EKSTRA
MENÜ

Gong

Gong ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gong haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 671 Gong haberi bulunmuştur.

Gong Haberleri

Borsada gong TİM İhracat Endeksi için çaldı

Borsada gong TİM İhracat Endeksi için çaldı

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Borsa İstanbul'un ortak çalışması sonucu oluşturulan TİM İhracat Endeksi, Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreni sonrası yayımlanmaya başladı.

14.09.2018Ekonomi
Bu fırsatları sakın kaçırmayın

Bu fırsatları sakın kaçırmayın!

İşte haftanın kaçırılmaması gereken seyahat fırsatları...

11.06.2018Seyahat
Seçim nedeniyle borsada kırılganlık olabiliyor

'Seçim nedeniyle borsada kırılganlık olabiliyor'

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, seçim sebebiyle bu dönemde hisse senetleri piyasasında kırılganlık ve aşağı yönlü hareketlenmeler görülebildiğini; ancak sene sonuna gelindiğinde yılı yüksek getirilerle kapatmayı beklediklerini söyledi.

7.06.2018Ekonomi
Borsa İstanbul ilk Entegre Faaliyet Raporunu yayımladı

Borsa İstanbul ilk Entegre Faaliyet Raporunu yayımladı

Borsa İstanbul'un yayımladığı ilk Entegre Faaliyet Raporu ile "Borsa İstanbul 2018-2023 Stratejisi" ve iş süreçleri bütünsel olarak ele alınarak duyuruldu. Borsa İstanbul’un ana işlerindeki rekabet gücünü artırma amacıyla ve "yatırımcıları ve fikirleri bir araya getiren, lider entegre platform olmak" vizyonu doğrultusunda oluşturulan stratejinin öncelikleri, sürdürülebilir gelir akışı ve yapısı, operasyonel etkinlik ve inorganik büyüme olarak belirlendi.

25.05.2018Ekonomi
Şok Marketler, Borsada işlem görmeye başladı

Şok Marketler, Borsa'da işlem görmeye başladı

Şok Marketler Üst Yöneticisi Demirel. "Halka arzımız, hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan toplamda 1 milyar dolar talep görerek yoğun ilgiyle karşılandı. Hisselerimize yurt dışından 1,8 kat, yurt içinden 2,4 kat fazla talep geldi" açıklamasında bulundu.

18.05.2018Ekonomi
Sağlıklı yaşamın en keyifli atmosferi

Sağlıklı yaşamın en keyifli atmosferi

Dream Sales Machine, sağlıklı yaşam akımının tüm bileşenlerini bir araya getirdiği Reformist ile bahara merhaba diyor. Fenerbahçe Dalyan Club‘ta düzenlenecek olan Reformist‘te katılımcılar spordan meditasyona, mindfulness’dan sağlıklı beslenmeye varan geniş bir yelpazede şehrin zor ve yıpratıcı koşullarında bedenlerini ve zihinlerini yeniden yapılandırmanın sırlarını öğrenecekler. Ziyaretçiler seminer ve atölye çalışmalarında sağlıklı yaşam trendleri hakkında bilgi sahibi olup pratik yapabilecek, Reformist mutfağında sağlıklı reçeteleri ve yepyeni lezzetleri keşfedecekler.

17.05.2018Keyif
Borsa İstanbul halka arzında değişiklik yok

'Borsa İstanbul halka arzında değişiklik yok'

Borsa İstanbul CEO'su Himmet Karadağ, Borsa İstanbul'un bu yıl içinde halka arz edilmesi planında değişiklik olmadığını söyledi.

4.05.2018Ekonomi
Ne üstadlar çıktı bu salondan....

Ne üstadlar çıktı bu salondan....

Maestro Yuri Temirkanov’un davetiyle filarmoni konserini izlemek üzere benim düş şehrim St. Petersburg’dayım. Altın kubbeleri, köprüleri, barok mimarisi, sanat, kültür ve edebiyatın yetenekleriyle yoğrulan şehrin kendine has bir büyüsü var. Petersburg öyle bir yer ki sanatın her dalının hayat bulduğu, geçmiş ve geleceğin iç içe yaşadığı bir şehir...

