MENÜ

Gazetehabrleri

Gazetehabrleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gazetehabrleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Gazetehabrleri haberi bulunmuştur.

Gazetehabrleri Haberleri

Karatay hakkında suç duyurusu: Fiyatları etkiledi

Karatay hakkında suç duyurusu: Fiyatları etkiledi

KARDİYOLOJİ uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay’ın “Başından beri tavuk dönere karşıyım. Tavuk döner olan büfelerin önünden geçerken bile midem bulanıyor” sözleri savcılığa taşındı.

14.12.2019Gündem
18 yaş altına estetik yasağı

18 yaş altına estetik yasağı

İngiltere Kraliyet Kamu Sağlığı Topluluğu yayınladığı raporda estetik ameliyatların ve kozmetik işlemlerin 18 yaş altı kişilere yasaklanması, bu işlemleri yapan kişi ve yerlere uygulanan prosedürlerin ise sıkılaştırılması gerektiğini açıkladı.

15.06.2019Dünya
Vicdansızlığa sessiz kalma

Vicdansızlığa sessiz kalma

‘Yaşlı istismarı ve ihmali’ tüm dünyada ciddi olarak mücadele edilen alanlar arasına girdi. Türkiye 2019’u ‘Yaşlı Yılı’ ilan etti. Dikkat! Yaşlıdaki korku ve kaygı hali, ağlamaklı depresif görüntü, aşırı suskunluk, beslenme yetersizliği, açıklanamayan yaralar istismarın en önemli belirtileri. Uzmanlar uyarıyor: Yaşlıya şiddete sessiz kalmayın, saklamayın ve mutlaka ilgililere bildirin...

24.03.2019Gündem
MHP’den istismar çıkışı

MHP’den istismar çıkışı

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, TBMM Genel Kurulu’nda çocuk istismarının ve kadına şiddetin önlenmesi ve hayvan haklarıyla ilgili önerilerde bulundu. MHP olarak bu konuların takipçisi olacaklarını vurgulayan Erdem, “Suçlar işlenmeden önce önlem ne olmalı, bunun üzerinde durmak gerekir. Yani, eğitim sistemiyle ilgili mutlak bir eğitim reformu şart” dedi.

17.07.2018Gündem
Mücevherler bulundu

Mücevherler bulundu

FRANSIZ polisi, Paris’teki ünlü Ritz Oteli’nden geçen çarşamba akşamı silahlı soyguncular tarafından çalınan mücevherlerin bulunduğunu açıkladı.

12.01.2018Dünya