MENÜ

Genel Yayın Yönetmeni

Genel Yayın Yönetmeni ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Genel Yayın Yönetmeni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.834 Genel Yayın Yönetmeni haberi bulunmuştur.

Genel Yayın Yönetmeni Haberleri

Trabzon’dan  istihbarat gelmedi

Trabzon’dan istihbarat gelmedi

Hrant Dink cinayetiyle ilgili kamu görevlilerinin yargılandığı davada tanık olarak ifade veren dönemin İstanbul İl Jandarma Komutanı emekli Tuğgeneral Ünal Karaosmanoğlu, “Trabzon’dan bize istihbari bilgi gelmedi. Eğer gelseydi emniyetle paylaşırdım” dedi.

9.07.2020Gündem
Hrant Dink Davasında önemli gelişme Dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı...

Hrant Dink Davası'nda önemli gelişme! Dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı...

AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 76 sanıklı davada, dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanının tanık olarak dinlenmesi için MİT Başkanlığı'na yazı yazılmasına, izin verilmesi halinde ise dinlenmesine karar verildi.

7.07.2020Gündem
Üç gazeteci serbest

Üç gazeteci serbest

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, MİT mensubunun cenaze haberinin yayınlanmasının ardından 8 gazeteciye 19 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

25.06.2020Gündem
Son dakika haber: MİT şehidinin ifşa edilmesi davasında flaş gelişme

Son dakika haber: MİT şehidinin ifşa edilmesi davasında flaş gelişme!

Şehit MİT mensubunun cenaze töreni haberiyle ilgili "İstihbarat faaliyeti ile ilgili bilgi ve belgeleri ifşa etmek" suçundan yargılanan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Murat Ağırel'in de aralarında bulunduğu 8 sanıklı davada, sanıklar savunmalarını yaptı. Duruşmada, gazeteciler Barış Terkoğlu, Ferhat Çelik ve Aydın Keser için tahliye kararı verildi.

24.06.2020Gündem
MİT şehidinin ifşa edilmesine ilişkin davada sanıklar savunmasını yaptı

MİT şehidinin ifşa edilmesine ilişkin davada sanıklar savunmasını yaptı

Şehit MİT mensubunun cenaze töreni haberiyle ilgili "İstihbarat faaliyeti ile ilgili bilgi ve belgeleri ifşa etmek" suçundan yargılanan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Murat Ağırel'in de aralarında bulunduğu 8 sanıklı davada, sanıklar savunmalarını yaptı.

24.06.2020Gündem
Ahmet Hakan isim isim değerlendirdi Dikkat çeken yorumlar…

Ahmet Hakan isim isim değerlendirdi! Dikkat çeken yorumlar…

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi Muhabiri Musa Kesler’in sorularını cevapladı. Ahmet Hakan, programına konuk olarak aldığı ve pandemi süreci ile gündemin en önemli ekran yüzleri haline gelen isimler hakkında dikkat çeken yorumlarda bulundu.

22.06.2020Gündem
Musa Kesler sordu Ahmet hakan yanıtladı

Musa Kesler sordu Ahmet hakan yanıtladı

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, Hürriyet Gazetesi Muhabiri Musa Kesler’in sorularına cevapladı.

22.06.2020Haber
Musa Kesler soruyor, Ahmet Hakan cevaplıyor

Musa Kesler soruyor, Ahmet Hakan cevaplıyor

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan instagram canlı yayınında Musa Kesler'in sorularını yanıtlıyor

18.06.2020Gündem
“İstiklâl Marşı”nın yazılış serüveni film oluyor

“İstiklâl Marşı”nın yazılış serüveni film oluyor

Türkiye’nin ulusal bağımsızlık marşı olan “İstiklâl Marşı”nın yazılış serüveni, Mehmet Âkif Ersoy’un yaşamından kesitlerle filme aktarılacak...

14.06.2020Keyif
Türkiye’den Alman televizyonuna tepki: ‘Yayın basın etiğiyle bağdaşmıyor’

Türkiye’den Alman televizyonuna tepki: ‘Yayın basın etiğiyle bağdaşmıyor’

Berlin Büyükelçiliği, Alman İkinci Kanalı ZDF’de, 3 Haziran’da yayınlanan ‘Erdoğan’ın Hizmetinde’ adlı programda cami görevlileri, konsolosluk ile büyükelçilik çalışanları ve Almanya’daki Türk toplumu üyelerinin zan altında bırakıldığı gerekçesiyle tepki gösterdi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Almanya Basın Müşaviri Refik Soğukoğlu, ZDF Genel Yayın Yönetmeni Dr. Peter Frey’e iki sayfa mektup göndererek yayından duyulan üzüntüyü ve tepkiyi dile getirdi.

