EKSTRA
MENÜ

Gelinim Mutfakta Gün Birincisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 248 haberi bulunmuştur.

Gelinim Mutfakta Gün Birincisi Haberleri

Gelinim Mutfakta 454. Bölümde gün birincisi kim oldu Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu

Gelinim Mutfakta 454. Bölümde gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da haftanın dördüncü günü geride kaldı. Haftanın finaline doğru gerilimin arttığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümüne Zübeyde Hanım’ın sözleri damga vurdu. Kayınvalidesinin sözleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Ayça, tepkisini tüm yarışmacıların yanında dile getirdi. Peki, Gelinim Mutfakta 454. Bölümde gün birincisi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu...

6.02.2020Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu İşte Gelinim Mutfakta 30 Ocak 2020 puan durumu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta 30 Ocak 2020 puan durumu

Gelinim Mutfakta 449. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı. Haftanın finaline doğru rekabet dozunun arttığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gelinler bu kez haluçka tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta 30 Ocak puan durumu...

30.01.2020Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu 29 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 29 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 382. bölümü ile salı günü izleyenlerin karşısına çıktı. Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta'da Fatma ve Şaheste Hanım arasında gergin anlar yaşandı. İki isim özür dileme krizi ile birbirlerine girdi. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte, Gelinim Mutfakta 29 Ekim puan durumu.

29.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu 24 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 24 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta haftanın finali öncesi yine çok konuşulacak bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gelinlerin bu kez sebze yemeğiyle yarıştığı Gelinim Mutfakta 379. Bölümde Elif, kendisine 1 puan veren kaynanasına köpürdü. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 24 Ekim puan durumu

24.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu 23 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 23 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 23 Ekim tarihli bölümüyle haftayı ortaladı. Fatih Ürek'in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta'nın birbirinden hırslı gelinleri haftanın üçüncü gününde bir deniz mahsulü ile kayınvalidelerin karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte, 23 Ekim puan durumu

23.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’nın 377. bölümünde gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’nın 377. bölümünde gün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümüyle ekranlardaydı. Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları iki gelin aldı. Gelinim Mutfakta’da günün ödülü olan çeyrek altını ise, bir gelin kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’nın 377. bölümünde gün birincisi kim oldu?

22.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan sıralaması nasıl oldu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan sıralaması nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta'nın bu haftaki ilk bölümünde sürpriz bir gelişme yaşandı, yarışmaya bu kez iki ekip birden dahil oldu. Beklenmedik bir vedanın olduğu Gelinim Mutfakta'nın 376. bölümünde yarışmacılar arasına Fatma Coşkun ve gelini Aysu Aydın’ın yanı sıra Şaheste Denktaş ve gelini Melike Denktaş katıldı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, puan sıralaması nasıl oldu?

21.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (16 Ekim) birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (16 Ekim) birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu?

Gelinim Mutfakta 16 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Hafta içi her gün birbirinden farklı tariflerle kayınvalidelerin karşısına çıkan Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez bir et yemeğiyle yarıştı. Yayınlanan son bölümde yarışmanın yeni gelini ve kayınvalidesi arasındaki diyaloglar şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu?

16.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 14 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 14 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi günü 371. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hafta başında yeni isimlerin dahil olduğu Gelinim Mutfakta'ya 75. Hafta Hatice ve gelini Kübra katıldı. Nur Çoban ve gelini Kıymet Çoban’ın yerine gelen ikilinin gelişiyle birlikte dengeler bir kez daha değişti. Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

14.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (10 Ekim) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (10 Ekim) birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 10 Ekim Perşembe günü haftanın dördüncü bölümünü geride bıraktı. Kanal D ekranlarının altın dağıtan yemek programı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde yine gergin dakikalar yaşandı. Gün değerlendirmesi ardından ise haftanın finali öncesinde dengeleri değiştirecek sonuçlar ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

10.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 9 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Gelinler kadar kayınvalidelerin de iddialı olduğu Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümüne Duygu’nun fenalaşması damga vurdu. Genç kadının aniden rahatsızlanması korkuttu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

9.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı günü 367. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın ikinci gününde Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacısı Duygu için gelen video mesaj ortalığı karıştırdı. Gün değerlendirmesi ardından günün kazananı ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

8.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (7 Ekim) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (7 Ekim) birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta, 7 Ekim Pazartesi günü yeni haftanın açılışını yaptı. İkinci sezon bölümleriyle devam eden Gelinim Mutfakta'ya 74. Hafta Aysel Açıkalın ve gelini Duygu Çınar katıldı. İkilinin arasındaki tartışmalar ilk günden çok konuşuldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

7.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu

Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın finali öncesi yine çok konuşulacak bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gelinler ve kayınvalidelerin kıyasıya yarıştığı Gelinim Mutfakta'nın yayınlanan son bölümünde kayınvalidelerden en yüksek puanı almayı başaran isim çeyrek altın mutluluğu yaşadı. Günün kazananı çeyrek altınını kayınvalidesine verdi. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi (3 Ekim) kim oldu?

