EKSTRA
MENÜ

Gong

Gong ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gong haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 671 Gong haberi bulunmuştur.

Gong Haberleri

Yavuz: İstediğimiz değere ulaştık

Yavuz: İstediğimiz değere ulaştık

SON yılların en büyük halka arzı olan Mavi Giyim’in hisseleri ilk işlem gününde yüzde 3.49 yükselirken, şirketin CEO’su Cüneyt Yavuz halka arzda istedikleri değerlemeyi yakaladıklarını söyledi.

15.06.2017Ekonomi
Kısmetse Olur 8 Mayıs fragmanında büyük jest - Kim elendi

Kısmetse Olur 8 Mayıs fragmanında büyük jest - Kim elendi?

Kısmetse Olur haftanın finali bölümü hafızalardaki yerini korurken kısa sürede yayınlanan 8 Mayıs fragmanı yine sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Artık yeni bir döneme girerek kanald.com.tr üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur'un 8 Mayıs fragmanında haftanın finalinde yaşana gerilimin devam ettiği görülüyor. Aycan ve Didem arasındaki tartışma devam ediyor. Peki, Kısmetse Olur'da en son kim elendi?

8.05.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı Onur ve Didem arasında buzlar erimiyor

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı! Onur ve Didem arasında buzlar erimiyor

Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından soluksuz takip edilen heyecan dolu evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta şoke eden olaylar yaşanıyor. Kısmetse Olur haftanın finalinde bu hafta OnAy ve AdDid arasındaki buzlar erimek bilmiyor. Onur'un Didem'e yükselmesi ve Adnan'ın araya girmesi ortalığı daha da kızıştırıyor. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı sizlerle.

29.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı

Kısmetse Olur Haftanın Finali Fragmanı

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 29 Nisan Haftanın Finali fragmanında, Adnan-Didem ve Onur-Aycan çiftleri arasındaki husumet daha da büyüyor. Gong çalmadan evdeki dengelerin bir anda alt üst olması diğer adayları da etkiledi. Melis, Didem ve Adnan'a karşı aldığı tavırla dikkat çekti.

29.04.2017Ekran
Kısmetse Olur final fragmanı yayınlandı.. Eve gelen sürpriz konuk

Kısmetse Olur final fragmanı yayınlandı.. Eve gelen sürpriz konuk!

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 29 Nisan Haftanın Finali fragmanında, Adnan-Didem ve Onur-Aycan çiftleri arasındaki husumet daha da büyüyor. Gong çalmadan evdeki dengelerin bir anda alt üst olması diğer adayları da etkiledi. Melis, Didem ve Adnan'a karşı aldığı tavırla dikkat çekti.

29.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı

Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?

Kısmetse Olur'un popüler çifti Adnan ve Didem'in evde olmaması dünkü bölümü kaçıranların kafasında soru işaretlerine neden oldu. Evlilik yolunda ilerleyen çifti evde göremeyenler 'Kısmetse Olur'da şok: Adnan ve Didem ayrıldı mı?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, ikili neden evde yok? Elendiler mi? Kısmetse Olur'dan son gelişmeler detayda!

11.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda kim elenecek İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da kim elenecek? İşte Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı

Kısmetse Olur'da kim elenecek? Herkesin merakla beklediği soruya yanıt bu gece gelecek. Seda Akgül'ün sunuculuğunu üstlendiği Kısmetse Olur haftanın finali bölümünde önce gecenin kritikleri yapılacak ardından eleme oylamasına geçilecek. İşte, Kısmetse Olur haftanın finali fragmanı!

9.04.2017Televizyon
Kısmetse Olurda gong heyecanı

Kısmetse Olur'da gong heyecanı

Kısmetse OIur 7 Nisan Cuma yayınlanan yeni bölümde, evde çalan gong sesi tüm adayları şaşkınlığa sürüklüyor ve Seda Akgül eve gelerek önemli bir açıklama yapıyor!