28.04.2018Seyahat
Dünyanın çatısında çocuklarla baş başa

Dünyanın çatısında çocuklarla baş başa

Hayatımızda eksikliğini en çok hissettiğimiz şey hem kendimiz hem de çevremiz için zaman yaratabilmek belki de... Yaşamımızın rutinleri ve aldığımız sorumluluklar çoğu kez insanları hayalleri ve hedefleri konusunda frenleyebiliyor. Çok uzun zamandan beri kendi sosyal sorumluluk projemi gerçekleştirme hedefindeydim ve aktif profesyonel iş yaşamıma kısa bir mola verir vermez hemen bu hedefimi gerçekleştirmek adına harekete geçtim. Amacım az gelişmiş bir ülkeye gidip, çocuklara yardım etmek ve o ülkenin kültürünü de bir yandan tanıma şansını elde etmekti. Yoğun araştırmalarım ve aldığım yönlendirmeler neticesinde hedefimi belirledim... Nepal’in başkenti Katmandu’da bir Budist Manastırı’nda İngilizce Öğretmenliği yapacaktım. Ve yola koyuldum... 5 haftalık manastır deneyimi dahil olmak üzere toplam 7 haftalık Nepal seyahati beni bekliyordu.

5.03.2018Seyahat
Borsa İstanbulda gong Peker GYO için çaldı

Borsa İstanbul'da gong Peker GYO için çaldı

Peker GYO, halka arz sürecinin ardından Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı. Halka arzı tamamlanan, Peker GYO'nun gong töreni, Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Korkmaz Ergun, Peker GYO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, Gedik Yatırım Genel Müdürü Metin Ayışık ve şirket yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

21.02.2018Ekonomi
Milli bankayız, halk bize güveniyor

Milli bankayız, halk bize güveniyor

HALKBANK Genel Müdürü Osman Arslan, bankanın inceleme için anlaştığı ABD’li hukuk firmasının sağlıklı bir iletişimle çalışmalarını sürdürdüğünü, çalışmanın uzun sürmeyeceğini söyledi.

15.02.2018Ekonomi
Halkbank Genel Müdürü Arslandan Yıldız Holding yorumu

Halkbank Genel Müdürü Arslan'dan 'Yıldız Holding' yorumu

Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, kredisini yeniden yapılandırmak için bankalarla müzakere eden Yıldız Holding'in kredisinin yönetilebilir olduğunu ve krediyle ilgili bir sorun olmadığını söyledi.

15.02.2018Ekonomi
Borsa İstanbul’da gong durmuyor

Borsa İstanbul’da gong durmuyor

BORSA İstanbul’da halka arzlar durmuyor. Bu yıla hızlı başlayan halka arzlara her gün yenisi ekleniyor. Dün Medical Park ve Liv Hospital’ı bünyesinde barındıran MLP Sağlık Hizmetleri’nin (MLP Care) halka arzı tamamlandı ve hisseler Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.

13.02.2018Ekonomi
Borsada gong Enerjisa için çaldı

Borsada gong Enerjisa için çaldı

HİSSELERİNİN yüzde 20’si halka açılan Enerjisa, dün ENJSA kodu ile işlem görmeye başladı. Enerjisa Enerji AŞ'nin halka açılan yüzde 20 hissesi için gelen talep, arzın 5 katı oldu.

8.02.2018Ekonomi
Enerjisa borsada işlem görmeye başladı

Enerjisa borsada işlem görmeye başladı

Enerjisa paylarının borsada işlem görmeye başlaması dolayısıyla gong töreni düzenlendi.

8.02.2018Ekonomi
Trabzon Liman İşletmeciliği AŞ gong töreni

Trabzon Liman İşletmeciliği AŞ gong töreni

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Trabzon Liman İşletmeciliği AŞ’nin halka arzının, liman işletmeciliği alanında bir ilk olmasıyla dikkati çektiğini belirterek, “Ayrıca, arz paylarının tamamının yurt içinde gerçekleşecek olması da son derece önemlidir ve değerlidir.” dedi.