3.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 23 Eylül gün birincisi ve çeyrek altın sahibi kim oldu

Gelinim Mutfakta 23 Eylül gün birincisi ve çeyrek altın sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'nın 23 Eylül Pazartesi günü yayınlanan bölümünde gün birincisi belli oldu. Mutfakta tüm hünerlerini sergileyen gelin adayları, kaynanalarından puan aldı. Kaynanaların puanlarıyla birlikte Gelinin Mutfakta gün birincisi açıklandı. İşte, 23 Eylül Pazartesi gününün çeyrek altın sahibi ve gün birincisi

23.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta haftanın finali öncesi son bölümüyle ekranlardaydı. Her hafta yarışmacılarına çeyrek ve altın bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde 2 gelin sonunculuğu paylaştı, gün birincisi ise 14 puan aldı. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu?

19.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yeni sezonun açılışını bomba bir şekilde yapan Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümünü geride bıraktı. Son bölümde gelinlerden biri kayınvalidelerden en yüksek puanı alarak çeyrek altın sevinci yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti?

17.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 71. Haftamın açılışını 16 Eylül Pazartesi günü yaptı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri haftanın ilk gününde bir sebze yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Düşük verilen puanlar nedeniyle hem gelinler hem de kayınvalideler arasında sesler yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

16.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (12 Eylül) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (12 Eylül) birincisi kim oldu?

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, haftanın dördüncü gününü geride bıraktı. Seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gelinlerden biri çeyrek altın mutluluğu yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

12.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Gelinim Mutfakta 10 Eylül Salı günü 347. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gelinlerin yarıştığı, kayınvalidelerin ise puanladığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde en yüksek puanı alan bir gelin, çeyrek altının sahibi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

10.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Pazartesi günü birincisi belli oldu. Maharetlerini sergileyen gelinler, en güzel yemeği yapabilmek için büyük uğraş verdi. Peki, kendilerine verilen menülere göre Gelinim Mutfakta 9 Eylül birincisi ve çeyrek altının sahibi kim oldu? İşte, Gelinim Mutfakta'nın gün birincisi ve çeyrek altın kazanan ismi

9.09.2019Televizyon
5 Eylül Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu Çeyrek altını kim kazandı

5 Eylül Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta gün birincisi, 5 Eylül Perşembe günü kaynanaların verdiği puanla tamamlandı. Gerilim dolu geçen bölümde, gelinler en iyi yemeği yapabilmek için büyük efor sarf etti. Yarışmanın sunucusu Fatih Ürek, günün sonunda Gelinim Mutfakta 5 Eylül tarihinde gün birincisini açıkladı. İşte, Gelinim Mutfakta gün birincisi ve çeyrek altın kazanan isim hakkında bazı bilgiler

5.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 4 Eylül puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 4 Eylül puan durumu

Gelinim Mutfakta'nın 4 Eylül 2019'da 343. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gelinlerin her gün yeni bir lezzetle yarıştığı Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde yine yarışmacılardan biri çeyrek altın sevinci yaşadı, iki yarışmacı ise kayınvalidelerden aynı puanı aldı. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 4 Eylül puan durumu

4.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 3 Eylül tarihli puan tablosu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 3 Eylül tarihli puan tablosu

Gelinim Mutfakta yarışması ikinci sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın beş günü çeyrek altın, hafta finalinde ise 5 altın bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta'nın 342. bölümünde gelinlerden biri çeyrek altınlarına bir yenisini ekledi. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte, 3 Eylül tarihli puan tablosu

3.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (2 Eylül) birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün (2 Eylül) birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 2 Eylül Pazartesi günü 341. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hafta içi her gün aynı saatte yayınlanan Gelinim Mutfakta'ya 69. Hafta Necla Minaz ve gelini Yağmur Minaz katıldı. Oldukça iddialı olan gelin adayının eşine takip sistemiyle kontrol etmesi tartışmalara neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

2.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu 28 Ağustos sıralaması

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 28 Ağustos sıralaması

Gelinim Mutfakta 28 Ağustos tarihli bölümüyle haftayı ortaladı. Gelinler ve kayınvalideler arasında seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta'nın bu haftaki bölümünde gelinler, kremalı ıspanaklı börek tarifi ile yarıştılar. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? İşte, 28 Ağustos sıralaması

28.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da bugün (27 Ağustos) gün birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’da bugün (27 Ağustos) gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yeni sezonun ikinci haftasıyla kaldığı yerden devam ediyor. Kanal D ekranlarının en çok seyredilen programlarından Gelinim Mutfakta, 27 Ağustos Salı günü 337. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