7.04.2017Ekran
Kısmetse Olur büyük finali ne zaman yapacak Kısmetse Olur ne zaman bitecek

Kısmetse Olur büyük finali ne zaman yapacak? Kısmetse Olur ne zaman bitecek?

Kısmetse Olur dizisinin büyük finali için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan gündüz kuşağı programı Kısmetse OIur 7 Nisan bölümünde Seda Akgül'den final açıklaması geliyor. Gong sesiyle birlikte evdeki tüm adaylar büyük şaşkınlık yaşıyor. Peki, ikinci sezonunun noktalamaya hazırlanan Kısmetse Olur ne zaman bitecek?

7.04.2017Televizyon
Kısmetse Olur 401.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur 401.Bölüm Fragmanı

Kısmetse Olur son bölümün ardından yayınlanan 7 Nisan Cuma 401.Yeni bölüm fragmanında büyük gün geliyor ve gong çalıyor! Seda Akgül, artık evden hiç kimsenin elenmeyeceğini açıklıyor!

7.04.2017Ekran
Bülent Arınça büyük şok

Bülent Arınç'a büyük şok! 

Kitaba olan ilgiyi artırmak amaçlı düzenlenen 3. Manisa Kitap Müzayedesinde 20 TL’den satışa çıkarılan TBMM eski başkanı ve eski başbakan yardımcısı Bülent Arınç’ın ‘Baki kalan’ isimli kitabına alıcı çıkmadı. Müzayede yönetmeni Mehmet Beşeri kitaba alıcı çıkmamasını ise vefasızlığa bağladı.

31.03.2017Gündem
Vatandaş pay peşinde

Vatandaş pay peşinde

Türkiye’nin ilk gayrimenkul sertifikası ihracı için talep toplama süreci yarın başlıyor. TOKİ garantörülüğünde Başakşehir’deki ‘Park Mavera’ konut projesinde evler pay pay satılacak. Vatandaşın yeni modele yoğun ilgi gösterdiği, günde 1200 kişinin bilgilendirme talep ettiği açıklandı. 27 aracı kurum da pay satışı için talepte bulundu.

27.03.2017Ekonomi
Twitter’ı geçti

Twitter’ı geçti

Gong törenine, Evan Spiegel’in Victoria Secret mankeni nişanlısı Miranda Kerr ile katılması dikkatleri çekti.

3.03.2017Ekonomi
Şirketler gelecek kuşakları düşünmeli

Şirketler gelecek kuşakları düşünmeli

Türkiye’de 360 çalışanı olan denetim şirketi Mazars Denge, Paris’te yapılan COP 21 İklim Zirvesi toplantısını bir dönüm noktası olarak kabul edip, şirketlerin de sürdürülebilir kalkınma için çaba sarfetmeleri gerektiği düşüncesiyle, BM Küresel İlkeler Sözleşmesine imza attı. Sonrasında da sürdürülebilirlik konusunda pek çok adım attılar. Kendisi de bu konuda doktora yapan Mazars Denge CEO’su Dr. İzel Levi Coşkun, “Kızılderililer bir karar almak için yaşlılar meclisini toplar bu kararın ileriki kuşaklara nasıl etkiler yaratacağını tartışırlarmış. Biz kararlarımızı alırken bizden sonraki kuşakları ne kadar düşünüyoruz?” diye soruyor...

NASDAQda gong, Borsa İstanbul için çalındı

NASDAQ'da gong, Borsa İstanbul için çalındı

Borsa İstanbul’un stratejik ortağı NASDAQ'da gong, Borsa İstanbul ve Türkiye Varlık Fonu için çaldı.

