EKSTRA
MENÜ

Gelin Makyaji

Gelin Makyaji haberleri sayfasında güncel ve son dakika Gelin Makyaji hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 177 Gelin Makyaji haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Gelin Makyaji Haberleri

Makyöz nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Makyöz olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Makyöz nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Makyöz olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Meslek seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay var. Öncelikle kişisel yetenekler göz önünde bulundurularak mesleki eğitimler alınmalıdır. Özellikle makyöz olmak için belli başlı eğitimlerin alınması gerekiyor. Makyöz nedir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

24.12.2020Meslekler
Düğün Makyajında Dikkat Edilmesi Gereken 10 Detay

Düğün Makyajında Dikkat Edilmesi Gereken 10 Detay

Düğün öncesi gelinlerin aklında aynı sorular döner durur. Gelinlik çok önceden belirlenirken düğün makyajının ise nasıl olacağı genellikle hep son ana bırakılır. Kadınların en özel günlerinde istedikleri gibi bir görünüme ulaşmaları ve memnun kalmaları için istedikleri makyajı önceden karar vermesi gerekir. İşte düğününüzde güzelliğinize güzellik katacak olan makyajınızda yapmanız ve yapmamanız gereken detayları paylaşacağız.

24.09.2019Makyaj
2019 Gelin Makyaj Trendleri

2019 Gelin Makyaj Trendleri

Düğün sezonu açılmak üzere. Peki bu yılın gelin trendleri neler? Makyaj artisti Hamiyet Akpınar, 2019 gelin makyaj trendlerini anlattı.

6.03.2019Makyaj
Onlar çocuk, gelin-damat olamazlar... Bitsin artık

Onlar çocuk, gelin-damat olamazlar... Bitsin artık

- Polis merkezindeki telefon çaldı. Arayan 14 yaşında bir çocuktu. Kendi düğününü ihbar etti, panikle telefonu kapattı. Polis düğünü bastı. Gelinlik giydirilmiş küçük kız kurtarıldı. Elif, şimdi devlet gözetiminde ve ailesinin yanında. Okula dönmenin hayalini kuruyor.

10.11.2018Gündem
Profesyonel makyajda bunlara dikkat

Profesyonel makyajda bunlara dikkat!

Güzel görünmek, her şeyden önce kişinin kendini iyi hissetmesi için önemli. Sadece estetik olarak değil, psikolojik olarak da kişinin yaşamını şekillendiren bir olgu. Makyaj ise, her çağda farklı bir tanımı olan güzellik kavramının en önemli parçası. Günümüzde makyaj deyince artık sadece makyaj malzemeleri değil, kalıcı makyaj uygulamaları, profesyonel makyaj, kaş kokteyli, tıbbi kamuflaj, protez tırnak gibi pek çok uygulama akla geliyor. Profesyonel ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Demet Tecir, profesyonel makyajla ilgili sorularımızı cevaplandırdı.

21.06.2018Stil
Gelin Makyajının Püf Noktaları

Gelin Makyajının Püf Noktaları!

Yaz geliyor, tatil yaklaşıyor. Tabii ki heyecanın en büyüğü her zaman olduğu gibi gelinlerimizde... Hayatının bu en önemli gününde her şeyin, tabii makyajının da kusursuz olmasını isteyen gelinlerin bu konuda merak ettiklerini Profesyonel & Kalıcı Makyaj Uzmanı Demet Tecir ile konuştuk.

30.04.2018Makyaj
Gençler güzel kariyer peşinde

Gençler güzel kariyer peşinde

Kozmetik ve güzellik sektörü dünyada 250 milyar dolar, Türkiye’de ise 6 milyar dolarlık bir hacme sahip. Sektör, Türkiye’de yaklaşık 240 bin kişiye istihdam sağlıyor. Uzmanlara göre gençlerin bu alana ilgisi sürekli artıyor. Hatta, farklı bir alanlardan mezun olup, güzellik sektöründe kariyer yapmak için kurslara gidenler çoğalıyor.

Düğün makyajınızı kendiniz nasıl yapabilirsiniz

Düğün makyajınızı kendiniz nasıl yapabilirsiniz?