27.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu 22 Ağustos puan durumu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 22 Ağustos puan durumu

Gelinim Mutfakta yarışması haftanın dördüncü gününü geride bıraktı. Hafta içi her gün aynı saatte izleyicilerle buluşan Gelinim Mutfakta'nın yayınlanan son bölümünde gelinlerden birinin kural ihlali 2 puana mahal oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte, 22 Ağustos puan durumu

22.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu

Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışması 21 Ağustos tarihli bölümüyle yeni sezonun ilk haftasını tamamladı. Gün toplamında kaynanalardan en düşük puanı Hülya aldı, iki isim ise aynı puanlarla günü tamamladı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?

21.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu, çeyrek altın kime gitti

Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu, çeyrek altın kime gitti?

Gelinim Mutfakta yeni sezonun açılışını hızlı bir şekilde yaptı. Hafta içi her gün aynı saate izleyicileriyle buluşan Gelinim Mutfakta’nın 20 Ağustos tarihli bölümüne Besime Hanım’ın oylaması damga vurdu. 5 puanı Hatice'ye ve 1 puanı da gelini Gülcan'a verince herkesi çok şaşırttı. Gün sonunda toplanan puanlar birinciyi ortaya çıkardı. Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu, çeyrek altın kime gitti?

20.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta 19 Ağustos birincisi kim oldu İlk çeyrek altını kim kazandı

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos birincisi kim oldu? İlk çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 19 Ağustos Pazartesi günü yeni sezona merhaba dedi. Fatih Ürek'in sunduğu programda, gelin adayları yeni sezon için puan avına çıktı. En iyi yemeği yaparak kaynanalardan yüksek puan almak isteyen gelin adayları, Gelinim Mutfakta 19 Ağustos gün birincisi olmak için puanlamaya girdi. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Ağustos gün birincisi kim oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

19.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl şekillendi

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta 27 Haziran Perşembe günü 329. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kayınvalide ve gelinler arasında seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın son bölümünde Gülcan ve Hatice arasında ipler kopma noktasına geldi. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu, puan durumu nasıl şekillendi?

27.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi (26 Haziran) kim oldu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi (26 Haziran) kim oldu?

Gelinim Mutfakta 26 Haziran Çarşamba günü 328. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın ortasında kaynanalarla, gelinler arasındaki sıkıntı büyüdü. Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacıları Hülya ve kaynanası Zeynep Hanım arasında gergin anlar yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

26.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi (25 Haziran) oldu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi (25 Haziran) oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Haziran Salı günü 327. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın ikinci gününde Zeynep Hanım ve Hülya'nın hediyeleri sıkıntı yarattı. Gün sonunda kayınvalidelerin puanları ortaya çıktı, gelinlerden biri çeyrek altın sevinci yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, en az puanı hangi yarışmacı oldu? İşte, Gelinim Mutfakta’nın son bölümünde yaşananlar

25.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti?

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Pazartesi günü 326. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın ilk bölümüne Reyhan ve Ezgi’nin yokluğu damga vurdu. İkili, ailelerindeki sağlık sorunu nedeniyle yarışmadan ayrıldı. Peki, yeni yarışmacılar dengeleri nasıl değiştirdi? Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi geline gitti? İşte, Gelinim Mutfakta son bölümde yaşananlar...

24.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu İşte 20 Haziran tarihli puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte 20 Haziran tarihli puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta haftanın dördüncü gününü geride bıraktı. Haftanın finalinden önceki son bölüme Gülcan’ın gözyaşları damga vurdu. Gün sonunda ise Gelinim Mutfakta’nın gelinlerinden biri çeyrek altını almaya hak kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

20.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 19 Haziran puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 19 Haziran puan durumu

Gelinim Mutfakta çarşamba günü yayınlanan bölümüyle 65. haftayı ortaladı. Haftanın finaline doğru rekabetin arttığı Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde Gülcan'ın sözleri hem Fatih Ürek hem de diğer yarışmacıları şaşırttı. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 19 Haziran puan durumu

19.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta gün birincisi kurayla belirlendi - Birinci kim oldu

Gelinim Mutfakta gün birincisi kurayla belirlendi - Birinci kim oldu?

Gelinim Mutfakta sürprizlerle dolu gelişmeleri ve tartışmalarıyla bir bölümü daha geride bıraktı. Hafta içi her gün çeyrek altın mücadelesi veren Gelinim Mutfakta'nın gelinleri bu kez şaşırtıcı bir sonuçla karşılaştı. Üç ismin aynı puanı alması nedeniyle çeyrek altının kazananı kura sonucunda belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu?