25.01.2017Ekonomi
Oscar’ın Yabancıları İstanbul Modern Sinema’da

Oscar’ın Yabancıları İstanbul Modern Sinema’da

İstanbul Modern Sinema, Oscar heyecanı yaklaşırken,“Yabancı Dilde En İyi Film” kategorisine aday filmlerden oluşan bir seçki sunuyor. Oscar’ın Yabancıları adlı program 12-22 Ocak tarihleri arasında gösterime sunulacak

3.01.2017Keyif
Deliler kasabasında trüf avında

Deliler kasabasında trüf avında

İtalya’nın delileriyle meşhur ‘Gubbio’sunda ‘Tartufo Bianco’ (Beyaz Trüf) avındayız. Daha evvel çok kez geldiğim bu ortaçağ kasabasında bu kez yanımda 17 kişi var. Kasaba İtalya’nın klasik turist rotasından çok farklı... 17 senedir İtalya’da rehberlik yapan, çok başarılı ve bilgili bir rehber olan Ercan bile daha önce hiç gelmemiş. Gerekli hazırlıkları yaptık ve trüf avına başladık. Hastasıyım...

25.11.2016Seyahat
Faizleri lütfen makul seviyelere çekin

Faizleri lütfen makul seviyelere çekin

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Borsa İstanbul ile İslam Kalkınma Bankası (İKB) arasında stratejik işbirliği için mutabakat zaptı gong töreninde faizlerin düşürülmesini istedi ve bankalar bu konuda uyardı.

23.11.2016Ekonomi
Erdoğan: Merkez Bankasına uyarımı yapacağım

Erdoğan: 'Merkez Bankası'na uyarımı yapacağım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Borsa İstanbul ile İslam Kalkınma Bankası arasında imzalanan,‘stratejik iş birliği için mutabakat zaptı’ gong töreninde konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Merkez Bankası'nın bağımsızlığına sözüm yoktur. Ama uyarımı yapacağım, o da çözüm yollarını bulacak" dedi.

23.11.2016Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hep doların baskısı altında kalmamalıyız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hep doların baskısı altında kalmamalıyız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Borsa İstanbul ile İslam Kalkınma Bankası arasında imzalanan, ‘stratejik iş birliği için mutabakat zaptı’ gong töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hep doların baskısı altında kalmamalıyız. Bakıyorsunuz o dolarizasyonu yönetenler durdukları yerde çok ciddi paralar kazanıyorlar" dedi.

23.11.2016Gündem
Pardon ama... Ben annemin karnından anne olarak doğmadım

Pardon ama... Ben annemin karnından anne olarak doğmadım!

Geçenlerde bir panelde...Bir erkek, çok da sempatik bir erkek, yeni çocuk doğuran kadınları hafif ti’ye alarak, “A tabii yeryüzünde tek doğuran kadın o ya! Tek emziren o ya, çok önemsiyor kendini. Oysa milyonlarca kadın doğuruyor!” gibi bir cümle kurdu...Birden kaplan kesildim...“Bana bakın!” dedim, “Erkek halinizle, çocuk doğurmadan, o hissi bilmeden ahkam kesmeye kalkmayın! Evet, anneler, annelik heyecanıyla bazen görgüsüz olabilirler ama dibine kadar bu konuda haklılar! Hele ilk doğumlarıysa. Çünkü onlar da annelerinden anne olarak doğmadılar...”

5.11.2016Advertorial
Global Towerın hisseleri için 20-21 Ekimde talep toplanacak

Global Tower'ın hisseleri için 20-21 Ekim'de talep toplanacak

Turkcell iştiraklerinden Global Tower'ın halka arzında hisseler için 20-21 Ekim'de talep toplanacak.

17.10.2016Ekonomi
BDDK Başkanı Akben’den çağrı: Faizi beraber  düşürelim

BDDK Başkanı Akben’den çağrı: Faizi beraber düşürelim

HALKBANK Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun, “Milletimiz dövizdeki kahramanlığını faizde de sürdürsün. Mevduat sahipleri bankaları mevduat yarışına sokmasınlar. Mevduatlarını o bankadan bu bankaya taşımasınlar” önerisine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben’den de destek geldi.

30.09.2016Ekonomi
İstanbulda yogalı Çin protestosu

İstanbul'da yogalı Çin protestosu

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan bir grup, bu ülkede yasa dışı organ nakli gerçekleştirildiği iddiasıyla eylem yaptı. Gruptakiler, basın açıklamasının ardından çevredekilerin şaşkın bakışları eşliğinde bir süre yoga yaptıktan sonra dağıldı.

