MENÜ

Gençleşmek

Gençleşmek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gençleşmek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 208 Gençleşmek haberi bulunmuştur.

Gençleşmek Haberleri

Bıçak altına yatmadan güzellik

Bıçak altına yatmadan güzellik

Bursa'daki bir estetik cerrah tarafından 6 yıllık çalışma sonucunda geliştirilen ve kişiye özel olarak uyarlanan “Beauty Box” sistemi sayesinde, gençleşmek için estetik operasyona ihtiyaç duyan kişilerin artık bıçak altına yatmalarının gerekmediği iddia edildi.

16.02.2005Kelebek
Del Bosque: Yok aslında bir farkımız

Del Bosque: Yok aslında bir farkımız

Kaybettiğimiz Trabzonspor maçı bizim için dönüm noktası, yani milat oldu. O maçın ardından iyi oynayıp, başarılı sonuçlar almaya başladık.

23.12.2004Spor
Kırışıklıklara kolay çözüm

Kırışıklıklara kolay çözüm

Yüzdeki yaşlanmaya bağlı gevşemeler, sarkmalar ve çizgiler ile mücadelede deriyi soymadan tedavi edebilen N-Lite lazer uygulaması gençleşmek isteyenler için son umut oldu.

16.05.2004Kelebek
28 Gün Mucizesi (4)

28 Gün Mucizesi (4)

Doğru beslenmek, sağlıklı yaşayabilmek kadar genç kalabilmek için de gerekli. Gündemde gençleşmeyi hızlandıran vitamin ve mineraller var. Ardından da yaşlılık belirtilerinden kurtulmanın yollarını içeren program.

31.03.2004Kelebek
Az salgılanan büyüme hormonuna dikkat

Az salgılanan büyüme hormonuna dikkat!

Uzmanlara göre büyüme hormonu iki ucu keskin bıçak. Çünkü bilinçsizce takviye edildiğinde pek çok hastalığı beraberinde getiriyor

A vitamini kırışıklıklara yardımcı oluyor

A vitamini kırışıklıklara yardımcı oluyor

Sadece sağlıklı beslenmek, dinç bir dış görünüme sahip olmaya yeterli olmuyor. Birçok kozmetik firması, tüketicileri daha genç görünmek için doğal ürünler içeren tonik ve kremler kullanmaya teşvik ediyor.

30.08.2003Gündem
MEDYADAN : Alıntılar

MEDYADAN : Alıntılar

Sao Paolo’da yakalanan cıbıl mahkumlar ne yapıyorlan Allah aşkına – Şaka gibi’yi hamamdan peştemalla sunan Sema Öztürk nasıl tufaya gelip soyunduğunu anlatıyor – Mei üreme mevsimine girdi – Sonum Ajda Pekkan gibi olacak demiş, “artık çok akıllı olmamaya” karar veren Özlem Savaş – ve Ebru Şallı’nın burnu düşmüş!

20.04.2003Kelebek
Botoks  kırışıklığı engelleyemedi

Botoks kırışıklığı engelleyemedi

Gençleşmek için kullanılan Botoks tedavisi, yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasına yol açabiliyor. Botoks tedavisi, kırışıklıkların yok edilmesi istenen bölgedeki kasların felç edilmesi yöntemine dayanıyor. New York'taki Weill Cornell Tıp Okulu'ndan Dr. David Becker, Botoks yaptıran kişilerin, kasların felç olduğu bölgedeki yüz ifadelerini yeniden oluşturduklarını söyledi.

18.02.2003Gündem
Genç görünme arzusu bağımlılık yaratıyor

Genç görünme arzusu bağımlılık yaratıyor

Ortalama yaşam süresinin uzaması ve tedavi olanaklarının çoğalmasıyla, yaşlılığın insan vücudunda bıraktığı izleri silmeye yönelik tıbbi müdahaleler hız kazanıyor. Doktorlar, "Perma-gençlik modası"nın bağımlılık yaratmasından korkuyor.

28.04.2002Spor

Yazar Sonuçları

Asıl kadınlar aldatır

Her erkek aldatırmış. Pöh!

Bu lafı kadınların ağzından duymak hadi biraz anlaşılabilir. Erkeğini seçememiş, ya da belki bulamamış kadının zavallılığının dışa vurumudur, der geçersin.

18.01.2005

Amerikalıların masaj merakı

Amerika’da kanıtlanmamış masaj sistemleri her geçen gün yaygınlaşıyor. Çıplak bedenlere kat kat çarşaflar örtülüp üstüne ısıtılmış kristal camlar yerleştiriliyor, gençleşmek için vücuda titreşim veriliyor. Sadece kadınlar değil erkekler de bu furyaya dahil.

31.07.2004

Doğal besinler daha faydalı

Doğal besinlerle aldığınız vitamin, mineral ve diğer besin unsurları ile yetinmeli misiniz? Vitamin, mineral veya diğer besin desteklerine ne zaman gerçekten ihtiyacınız var?

31.07.2004

Altmışımdan sonra da birileri arkamdan ıslık çalsın istiyorum!

İstatistiklere göre, ülkelerde yılda ortalama otuz-otuz beş bin kadın estetik ameliyat oluyor. Ameliyat olanların beşte biri, otuz beş yaşın altında.

15.05.2004

Ruh ve beden bütündür

Son beş yılda sağlık alanında önemli değişimler yaşandı. ‘‘Teşhis et-tedavi et’’ cenderesinin içine sıkışıp kalan ‘‘Batı tipi tıp yaklaşımı’’ oldukça değişti.

2.02.2004

Başkaldırış, kötü bir Rambo kopyası

Yönetmen William Friedken, oyunculardan biri de Tommy Lee Jones olunca ister istemez Başkaldırış (The Hunted - Avlanmış) iştahımı kabarttı. Üstelik diğer oyuncu Benicio Del Toro'yu da çok beğenirim.

18.09.2003

Gençliğin sırrı

Gençlik ve ihtiyarlık! Kim ihtiyar olmak ister ki? Ama herkes uzun yaşamak ister. Ve daha uzun yaşayabilmek için bilim adamları seferber olmuş durumda. Hem de en eski zamanlardan daha eski zamanlarda bile!

11.07.2001