18.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 17 Haziran puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 17 Haziran puan durumu

Gelinim Mutfakta 17 Haziran Pazartesi günü yeni bir haftanın açılışını yaptı. Her hafta yeni isimlerin dahil olduğu Gelinim Mutfakta'ya 65. Hafta Aynur Kıcır ve gelini Sevinç Ünveren katıldı. Peki, yeni isimler dengeleri nasıl değiştirdi? Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 17 Haziran puan durumu

17.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu İşte 28 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte 28 Mayıs puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 63. Hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Her gün farklı bir lezzetin yapıldığı yarışmanın son bölümünde Güller Hanım’ın sözleri gelini Vahide'yi gözyaşlarına boğarken, diğerlerine büyük şaşkınlık yaşattı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın kime gitti? İşte, Gelinim Mutfakta son bölümde yaşananların kısa bir özeti…

28.05.2019Televizyon

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kazanan kura ile belirlendi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta yepyeni bir haftanın açılışını yaptı. Gelinim Mutfakta'ya 63. Hafta İnci Çolak ve gelini Yasemin Naiboğlu katıldı. Peki, yeni isimler dengeleri nasıl değiştirdi? Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte, son bölümde yaşananların kısa bir özeti

27.05.2019Televizyon
Diskalifiyeden döndü... Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu

Diskalifiyeden döndü... Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde Ezgi ve Gülcan arasında yaşananlar şok etkisi yarattı. Yarışmacıların altınla ödüllendirildiği Gelinim Mutfakta’nın iddialı yarışmacıları Gülcan ve Ezgi arasında sesler yükseldi. Ezgi, diskalifiyeden döndü. Fatih Ürek iki gelini de bağırarak susturmaya çalıştı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

21.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 15 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 15 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Gelinim Mutfakta son bölümünde Ezgi İle Reyhan arasında sesler bir kez daha yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın kime gitti? İşte, son bölümde yaşananlar?

15.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi oldu 9 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi oldu? 9 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2019'da 299. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Haftanın dördüncü gününde tartışmalar yine eksik olmadı, birinci olan gelin haftanın finali için avantaj elde etti. Peki, Gelinim Mutfakta'da bugün gün birincisi oldu?

9.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 8 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 8 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta 8 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Rekabet dozunun haftanın finaline doğru arttığı Gelinim Mutfakta’da yine sesler yükseldi. Gün sonunda ise çeyrek altın mutluluğu yaşandı. Peki, günün sonunda yüzü gülen hangi isim oldu? İşte, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi olan isim ve 8 Mayıs tarihli puan durumu..

8.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu Çeyrek altının sahibi kura ile belli oldu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? Çeyrek altının sahibi kura ile belli oldu

Gelinim Mutfakta 60 hafta bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın açılışını ramazan coşkusuyla yapan Gelinim Mutfakta’da altın mücadelesi hız kesmeden devam etti. Yarışmanın ikinci gününde gelinlerden biri kayınvalidelerden en yüksek puanı alıp çeyrek altın sevinci yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altın hangi gelinin oldu? İşte, son bölümde yaşananların özeti

7.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 1 Mayıs puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 1 Mayıs puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Gelinim Mutfakta 1 Mayıs tarihli bölümüyle haftayı ortaladı. Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gergin dakikalar yaşandı. Reyhan Hanım, puanlama sonrasında çok sinirlendi ve stüdyoyu terk etti. Peki, gün sonunda yüzü gülen yarışması kim oldu? İşte, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi olan isim ve son bölüme damga vuran olayın detayları

1.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu 30 Nisan puan durumu

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 30 Nisan puan durumu

Gelinim Mutfakta yarışması yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Hafta içi her gün çeyrek altın, cuma günleri ise 5 altın bilezikle ödüllendiren Gelinim Mutfakta haftanın 2'nci gününü geride bıraktı. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 30 Nisan puan durumu

30.04.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu Ezeli rakipler günün en yüksek puanlarını aldı

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? Ezeli rakipler günün en yüksek puanlarını aldı

Sunuculuğunu Fatih Ürek’in üstlendiği Gelinim Mutfakta 289. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yarışmacılarını altına boğan Gelinim Mutfakta’da haftanın finali öncesi rekabet dozu her zamankinden daha yüksekti. Peki, günün galibi hangi gelin oldu, dördüncü günün altını kime gitti? İşte, Gelinim Mutfakta’da bugünün birincisi olan isim ve yaşananların kısa bir özeti

25.04.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün (24 Nisan) birincisi kim oldu İşte puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün (24 Nisan) birincisi kim oldu? İşte puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta, haftanın ortasını geride bıraktı. Gelinlerin çeyrek altın mücadelesi verdiği, kayınvalidelerin de puanladığı Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde Ezgi ve Rabia arasında gerilim yaşandı. Gün sonun ise çeyrek altın sevinci yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

24.04.2019Televizyon