16.09.2016Gündem
Borsada Echo Pos için gong çalındı

Borsada Echo Pos için gong çalındı

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, ödeme sistemleri ve otomasyon alanının öncü firmalarından Robotpos ile ortak bir girişimi Borsa İstanbul Özel Pazar üzerinden yatırımla hayata geçirdi.

17.08.2016Ekonomi
Anadolu Ajansı: VİA GYO, FETÖye yakın olduğu için Borsadan çıkarıldı

Anadolu Ajansı: VİA GYO, FETÖ'ye yakın olduğu için Borsa'dan çıkarıldı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yakınlığı nedeniyle VIA Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ'nin (GYO) paylarını Borsa kotundan çıkardı. VIA GYO'dan yapılan açıklamada ise, şirketin FETÖ'ye karşı olan duruşunun net olduğu vurgulandı. Bünyesinde 4 büyük AVM bulunan VIA GYO'nun yıllık kira geliri 100 milyon Euro'nun üzerinde.

27.07.2016Ekonomi
Via Gayrimenkul borsa kotundan çıkarıldı

Via Gayrimenkul borsa kotundan çıkarıldı      

Via Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ payları borsa kotundan çıkarıldığı duyuruldu. Şirketten yapılan yazılı açıklamada ise, yatırımcıların elinde bulunan hisselerin 14 liradan geri alınacağı kaydedildi.

27.07.2016Ekonomi
Kısmetse Olur yeni bölümde sinirler geriliyor

Kısmetse Olur yeni bölümde sinirler geriliyor!

Kanal D'nin heyecanlı yarışma programı Kısmetse Olur hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün 215. bölümü yayınlanacak olan Kısmetse Olur'da Hazal ve Emre adada romantik anlar geçiriyorlar. Kısmetse Olur evinde ise sinirler geriliyor. Kısmetse Olur 30 Haziran 215. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

30.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda finale doğru giderken son durum ne

Kısmetse Olur'da finale doğru giderken son durum ne?

Aylardır televizyon gündemini bir hayli meşgul eden, hatta izlemeyenin bile ucundan kıyısından haberdar olduğu Kısmetse Olur’da finale doğru adım adım yürüyoruz. Kalan adaylardan çift olanlar yollarına devam edecek, boşta kalanlar ise evin içinde gözüne kestirdiği biri var ise onunla finale kadar şansını deneyebilecek. Peki kalan adaylarda son durum ne? Kimler çift, kimler boşta, kimler kararsız? Gong sesinden sonraki ve finalden önceki son duruma bir bakalım.

28.06.2016Keyif
Kısmetse Olurda bir ilk Ceyda neden diskalifiye edildi

Kısmetse Olur'da bir ilk! Ceyda neden diskalifiye edildi?

Kısmetse Olur'da bir ilk yaşandı. Gelin adaylarından Ceyda kırıcı Kısmetse Olur'dan diskalifiye edildi. Bugün yayınlanan Kısmetse Olur 214. bölümde yaşananlar herkesi şok etti. Ceyda Kırıcı neden diskalifiye edildi? İşte Kısmetse Olur'da yaşanan o anlar..

28.06.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta neden kimse elenmedi (Kısmetse Olurda şaşırtan sözler)

Kısmetse Olur'da bu hafta neden kimse elenmedi? (Kısmetse Olur'da şaşırtan sözler)

Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Kısmetse Olur'da bu hafta bir sürpriz yaşandı ve bu hafta eleme yapıldı. Kısmetse Olur'da halk oylamasının ardından evinin birincileri Nur ve Batu oldu. Ayrıca Kısmetse Olur'da Hande Yener yarışmacılara sürpriz dakikalar yaşattı

27.06.2016Kelebek
Kısmetse Olur yeni bölümde gergin dakikalar

Kısmetse Olur yeni bölümde gergin dakikalar!