7.06.2020Avrupa
Artan siber saldırılar  sigortaya olan talebi artırdı

Artan siber saldırılar sigortaya olan talebi artırdı

Koronavirüs ile birlikte tüketiciler yeni sigorta branşları ile tanışmaya başladı.

5.06.2020Sigorta
25 litre belgeseli konusu nedir

25 litre belgeseli konusu nedir?

25 Litre belgeseli; geleceğin İstanbul’unda olası bir susuzluğu ele alırken, günümüzde bu karanlık tabloyu değiştirmenin yollarını Gökhan Özoğuz rehberliğinde arıyor. Özge Özpirinçci’nin de Özoğuz’a katıldığı belgeselde, tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı, mevcut durumu ve çözüm önerilerini konuşuyor. İşte 25 litre belgeselinin konusuna dair detaylar...

5.06.2020Kelebek
Yeni risklere dikkat

Yeni risklere dikkat!

Tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Koronavirüs salgını, yaşamımızda da oldukça önemli değişikliklere yol açtı.

23.05.2020Sigorta
Huawei, tasarım yarışması için başvuruları alıyor

Huawei, tasarım yarışması için başvuruları alıyor

Huawei Global Tema Tasarım Yarışması 2020 yetenekli tasarımcıların başvurularını almaya başlıyor. Global olarak düzenlenen yarışma ile Huawei, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da rekabet ve inovasyonun, Huawei'nin 600 milyon kullanıcısının kolektif deneyimini nasıl geliştireceğini araştırıyor.

22.05.2020Teknoloji
Mehmet Zeki Çelik: Fransada bana Güçlü Türk diyorlar

Mehmet Zeki Çelik: Fransa'da bana 'Güçlü Türk' diyorlar

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’de forma giyen Mehmet Zeki Çelik, Fransa’ya transfer olduğu dönemde isminin anıldığı Türk takımlarıyla bire bir görüşmediğini söyledi. 23 yaşındaki defans oyuncusu, “Sadece kulaktan dolma teklifler vardı ama hiçbir zaman ciddiyete binmedi. Sadece Lille çok istiyordu. Bu kadar istekli olmalarını beklemiyordum. En ciddi teklif onlardan geldi; ben de oraya gittim” dedi.

21.05.2020Futbol
Yattara: Roberto Carlos beni Real Madride önermiş

Yattara: Roberto Carlos beni Real Madrid'e önermiş

Bir dönem Trabzonspor'da fırtınalar estiren Ibrahim Yattara, Trabzonspor'dan Barcelona'ya, Roberto Carlos'tan Hagi'ye kadar birçok konuda çarpıcı itiraflarda bulundu.

17.05.2020Futbol
Şota Arveladze: Fenerbahçe neden olmasın, düşman takım mı

Şota Arveladze: 'Fenerbahçe neden olmasın, düşman takım mı!'

Türk futbolunun yakından tanıdığı bir isim olan Şota Arveladze; Fenerbahçe'den teklif gelmesi durumunda ne yapacağını açıkladı.

14.05.2020Futbol
MİT şehidini ifşa davasında ilk duruşma 24 Haziran’da

MİT şehidini ifşa davasında ilk duruşma 24 Haziran’da

Şehit olan MİT mensubunun cenaze töreni haberiyle ‘istihbarat faaliyeti ile ilgili bilgi ve belgeleri ifşa etmek’ suçundan dava açılan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel’in de aralarında bulunduğu 6’sı tutuklu, biri firari 8 sanık, 24 Haziran’da hâkim karşısına çıkacak.

9.05.2020Gündem
MİT şehidini ifşa iddianamesinde dikkat çeken ayrıntı

MİT şehidini ifşa iddianamesinde dikkat çeken ayrıntı!

ŞEHİT MİT mensubu ve cenazesine katılan meslektaşlarının kimlikleri ve faaliyetlerinin ifşa edilmesiyle ilgili davanın iddianamesindeki önemli ayrıntılar ortaya çıktı. İddianamede soruşturma sürecine zarar vermek amacıyla dezenformasyon yapıldığı belirtilerek, bu konuyla ilgili ayrıca soruşturma yürütüldüğü bildirildi.