24.01.2018Ekonomi
Toprak Mahsülleri Ofisinden bir ilk...

Toprak Mahsülleri Ofisi'nden bir ilk...

Toprak Mahsülleri Ofisi 100 milyon lira tutarında kira sertifikası (sukuk) ihraç edecek...

26.12.2017Ekonomi
Kerevitaş için gong töreni düzenlendi

Kerevitaş için gong töreni düzenlendi

Dondurulmuş gıda pazarının lideri Kerevitaş’ın, Türkiye yağ pazarının lideri Besler’i resmen satın almasının ardından Borsa İstanbul’da gong töreni düzenledi.

5.12.2017Ekonomi
Üç yeni gayrimenkul fonu işleme başladı

Üç yeni gayrimenkul fonu işleme başladı

ALBARAKA Portföy Yönetimi’nin kurucusu olduğu Batışehir, One Tower ve Dükkân Gayrimenkul Yatırım Fonları Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.

29.11.2017Ekonomi
36 yıl boyunca dağları delerek kasabasına su kanalı açtı

36 yıl boyunca dağları delerek kasabasına su kanalı açtı

1959 yılında Çin’in küçük bir kasabasında başlayan susuzluk problemini 82 yaşında Huang Dafa 36 yıl boyunca tek başına uğraşarak çözdü. 10 kilometrelik bir kanal kazarak yüksek tepelerin ardındaki su kaynaklarını kasabaya bağlayan Huang halk tarafından ise kahraman olarak nitelendiriliyor.

31.10.2017Seyahat
Çinliler Türkiye’ye yatırım yapmaya gelecek

Çinliler Türkiye’ye yatırım yapmaya gelecek

Uluslararası İş Birliği Platformu (UİP) tarafından her yıl düzenlenen Boğaziçi Zirvesi’nin 8’ncisi için çalışmalar sürüyor.

19.07.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kendime gittim

Beş kadın, beş anne sabahın 7’sinde, aynı odada uyandık.

19.08.2018

İnişi görünce frene bastı, Nasdaq için ‘iyi hava’yı bekleyecek

ATA Holding’in kurucularından Ertuğrul Kurdoğlu’nun büyük oğlu Erhan Kurdoğlu, kardeşi Korhan Kurdoğlu ile Miami Üniversitesi’ndeyken maç seyredip, Burger King hamburgeri yerken kafaya koydu:

8.02.2018

Türkiye’nin liderleri Londra Borsası’nda

Londra Borsası’nda gong, gelecek vaat eden şirketleri bulma ve onları uluslararası arenaya taşımayı hedefleyen TÜRKONFED ile Londra Borsası ELITE Programı işbirliği ile yapılan ‘Türkiye’nin Yükselen Liderleri’ araştırması için çaldı.

13.12.2017

‘Cehennem, cehennem’ dedikleri...

Christopher Nolan son çalışması ‘Dunkirk’te, İkinci Dünya Savaşı’nın dönüm noktalarından biri olarak kabul edilen, 339 bine yakın askerin Fransa’dan İngiltere’ye tahliyesini anlatıyor. Film görsel açıdan mükemmel ama öyküdeki, alttan alta sahaya sürülen gereksiz kahramanlık tonları ‘Başyapıt‘ olmasını engelliyor.

21.07.2017

Dunkirk vizyonda

Christopher Nolan’ın üç yıl önce çektiği “Interstellar”dan beri merakla beklenen projesi “Dunkirk”, sinemalarda. Gelen eleştirilere bakılırsa Nolan bu kez etkileyici bir epik savaş filmiyle karşımızda... Korku türünde karşımıza ender çıkan yapımlardan “Zombi Ekspresi”, Fransız komedisi “Rock’n Roll”, gizem ve western kırması “Brimstone” ve Jim Jarmusch’un ‘91 klasiği “Dünyada Bir Gece”, haftanın diğer seçenekleri…

20.07.2017