Kanal D'nin heyecan dolu yarışma programı Kısmetse Olur hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün 211. bölümü ile ekrana gelecek olan Kısmetse Olur'da Melis ve Mehtap'a cephe mi alınacak. Kısmetse Olur'da neler olacak? İşte Kısmetse Olur 211. bölüm fragmanı ve dahası..

24.06.2016Kelebek
Kısmetse Olur 209. bölüm fragmanında yeni bir dönem..

Kısmetse Olur 209. bölüm fragmanında yeni bir dönem..

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Bugün 209. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Kısmetse Olur'da sürpriz bir ilişki mi başlıyor? Kısmetse Olur'da Gong çaldı, artık yeni bir dönem başlıyor. İşte Kısmetse Olur'da son yaşananlar..

22.06.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Bodrum’da beğendi Dubai’de 38 milyon dolarlık iş yaptırdı

DUBAİ merkezli Merass Holding’in patronu Bodrum Mandarin’de konakladığında tesisi detaylı olarak gezdikten sonra sordu:

9.07.2017

Türkiye’ye ‘küfe’yle 5 milyar dolar getirdik 1 milyar daha gelecek

FETÖ’nün 17-25 Aralık 2013’teki operasyonunu yürüttüğü günlerdi.

6.07.2017

Domino’s Eurasia’yı büyüttü, Londra’da halka ‘premium’ açtı

SEYMUR Tarı’nın liderliğinde 2000 yılında Türkiye’nin ilk bağımsız girişim sermayesi danışmanlık şirketi olarak faaliyete geçen Turkven, 2010’da yatırım için adres ararken karşısına 100 şubeli Domino’s Türkiye çıktı.

4.07.2017

Bu bilimle...

EKONOMİ yüz güldürmeye başladı fakat bunun kalıcı olması için yapısal reformların zorunlu olduğunu söyleyenler çok.

14.06.2017

100 milyar dolarlık Türk

LONDRA’da son 7 yıldır Goldman Sachs’ta yönetici ortak olarak görev yapan Dalınç Arıburnu, geçen yıl ilkbaharda emekli olup Nizar Al-Bassam’la FAB Partners’ı kurduktan kısa süre sonra kapısını SoftBank’ın Japon patronu Masayoshi Son çaldı. Son, İngiltere merkezli çip üreticisi ARM Holdings’i 32 milyar dolara almak üzere masaya oturduğunu belirtip, ekledi:

28.05.2017

Kaptan, kaptan’ın kurdudur...

‘Karayip Korsanları’ serisinin son adımı ‘Salazar’ın İntikamı’, adeta ‘Kaptanlar savaşı’na sahne oluyor: ‘Hayalet Kaptan Salazar, kendisinin bu duruma düşmesine neden olan Sparrow’dan intikam almak için mücadele ediyor. Serinin daimi oyuncusu Johnny Depp’in sürüklediği filmin kötü adamı Javier Bardem.  

26.05.2017

Denizlerin yeni kâbusu:Javier Bardem

Yazın beklenen blockbuster filmlerinden ve Karayip Korsanları serisinin beşinci filmi “Salazar’ın İntikamı”, kadrosuna bu kez Javier Bardem’i katıyor. Emir Kusturica’nın Monica Bellucci ile başrolü paylaştığı draması “Aşk ve Savaş”, Güney Kore tutkunlarının kaçırmaması gereken gerilim “Karanlık Görev” ve Chris Evans’lı dram “Deha” haftanın diğer seçenekleri…

25.05.2017

Pardon ama... Ben annemin karnından anne olarak doğmadım!

Geçenlerde bir panelde... Bir erkek, çok da sempatik bir erkek, yeni çocuk doğuran kadınları hafif ti’ye alarak, “A tabii yeryüzünde tek doğuran kadın o ya! Tek emziren o ya, çok önemsiyor kendini. Oysa milyonlarca kadın doğuruyor!” gibi bir cümle kurdu...

4.11.2016