8.05.2020Gündem
MİT şehidinin ifşa edilmesine ilişkin davada duruşma tarihi belli oldu

MİT şehidinin ifşa edilmesine ilişkin davada duruşma tarihi belli oldu

ŞEHİT olan MİT mensubunun cenaze töreni haberiyle "İstihbarat faaliyeti ile ilgili bilgi ve belgeleri ifşa etmek" suçundan haklarında dava açılan Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Murat Ağırel'in de aralarında bulunduğu sanıklar hakkındaki dosyada yeni bir gelişme yaşandı. 6'sı tutuklu, biri firari toplam 8 sanık, 24 Haziran tarihinde hakim karşısına çıkacak.

8.05.2020Gündem
İmamoğlu iftirayı tekzip etsin

İmamoğlu iftirayı tekzip etsin

Baykar Savunma Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın T3 Vakfı’nın İBB’den 41 milyon lira aldığı iddiasına Ahmet Hakan’ın Tarafsız Bölge programında yanıt verdi.

8.05.2020Gündem
Şehit MİT’çiyi ifşa davasında önemli gelişme

Şehit MİT’çiyi ifşa davasında önemli gelişme!

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, MİT şehidi ve cenazesine katılan meslektaşlarının kimlikleri ve faaliyetlerinin ifşa edilmesiyle ilgili yürüttüğü soruşturmada önemli gelişme yaşandı. DHA’nın edindiği bilgilere göre, suça katılan diğer şüphelilerin tespit edilmesi amacıyla dosya ayrıldı, soruşturma sürdürülüyor.

4.05.2020Gündem
Son dakika haberi... Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Aramızda 36 bin hayalet var

Son dakika haberi... Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Aramızda 36 bin hayalet var

Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, Türkiye’de yaklaşık 36 bin hayalet taşıyıcı olabileceğini söyledi. Kara, hiç semptom göstermeden hastalığı geçiren bu taşıyıcıların tespiti için yeni testlerin yapılacağını açıkladı.

3.05.2020Gündem
30 TL’ye aylık ödemeli kasko

30 TL’ye aylık ödemeli kasko

Sompo Sigorta, salgın sürecinde tüketicileri yeni bir kasko ürünü ile tanıştırmaya hazırlanıyor. Aylık ödemeli olacak kaskonun fiyatı da 30 ile 100 lira arasında değişecek.

1.05.2020Sigorta
Öğrenciler, hazırladıkları dijital dergiyle Kovid-19a dikkat çekecek

Öğrenciler, hazırladıkları dijital dergiyle Kovid-19'a dikkat çekecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle hayata geçirilen Dergicilik Okulu, yeni tip koronavirüs (Kovid - 19) üzerine hazırladıkları "Kolonya" adlı dijital dergiyi, okurların beğenisine sundu.

28.04.2020Teknoloji
Arda Turan: Çağların oyun stili Mascheranoya çok benziyor

Arda Turan: Çağlar'ın oyun stili Mascherano'ya çok benziyor

Türk futbolunun yıldız isimlerinden Arda Turan bir yandan yeni sezonu beklerken bir yandan futbol sohbetlerine devam ediyor.

27.04.2020Futbol
Başsavcılık cezaya onama istedi

Başsavcılık cezaya onama istedi

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, eski CHP milletvekili Eren Erdem’e ‘silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte bilerek ve isteyerek yardım etmek’ suçundan verilen 4 yıl 2 ay hapis cezasının onanmasını talep etti.

26.04.2020Gündem
Muazzez Abacı: Çocuklarla evde mutluyum

Muazzez Abacı: Çocuklarla evde mutluyum

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın CNN Türk’te yayınlanan “Tarafsız Bölge”de sürpriz bir konuğu vardı. Türk sanat müziğinin güçlü sesi Muazzez Abacı, koronavirüsün merkez üssü haline gelen ABD’nin New York kentinden canlı yayına katıldı.

25.04.2020Magazin
Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’nın sonuçları belli oldu

Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’nın sonuçları belli oldu

Zorlu Holding tarafından çocukların hayal gücünü harekete geçirmek amacıyla düzenlenen Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Bu yıl online olarak bir araya gelen jüri değerlendirmesi sonucunda; “Acayip Teknolojik Masallar” adlı hikayesiyle ilkokul dördüncü sınıf öğrencisi Elif Sude Dobra birinci oldu.