Düğün için gerekli tüm hazırlıkları tamamladınız. Düğün yeri, kullanılacak renkler, davetliler, çiçekler derken makyajınızla ilgili planı yapmaya sıra geldi. Ancak kendi yüzünüzü en iyi tanıyan kişinin siz olduğunu düşünüyor, kendinizi bu konuda yetenekli buluyor ve kendinizi bir makyaj uzmanına teslim etmeye hazır hissetmiyorsanız bunun üstesinden gelmeniz mümkün. Yeter ki her şeyi doğru planlayın…

9.08.2017Stil
Gelin makyajında dikkat edilmesi gereken 12 önemli nokta

Gelin makyajında dikkat edilmesi gereken 12 önemli nokta

Sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştireceğiniz, çok beklediğiniz, o heyecan dolu gün gelip çattığında unutmamanız gereken çok önemli makyaj tüyolarını sizin için topladık.

1.06.2017Stil
Gelin makyajı yaparken nelere dikkat edilmeli

Gelin makyajı yaparken nelere dikkat edilmeli?

Gelin makyajı nasıl yapılmalı, nelere dikkat edilmeli? Profesyonel Makyaj Uzmanı & Eğitmeni Demet Tecir açıklıyor...

27.01.2017Kişisel Bakım
Gelin makyajı yaparken nelere dikkat edilmeli.Profesyonel Makyaj Uzmanı& Eğitmeni Demet Tecir cevapladı.

Gelin makyajı yaparken nelere dikkat edilmeli.Profesyonel Makyaj Uzmanı& Eğitmeni Demet Tecir cevapladı.

Düğün öncesinde mutlaka bir ön görüşme yapılmalı. Düğünün yapılacağı yer, düğünün konsepti, gelinliğin modeli ve rengi göz önünde bulundurularak prova makyajı yapılmalıdır.

Türkiye makyaj şampiyonu Çanakkaleden çıktı

Türkiye makyaj şampiyonu Çanakkale'den çıktı

ANKARA'da 5 gün önce düzenlenen Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Milli Takım seçmeleri 'Gelin Makyajı' kategorisinde, Çanakkaleli kuaför 30 yaşındaki Sacide Kaya, Türkiye birincisi olarak Milli Takım'a seçildi.

28.04.2016Ege
Mezuniyet saç ve makyajı

Mezuniyet saç ve makyajı

Genç kızlara fikir verecek öneriler...

Cildinizi temiz tutarak yaşlanmayı geciktirin

Cildinizi temiz tutarak yaşlanmayı geciktirin

Uzmanlar genç ve güzel kalmak isteyen kadınlara önemli uyarılarda bulundu: “Makyajla uyumayın ve en az sabah akşam yüzünüzü mutlaka yıkayın.”

18.11.2014Avrupa
Gelin Makyajının Püf Noktaları

Gelin Makyajının Püf Noktaları

Kendi masalınızın prenses'i olmanıza az mı kaldı? O zaman ilham verici gelin makyajları tam size göre...

5.11.2014Gelin Modası
Gelinliğe Uygun Makyaj ve Saç Modelleri

Gelinliğe Uygun Makyaj ve Saç Modelleri

Yanlış yapılan saç ve makyaj uygulamaları gelinliğin arka planda kalmasını sağlıyor. Peki doğru saç ve makyaj nasıl olur? İşte cevabı...

15.08.2014Gelin Modası

Yazar Sonuçları

Mahalle terzileri ile stilinizi yansıtın

Terzi bir sanatçı, terzilik ise sanattır.Bu yüzden, her zaman hayran olduğum ve saygı duyduğum bir meslektir.Hele hele mahalle aralarındaki terziler, hep ilgimi çekmiştir.

29.07.2019
Güçlü kadının makyajı: “Smokey eyes”

Güçlü kadının makyajı: “Smokey eyes”

Uzmanından dumanlı göz makyajının yapılış aşamaları...

3.10.2016
Doğru gelin makyajı nasıl olmalı

Doğru gelin makyajı nasıl olmalı?

Gözün şekli ve rengi makyaj tipini belirleyen unsurlardan...

29.01.2015