem
SunSplash geliyor

SunSplash geliyor

Festival anlayışını büyük şehirlerden ‘güneş-deniz-kum’ üçgenine taşıyan SunSplash geçtiğimiz yıl Bodrum Aspat Koyu’nda düzenlenmişti. Türkiye’nin huzur dolu butik festivali, bu yıl yine Bodrum’un el değmemiş doğası ile ünlü Aspat Koyu’na yelken açıyor.

27.04.2015Keyif
Bir dakikada şarj olan cep telefonu pili üretildi

Bir dakikada şarj olan cep telefonu pili üretildi

ABD'ninKaliforniya eyaletindeki bilim insanları yaklaşık bir dakikada tamamenşarj olabilen akıllı telefon pili üretmeyi başardı.Stanford Üniversitesi'ndeki araştırmacılar imal ettikleri alüminyumpilin, dizüstü bilgisayarlarda ve cep telefonlarında yaygın şekildekullanılan lityum pillerin yerini almasını umuyor.Geliştirilenilk alüminyum pil örneğinin hızla şarj olabilmesinin yanı sıra, bazentutuşabilen lityum iyon pillere kıyasla daha güvenli olduğu kaydedildi.Alüminyum pillerin ayrıca, kalem ve ince kalem tipi alkalin pillere kıyasla, çevreyle daha az zarar verdiği de belirtildi.StanfordÜniversitesi kimya profesörlerinden Hongjie Dai, bu buluşla, pilteknolojisinde daha önce alüminyum kullanılarak üretilen pildenemelerine kıyasla çok önemli bir aşama kaydedildiğini söyledi."Geliştirdiğimizyeni şarj edilebilen pil yanmıyor. Delseniz bile yanmıyor" diyenHongjie Dai, yeni pilin 2 volt kadar elektrik ürettiğini ve daha öncekimsenin alüminyumla bu düzeye ulaşmadığını anlattı.Naturedergisinde yayımlanan araştırmanın diğer yazarı Ming Gong, "Alüminyumpilin bir diğer özelliği esnekliği. Katlayabiliyor, bükebiliyorsunuz.Dolayıyla esnek elektronik cihazlarda kullanıla olasılığı var. Ayrıcaalüminyum lityumdan daha ucuz bir madde" diyor.

8.04.2015Haber
Bir dakikada şarj olan cep telefonu pili üretildi

Bir dakikada şarj olan cep telefonu pili üretildi

ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki bilim insanları yaklaşık bir dakikada tamamen şarj olabilen akıllı telefon pili üretmeyi başardı.

8.04.2015Teknoloji
Üniversiteli ‘hacker’lar ABDde yarıştı

Üniversiteli ‘hacker’lar ABD'de yarıştı

California Üniversitesi (UCLA) öğrencileri tarafından organize edilen yarışmada genç bilişimciler, 36 saat gibi kısa bir sürede tamamlamak şartıyla, uzmanlardan oluşan jüriyi etkileyebilecek bir proje ortaya koymak için ter döktü.

7.04.2015Eğitim
Kadın için yine öncü

Kadın için yine öncü

Birleşmiş Milletler’in iş dünyasına yönelik ‘Küresel İlkeler’ine (Global Compact) ve UN Women ortaklığında oluşturduğu ‘Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ne Türkiye’den aralarında Hürriyet’in de olduğu 42 şirket imza attı.

6.03.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tayland’ın yemek kokulu kenti Chiang Mai

Her gidişin bir bahanesi vardır. Önce bahane bulunur, sonra onun peşine takılıp gidilir. Son yılların gözde ülkesi Tayland, gitmek için en çok bahane yaratılan ülkelerin başında yer alıyor. Kimi biraz erotizmi de içeren masajı (Tay) bahane eder. Kimi ise cennet benzeri adaları, güneşi, denizi, kumun en güzelini sunduğu için tatili. Ben ve benim gibi midesine düşkünlerin bahanesi ise yemekler. Daha doğrusu sokak yemekleri…

22.05.2016

Tayland’ın yemek kokulu kenti Chiang Mai

Her gidişin bir bahanesi vardır. Önce bahane bulunur, sonra onun peşine takılıp gidilir. Son yılların gözde ülkesi Tayland, gitmek için en çok bahane yaratılan ülkelerin başında yer alıyor. Kimi biraz erotizmi de içeren masajı (Tay) bahane eder. Kimi ise cennet benzeri adaları, güneşi, denizi, kumun en güzelini sunduğu için tatili. Ben ve benim gibi midesine düşkünlerin bahanesi ise yemekler. Daha doğrusu sokak yemekleri…

21.05.2016

Fiber teklif

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ABD borsasındaki 15. yıllarını kutladıkları New York’tan rakiplerine çağrıda bulundu: “Gelin hep birlikte bir altyapı şirketi kuralım. Hepimiz mevcut fiber altyapımızı bu şirkete devredelim. Ülkeyi fiber ağla donatalım.”

5.09.2015

Koalisyon seçeneğine gülümseyin hadi

KOMŞUM Özkök de dün itibariyle yerini aldığına göre, seçim spekülasyonları pazarı kuruldu demektir.

10.04.2015