24.04.2020Etkinlikler
Şehit MİT mensubunun deşifre edilmesi soruşturması tamamlandı

Şehit MİT mensubunun deşifre edilmesi soruşturması tamamlandı

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, şehit MİT mensubu ve cenazesine katılan meslektaşlarının kimlikleri ve faaliyetlerinin ifşa edilmesiyle ilgili soruşturmayı tamamladı. MİT Başkanlığının suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturmada, 1'i firari, 6'sı tutuklu toplam 8 şüpheli hakkında “Devletin Güvenliğine ve Siyasal Yararlarına İlişkin Gizli Kalması Gereken Bilgileri Açıklama, istihbarat faaliyeti ile ilgili bilgi ve belgeleri ifşa etmekö suçlarından TCK 329/1 ve MİT Kanunu 27. maddelerinden kamu davası açıldı.

24.04.2020Gündem
Profesyonel fotoğraf makineleriyle en iyi fotoğrafı çekmek için ipuçları

Profesyonel fotoğraf makineleriyle en iyi fotoğrafı çekmek için ipuçları

Profesyonel fotoğrafçılığa hevesliyseniz ya da bu konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız eğitim almanız, zaman ayırmanız, yani özetle emek vermeniz gerekiyor. Yayınladığı fotoğraflarla pek çok kişiye ulaşan Fotoğraf Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Serkan Bakır, profesyonel fotoğraf makineleriyle daha iyi fotoğraf çekmek için önemli ipuçları paylaştı.

24.04.2020Teknoloji
Barış Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlunun tutukluluklarının devamına itiraz edildi

Barış Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu'nun tutukluluklarının devamına itiraz edildi

ŞEHİT olan MİT mensubunun cenaze töreni haberine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklu bulunan OdaTV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve OdaTV Haber Müdürü Barış Terkoğlu'nun avukatları, tahliye taleplerinin reddedilmesi üzerine üst mahkemeye itirazda bulundu.

17.04.2020Gündem
Son dakika haberi: 2 saat 23 dakikalık istifa krizi... Süleyman Soylunun istifası kabul edilmedi

Son dakika haberi: 2 saat 23 dakikalık istifa krizi... Süleyman Soylu'nun istifası kabul edilmedi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 30 büyükşehir ile Zonguldak için getirilen sokağa çıkma yasağı kararının ilanı sonrasında çok sayıda vatandaşın marketlere akın etmesiyle ortaya çıkan görüntüler krize neden oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Sokağa çıkma kararının uygulanmasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir” diyerek görevinden istifa ettiğini duyurdu. İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Soylu’nun istifasını kabul etmediğini açıkladı.

13.04.2020Gündem
Odatv çalışanlarının tutukluluk halinin devamına karar verildi

Odatv çalışanlarının tutukluluk halinin devamına karar verildi

LİBYA'da şehit olan MİT mensubunun cenaze töreni haberine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Oda TV Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan, Oda TV Haber Müdürü Barış Terkoğlu ve muhabir Hülya Kılınç'ın tutukluluk incelemesini yapan mahkeme, gazetecilerin tutukluluk hallerinin devamına karar verdi.

4.04.2020Gündem
Yunan medyasında koronavirüs alarmı

Yunan medyasında koronavirüs alarmı

Yunanistan’da Covid-19 salgınının yarattığı bilanço ağırlaşmaya devam ediyor. 35 kişinin hayatını kaybettiği ve 1061 vakanın bulunduğu ülkede ilan edilen sokağa çıkma yasağının iki hafta daha uzatılacağı belirtildi.

30.03.2020Dünya
Hayatımızı güzelleştirecek 100 kitap

Hayatımızı güzelleştirecek 100 kitap

Nicedir merak ettiğiniz eserleri okumak, kitaplığınızda hep gözünüze çarpan ama bir türlü okumaya vakit bulamadığınız kitapları elinize almak, yeni yazarlar keşfetmek, yarım kalan klasikleri bitirmek için bundan daha iyi bir zaman olabilir mi? Jürimize danıştık, evde geçirdiğimiz zamanı daha anlamlı kılacak önerilerini sorduk. İster zamana direnen bir kitabın kapağını aralayın, ister çağdaş edebiyatın parlayan yıldızlarının izini sürün...

At yarışları ertelendi ancak Veliefendi Hipodromunda hayat devam ediyor

At yarışları ertelendi ancak Veliefendi Hipodromu'nda hayat devam ediyor

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin açıklaması ile bir süredir seyircisiz yapılan yarışlar ertelenirken, hipodromdaki normal yaşam devam ediyor. Türkiye çapında bulunan 9 hipodromda seyisler, aprantiler, jokeyler, güvenlik elemanları, temizlikçiler, veterinerler, kondisyonerler (kronometre tutanlar), kameraman, fotoğrafçı, elektronikçi derken; nalbanda kadar uzanan yelpazede herkes işini büyük bir titizlikle sürdürüyor. Milyonluk safkanlar için sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan ekipler, yarışlar olmamasına rağmen hummalı bir çalışma gerçekleştirerek sorumlu oldukları atlara antrenmanlarını yaptırıyor. Atların günlük antrenman programının haricinde bakımlarının ve ahırlarının temizlenmesinde aksama yaşanmaması için yoğun çaba gösterilirken, görevliler günlerini hipodromlarda geçiriyor.

23.03.2020Diğer
Evdeki hayatı  ‘Güzelleştiren’ 10  uygulama

Evdeki hayatı ‘Güzelleştiren’ 10 uygulama

Birçoğumuz salgından korunmak ve etkilerini arttırmamak için evdeyiz. Jürimize de evdeki hayatımızı kolaylaştıracak ve renklendirecek en iyi uygulamaları sorduk...

Düzce’de esrarengiz cinayet

Düzce’de esrarengiz cinayet

Hrant Dink cinayetinde olay yerinde olduğu iddia edilen emekli jandarma istihbaratçı astsubay Şeref Ateş, Düzce’de uğradığı silahlı saldırıda öldürüldü. Polis 3 kişiyi gözaltına aldı.

13.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Yayıncılık Kurultayı

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin kurultayı (TYB) 25–26 Haziran 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

25.06.2020

Şeker gibi bayram zehir aracı olmasın

BİR aylık kutsal Ramazan bugün sona eriyor, yarın bayram. Bugünden başlayıp dört gün sokağa çıkma kısıtlaması var. Bugün 65 yaş ve üstündekilerde 12.00-20.00 saatleri arasında dışarı çıkış izni var. Ama evlere yakın yürümek, maske takmak, sağlık uzaklığını korumak koşuluyla.

23.05.2020

Karantina yorgunluğuna en iyi çare vampirler mi

Google önceki gece yarısı, geçen haftaya ait dünya trendlerini açıkladı.

13.05.2020

60 gün sonra ilk temasta en zorlandığım 3 hareket

Geçen cuma günü 60 gün ev hapsinden sonra ilk defa dışarı çıktım ve ilk defa ev dışındaki bir insanla karşı karşıya geldim.

12.05.2020

Döndüm ki, baktım artık döndüğüm yerde değilim

Bu fotoğrafı önceki gün evimin önündeki 25 metrelik yürüme parkurunda çektirdim.

29.04.2020

Tek dünya: Sen benim kim olduğumu biliyor musun

Cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 03.00’ten itibaren Rai 1 televizyonunun karşısındaydım.

21.04.2020

Soylu fırtınası

Pazar gecesi Süleyman Soylu fırtınası esti. Fırtınanın perde arkasındaki bilgileri, Ankara’da konuştuğum kaynaklardan aldığım bilgileri aktaracağım. Bu satırların yazılmakta olduğu saatlerde Bakanlar Kurulu toplanmış, not bırakmama rağmen henüz Süleyman Soylu’ya ulaşamamıştım. Bu yazımı kulis bilgilerine dayanarak yazıyorum.

14.04.2020

Erdoğan ile Soylu arasında istifa konuşması

Süleyman Soylu, istifa açıklamasında, ”sayın cumhurbaşkanım benim bağışlasın...Onurla yürüttüğüm İçişleri bakanlığı görevimden istifa ediyorum” dediği için, bu kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşerek mi alıp almadığı tartışma konusu olmuştu.

13.04.2020

Hakan Aygün ahlaksızlığa devam ediyor

Koronavirüs salgınında ABD, İtalya ve İspanya’da artık sayılar gün gün değil, saat saat değişiyor. İnsanlık tarihinin en büyük felaketlerinden biriyle karşı karşıyayız. İnsanlar ölüyor, insanlarımız ölüyor. Bu tür durumlarda insanın aklına ne gelir?

3.04.2020

Aytaç Yalman’ın veda gecesi

AYTAÇ YALMAN’la tanışmam müzik aracılığıyla oldu.

31.03.2020

OdaTV tutuklamalarından Avrupa Konseyi’nin son kararına

Türkiye’deki tutuklu gazeteciler sorunu, geçen hafta OdaTV Haber Müdürü Barış Terkoğlu, muhabir Hatice Hülya Kılınç ve Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan’ın tutuklanmaları, ayrıca bu internet sitesine erişim yasağı getirilmesi ile yeni bir eşiğe yükseldi.

10.03.2020